Opinie o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagon Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wagon Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Czarny Nowy wpis

Ostatnio szukali ślusarzy-spawaczy do napraw pasażerskiego taboru kolejowego. Wiem ze oferty były przez Urząd Pracy ale nie podali konkretnych warunków. Ktoś wcześniej pisał że po restrukturyzacji warunki płacowe kiepskie bo w granicach 3 tys. To było rok temu więc mam nadzieje że teraz kasa poszła do góry i z nadgodzinami można więcej wyciągnąć. Mam doświadczenie jako ślusarz i wiadomo chciałbym dobrze zarobić. Da radę?

Grzegorz

Jak wygląda praca kontrolera jakości w tej firmie ?

@Grzegorz

A faktycznie wgląda jakkolwiek? Bo w krs widziałam info o likwidacji upadłościowej, bez przyczyny chyba by to nie widniało tam?

Grzegorz
@Renata

ta firma to teraz pkp intercity remtrak, tutaj jest nieaktualna nazwa

@Grzegorz

czyli w zasadzie doszło do jakiegoś przejęcia, tak? a warunki mocno uległy po tym zmianie? i co się wtedy z osobami zatrudnionymi stało, przeszły na inne umowy?

Rafał Nowy wpis
@Renata

Jeśli chodzi o warunki pracy typu socjal, bhp to jak nie było tak nie ma, niebotyczne wręcz wymagania w zamian za pieniądze delikatnie mówiąc... (usunięte przez administratora) 2945 zł pieniędzy netto bez sobót czy nadgodzin to raczej słabo, trzeba się ze wszystkimi szarpać, atmosfera przez to grobowa, (usunięte przez administratora), kolesiostwo, zatrudnianie po znajomości żon,mężów, synów sióstr....(usunięte przez administratora)

Jaki jest styl zarządzania w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Rafał Nowy wpis

Styl zarządzania z poprzedniej epoki kiedy można było sobie pospać za tokarką. Gonić pracowników za to że nie chodzą z narzędziami to absurd, kierownictwo przespało ostatnie 25 lat, tak się nie kieruję firmą... Nie dziwią mnie wcale negatywne opinie, jest źle a będzie jeszcze gorzej

Damian

Witam Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Elektryk jakie warunki pracy w jakich godzinach zmiany i zarobki Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Gt
@Damian

Nie wiem czy elektrycy pracują na zmiany, jeśli nie to od 6:00 do 14:00. Zarobki w podstawie dosyć słabe bo około 3400 brutto, ale są dodatki. Premia uznaniowa, premia kwartalna, premia roczna, karpiowe, Katarzynka. Dla chętnych soboty 6:00 do12:00 płatne 100% (okolo 190netto). Przy odrobinie chęci i zaangażowaniu średnią miesięczna można wyciągać nabpoziomie 5000zl brutto.

@Gt

No jak 5 to ładnie. Czyli na wszystko pracuje się indywidualnie? Czy są jakieś premie grupowe?

@Gt

5000 brutto to ci co liżą kierownikowi

Aplikowałeś do firmy Wagon Opole Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Praca na jedną czy 2 zmiany ?

Aleksandra
@Kandydat

A ta firma to zamknięta nie jest? Widzę tutaj taka informację... Ktoś z pracowników powie?

Czy firma Wagon Opole Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Andrzej to J.E.B.N.I.E

ta firma już nie istnieje

Wiecie, czy Wagon Opole Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Po 1 - Oficjalnie jest to już PKP IC Remtrak. Po 2 - zależy o jakim stanowisku mówimy - mistrzowie, brygadziści, pracownicy nie mają takich dogodność (poza tym - jak miałby wyglądać serwis wagonów zdalnie ? ). Takie rzeczy to już prędzej jak zajmujesz się tz. "papierologią" w biurowcu.

Lwica16

Witam, jak jest na lakierni? Gdyby ktoś mógł opisać wynagrodzenie, warunki na stanowisku, rozważam wysłanie CV. A te opinie są " trochę "negatywne ale brak opisanych stanowisk.. lakiernicy chwalą czy nie?

@Lwica16

Wprawdzie pracuję na innym stanowisku, jedynie co mogę powiedzieć to złe słowo o warunkach pracy. Wagony malowane są nie w specjalnych komorach, ale na dworze, a nawet na hali w czasie gdy inni pracownicy muszą wykonywać prace bez specjalistycznych zabezpieczeń.

Obserwator

Pracownicy wagonówki uważajcie. (usunięte przez administratora)Wykorzystuje pracą swoje kobiety a sama nic nie robi. Kabluje do kierownika nieprawdę, kłamie. Do tego,, wielki "związkowiec. WSTYD PRZYNOSI DLA WAGONÓWKI I ZWIĄZKÓW.

@Obserwator

Ale my już o tym dawno wiemy :)

Artek
@Obserwator

Wiadomo,(usunięte przez administratora)tylko donosi i niezłą kasę z tego ma. Za to co robi powinna być najniższa krajowa

Wieslaw

Tak tak Pani Beata zamiast pracować to ściemnia ale to zdecydowanie wina kierownika że na takie coś pozwala

Mańkut
@Wieslaw

Sam to napisałeś, że pozwala, więc to jego wina to raz, a dwa to weź już skończ bo to nudne

Wata
@Mańkut

Nudne to jest co tam się teraz dzieje czyli nic .

@Wata

Zlikwidować ten relikt.Postawic coś nowego lub park zrobić to lepszy pożytek by był dla opolan.

Wieslaw

Owszem ale tu też kierownik musi się na to zgodzić

.nadzieja
@Wieslaw

Tak nie wiele brakuje a remtrak wkoncu przejmie zakład

Opolanin
@Wieslaw

Wiesiek.a szkoda znowu byście pilnowali żeby ktoś nie wywiózł mienia.????

@Opolanin

Owszem ale tu znowu. Kierownik musiałby przymknąć oko aby mienia zakładowego nie wynosić .

Znamy sie
@Wieslaw

Wiesław Ł wiemy że Ty nie lepszy.Wiec do kogo te teksty

kozik

Z drugiej strony to chłopie nawet jak by mieli miliony to nie mogą tego odnowić to jest zabytkowe

Jak długo czekaliście na odzew z Wagon Opole Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Mańkut

Człowieku daj se spokój, 2,5 tys, nic więcej nie zarobisz

Obecne plany miesięczne na wykonanie napraw wagonów przy tej liczbie pracowników są nieźle naciągnięte .Sezon urlopowy a roboty max . Nowi pracownicy w większości nie wytrzymali za długo .A niby taka prosta praca jest .Stara gwardia fachowców powoli się wykrusza tzn emerytury itd.Ciekawe czy góra wogóle coś myśli w tym kierunku???

Obserwator
@Marek

Tak. Myśli. Przyjmują nowych nierobów co robią dużo hałasu na zdaniu Wagonów. Parodia.

@Marek

Zapomniałeś dodać o warunkach sanitarnych. Tam to tylko sanepid i zamknąć to wszystko. W chlewie są lepsze warunki. A mamy dwudziesty pierwszy wiek.

Wieslaw

Bo to winna kierownika jest

Znamy sie
@Wieslaw

Wiesław nie rób siebie szarej eminencji.Cale życie się przesmigales w wagonie w A teraz udajesz niewiadomo kogo.Fachowuec z ciebie jest.Lecz do kierowania ludźmi to ludźmi to się nie nadajesz.kompletnie.Taka jest prawda.I żeby od kogoś wymagać jako mistrz to należy dać coś od siebie.Narazue to znowu ekipa się żebraka ta samą co Tabor położyła na łopatki i kieruje.Nic z tego nie będzie to już nie działa jak kiedyś W innej firmie to niewiem czy do końca dnia dał by Ci pracodawca popracować chyba że na miotle.Wiem co mówię bo widzę co na hali się dzieje

wariat

wagon upadł pozostał tylko trinites a co do przejęcia firmy to tylko fuzja remtrak i ICC a trinites może współpracować

Maniek
@wariat

Ludzie z trinitesu , postawcie się przez chwilę w roli jakiegokolwiek pracodawcy.. Mieliście czelność śmiać się z ludzi bez wypłat z wagonówki później z IC ( z tego że mają lepszy byt). Ale nie macie swojego instynktu samozachowawczego przychodzicie skamleć o pracę stawiając jakiekolwiek warunki ?(wstyd) czy wy się dobrze czujecie każdy pracownik widzi co robicie i co robiliście NIC (albo inaczej robie wszystko czyli nic) i teraz kto o zdrowym rozsądku ma zatrudnić ludzi którzy nie mając wogóle kręgosłupa moralnego pomagając pracodawcy który (usunięte przez administratora) 300 osób was aktualnie tez robi na szaro macie swoje zdanie dlaczego dyrektora nie pogonicie ? Pozdrowienia równiez dla księgowości która ciągnie po 3 etaty w jednej firmie i pomaga złodziejaaa za parę złotówek.

Bardzo dobrze napisane i 100% w punkt! W ogóle mi was nie żal trinitesioki :D

Do Mańka
@Maniek

Żeby pisać takie rzeczy do innych ludzi, trzeba nie mieć serca. Zarzucać komuś, że pracował dla Słowackiego właściciela - słabo. Praca jak każda inna, a na chleb i rachunki trzeba zarobić. Jeszcze niedawno wszyscy skomleli bo nie było na chleb, a teraz wywyższanie i poniżanie - słabo. Trzeba walnąć się w pierś i trzymać kciuki za wszysykich żeby mieli co dać dzieciom na talerz. A poza tym to siedzieć cicho i życzyć wszystkim jak najlepiej.(usunięte przez administratora)

Do Maniek
@Maniek

Chłopie nie napinaj się tak tylko za pracę się zabierz wkońcu.Łazisz po hali i udajesz że coś robisz.

Elżbieta
@Do Maniek

Właśnie dowiedziałam się, że Wagon Opole został zamknięty na stałe, co mnie bardzo zdziwiło. Byłam przekonana, iż firma dobrze prosperuje. Może zatem ktoś z Was zechce mi wyjaśnić, co było przyczyną jej zamknięcia? Chodzi o pieniądze?

Czy pracodawca Wagon Opole Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dobre pytanie.Tylko czy w (usunięte przez administratora) są jakieś szkolenia bo patrząc po kadrze nadzorującej to wątpię

Niko

Będą przyjęcia do firmy jeszcze ???

@Niko

Jeśli kierownik się zgodzi to tak. A jak nie to znowu będzie wina kierownika

Romek

Ludzie na urlopach a resztę pracowników gonią jak zwierzęta masakra .To do niczego dobrego nie prowadzi Roboty max a w brygadach po 3 do 4 osób.I tylko hasła co stoisz gdzie łazisz jeszcze tylko pałki im dać i na przód .A te same łaziki nic nie robią i jest dobrze. Brak słów

Romek

To co dzieje się obecnie w firmie to masakra jeden wielki chaos . Jeden na drugie donosi . Nie wiadomo do końca które wagony na próbę wyjadą . Ludzie jak opętani po zakładzie biegają bo nie wiadomo co dokładnie robić.To nie wróży nic dobrego. Po co dali te premie jak za byle co zabierają.

@Romek

Bo to znowu jest wina kierownika jak zwykle .

szalony
@Romek

jest to normalne w każdym zakładzie ludzie donoszą do kierownika tylko problemem jest to że pan kierownik wszytko łyka zamiast sprawdzić czy to prawda . każdy w zakładzie wie kto donosi :) . prawie w każdej brygadzie jest AS :) widzłem ostatnio poszli zaplić potem razem poszli siusiu wrócili do wagonu hahah znowu palą a potem płacz bo nie ma premii. a najbardziej jest wkurw.. jak słyszysz ile to ma roboty bo jest sam i tak (usunięte przez administratora) a idziesz na kanał kurw... siedza na czole i (usunięte przez administratora) rybki srybki o to tak robota :) a najlepsi są co do kierownika Tadziu Tadziu kierownika nie widac hahaha to dopiero (usunięte przez administratora) ... jaki to ..uj... kierwonik

517-921-326

Kontrahentów poszkodowanych przez współpracę proszę o kontakt w sprawie płatności.

Widać niektórzy mistrzowie dalej cwaniakują (usunięte przez administratora) jeden z drugim ganiać ludzi do roboty potrafią a jakby oni mieli robić na wagonach ??? Szczerze tego nie widzę .No cóż ale ktoś do poganiania musi być.

@Marek

No pewnie bo walczą o premie kwartalną

@Andrzej

Tak a to wszystko jest wina kierownika że na takie coś pozwala

517-921-326

Poszkodowanych kontrahentów proszę o kontakt w sprawie nieopłaconych faktur.

Sonia
@517-921-326

W jakim celu prosi Pan/Pani o kontakt ? Kogo reprezentuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagon Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wagon Opole Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tadeusza Rejtana 7
    45-332 Opole