Opinie o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagon Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wagon Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Ustalone

Wszysko było ustalone , wszysko się udało i tyle , a remtrak będzie pracował w opolu ,ludzie wrucili do pracy , są zadowoleni , pracodawca nie zapłacił , i nie zapłaci , ludzie , jesteśmy najiwnym społeczeństwem i tyle , a teraz śmieją się z nas że zarabiają po 3500 zł na ręke w remtraku

@Ustalone

Ci panowie z Wagonki i Trynitesu to są znajomi? Oni się wszyscy dobrze znają?!? Nie byli na wzajem w Radach Nadzorczych? Ja się nie dam znowu okraść przez tych słowackich cwaniaków?!

Zaciekawiony
@Ustalone

Jak będzie pierwsza wypłata to wtedy mówcie o zarobkach. Był wagon i co wyszło. Był Słowak i jak było na początku a jak się skończyło. Hale się wala ciemno wilgotno do WC to lepiej nie wchodzić. I to mają być warunki 21-go wieku. Brawo.

ECO

Ciekawe czy je.. ny Słowak przejmie Wagon czy Remtrak. Co byście woleli? Czy Remtrak jest chętny na przejęcie Wagonu a może Pan Ciemny nie chce.

Dobre

W urzędzie pracy jest oferta pracy w remtraku dla 120 osób za stawkę 21-25 zł brutto super tylko co zrobią z ludźmi co wylewali siódme poty od grudnia stawki podniosą czy usłyszą że to norma . A co do wagonu i trinitesu wszystko idzie ku upadłości super będzie praca na długie lata

Hehehe
@Dobre

A to na umowę zlecenie ? Tak pisali na stronie up.

Dobre
@Hehehe

dla nowych pracowników zlecenie na 2 tygodnie a jak jest oki ogarnięty zostaje i dostaje umowę o prace a ,osoby co pracowały w wagonie dostaja umowe normalna od razu

Umowa zlecenie czyli śmieciówka

@Dobre

Umowa to z jaką firmą podpisaną jest?

Wlod 50

Trzy lata pracowałem dla tej firmy i okazało się, że za darmo. (umowa usługi) Pracę wyłudzili i okradli. A teraz nawet nie ma do kogo zadzwonić. Na tydzień przed swoją ucieczką jeden ze złodziei telefonem zapewniał, że wszystko będzie dobrze. Po czym zwiał sromotnie na Słowacje. (usunięte przez administratora) Ale żeby Państwo nasze na to pozwalało? Nie chroniło nas przed nimi.? Znanymi złodziejami: szli sztafetą: Ostrów Wlkp, Gniewczyna, Mińsk Mazowiecki. Znana złodziejska brać. A ja naiwny dałem się na to nabrać. Mimo, że inni nabrani ostrzegali.

@Wlod 50

I dobrze że jesteś byłym pracownikiem Dziwię się tym co chcą wracać do tego bajzlu

Aplikowałeś do firmy Wagon Opole Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Yrelele

Jeżeli pracowałem w Wagonówce a chciałbym wrócić to muszę się do urzędu zapisać czy wystarcz podejść do kadrowej w Wagonówce?

Bolo
@Yrelele

Najlepiej podejdź do kadrowej i zapytaj

Xyz
@Yrelele

Napisz podanie o przyjęcie do pracy, opisz na jakim stanowisku pracowałeś dotychczas. Warto się skonsultować z kadrowa czy rejestracja w UP jest konieczna

Gal

No juz sie szykuje afera nowo zatrudnieni pracownicy kierowani z urządu pracy dostaną lepsze stawki niz ludzie którzy na już lub znów tam pracują Czy to jest fer wobec nich chyba nie.

no lepiej kiedy

25 zł to daje za 21 dni 4200 + 500 zł premii to mają 3400 na rękę mogą żyć i mogą koszty życia podnosić , myśmy pracowali a prawo zrobiło swoje czyli jak zawsze 6 miesięcy w plecy takie prawo trzeba żyć i zarabiać ludzi nie brakuje chętnych do pracy

Czy wiadomo coś o syndyku na firmie Wagon?

AurelioMirene

Ustanowiono tymczasowego nadzorcę sądowego oraz odebrano zarząd organom spółki dłużnika

@AurelioMirene

Dziękuję :) Tyle z dobrych informacji. Teraz walczyć tylko o pensję z funduszu gwarancyjnego :)

ECO

Czy syndyk wypłaci zaległe wypłaty z funduszu?

Xxx

Gdzie te rzekome przyjęcia które miały być?

@Xxx

Będą. Dla wybranych.

Nik
@ECO

Tak.. Wybranych. Dla tych co chcą pracować, a nie tylko zarobić i się nie narobić.

Będą przyjecia
@Xxx

Od następnego tygodnia podobno będą zatrudniać.

Xdddd

A Remtrak ustalił coś ze slowakami?

AAA

Oczywiśćie przy przyjeciu prosze nie zapomniec o kombinezonach przeciwdeszczowych oraz przeciwchemicznych(usunięte przez administratora)

wagon

I co niedowiarki daliśmy rade zrobić wagony styczeń 10 wagonów będzie zrobionych i zdanych :) i co najlepsze damy rade zrobić kolejne :) i to w niecałe 100 osób :) . godzin mamy sporo ale tez i sporo zarobimy :) kierownik goni :) damy rade , materiał przychodzi i to sporo :) nerwy nam padają czekając na info co dalej damy rade :) będą przyjęcia do pracy ojj nie wszyscy będą przyjęci kierownik wie kogo nie przyjmować :) ktoś napisał nic nie robią tylko latają , kradną i fajki pala a wagony same sie robią hahhaah 10 wagonów będzie zrobionych od zera. ktoś napisał bo ukraina od wieska zobacz jak ty pracowałeś a jak oni pracują i dlaczego ciebie nie ma a oni są :) wazelina nie pracą zasłużyli być razem nami (usunięte przez administratora)

wagon 2
@wagon

było na hali 10 pomalowanych wagonów 1 brakowało tylko szyb w innym problem ze skrzynią był w kolejnym siedzenia i podłoga a w kolejnych rozebranych co brakowało sauny ?? było 30 wagonów rozebranych , ja nie płakałem na brak godzin jak wy , u dyrektora aby dał sobotę, bo brakuje na życie u kierownika bo brakuje , to co napisałeś mija się z prawdą , nie da się pracować w 100 osób przy takich wagonach , i żaden człowiek mi nie wmówi że da rade w 100 osób tyle zrobić , a to że firma remtrak nie ma problemu z płatnościami i tłumaczeniem , to inna sprawa , jak na forum tak na hali , jak mówi fajnie za chwile źle , każdy ma w tej firmie za uszami , ale napisz prawdę co zrobiliście , spawanie 4 dni , demontaż 4 dni , obicie tapicerki 4 dni , montaż 4 dni ,elektryka 6 dni , a jak pisali godziny na wagony to jeden miał 400 godzin roboczych , lub 270 albo 150 lub 550 tak było prawda a w 100 osób wagon chcecie puścić za 80 godzin , jak będziecie młodzi z tym doświadczeniem to tak jakieś 15 lat wstecz było 170 godzin na wagon było 270 było 180 było 30 chyba najmniej tego (usunięte przez administratora) już nie piszesz miesiąc ma 192 godziny lub 208 padniecie ze zmęczenia i zero życia ,

Nicki
@wagon 2

Widać, że znowu najmądrzejsi się odzywają..albo z nudów albo z czystej zazdrości.. Widać, że też nie do konca w temacie, ale swoje trzeba napisać...

Trele

W Wagonie nepotyzm jest naprawdę bardzo wysoki,sięga od kierownika aż po pracowników na produkcji.

Nicki
@Trele

Z nudów czy (usunięte przez administratora) albo zazdrości czepiać można się wszystkiego. Chyba się Wam nudzi, albo Was nikt nie kocha..

Nikii

Kogoś zazdrość ogarnęła? Ludzie walczą o pracę, o zakład, a na necie co mądrzejsi, których stać tylko na trolowanie i zatruwanie atmosfery. Jeden z drugim najmądrzejszy i tyle w temacie.

Nicc

Opinia została wyrażona i wystarczy glupot..skoro są chętni do pracy to gdzie podania o przyjęcie. Jakoś tłumów nie było i na horyzoncie też...

Elektro-Global

Firma nie reguluje płatności od sprzedanych i dostarczonych towarów - po mimo kilkukrotnych prośbach żadnej odpowiedzi nie polecam tej firmy na współpracę - kwota 2371,59 jest dla nich nie osiągalna do uregulowania - proszę i ostrzegam innych dostawców by nie decydowali się na sprzedaż czegokolwiek dla tej firmy na przelew

przedsiębiorca
@Elektro-Global

Witam mi zalegają 17 500 zł i chyba nie ściągnę

x

Jest nowy dyrektor za MGR. Ale nie umie powiedzieć kiedy dostaniemy zaległe wypłaty. Nawet groził pracownią "wagonu"

@x

Ciekawe czemu nie potrafił powiedzieć.. Jeszcze liczycie, że zapłaci? Jak sami nie wywalczycie w sądzie pieniędzy to nie liczcie, że tak z dnia na dzień będzie dzień dobroci i zapłaci zaległe pensje..

@x

Haha nowy stary dyrektor...

Nci

Pewnie chodzi o pracowników...

May

Jak groził, czym?

Ciekawe jak zwolni jak nie ma już nic wspólnego z firmą w. o. Chyba, że pełnomocnictwo...albo inny dokument.. Oni wszystko robią, żeby ludzie sami odeszli i problem z głowy... Jak prawnicy nawalil to trzeba się ratować...

Wo

Odchodzą pracownicy z W. O. Bo jakby mieli ich zwolnić to lepiej nie płacić unikać pracowników i traktować jak błoto, żeby tylko odprawy nie placic

anty ANDRZEJ
@x

Ja Andrzeja nigdy nie szanowałem. Teraz wiem, że wszystkich sprzeda. Czy też będziecie go przy każdej okazji pytał co z pieniędzmi i dlaczego pozwala okradać Polaków? Może trzeba kolejne nazwisko napisać na murze?

Wagon
@anty ANDRZEJ

Tylko czekać, aż ktoś wpadnie na ten pomysł... Ludzie zdesperowni, a za dużo pomocy nie mają...

@anty ANDRZEJ

Ludzie ! Jak możecie oczekiwać od tego Pana żeby Wam powiedział, kiedy właściciel WO Wam zapłaci zaległe pensje ?! To nie On za to odpowiada. Pomyślcie trochę. Nawet jeśli Jego zachowanie się Wam nie podoba, nie ma On nic wspólnego z zaległymi pensjami. Ruszcie głowami i dzwońcie pod inny adres a nie oskarżacie Go za coś czego nie zrobił. Macie pretensje do Niego, do Remtraka - a to nie Oni Was oszukali !!!

Nic
@Anonim

Ciekawy komentarz... , ze broni sie ludzi, ktorzy z zakladem maja niezbyt dużo wspolnego, a innych można obsmarowac w internecie jak wiekszosc komentarzy na forum. Pozdro

@Nic

(usunięte przez administratora) Zwracam tylko uwagę, że wszyscy pytają i oskarżają swoich przełożonych, a Ci nawet jeśli wiedzą to i tak z racji zależności od pracodawcy wszystkiego nie przekażą (myśleć !). Trzeba cisnąć Prezesa firmy (+ właściciela) a nie pisać głupie komentarze, obrażając kolegów z pracy ! A tak przy okazji - WO już nie istnieje... więc pozostaje liczyć na jakieś pieniądze z funduszu (3 mce wstecz), bo jaki głupi zapłaciłby za miesiące postojowego ludziom, którzy nic nie robią (myśleć !)

Oczekujacy
@Anonim

Można oczekiwać od Andrzeja bardzo wiele. Według mnie ma bardzo dobry kontakt z Właścicielem skoro znalazł zatrudnienie w Trynitrsie. Ludzie, walczcie o swoje pieniądze które Wam Słowak nie wypłacili. Najlepszy kontakt ze Słowakiem ma Andrzej!!!

Jasne
@Oczekujacy

Tak, na pewno będzie prosił "kolegę" o zaległe wypłaty dla pracowników ????????????

Lelele

Mam pytanie.Czy jest możliwość od lutego pracę w Remtraku? Ktoś coś wie.

xxx
@Lelele

Tak jest wolny etat do karmienia gołębi na wózkach.

Obserwator

Od dłuższego czasu obserwuje to forum i sytuacje w firmie. Ludzie jesteście dwulicowi tutaj przed monitorem obrażacie niewinnych ludzi swoich kolegów z którymi pracujecie lub pracowaliście. Co do pana kierownika to jest to jedyny człowiek który dba o każdy szczegół (takiego kierownika chyba w historii firmy nie było i nie będzie) Panowie z Trinitesa zrobili sobie prywatny folwark ochraniają?! teren , jeżdzą prywatnymi autami po całej firmie Tym powinien zainteresować się syndyk.

Zadrożny Zbigniew.

Witam. Czytam te komentarze jak się wyzywacie. Biorę poprawkę że ludzie są znerwicowani tą całą sytuacją. Ja mam za sobą tydzień w nowej pracy. Warunki o niebo lepsze jak wagonówce. Trzeba czasami w życiu coś zmienić. Zwolniłem się z art. 55. Wiem że to trudne. Też mam za sobą 20 lat pracy w wagonówce. Ale trzeba żyć. Nie bać się. Pozdrawiam.

@Zadrożny Zbigniew.

Gratulacje. I brawo za pozytywny komentarz

Zadrożny Zbigniew.

Bo tak naprawdę trzeba czasami powiedzieć sobie samemu dość. Trzeba sobie powiedzieć że coś umiem. Dać szansę sobie samemu. Ja wagonówce zdobyłem doświadczenie w swoim zawodzie. To co teraz robię jako tokarz to mogę robić z zamkniętymi oczami. Ja życzę ludziom pracującym w wagonówce by firma istniała. By mieli pracę. Szkoda tylko że ludzie którzy byli kolegami w dobie kryzysu wyzywają się i obrażają. Smutne to. Pozdrawiam.

@Zadrożny Zbigniew.

Brawo. Pozdrowienia

Nicc

(usunięte przez administratora) Coraz większe na tym forum. Do tego wszyscy się obrazacie. (usunięte przez administratora)

BOB

Musi być upadłość bez tego niema kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagon Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wagon Opole Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tadeusza Rejtana 7
    45-332 Opole