Opinie o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagon Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wagon Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Gal

Potwierdzam też to słyszałem że dokumenty zostały przyjęte i kasa ma być do końca miesiąca albo zaraz po majówce

Za około dwa tygodnie kasa ma być z FGŚP.

Mayk
@Marek

Skąd ta wiadomość kolego?

Wiesław
@Mayk

No zobaczymy czy to będzie prawda...

mały

Dzisiaj otrzymałem przelew z FGSP.

Jasne
@mały

Oczywiście, o 6 rano przyleciał ???? przed otwarciem wszystkich przelewów. Priorytet od WO ! Bo tak dbali o swoich pracowników !!!

Olek
@mały

Serio, otrzymales? W calosci zalegle czy tylko czesc?Bo ja nic nie dostalem. Powiedz, czy jest ogloszona upadlosc wagonowki skoro fgsp juz wyplacil kase?

człowieku
@mały

Człowieku, opanuj się ! Głupie żarty ...

@człowieku

Też dostałem przelew jupi

Gratulacje

Ciekawe, że pojedyncze osoby otrzymały pieniądze z FGSP. Albo ściema, albo totalny (usunięte przez administratora) na kółkach. Listy szły zbiorczo, więc kasa powinna być również zbiorczo. No ale jeśli to prawda, to należy pogratulować, że chociaż ktoś otrzymał tą kasę i cierpliwie dalej czekać. GRATULACJE :)

mały fgsp

ciekawe kto ci podpisał , jak niema pracodawcy , i ciekawe że tylko w twojej sprawie tak szybko sąd działa , a bez konkretnych papierów nikt ci nic nie wypłaci , a potrzeba jednego , podpis prezesa firmy lub sąd , ale spoko przynajmniej 1 mniej do kasy , ja czekam na sąd jak mówi pani z FGSP to bez papieru nie wypłacą nic kup w biedronce sobie papier jest ten sklep całodobowy ponoć 23 H

Aplikowałeś do firmy Wagon Opole Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Boczek

Papiery wsprawie wypłat zaległych pensji podobno są już przekazane do weryfikacji .Trzeba być dobrej myśli.Pewnie troche to jeszcze potrwa znając nasze urzędy itd

@Boczek

Pieniędzy nie ma i nie będzie

Golonko
@Opozycja

Niestety ale kasy zaległej zapewne już nie zobaczymy ...

@Golonko

Tak samo jak za TS. Niestety smutne to jest

Log

Szkoda, że teraz ciężko się dostać do specjalisty, bo należałoby się wybrać... Chyba, że nie w temacie to czytać, a nie pisać samemu (usunięte przez administratora) Wszyscy czekamy na pieniądze. Pozdrawiam

Nicc

Właśnie #log co racja to racja co za brednie z wina. Teraz i na to za pozno. A zacznijcie od Słowaka.. Teraz tylko czekać i czekac

Dziwna uwaga

Już od dawna mnie tam nie ma, a uwagi jak powyższa niczego nie wnoszą. Po prostu trzeba czekać na kasę z funduszu - a uwagi że to była czyjaś wina ? Ktoś tu nie potrafi iść dalej i wciąż kogoś za coś obwinia. Raz, że jakiś jeden z drugim kierownikiem nie mieli z tym nic wspólnego, dwa - okropna dziecinada z takimi uwagami. I tyle w temacie.

@Dziwna uwaga

Masz rację ale z jednym trza się zgodzić wszyscy opluwają tego tamtego ...jaki to ma sens ? Czyja wina ..każdy czeka na zaległe pieniądze i taka jest prawda ..2 strona medalu czy te pieniądze dostaniemy ...? Czas działa na naszą niekorzyść niestety ......

Czekajcie może kiedyś nadejdą pieniądze. Cierpliwości i wytrwałości wvtym

Nędza

To tragedia , jest wirus ,a my bez kasy , czy nasz sąd i syndyk też wieży że zapłaci , przecież to brak logiki jest , zadłużyć go kredytem na 5 milionów kasę oddać ludzką a Słowak niech się martwi , i wszystko będzie spoko , czemu to zawsze my musimy cierpieć , jako Słowak z taką rodzinką sobie poradzą z tak małym kredytem , trinites ich wespże , to przecież rodzina ,

@Nędza

A zrzec się wypłaty nie Łaska

Nicc
@Opozycja

Łaska.. Proszę dać przykład pierwszym.. W tym kraju najlepiej na kraść miliony, a zwykły Kowalski musi czekac

@Aureliomirene
@Opozycja

Zapłata za wykonaną pracę należy się jak psu kiełbasa. A pracownik jak robotnik jest godzien swojej zapłaty. Pieniądze które jest winien ma przynieść w zębach na kolanach i jeszcze przeprosic i poprosić o przebaczenie za niegodne zachowanie.

Opozycja

Mówisz o sobie. To przykre. Skoro tam robią ludzie o twojej inteligencji

Zbigniew

Mam pytanie , Czy jak jest ogłoszona upadłość to do jakiego czasu zostaną wypłacone pieniądze? Bo tym wszystkim zajmuje się już podobno nadzorca sądowy? Więc powinni pójść już bez żadnych problemów?

Syndyk
@Zbigniew

Na tą chwilę nic nie wiadomo o wypłacie zaległych pensji szkoda :(.

Wagon
@Syndyk

Bo tych pieniędzy nigdy już zaległych nie zobaczymy niestety..

FGŚP

Czy orientuje się ktoś z byłych pracowników WO, na kiedy (pi x drzwi) przewidziane są $ z FGŚP ?

Ferdek

Proszę nie narzekać na Słowaków. Jeszcze wielu z Was bedzie u nich pracować.

Wagon
@Ferdek

Oby nie ...:).

Xxxx
@Ferdek

Wierzycie w słowaka który wykiwał 250 osób i zajechał kilka firm w Polsce ?Żałosne panowie z trinitesa

Wata

Sam skończ walić smuty ...

Wata

Ty to chyba naprawdę kostka klozetowa byłeś robiony że takie(usunięte przez administratora) na świat wyszło.

Opolanin

Bujaj sie buraku jeden daremny jestes tranzwestyto

Co dalej

Co dalej z naszym zakładem. Piszcie tylko konkrety. Nie jakieś plotki.

Wiesław
@Co dalej

Do maja praca jest. A potem ....

Pup
@Wiesław

A potem pewnie na zasiłek

stary pracownik wagonu

Cały czas ktoś zwodzi nas za nos, cały czas są obietnice, jak w historii z krzyżakami, nawet sąd daje wiarę, że nas spłacą, widać ludziom nie zostało nic oprócz bycia kłamcą i zmyślają niepotrzebne historie. Z tego, co wiem to sąd ma 6 miesięcy, max 3, ale jest trinites on płaci ludziom, seluch firma płaci lepiej, niż remtrak, a malarze mają jakieś 23 zł na godzinę z innej firmy, niby przyszło 8 nowych osób, z tego, co widzę to firma się kończy, aby tylko wszyscy poszli na emeryturę i koniec będzie całkowicie firmy.

Co prawda to prawda. Wywalić ich w końcu i zakład się podniesie

Kolega
@Zainteresowany

Tak, tak koledzy... tylko kierownik wszystkiemu teraz jest winny... A wszyscy Słowacy i dyrektorzy (zwłaszcza ds. finansów) są święci. Im to tylko pomnik jeszcze trzeba postawić. Uczepiliscie się człowieka który chyba miał najmniej z tych wszystkich osób do powiedzenia. Kierownik robi wszystko co może by ratować zakład, widac ze duzo zdrowia juz stracil przez calą sytuację, jednak bogiem to raczej nie jest, bylo i jest dużo osob w firmie "wyzej" od funkcji kierownika A uczepiliscie się jego.. ruszcie tyłki i do pracy się weźcie jak wam się tak nudzi ;)

Trele
@Kolega

Ciekawe że Tadek,Henryk i inni wyrzucają cv tych co chcieliby pracować tam.Tak dba o tą firmę,sami swoi.Brakuje pracowników a ta holota ma gdzieś tych co chcieliby tam pracować.

Panie trele
@Trele

Czytam twoj komentarz i nie wiem czy się smiac czy plakac. Skoro wyrzucaja twoje cv to może nie jesteś fachowcem i pracownikiem godnym uwagi. Moze i tylko ty sam wysoko sie cenisz ale kto wie....:)

@Trele

Tak, tak. Gdyby Cię przyjęli i nie wyrzucili Twojego CV to byliby super cacy a tak to są fatalni i trzeba sie pozalic w Internecie jacy są niedobrzy.

Trele

To dlaczego zatrudniono 8 osób? Z tego co słyszałem i widziałem było trochę chętnych na zatrudnienie.Dlaczego cv nie dotarło do prezesa Remtraka? Przecież to Remtrak zatrudnia ludzi a nie kierownik i jego klakierzy.Dlatego czekam aż to padnie wejdzie inna firma z innymi ludźmi i pogoni tą czerwoną hołotę.

Panie trele
@Trele

A może te 8 osób ma ciekawsze cv i lepszy fach w ręku niż Ty? Albo lepszą ukonczoną szkołę lub lepsze doświadczenie zawodowe? A może byłeś pracownikiem poniżej średniej? Akurat prezesa remtraka najbardziej interesuje twoje cv. Dla niego mają się cyferki zgadać na koncie a takich zwykłych pionków ma gdzieś.od takich rzeczy ma ludzi pod sobą.

zainteresowany
@Kolega

Widać kto tu jest pieskiem kierownika

@zainteresowany

Kolego "zainteresowany" po komentarzach mozna smialo wywnioskowac ze inteligencją to ty z pewnoscią nie grzeszysz. Jezeli twoja pracowitość idzie na równo z głupotą to naprawdę współczuję. Idz do innych poszczekać piesku.

@zainteresowany

I uwierz że nie trzeba być pieskiem żadnego brygadzisty, kierownika, prezesa czy nawet słowaka żeby stwierdzić że jesteś lewusem sporo nikt nie chce nawet Twojego cv. Po komentarzach widać że kompletna pustka w głowie.

@Zainteresowany2

Jak już coś piszesz to najpierw przeczytaj że zrozumieniem a później odpisuj. Ja CV nie składałem więc kto tu ma jaki iloraz inteligencji. I POCO TYLE JADU. Nie lepiej wziąść się za robotę a nie grupkami na hali stać i nic nie robić. Lada moment stanę się byłym pracownikiem boo ile można....

@Zainteresowany

Ty mnie pytasz po co tyle jadu? To z waszej strony plynie jad jak nie wiem co. Zamiast głupio pisac i obrazac wezcie sie za robotę, a jak wiecie jak ratowac zaklad to wezcie sie za to i ratujcie jak jestescie takimi ekspertami i macie pojecie. Kompletnie nie rozumiem myslenia ze taki Tadek czy Henio rujnują firmę, zle zarzadzają (finansami)? Jakie mają obowiazki? Maja dopilnowac zeby robota byla wykonana, zeby wagony byly zdane. I są zrobione i zdane wagony. A że firma nie ma pieniedzy, finansow, brakuje pieniędzy na części i narzędzia czy wyplate? Naprawdę jest to wina kierownika ktory pilnuje zeby praca byla wykonana? Przeciez nie zarządza finansami firmy???? Dlatego wasze rozumowania ma sie nijak do sytuacji. Moze dyrektorzy są do niczego? A dyrektor do spraw finansów byl do bani? Pomyslcie. Przeciez kazdy dyrektor ds. Finansow, ksiegowi widzą jakie srodki finansowe ma firma, widzą że nie ma pieniedzy i wlasciciel jest splukany. Ale dalej nie zrozumiem co ma do tego kierownik czy np brygadzista? Mozecie niektorych nie lubic ale po co winic nic nie winnych ludzi....... od finansow firmy są inne stanowiska i inne osoby. dajcie na luz. A że slowacy wystartowali w firmie biedni jak mysz koscielna, praktycznie bez pieniedzy? To co kierownik mial wyczarować kilka milionow zlotych zeby firma stanęła na nogi? To jak mozecie pisac ze przez kierownika firma upada.... przeciez on nie finansuje zasobow firmy. Niektore rzeczy są niezalezne od niego (brak pieniedzy) i tego niestety nie przeskoczy. Niektore rzeczy ktore wypisujecie to naprawdę kpina. Pomyślcie.szkoda że winicie kazdego niewinnego tylko nie slowakow ktorzy maja was gdzies, nie spojrzą wam w oczy i smieja sie z was na kazdym kroku.

Zainteresowany2

(usunięte przez administratora)Doskonale wiadomo rowniez ze slowacy wystartowali bez praktycznie zadnego wkladu, chcieli tylko zysku a od siebie dawac pieniadze to juz nie.... i to przez nich zostalismy w takiej sytuacji bez kilkumiesiecznych pensji, innego winnego tutaj nie ma - winni są SLOWACy... i nie bede prowadzic z Toba dalszej rozmowy, do kamienia nie przegadasz. Ty masz swoje racje, a ja wiem swoje. Szukacie winnego tam gdzie go nie ma. Chyba tobie ktos zamydlił oczy i masz taką- inną wersję. I niech tak zostanie, miej taką wersję i takie myślenie ale szanujmy sie wzajemnie. Zwlaszcza w internecie w ktorym anonimowo latwo jest kogos obsmarować i oczerniać. Czesc kolego! Szacuneczek.

Wypłata

Będzie wypłata na czas?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Kierownik pachuta

Tak co weekend ..

Zastępca kierownika
@Kierownik pachuta

Pan kierownik nie powiedział całej prawdy - zapomniał o wyjazdach integracyjnych, darmowym piwku, obiadach za złotówkę i aucie służbowym dla każdego pracwnika

Pseudo mistrz Wiesław
@Zastępca kierownika

Zastępca kierownika zapomniał wspomnieć jeszcze o bonach i kartach multi Sport.

@Pseudo mistrz Wiesław

Jak mnie nie dziwi że klika dobrała się spowrotem. Tadek, Wiesław, pewnie Beata i Andrzej. To życzę powodzenia w destrukcji wagonówki. Puki pewne osoby będą tam siedziały i kierowały to nic z tego nie będzie. Pogońcie co poniektorych a wtedy zakład wyjdzie na prostą

no niestety, ale ciężko jest sie z tą opinią nie zgodzić....

Eco 2

Dobrze mówisz gonić tych pseudo kierowników i może coś z tego będzie...

Opolanin

Mam nadzieję że sąd nie da wiary tym sukinsyna ze slowacji i ich (usunięte przez administratora) z opola

Ziomek
@Opolanin

Tu nie ma co dawać wiary jak tylko będą mieli kasę na spłatę długów to upadłości nie będzie. Upadłość to koszty a jak zapłacą długi sprawa bedzie czysta.

Słowakom NIE

Dzięki wpisowi od osoby "prawda" wiemy co się dzieje. Jeśli można jakoś powstrzymać zamiary firm i osób ze Słowacji - zróbmy to. Zniszczyli już pozostałe firmy kolejowe: Paterek, Ostrów, teraz Opole. Kto może niech poprze - oby tu nie wrócili.

prawda

czytam co piszecie i łapie się za głowę . A JAK JET NAPRAWDĘ -- posiadamy umowy do końca maja-- jest upadłość wagonu opole zapadła 13 lutego czekamy aż się wyrok się uprawomocni ponoć 2 tygodnie :P co za tym idzie dostaniemy kasę z funduszu :) nie wiemy kiedy ale czekamy :P -- jak na razie do naprawy są dostarczane wagony do opola P3 :P. sa zatrudniane nowi pracownicy :P Co do TRINITESU czekamy na upadłość ale te g.n.o.j.e słowackie robią interesy z tatravagunka więc jak kupią udziały w trinitesie spłacą długi mamy prze....bane. co do zarobków spoko ale wiadomo też i sporo nadgodzin ale co za tym idzie pokazujemy że bardzo nam zależy aby zakład istniał. co do kierownika sporo zdrowia stracił i dzięki niemu jeszcze jesteśmy a że układy hmm są jak w każdym zakładzie :P czas pokarze co dalej z zakładem.tak wiec mordeczki trzymać kciuki pozdrowionka

Były

Wkoncu nadejdzie koniec tej agoni. Może wkoncu powstanie tam coś konkretnego bardziej korzystne dla miasta

Stary

Dla mnie Remtrak jest niepoważny.Umowy podpisanie na 3 miesiące,część ma o pracę inni na zlecenie.Wagony do naprawy nie przyjechały.Mam wrażenie że dla dobra ludzi powinni to zamknąć.Tam musi się wszystko zmienić szczególnie kierownika i jego kolegów powinni wywalić bo niestety ale nie daje rady uratował swoich kolegów a resztę ma gdzieś.

Nik8
@Stary

Niepoważne są takie komentarze. Szkoda słów i tyle w temacie

Stary
@Nik8

A co w tym niepoważnego? Przyjechały jakieś wagony do naprawy?Jakie Remtrak ma plany na halę, będą remontować?Bo chodzą słuchy o nowej firmie która wykupiła halę.Także praca została na 1-2 miesiące i Remtrak się zmywa.

Stary ale Jary
@Stary

Intercity ma bardzo dużo wagonów i dostarcza do Remtraku Opole. Pracy na zestawach i wagonach jest tyle, że się nie obrabiasz. Plan jest na ok 20-25 P4 i kilka P5. W infrastrukturę mają świadomość, że muszą zainwestować to jest oczywiste. Najgorsi są zbóje którzy już raz nas okradli a teraz chcą to powtórzyć. Ja wolę pracować z Polakami. Tylko sprzedawczyki będą gadać z oszustami i złodziejami!

Nik8
@Stary

Dużo... Wagony przyjechały i jeszcze jest sporo.. Na plany też bedzie czas. Lepiej zająć się sobą i nie siać wywodów

Det

(usunięte przez administratora) i tchurzu to podaj nazwiska. Co strach cię oblał PADALCU? Czekam na odpowiedź

@Det

Ciężko odpowiedzieć cokolwiek bo bym musiał zejść do twojego poziomu. Ty obrażasz i wyzywasz nie Ja. Powodzenia mały człowieku lub jak kto woli prymitywie

Ty tu jeszcze nic mądrego nie napisałeś na tym forum :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagon Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wagon Opole Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tadeusza Rejtana 7
    45-332 Opole