Trans Polonia

Opinie o Trans Polonia

Aktualność
120! Tyle prac wpłynęło do nas od utalentowanych uczniów ze Szkoły Otwartych Serc w ramach naszego konkursu "Wiosenne Logo TPG"!

Każda z nich jest absolutnie wyjątkowa, co sprawiło, że wybór jednej zwycięskiej było po prostu niemożliwy. Dlatego też postanowiliśmy wyróżnić trzech zwycięzców, a dla wszystkich pozostałych uczestników przygotowaliśmy słodkie nagrody w podziękowaniu za udział w konkursie.

Zwycięskie prace dostępne są na naszych mediach społecznościowych, zapraszamy!

Basia Nowy wpis

Bardzo polecam rekrutację w Trans Polonii, w szczególności Pana Michała, który wkłada serce w rozmowę i atmosferę na spotkaniu. Czas odpowiedzi zwrotnej również na mega plus!

Basia Nowy wpis

Polecam rekrutację oraz pracę w Trans Polonii, Pan Michał świetnie poprowadził spotkanie :)

Ciekawa Nowy wpis

Witam. Interesuje mnie stanowisko Młodsza księgowa. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w księgowości ale budżetowej. Mój angielski niestety nie jest na najwyższym poziomi. Czy mam w ogóle jakieś realne szanse w procesie rekrutacyjnym?

Nowy wpis

@Ciekawa

Dzień dobry, Mimo wszystko zapraszamy do składania aplikacji! Jeśli będziemy zainteresowani spotkaniem, na pewno odezwiemy się niedługo po tym, jak dotrze do nas Pani CV. Pozdrawiamy!

Aktualność

Zwycięskie prace dostępne są na naszych mediach społecznościowych, zapraszamy!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa w firmie Trans Polonia? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Asia

Jest szansa, że napiszecie mi kilka słów o rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dla Młodszego Specjalisty ds. controllingu. Jako że to stanowisko juniorskie, bardzo mi na tym zależy, nie wiem na ile mogę ufac ofercie:)

@Asia

Dzień dobry, W Trans Polonii w każdym dziale istnieje duża możliwość rozwoju. Rozpoczynamy od praktycznego wstępnego wdrożenia pod okiem doświadczonego pracownika, który dokładnie objaśni pracę na systemach i wyjaśni wszystkie zadania. Do niego można kierować także wszelkie pytania i wątpliwości, aby jak najlepiej wdrożyć się w nowe obowiązki. W dziale controllingu możliwe są szkolenia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne podnoszące potrzebne w pracy kwalifikacje. Na pewno wiele można się tu nauczyć i zyskać konkretne doświadczenie, zachęcamy do aplikacji! Pozdrawiamy.

Msciek

Witam Jestem Podlasia Gdzie najbliżej Białegostoku znajduje się siedziba firmy Z góry dziękuję

@Msciek

Dzień dobry, Siedziba firmy znajduje się w Tczewie, natomiast bazy zjazdowe rozmieszczone są po całym kraju. W przypadku kierowców w ruchu międzynarodowym są to: Gdańsk, Tczew, Płock i Bytom. W ruchu krajowym: Białystok, Chełm (Lubelskie), Bydgoszcz, Chmielnik (koło Gołuchowa), Łódź, Warszawa, Olsztyn, Przytoczna, Sosnowiec (Czeladź), Kraków oraz Zawadzkie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji, który na pewno szerzej opowie o możliwościach i przedstawi ofertę, np. +48 609 664 982 Pozdrawiamy!

Maciek

Witam Mam 3letnie doświadczenie jako kierowca kategorii C Jeździłem Polska Litwa Niemcy Czy mam szansę być zatrudniony jako kierowca CE ? Z góry dziękuję

@Maciek

Dzień dobry, tak, oczywiście. Zachęcamy do składania aplikacji poprzez formularz na naszej stronie: https://kariera.transpoloniagroup.pl/kierowca/ lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji, np. 795 404 650. Pozdrawiamy!

Hania

Zastanawiam się czy Młodszy księgowy ma w firmie realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. To dla mnie wazne, skoro zaczęłabym od stanowiska juniorskiego, dlatego prosze o i informacje o wdrożeniu, ścieźce kariery:)

@Hania

Dzień dobry, Oczywiście, każdemu pracownikowi zapewniamy realną szansę rozwoju i wraz ze wzrostem kompetencji istnieje możliwość objęcia wyższego stanowiska. Kwestia wdrożenia jest dla nas bardzo ważna, odbywa się ono w praktyce, pod okiem doświadczonego pracownika działu, który wprowadzi Panią w nowe obowiązki. Zachęcamy do aplikacji! Pozdrawiamy!

Maciek

Szukam pracy, a firma jest w pobliżu, więc było by to dla mnie idealne rozwiązanie. Niestety w witrynie firmy są tylko 3 oferty pracy, ale to z 2018 r. ... Dodają je gdzieś indziej czy jak? A może napisze ktoś po prostu czy nie szukają kogoś, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

@Maciek

Dzień dobry, Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pan pod tym linkiem: https://kariera.transpoloniagroup.pl/pracownik-biurowy/ a także na witrynie pracuj.pl Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy!

Agata

Ma znaczenie z jakim poziomem doświadczenia przyjdzie Młodszy specjalista ds. Floty? Pytam dlatego, że w samym ogłoszeniu to raczej tak krótko o tym napisali. Są tam różne poziomy tego jednego stanowiska czy raczej szukają na jeden, z określoną już wiedzą i umiejętnościami?

@Agata

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Tak naprawdę każdy przypadek jest inny, a do każdego kandydata, jego doświadczenia i umiejętności podchodzimy indywidualnie. Nie wymagamy konkretnego doświadczenia, ale oczywiście czym jest ono większe, tym lepiej. Na tym stanowisku na pewno przyda się wiedza techniczna, motoryzacyjna, dlatego jeśli taką Pani posiada, serdecznie zapraszamy do aplikacji! Pozdrawiamy!

Lilak

Czy jest realne żeby zarobić w firmie na cysternie ,międzynarodówka między 15a 20tys .

To jakiś żart?

Lilak
@Tomek

Pod własną działalnością,cały miesiąc w kabinie.

@Lilak

Skoro nie raczą odpisać to znaczy że nie ma takich zarobków

@Lilak

Dzień dobry, Tak, istnieje realna szansa na takie miesięczne zarobki, trzeba tu jednak wziąć pod uwagę, że na ostateczne wynagrodzenie składa się wiele czynników: jak wybrany system pracy czy rodzaj umowy. Jak ktoś już wspomniał, pracując na własnej działalności (kontrakt B2B) można zarobić najwięcej. Miesięczna pensja zależy również od ilości przejechanych kilometrów, dni spędzonych w trasie. Zapraszamy do aplikowania! Więcej szczegółów uzyskać można, kontaktując się bezpośrednio z działem rekrutacji, np. 662 102 099. Pozdrawiamy!

AAA

Interesuje mnie oferta na młodszego specjalistę ds floty. Ktoś może miał okazje brać udział ostatnio w rozmowie kwalifikacyjnej j chciałby się podzielić wrażeniami? Ciekawy jestem jak długi jest to proces i czy dzwonią z feedbackiem :)

@AAA

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą i zapraszamy do składania aplikacji. Proces rekrutacyjny nie trwa długo, najczęściej składa się z 1-2 etapów rozmów kwalifikacyjnych i trwa ok. 2 tygodnie. Po tym czasie kontaktujemy się z kandydatami i informujemy o naszej decyzji. Pozdrawiamy!

Młodszy Specjalista ds. controllingu może liczyc na jakieś wsparcie i mentoring poza wdrożeniem? Nie bez powodu chcę isć na juniorskie stanowisko, mam wrażenie że brakuje mi jeszcze doświadczenia. A że jestem perfekcjonistą to mam obawy, czy sobie poradzę, bo chcę wypaść dobrze :(

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oczywiście, w każdej chwili można liczyć na wsparcie. Każdy słowo "wdrożenie" rozumie inaczej, dla nas nie jest to szybkie przeszkolenie nowego pracownika, a nauka w praktyce. Doświadczony pracownik dokładnie wszystko pokazuje i tłumaczy, w każdej chwili można też zadawać pytania, aby jak najlepiej poznać swoje obowiązki. Nie ma więc o co się martwić! Zapraszamy do składania CV! Pozdrawiamy!

Rafał

W ofercie pracy na stronie pracuj.pl są podane zarobki w wysokości od 8.000 do 10.000 co jest absolutnie nie zgodne z prawdą tam nigdy nie było takich zarobków

@Rafał

Dzień dobry, Nie możemy zgodzić się z Pana opinią. Wspomniane przez Pana zarobki są w firmie możliwe do osiągnięcia. Należy jednak pamiętać, że ostateczne wynagrodzenie zawsze uzależnione jest od wybranej formy zatrudnienia i wybranego systemu pracy, czyli tego, ile dni w miesiącu spędza się w trasie. Pozdrawiamy.

@Rafał

Siemka, to ile realnie można zarobić w firmie już na rękę? Na umowie o pracę? Dużo się różnią te zarobki? Pracowałeś tu w ogóle, czy na rozmowie rekrutacyjnej dopiero wyszło, że te widełki jednak są inne?

Rafał

Proszę nie wierzyć w to co oni piszą w ofertach pracy tu nie ma takich zarobków chyba w dwa miesiące... realnie to 5 tyś i to przy dobrych wiatrach,tak piszą o tych zarobkach bo potrzeba ludzi a dużo kierowców szybko rezygnuje i jak zarobki są liczone to też nie wiadomo... zawsze można się przekonać nawet za badania zapłacili a potem potrącili z wypłaty.

@Rafał

Kolejny biedyn pan który gada głupoty...żaden szanujący się kierowca nie będzie pracował za 5 tys. przy dobrych wiatrach jak to Pan napisał..no chyba że te 5 tys. jest adekwatnen do przepracowanych dni...W firmie można zarobić uczciwe pieniądze ale napewnonnie za narzekanie i siedzenie w domu. Pozdrawiam kolejnych biednych ciapków:)

KOMIKS-DRIVER

Mylisz się i to bardzo..ja akurat tyle zarabiam jak już chcesz wiedzieć ale napewno nie za darmo..ale też nie wyprawami sobie flaków choć czasem jest roznie..kwestia podejścia.. generalnie jak tak narzekasz i mówisz że nie płacą.. z pewnością możesz pochwalić się dużo lepsza firma?? Podziel się :)) Nigy nie miałem problemu z żadną wypłata w Trans Polonii..nigdy nikt nie zarzucił mi jazdy płatnymi drogami..zawsze serwis mam umówiony na dzień awari bądź drugi.. Bardzo pozadna firma wywiązująca się z warunków jakie zawarłem. Polecam wszystkim serdecznie.

@KOMIKS-DRIVER

bo siedzisz w biurze a nie za kierownicą

@Remek

Dzień dobry, Chcielibyśmy odnieść się do całego powyższego wątku. Wynagrodzenie każdego Kierowcy zależy przede wszystkim od wybranej formy zatrudnienia i sytemu pracy, a więc faktycznych dni spędzonych w trasie. Wszystkie rozliczenia wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, a w razie wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu ich wyjaśnienia. Zachęcamy również do zaczerpnięcia informacji na ten temat od kierowców, którzy od lat pracują w zawodzie. Pracując miesiąc czy nawet krócej ciężko wyrobić sobie rzetelną opinię. Pozdrawiamy.

@Remek

Zapraszam na mój profil tik tok KOMIKS-DRIVER..jeżdżę i to dużo poza tym robię inne rzeczy...także moja rada..nie narzekaj tylko weź się za robote;) pozdrawiam serdecznie.

@KOMIKS-DRIVER

Może nie rób reklamy swoim socialom, tylko zgodnie z tym co firma pisze, dodaj jaką masz formę zatrudnienia i system pracy, że osiągasz te maksimum zarobków, inaczej niż koledzy? Dyskutuje się tutaj na forum pracowników, a nie gdzieś tam na portalu dla nastolatków.

KOMIKS-DRIVER

Hahaha..Szanowny kolego.. starszy;)) Po pierwsze...jaką reklamę..dla tych paru filmików..po drugie nie widziałem żeby ktoś tu pisał dokładnie o swoich stawkach formie zatrudnienia i ilości pracy na raz..tak zarabiam tyle ..a moja stawka to taka na którą się zgodziłem i która jest mi wypłacana zgodnie z umową. Forma zatrudnienia to też forma na którą się zdecydowałem..nikt jeszcze nic mi nie odjął i nie zabrał w tej firmie..jak godzisz się na dane warunki to albo pracuj albo zmień prace..a jak ktoś Cię (usunięte przez administratora) to szukaj winnych a nie wylewasz łzy w internecie:) Pozdrawiam serdecznie Szukający rozgłosu małolat..:))) Polecam Trans-Polonia!!!

Remek

On jeździ po placu i wokół komina i czasami wchodzi na cysternę,gościu od czarnej roboty w transpolonia,pozdrawiam.

@Remek

Oj Remek :)))..zdecydowanie przemawia przez Ciebie zazdrość :)) Ale nie ma sensu wyprowadzać Cię z błędu...skoro tak myślisz, to sam widzisz że Trans Polonia nawet za jeżdżenie po placu płaci godnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów!!

Na układy nie ma rady

@Remek

Z tym akurat się zgodzę ;)) Podsumowując..polecam czytać na jakie warunki się zgadzamy, oczywiście walczyć o swoje i przede wszystkim nie zaglądać komuś do portfela..tylko skupić się na sobie..ja nie mam pretensji do całego świata że ktoś zarabia więcej , czy pogardy dla tego co zarabia mniej..każdy jest dorosły i wie jaka jest jego wartość i potrzeby finansowe. Nie powiem złego słowa o Trans-Polonia bo nie mam powodów..a jak mam jakieś sprawy czy jestem z czegoś niezadowolony nie wylewam głupot na forach tylko walczę o swoje..tu czy w innej firmie..bez znaczenia... Pozdrawiam i Szerokości.

Sebastian
@KOMIKS-DRIVER

tak czytam tą dyskusje i zastanawiam się czy warto brać pod uwagę takiego pracodawcę gdzie trzeba walczyć o swoje.....to tak ma wyglądać współpraca w solidnej firmie? jakieś nie porozumienie.

Seweryn. Kierowca
@Rafał

Realne pieniądze jakie może tu zarobić kierowca to jest do 6 tys.

Abstrahując na moment od dyskusji z kierowcami, to jakie są różnice między stanowiskami Młodszy specjalista/Specjalista ds. kadr i płac? Oferta pracy jest łączona, ale warunek związany z doświadczeniem jest jeden-powyżej roku na takim stanowisku. Co zadecyduje, czy kandydat będzie młodszym, czy regularnym specjalistą oraz jakie są planowane różnice w zarobkach?

Dzień dobry, Rekrutacja otwarta jest zarówno na stanowisko młodszego specjalisty, jak i specjalisty, a ostateczne stanowisko i zarobki w głównej mierze zależą od Państwa doświadczenia, kwalifikacji, znajomości obsługiwanych programów, itd. Zachęcamy do aplikacji! :) Pozdrawiamy.

P.C.

Rozmowa kwalifikacyjna to ściema,już przez telefon to co podają to w złej wierze robią,zatrudnienie nie pod firmę tylko przez jakąś spółkę ale o tym się dowjadujesz jak przejedziesz całą Polskę tak samo jak o wielu innych sprawach,auta ponoć miały być nowe co nie jest prawdą szrot o zarobkach to nawet nie będę pisał bo nie trudno się domyślić a z tego co tu widzę to tylko ten matoł placowy zachwala firme,pozdrawiam

@P.C.

Dzień dobry, Grupa Trans Polonia to grupa spółek, z których każda odpowiedzialna jest za przewóz innego segmentu produktów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej, gdzie struktura firmy jest dokładnie rozpisana. https://www.transpolonia.pl/o-nas/struktura-gk-trans-polonia Pozdrawiamy

@P.C.

Drogi P.C. jak to się nawales bo rozumiem nazwa że względu na anonimowość spowodowaną zwykłym strachem, ale cóż takie (usunięte przez administratora) zawsze się boją swojej tożsamości że względu na konsekwencje swoich nieprzemyślanych slow;) a opina napisana przez Ciebie to naprawde wypociny rozżalonego (usunięte przez administratora);) pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję na spotkanie na trasie. Oczywiście życzę szerokości i powodzenia. KOMIKS-DRIVER. Sebastian B. Oczywiście polecam TPG i pozdrawiam cała załogę. Za zbędne komentarze kolejnych rozzalonych i skrzywdzonych kierowców dziękuję..pracuje w TPG a tu jak wszędzie indziej za nic nie robienie nie płacą..także wracam do pracy..Pozdrawiam.

Dzień dobry, Wszystkie opinie, które naruszają regulamin serwisu są archiwizowane lub moderowana jest ich część, dotyczy to zarówno opinii pozytywnych, jak i negatywnych. Pozdrawiamy.

Pomyśl trochę
@KOMIKS-DRIVER

Takie jawne wypisywanie gróźb pod czyimś adresem na internecie czy to jest rozsądne?to tylko świadczy o tej firmie w której pracujesz skoro pozwalają na coś takiego czy to zachęca ludzi?

Jak wygląda nabór do tej pracy, jak chcę startować z Białegostoku, to gdzie muszę jechać na rozmowę, ile czasu spędzić np. w bazie, ile tego jeżdżenia będzie na początek i w ogóle jak się ma Białystok do siedzib oddziałów firmy? Jakieś środki za dojazd się dostaje?

Dzień dobry, Zapraszamy do telefonicznego kontaktu z naszym działem rekrutacji, koleżanki opowiedzą o wszystkich możliwościach i odpowiedzą na pytania. :) 662 102 099 Pozdrawiamy!

Co myślicie o stanowisku Młodszej Księgowej w firmie? Czy warto się zatrudnić, jaką stawkę na początek i jakie benefity firma oferuje. Obecują w ofercie możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, co dla mnie akurat jest wielkim plusem, ale czy ma to swoje pokrycie w rzeczywstości? :) Zapamiętałam jedno zdanie od kogoś z was, że trzeba mieć dystans do treści ofert pracy, więc mam nadzieje że ktoś z księgowości podzieli się swoją szczerą opinią. Pozdrawiam! :)

Przybliży ktoś aktualne wymogi i godziny pracy na spedytora? Jak patrzę tutaj to same stare oferty są z 2022, a ja chciałam spytać o jakieś bardziej aktualne opcje pracy. Zresztą w tych starych ofertach to nawet nie można przeczytać obowiązków ani wymogów ani nic. Wszystko zniknęło już.

Dzień dobry, wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pani na naszej stronie internetowej: https://kariera.transpoloniagroup.pl/pracownik-biurowy/ Jeśli nie ma tam aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Panią interesuje, zachęcamy do kliknięcia w opcję "brak interesującej Cię oferty? Zostaw nam swoje CV". Pozdrawiamy!

Mark

Dzwonilem do TPG. Dniowka 370zl, system 3/1.

Mateusz
@Mark

Z tym, że umowa na najniższą krajową i potem z obiecanej dniówki 370 zł, robi się 260 zł i każdy Ci powie, że wszystko jest zgodne z tym co podpisałeś i pakietem mobilności.

Paker
@Mateusz

Zgadza się i ludzie się ciągle dają nabierać,przeważnie młodzi kierowcy.

@Mateusz

Czemu dniówka spada w dół? Na rekrutacji obiecują więcej a przy podpisywaniu umowy wychodzi mniej? Jak na papierze jest minimalna to jak jest płacona reszta kasy? Nie na konto tylko gotówką?

Zawsze bajerowali z tymi zarobkami zaraz w ofertach będą pisać że zarobki po 15 tyś,trzeba mieć dystans do tego co firma pisze w ofertach pracy a nie wierzyć ślepo że tyle czy tyle zarobię bo potem wynikają takie nieporozumienia a umowa i tak nic nie znaczy.

@Tomek

Dzień dobry, wszystkie rozliczenia dokonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, w razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rozliczeń. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Polonia - Tczew

• Jak się pracuje w Trans Polonia?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Polonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Polonia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Polonia