Opinie o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagon Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wagon Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

BOB

Pan Ł jest brygadzista i on decyduje z kim chce pracować . Widzę że niecny plan Słowaka skłócenia załogi Wagon Opole mu wypalił bo się wyzywacie a jakieś dwa miesiące temu razem pracowaliście .

Powodzenia

Ludzie w Opolu jest ruina stary park maszynowy, sypiące sie budynki które inspekcja nie wiadomo czemu dopuszcza do użytkowania. Konserwator zabytków na tym siedzi Słowak (usunięte przez administratora) polaków a przewoźnik narodowy robi z tym gościem interesy za NASZE pieniądze (tak nasze każdego z nas) lekko się państwowe wydaje. Jak można płacić gościowi i robić z nim interesy skoro (usunięte przez administratora) ponad 300 osób. JAK ???

May

Będą jakieś przyjęcia do Remtraku?

xxxx

Tak ale tylko ukraińców

Nie
@May

Nie będzie firma upadła. Słowak ma nowe interesy wyjazd wszystkim zrobi na dniach.

Rodo

Ta firma jeszcze istnieje ? Powinni zamknąć właścicieli i ogłosić upadłość....

Nic
@Rodo

Tak tylko pracownicy sami jej nie oglosza... Potrzebują pomocy, a jak narazie zainteresownaie sprawa raczej jest małe. I na wszystko trzeba czasu.......

Aplikowałeś do firmy Wagon Opole Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Napis na scianie

Nie jestem pracownikiem WO, ale czytam z zaciekawieniem te komentarze. (usunięte przez administratora)

Nic
@Napis na scianie

To chodzilo pewnie o wiecej tematow...

X

Groził pracownikom bo jakieś papiery zginęły w "wagon" a sam był w tej firmie "DYREKTOREM". Prokuratorem straszył zwykłych pracowników produkcji,

May
@X

Kto jest tym nowym dyrektorem?

X

Nowym dr. Trynitesu jest stary dr. Wagonu produkcji

prawda zus 0

ktoś pomalował mur w pracy wagon opole szuka go policja , i szukają nawet po byłych pracownikach , fakt jest jeden Słowak wziął kredyt na 5 milinów na koncie ma dalej 25 milinów i procentuje dalej , nowy dyrektor to pracownik z ulicy jest , nie ma pojęcia o niczym , dziś bycie dyrektorem po studiach to porażka a są nowe czasy i czegoś wymagamy , od takich ludzi , a wymagamy wiedzy prawie kompletnej na temat pracy , " ZUS i PPK i Wypłaty nie ma wszędzie jest 0,00zł " , jesteśmy goli nigdzie niema żadnej odnotowanej wpłaty , ani jednego grosza nie znajdziecie nigdzie , siedzi na Słowacji kłamie żonie że biedny i uczy swoje dziecko kraść by fach został w rodzinie , jestem ciekaw kiedy Państwo Polskie zareaguje ,

Wagon

Na to wychodzi, z w niedługo będą wylewać fundamenty...

Rufi

Niestety gdybym miał możliwość to powiedziałbym prosto w oczy ale pracuję od 7 do 15 a te miernoty pracują w takich samych godzinach.

Pracownik1

Popieram

Kpt

Na pewno sąd będzie zainteresowanymi takimi bzdurami. Jakoś problemem zakładu nikt się nie interesuje

Załamka

Dorosły człowiek A poziom jaki reprezentuje jest ZEROWY, po co się obrażać publicznie, jak dzieci z podstawówki. Ludzie obrażacie się wzajemnie A Słowacy tylko się z Was śmieją.(usunięte przez administratora)

Niestety osoby, które rzeczywiście nie mają odwagi zaszywaja się w internecie i tam piszą, piszą.. Pomimo, iż zachowania żal takiego podejścia i glupoty. Jakby niektóre osoby to już parę lat temu ludzie nie mieliby dokąd wracać. Właśnie dzięki tym osobom ludzie mają wlasnie pracę. Nie wszyscy? A właśnie, stad te wyzwiska, szyderstwa, a nie mające nici prawdy. Cężko dogodzić każdemu. Mozemy za wszytsko PODZIĘKOWAĆ Słowaków. Zgotowal ludziom ten los. Do tego nie tylko podziękować, ale pogratulować... Skłócił wszystkich i teraz między sobą się obrazacie co mało powiedziane. Wywołał wojnę, a ofirami jesteśmy my wszyscy. Opamietajcie się...

Nicc

Gratuluję poziom forum zerowy. A ta opinia poniżej zera i rozumu. Zamknąć forum. Współczuję pracownikom jeżeli mają okazję z Rufi pracować, albo już szczęściem nie

Co rufi

Niestety opinie są osób, które niewiele wiedzą w temacie. A widzą tylko, albo już nie czubek własnego nosa. Czemu nie ruszcie sprawy z prawdziwym winowajca. Słowak się z Was śmieje. Nawet nie ma odwagi stanąć przed Wami prosto w oczy tylko się ukrywa. A winicie osoby, które które są najmniej decyzyjne. Wzajemnie się obrażaxie..

Człowiek

Dokładnie. Co winni są tej całej sytuacji pracownicy wykonujący swoje obowiązki? To Słowacy Was zostawili w takiej sytuacji, to oni Was zostawili bez grosza do życia. A że nie wszyscy obecnie robią w Remtraku? Serio myślicie że jest to wina takiego kierownika czy innych pracowników? Myślę że gdyby byla tylko taka mozliwosc to robilibyscie wszyscy, ale skoro Remtrak mówi że chce na start tyle i tyle osób to co inny "zwykły pionek" ma do gadania? Ludzie... rudi jesteś dorosłym człowiekiem, trzymaj jakiś poziom...

Nik
@Człowiek

Brawo Ty ????

Nik
@Nik

W punkt. Brawo brawo!!!!!!!

Wagon

Skoro nie masz szacunku do Siebie to miej chociaż do innych. Takie komentarze nie mają podstaw i są absurdalne. Zainteresowani wiedzą jak było, jest.. Tylko co będzie nikt nie wie i napewno kadra kierownicza nawet nie wie. Pozdrawiam

golonko

pachuta to leszcz

Aut

Niestety poziom forum niski... . A takie wypowiedzi świadczą tylko o ludziach, którzy je piszą. Aż żal..

AurelioMirene

Problem zakładu to źle działania zarządzających tam trzeba wpaść z CBŚP i zajrzeć w papiery zabezpieczyć kompy segregatory (usunięte przez administratora)

Załamka
@AurelioMirene

Problem zakladu to SLOWACY ktorzy maja Was wszystkich gdzieś.

AurelioMirene

Dziś złożyłem wniosek do Prokuratury o zbadanie sprawy dot.braku wynagrodzenia.Pracodawca nie zdaje sobie sprawy ze swoich zaniedbań.Każdy robotnik jest godzien swojej zapłaty a jej brak woła o pomstę do Nieba.To nie jest nikogo straszenie ale przybiera wymiar ostrzeżenia.Zostaliśmy bez środków do życia.Ja nie mam żadnego źródła dochodu,wynajmuje m za które muszę płacić żeby nie zostać na ulicy,chodzę głodny,chłodny zdesperowany.Na braku uczciwości czy kradzieży nikt się nie wzbogaci a widmo zaniedbań będzie mu ciężarem do końca życia.To jest moja opinia i apel aby każdy pracodawca miał to na uwadze i ku przestrodze.Oczekuje na naprawienie szkody opamiętania się Pracodawcy i apeluje o godne zadbanie o naszą egzystencję.

Zwolniony z Wagon Opole

Dziś widziałem piękny napis na ścianie na wprost biurowca Szczera prawda !

Wojciech55

Pytanie do Pracowników Trinitesu: Czy macie zapłacone wszystkie świadczenia, ubezpieczenia i ZUSy przez Waszego pracodawcę? A może tylko dostaliście pieniądze na konto w ramach wypłaty?

Spawacz gier k

To bradzo ciekawa opinia o firmie wagon opole , teraz firma remtrak wszysko płaci jak należy , my pracownicy mamy jedynie do dyspozycji adwokatów i fundusz świadczeń , który wypłaci kase za 3 miesiące inaczej trzeba walczyć w sądzie , ja jeszcze musze mieć świstek za grudzień i moge coś zrobić, tym co czekają dalej niewiem co pomoże ,może zatrudnią sobie więżniów do pracy , to by była najlepsza opcja dla firmy i tania ,oby dostać swoje zaległe pieniążki ,przypominam że za śmieci płaci się w opolu już od osoby 19 zł lub 20 zł czeka nas bieda ,

oko 2

do rmtraka poszli sami (usunięte przez administratora) , a teraz zwalą wine na wagon Opole że kradł , sam nie raz widziałem jak okradają ludzie wagon opole a teraz jak niewinne bestie siedzą i śmieją się z nas że mają w styczniu wypłatę, to leniwe skur sy ny , które goniły człowieka , za nic a sami nic nie robili tylko myśleli jak tu wynosić , to co zostało ukradzione z wagon Opole , to jakieś 2 miesiące wypłat , ale ludzie zawsze kierownik wie o wszystkim jak by co , i mają specjalne pismo , ciekawe że jak remtrak przyjmie nowych to zaraz będą kradzieże i zwalą na nowych stary zakład kłamliwych ludzi partii PO , szkoda że malarze kradną farbę na potęgę , spawacze elektrody i blachę może nawet olej i kradnie ktoś smar , elektrycy kardą części i kable , ale każdy zwala winę na nowych pracowników , najlepiej zwalić wine na nie winnych Ukraińców wykorzystywanych , pracowali po 12 godzin dziennie , nawet nie równo szpachla leży na wagonie , wagony krzywe , ludzie tam tak myślą a nowe to do domu zrobimy nowe ze starego i tak tam się pracuje , woleli by stare czasy gdzie pili na potęgę w tym zakładzie , nie raz ludzie przewracali się przy bramie z przepicia

Bublewicz
@oko 2

Ale chłopie o czym my mowimy, ja pracuje w remtraku i ludzie dalej wynoszą, pewne rzeczy sie poprostu nie zmieniają, taka jest juz ich natura. Wszystko się przecież kiedyś przyda w domu

Xxxx
@oko 2

Ale pieprzysz (usunięte przez administratora)

Franio
@oko 2

TY oko 2 odwal sie od elektrykow sam pewnie kradles skoro wiesz tak doskonale co kradli ciekawe czy tak będziesz spiewal jak ci zaloze klemy z akumulatora na jaja jestem ciekaw jak wtedy będziesz spiewal cienkim glosen

Maciej

Ta firma jest bankrutem i nic tego już nie zmieni Koniec kropka.

xyz
@Maciej

Ta firma od początku była osłoną społeczną dla przeprowadzania dilu na i z masą upadłą. Nieruchomości pełne magazyny.

Niewolnik W. O.
@xyz

A że magazyny już są puste, więc nastał koniec.

xyz
@Niewolnik W. O.

Szeroki temat: syndyk - "niby właściciel" - pomocnicy. Gdzie teraz ten magazyn.

Zbigniew Zadrożny.

Witam. Co do nowej hali żeśmy ,, barany,, My postanowiliśmy trzymać się razem. Były propozycje do Remtraka dla kilku osób. Ale my powiedzieliśmy albo biorą nas wszystkich albo nie. Ludzie z nowej hali mają doświadczenie z racji wykonywanego zawodu. I spokojnie znajdują nową pracę. Sam dziś byłem na rozmowie w nowej firmie. I już wszystko wskazuje że po załatwieniu formalności będę pracować. Zarobek na początku taki jak w wagonówce. Kasia już pracuje w szpitalu. Szlak mnie tylko trafia że te roboty co widziałem w dwóch firmach ( bo mam tam propozycje pracy jako tokarz lub frezer) można było z palcem w du.... robić na nowej hali. Spokojnie można było wykonywać zlecenia zewnątrz. A co do pana Grudzińskiego to on tylko za naszą prośbą stara się namówić właściciela by ten nas w końcu raczył zwolnić. Ja już dałem art. 55. I koniec balu. Ludzie przestańcie wierzyć że będzie lepiej w ,, wagonówce,, Nic nie będzie. Dzisiaj praca szuka pracowników. Ja myślę że moi koledzy z wydziału znajdą pracę szybko. Bo wiem co potrafią. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Mistrz darek
@Zbigniew Zadrożny.

Dobrze mówisz ..brawo jechać z tym zakładem

PRZEMCIO

MAM PYTANKO MOŻE KTOŚ BY MI NAPISAŁ TAK POWAŻNIE CO Z ZALEGŁYMI PIENIĄŻKAMI I JESZCZE JEDNA PROŚBA DO WSZYSTKICH PRZESTAŃCIE SIĘ TAK TRAKTOWAĆ PRZECIEŻ WSZYSCY JESTEŚCIE POLAKAMI :)

Kierownik
@PRZEMCIO

Jak się bardzo nudzicie i macie pojęcie o pracy wagonowej z zakresu p2-p5 i przydały by się środki, chętnie zatrudnimy do remontów i produkcji wagonów towarowych głownie SGSów oraz zacns-y . Rewidentów, projektantów, kierowników, a także monterów, spawaczy, lakierników, pomocników.…. Loco niestety Jaworzno ale możliwy transport...…. podpieraczy Kutrufów, łapaczy smug powietrza, pomocników sprzątaczki....nie zatrudniamy:)

PRZEMCIO
@Kierownik

HEJ WIELKIE DZIĘKI ZA PROPOZYCJE PRACY TYLKO TYLE ŻE JA JUŻ MAM PRACĘ W LAKIERNICTWIE CHODZIŁO TYLKO MI TERAZ O TO CZY TE ZALEGŁE PIENIĄŻKI BĘDĄ I JAKA JEST SZANSA NA WYPŁATĘ TYCH PIENIĄŻKÓW BO CO JAK CO ALE CIĘŻKO NA TE PIENIĄDZE PRACOWAŁEM LAKIERUJĄC CODZIENNIE KOŁA NO ALE TRUDNO KTOŚ TEGO NIE DOCENIŁ Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPISANIE NA MOJE PYTANIE

Pancerny Marek

A my z Trinitesa dostaliśmy wszystkie zaległe pieniążki ! Bo byliśmy grzeczni i nie przetestowaliśmy pod szlabanem Pozdrawiamy i idziemy pić

Det
@Pancerny Marek

Dostałeś wypłatę, (usunięte przez administratora) Będziesz widział kasę jak świnia niebo, ŚCIEMNIACZU.

@Det

Jak nie wierzysz to twój problem Pan MGR kazał nikomu nic nie mówić i tyle w temacie

Det
@Pancerny Marek

A kto to ten MGR?

@Det

M.G od pieców

Repa

I tak każdy wie że remtrak zostaję do końca stycznia, później zabiera manatki i mówi do widzenia.Slowacy zabrali wszystko i nie ma z nimi kontaktu nawet remtrak nie ma.A remtrak nie udzwignie tego.Takze ci co sa w remtraku niech szukają nowej pracy żeby za miesiąc nie było płaczu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagon Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wagon Opole Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tadeusza Rejtana 7
    45-332 Opole