Trans Polonia

Opinie o Trans Polonia

XD

GoWork już dawno się sprzedało a pani K. Z TPG sama sobie pisze pozytywy i sama sobie na nie odpowiada hahahha

Czy w firmie Trans Polonia można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Oczywiście, w Trans Polonii taka opcja jest możliwa.

Zadowolony

Fakt jest taki, ze łatwo zauważyć, ze złe opinie pisze jedna osoba pod różnymi pseudonimami. Może to nowy sposób konkurencji? ;) Ja współpracuje z nimi od dwóch lat i widzę teraz znaczna różnice, na plus. Gadajcie sobie co chcecie, najlepiej się przekonać samemu. Pzdr

adam
@Zadowolony

tys prowda

Były Pracownik

UWAGA !!! OSTRZEGAM !!! Banda(usunięte przez administratora) !!! Za miesiąc pracy (umowa prace), zarobki(usunięte przez administratora). Nie dajcie się nabrać, tłumaczenia, odsyłania do koleżanek i ciągła walka by odzyskać obiecane pieniądze- tak zakończyła się moja (ale i nie tylko,(usunięte przez administratora) jest dużo więcej) współpraca z tą firmą. Jeżeli jednak zdecydujesz się podjąć pracę w tej firmie to nie podpisuj żadnej lojalnościowi, to swego rodzaju (usunięte przez administratora)(zarówno umowa o prace jak i własna działalność). Ja wiem że w Internecie można pisać wszystko ale by zweryfikować moją prawdomówność wystarczy podjechać na (usunięte przez administratora)i zapytać o TPG. Szerokości !

Krzych
@Były Pracownik

Potwierdzam takie są fakty w tej firmie...Niestety...

Dziekuuej
@Były Pracownik

No to faktycznie wygląda że robią tak jak piszesz. Ostatnio była oferta na chemię ADR/Cysterny. Dowiedziałem się że płacą 6000-6500, ale jest już po sezonie, bo sezon zaczyna się na wiosnę, a na nalewaki zatrudniają tylko na działalność. Ale jaka to działalność jak pracujesz dla kogoś, nie powiększasz swojej firmy, sam nie szukasz klientów, ani nie masz zamiaru nikogo zatrudniać? Ukryta forma umowy o pracę żebyś nie miał urlopu, chorobowego, ale po to żeby mogli nałożyć karty za co sobie tylko chcą.

marek

bo to prawda

adam
@marek

Są trasy tygodniowe w tej firmie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa w firmie Trans Polonia? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy ktoś może dokładnie wytłumaczyć o co chodzi z lojalnościówką? Proponują 3msc na zleceniu i jak przejdę szkolenie i podpiszę lojalnościówkę to nie będę mógł się szybciej zwolnić czy jak?

@Kandydat

Idziesz na kierowcę czy do biura? W lojalnościówce chodzi o to, że jak podpiszesz ją na szkolenie to firma oplaca ci szkolenie ale nikt nie zabroni ci sie zwolnic. Jesli nie przepracujesz czasu podanego w lojalnosciowce to po prostu bedziesz musial zaplacic za część szkolenia. Kwota sie zmniejsza z kazdym miesiacem pracy, wiec tak jakby "odpracowujesz" to szkolenie. Czyli jak przepracujesz np. polowe ustalonego w lojalnosciowce czasu to zaplacisz za połowe szkolenia itd. Jak przepracujesz caly okres to nic nie zaplacisz.

Kierowca

Współpraca bardzo przyjemna, trochę dużo pracy, ale po to się do niej idzie, aby pracować. W zamian za to odpowiednie wynagrodzenie. Bardzo dobrze poukładane trasy, wszystko zgodnie z ustaleniami na rozmowie wstępnej. Polecam.

Piotrek

Cześć Rozmawiaj z Panią z HR o ewentualnej pracy na CE dostarczanie gazu do Stacji Circle. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat tej pracy?

B@T3K

witam na jednym z portali firma Trans Polonia Group ogłasza sie że szuka pracownika na stanowisko operator koparki i koparko-ładowarki. jest tu kolega operator który by coś miał do napisania jak mu w tpg?

czarny-charakter

Pozdrawiam spedycję, znają się na robocie. zaladunki w gdansku i jazda po calym kraju. fajna robota.

Albert110

Współpracuje z firmą już drugi sezon i sobie chwalę, zwłaszcza od czasu gdy koordynatorem została pani Julia, zawsze można liczyć na jej pomoc bez względu na porę, Trasy ciekawe, praca poukładana, płatności na czas. Naczytałem się różnych opinii, lecz mi osobiście z obecnym zespołem współpracuje się elegancko. Pozdrowienia dla całego bitumu.

@Albert110

Dziękujemy za podzielenie się opinią! Pozdrawiamy serdecznie. :)

Boar.
@Albert110

Nie wiem na czym polega ta twoja współpraca, ale albo nie wiesz o czym piszesz, albo piszesz pod publikę.

@Boar.

Wiadome jest, że negatywne opinie na jakikolwiek temat pisze się łatwo i szybko, natomiast osoby zadowolone raczej zostawiają opinię dla siebie. Jednak kiedy już ktoś zdecyduje się podzielić pozytywnym wrażeniem o firmie, od razu pojawiają się odpowiedzi, że opinia jest nieprawdziwa. Dlaczego? Nie każdy ma takie samo zdanie i podejście do sytuacji. GoWork jest do wyrażania wszystkich opinii, nie tylko negatywnych ;).

@Boar.

Ja zgadzam się z Albertem, również jestem zadowolony, a Ty to chyba jesteś jakiś dzi@dtrans, którego pogonili bo jeździć nie potrafisz.

Albert110
@Boar.

Kolego, nie wiem kiedy jezdziles lecz sporo sie zmienilo. Owszem wiem, ze nie bylo kolorowo ale teraz jest na tyle dobrze, ze jezdze juz drugi sezon i sobie chwale i jest to moja opinia, a czy ty sie z nia zgadzasz, czy nie, to juz twoj indywidualny problem.

Boar.

Panie admiistratorze, dziękuję za dopuszczenie mojego postu, ale nie potrzebnie usunął Pan/Pani słowa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Biorę pełną odpowiedzialność za ich użycie. Bardzo chętnie stawię sie w sądzie na Pozew ze strony TPG.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Trans Polonia? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Asystentka

Hej, Jako pracownik firmy chętnie się wypowiem. Pracy jest dużo, nie nudzimy się. Jak to na spedycji, telefony po godzinach pracy są i trzeba być na to przygotowanym, takie uroki zawodu, ale przy dobrej organizacji da się wszystko ogarnąć. Generalnie fajna atmosfera.

Czy firma Trans Polonia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

kd

Niczego nie finasuja , na umowie daja zalosna opcje ze pracujesz przez rok albo oddajesz 1800 za szkolenie wstepne ( 4 godziny sluchania prezentacji z laptopa ) . Omijajcie ich szerokim lukiem

Jarosław
@kd

Czyli podpisujesz tzw lojalkę. To dziwne bo zwykle są stosowane za bardzo kosztowne szkolenia zakończone uprawnieniami, a nie kurs z laptopa. Chociaż dobrze płacą w firmie, żeby zrekompensować brak możliwości rozwoju?

Furby
@Jarosław

Chcesz aby Ci sfinansowali uprawnienia - szukaj w poważniejszych firmach. Tu może zapłacą (z naciskiem na może) ale będziesz potem ganiany jak pies i raczej nie dotrwasz do końca lojalki. Ludzie na górze nie mają zielonego pojęcia o czymkolwiek - ani o ustawie o czasie pracy kierowców ani o rzeczywistości. Oni widzą tylko swoje wydumane tabelki i tylko szukają (usunięte przez administratora) do pracy (najlepiej za free). Jak myślisz - skąd są wiecznie ogłoszenia, że szukają chętnych? Szukają nawet po byłych pracownikach i proszą aby do nich wrócić itp. Daj sobie spokój. Z takim podejściem ludzi z góry do kierowców to raczej długo będą mieli problem

były
@Jarosław

Tu za każdy kurs masz lojalkę, nie polecam.

bvkkkkn

Za które ty zapłacisz bo tak cie wywołują że zobaczysz nie podejmuje tam pracy to nie jest normalna firma skoro szuka kierowców z łapanki i robi im szkolenia a później każe im płacić za nie

@bvkkkkn

Dzień dobry, Trans Polonia w całości opłaca szkolenia dla pracowników. Każde z nich wiążą się z kosztem dla firmy, dlatego objęte są, tak jak w pozostałych przedsiębiorstwach, umowami lojalnościowym, zgodnie z przepisami prawa (koszt szkolenia podlega zwrotowi, chyba że pracownik przepracuje określony w umowie czas).

@Trans Polonia

Jeszcze w żadnej normalnej firmie nie spotkałem się z płatnym szkoleniem wstępnym. (usunięte przez administratora)

@Piotr

Dzień dobry Piotr, Tak jak wspomnieliśmy wyżej, Trans Polonia w pełni opłaca szkolenia i kursy dla Pracowników. Wiążą się one jednak z niemałym kosztem dla firmy, dlatego objęte są umowami lojalnościowymi - zgodnymi z prawem i jasnymi dla obu stron. Zabezpiecza to firmę przed sytuacją, kiedy ktoś przychodzi "na próbę", szkoli się i zwalnia po chwili. Gdy ktoś jest faktycznie chętny do podjęcia długotrwałej, rzetelnej współpracy nie ponosi żadnych kosztów :) Pozdrawiamy!

@kd

(usunięte przez administratora)za wszystko na koniec dostajesz (usunięte przez administratora)

Cześć jakie są systemy pracy dla kierowców interesuje mnie 2/2 lub 1/1

@Marcin

Dzień dobry Panie Marcinie :). Systemy pracy ustalamy indywidualnie z Kierowcą, wiele zależy od tego, czy interesuje Pana praca w ruchu krajowym czy międzynarodowym oraz w jakim transporcie chciałyby Pan pracować (transport mas bitumicznych, gazów LPG itd.) Zapraszamy serdecznie do kontaktu z działem rekrutacji, który na pewno omówi z Panem wszelkie szczegóły: Numery telefonów: 795 404 650, 662 102 099, 697 850 283 Adres email: hr@transpolonia.pl Pozdrawiamy!

Kierowca adr

Powiem tyle ten kto pracuje w tej firmie na umowę zlecenie na własnej działalności to albo jest chory psychicznie albo nie umie czytać umowy jaka ta firma daje do podpisania. Firma bez zaufania stabilnego zatrudnienia resztę możecie poczytać niżej jeśli administrator nie usunął bo to lubi usowac

@Kierowca adr

Drogi Kierowco ADR, Polecamy czytanie umów, tak o pracę, zlecenie, współpracy, kredytowych i wszelkich innych również. Polecamy też czytanie regulaminu Go Work. Administrator ma prawo usunąć opinie lub ich fragmenty, które są niezgodne z zasadami forum i przepisami prawa. Anonimowo czy podpisani z imienia i nazwiska musimy się liczyć z zasadami i do tego wszystkich zachęcamy. Nie zmożemy zgodzić się z Twoją opinią i każdemu doradzamy kierowanie się własnym zdaniem. Pozdrawiamy!

Jasiek

Jeśli jest tak źle to nikt nie trzyma na siłę.

HOMER
@Jasiek

Zgadza sie, masz racje. Zostali tam tylko ludzie na emeryturze lub w wieku przedemerytalnym. Mlodsi i ogarnieci ludzie jak widza (usunięte przez administratora), ktora panuje w TPG zaraz odchodza.

Były.
@Jasiek

Zastanawiam się z jakiego działu jesteś ? Food ? A może chemia 1 lub chemia 2. Brak słów co za firma.

@HOMER

Dzień dobry Homer. Nie możemy zgodzić się z tym, że pracują u nas jedynie osoby w wieku przedemerytalnym, chociaż nawet gdyby tak było, nie widzielibyśmy w tym nic złego. Osoby z dużym doświadczeniem w pracy wnoszą do firmy wiele dobrego, tak samo, jak osoby, które są znacznie młodsze i dopiero nabierają doświadczenia. Młodych, zdolnych ludzi z chęcią do pracy u nas nie brakuje :-).

Zbyszek

Polecam wszystkim normalnym ludziom, którzy wiedzą, że pieniądze nie biorą się z niczego i chcieliby zarabiać po 10 tyś od razu najlepiej za nic nie robienie. Kasa na czas, czasem faktycznie są nadgodziny, ale płatne, jak mówi stare przysłowie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Szerokości wszystkim.

kadrowa

Witam wszystkich Widzę, że kolejny raz wstawili ogłoszenie na kadrową. Po około 2 miesiącach od poprzedniego ogłoszenia... Czyżby ktoś zrezygnował? A może taka jest tam rotacja w kadrach? Dlaczego ludzie odchodzą? Czy mogę prosić o komentarz osoby z biura lub byłych pracowników biura w Tczewie? Nie wierzę, że po 2 miesiącach uznali, że tak po prostu zatrudnią kolejną osobę... O jakich zarobkach można rozmawiać w kadrach w TPG? Z góry dziękuję za informację P.S. A mają kogoś od miękkiego HR-u? Koleżanka byłaby zainteresowana

@kadrowa

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Aktualnie poszukujemy osoby, która wspomoże nasz zespół w wyzwaniach, jakie niesie ten rok. Być może trudno w to uwierzyć, ale w przeciągu pół roku nasz dział kadr podwoił się, jeśli chodzi o liczbę pracowników i planujemy zatrudnić kolejną osobę. Chętnie przywitamy kogoś, kto ma doświadczenie w pracy z kierowcami, ale nie wykluczamy zatrudnienia osoby z mocnymi podstawami teoretycznymi, chęcią do pracy i nauki. Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania. Aktualnie poszukujemy osoby do kard i płac, ale wszystkich zainteresowanych podjęciem z nami współpracy, zapraszamy do rekrutacji ogólnej i zostawienia nam swojego CV. Jeśli będziemy w przyszłości prowadzić rekrutację, na dane stanowisko, odezwiemy się. https://kariera.transpoloniagroup.pl/praca-biurowa-oferta-ogolna/

kadrowa
@Trans Polonia

No i nie odezwaliście się. Wydawało mi się, że spełniam (lub przekraczam) wymagania na to stanowisko. Być może szukaliście kogoś do przyuczenia... Szkoda że raport na pracuj.pl pokazuje, że nie otworzyliście mojej aplikacji. Chyba że wycofaliście się z rekrutacji...? No trudno. Życzę wszystkim tej mistycznej "szerokości" :-) Pozdrawiam

@kadrowa

Dzień Dobry, spieszymy z informacją, że rekrutacja do działu kadr nadal trwa. Musiałą zajść jakaś pomyłka, ponieważ w naszym systemie wszystkie aplikacje wysłane na to stanowisko wyświetlają się jako otwarte. Chcemy wyjaśnić tą sytuację, dlatego uprzejmie prosimy o przesłanie informacji (wystarczy imię i nazwisko, dzięki którym będziemy wyszukać Pani aplikację) bezpośrednio na adres rekrutacja@transpolonia.pl. Odezwiemy się na pewno. Tymczasem pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :-)

Janusz

Witam. Czy transpolonia zatrudnia kierowców na umowę o pracę czy tylko na własnej działalności. Jakie stawki można u nich uzyskać rozumiem że każdy pracownik jest traktowany inaczej.

@Janusz

Dzień dobry,   Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.   Oczywiście zatrudniamy kierowców na umowę o pracę.   Chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem na cysternach, ale do współpracy zapraszamy też osoby bez doświadczenia.   Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie, patrzymy na jego kwalifikacje, doświadczenie czy uprawnienia. W Trans Polonii kierowcy na umowie o pracę mogą zarobić średnio od 6.000 wzwyż. Wiele zależy od tego, czy decydują się na jazdę po kraju, czy za granicą oraz przede wszystkim od systemu pracy, jaki wybiorą. O ostatecznym wynagrodzeniu chętnie porozmawiamy podczas rozmowy :).

Widzieliście, że Trans Polonia poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Dzień dobry, Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystenta Spedycji. Poszukujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego, a drugi język, w szczególności niemiecki, będzie na pewno dodatkowym atutem. Planujemy powiększyć również zespół kadr, między innymi ze względu na zmiany w przepisach prawa. W planach firmy jest także poszerzenie floty o kolejne jednostki transportowe, dlatego do współpracy zapraszamy Kierowców zarówno do pracy w kraju, jak i za granicą. Wszystkich szukających stałego zatrudnienia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i benefitami im przypisanymi: https://kariera.transpoloniagroup.pl/ O innych zaletach współpracy z nami chętnie porozmawiamy na rozmowie rekrutacyjnej :-).

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Polonia - Tczew

• Jak się pracuje w Trans Polonia?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Polonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Polonia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 16 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Polonia