Opinie o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagon Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wagon Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Romek

Znów w zakładzie robi się bałagan organizacyjny a ludzie biegają po zakładzie bo wagony non-stop przestawiają i codziennie zmiany dotyczące wagonów na próbę

@Romek

Do roboty, a nie tylko wielcy obserwatorzy...

Nik

Pewnie, że deszcz pada też...

Wagon
@Nik

Ta i to że mamy teraz wiosnę to też wina kierownika :) a Romek ty się za robotę weź lepiej a nie z 1 sklejka latasz 8 godzin dziennie tam i tu na stolarnie a potem nadgodziny bo się nie wyrabiasz ..

@Romek

Co tan nalatujecie na kierownika? Gdyby nie on to już dawno wagonówki by nie było. Za robotę się brać Marudzicie tylko. Czy ktoś kogoś trzyma na siłę. Nie podoba się to się zwolnij jeden z drugim. Człowiek chce jak najlepiej a tu kłody pod nogi tylko. Zamieńcie się z kierownikiem a później krytykujcie jak żeście tacy mądrzy

Nik

Brawo w samo sedno

@Nik

To wina jest kierownika gdyby go tam nie było zdecydowanie lepiej by ten zakład funkcjonował..

Haha
@Wieslaw

Wieslaw specjalista, kandydat na kierownika!

@Romek

Firma już nie istnieje także komentarze wprowadzają w błąd..

Widlakowy

Trinitesu już nie ma.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wagon Opole Sp. z o.o.?

Wieslaw

Przychodzisz i jesteś przyjęty . Bierzemy każdego no chyba że kierownik się nie zgodzi ale to znowu będzie wina kierownika

Obserwator

Panowie z trinitesu obudźcie się ! Z tej firmy nic już nie będzie . Dajecie się manipulować jak dzieci !!

Alan Trinites
@Obserwator

Potwierdzam ta firma jest całkowitym bankrutem Ludzie chodzą w starych ubraniach roboczych,nie dostają żadnych środków czystości a o wynagrodzeniu to już nie wspomnę Żyją tylko nadziejami i obietnicami Powodzenia panowie.

Wata
@Alan Trinites

Wina kierownika .

Hahahaha
@Wata

Wina kierownika haha. A to kierownik wyplaca wynagrodzenia, kupuje ubrania robocze czy srodki czystości? Glupota niektórych ludzi mnie wrecz przeraża:)

@Wata

Wziąć się do roboty oby już nie w tym miejscu, bo jak tacy ludzie mieliby pracować to duża strata dla zakładu. Bez myślne komentarze świadczą o świadomości bądź braku świadomości co niektórych.

Romek

Znowu zaczeły się nalotu w zakładzie dyrektorów i kierowników i słynne wyjaśnienia trzeba pisać o byle co .Bo umowy się kończą i przewietrzyć załogę trzeba.Robić bo premie zabiorą .

@Romek

Stary dobry TS wraca i jego zakazy i nakazy

widzę
@Romek

no co szanowna kadra elektryków wsadza ludzi na miny a kierownik łyka jak pelikan a sami nadaja na kierownika hahah a jak widzi kierownika leci leci i po imieniu .

@widzę

A zwłaszcza ten z metra cięty szczekacz :D

Miotła
@Romek

Trzeba trochę zweryfikować kompetencje mistrzów i brygadzistów. Skoro nie potrafią wyegzekwować pracy to należy pozwolić im robić coś innego. Zmiana, zmiana, zmiana!

Chyba o mnie..

Aplikowałeś do firmy Wagon Opole Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Ja oddałem sprawę do windykacji, sprawa już spłacona. Polecam 517921326

Andzej

Witam co sądzicie o obecnej sytuacji w firmie??? Jest szansa w końcu na normalność ???Czy znów wygra kolesiostwo i kapusiostwo do kierownika o byle co.

@Andzej

Oczywiście, że kolesie, (usunięte przez administratora) i mistrzowie z du#&y wzięci.

Wieslaw

Tak było jest i będzie ..

517-921-326

Komu jeszcze nie zapłacili za towar?

Widok na WAGONÓWKE

Mieszkam w bloku przy ul. Rejtana, mam widok z balkonu na wagonówkę i chciałem się zapytać czy macie jakieś zamówienia na naprawy wagonów gdyż patrząc z balkonu widzę że wszystkie tory na terenie zakładu są puste, żadnych wagonów przeznaczonych do naprawy nie widzę. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i pozdrawiam pracowników.

gratulacje

Gratulacje dla wszystkich w Opolu po przedłużeniu umowy dzierżawy do końca 2021. Życzę Wam jak najlepiej, oby faktycznie firma przeszła w ręce IC.

ah eh oh super

macie kasę to działać panowie , przynajmniej macie koniec z przekładaniem części z wagonu do wagonu , jakoś MZK Opole sobie poradziło , teraz jest remtrak Opole a nie Wagon Opole , Powodzenia panowie i panie

Ciekawy22

Mam pytanie do pracowników WAGONÓWKI a konkretnie w jakie dni tygodnia wysyłane są wagony na próbę? :)

Ciekawy22

Pytam pracowników WAGONÓWKI a nie jakiegoś prymitywa!!!!!

Dni tygodnia
@Ciekawy22

Są wysyłane gdy są zrobione. Nie ma ustalonych dni

@Dni tygodnia

Rozumiem, dzięki bardzo za info :)

@Dni tygodnia

Jak się nie mylę to w czwartki między godziną 21a22 wyjeżdżają z Opola wschód. Pewności nie mam czy napewno i czy to reguła jest

Ciekawy22

Dobrze wiedzieć, dzięki bardzo za info :)

Otrzymałem

Również otrzymałem kasę z FGŚP

Aureliomirene

Tak to prawda zapłacił FGSP Przepraszam za pomyłkę pozdrawiam

Niko

Witam też otrzymałem pieniądze z fgśp.

Aureliomirene

Wczoraj otrzymałem przelew zaległe pensje .Zwracam honor pracodawcy oddał co był winien odrobił swoje zaniedbania oczyścił swoje winy ale niesmak pozostał bo jestem bez pracy pozdrawiam

Xxx
@Aureliomirene

To nie pracodawca zapłacił tyko fundusz gwarancyjny !!!!

Zadrożny Zbigniew.

Witam. Dzisiaj też sprawdzałem konto i jest przelew zaległych wypłat. I to z odsetkami. Pozdrawiam pracowników.

Wczoraj dostałam przelew z WAGON OPOLE SP. Z O. O. WYPLATA Z FGSP.

Romek

W każdej firmie są grupki ludzi którzy trzymają ze sobą i z kierownictwem . Chodź by nie wiem jak się starać to się przez to nie przebijesz .A w firmie takiej jak ta to brygady powinny współpracować a nie wzajemnie na siebie donosić .Co do brygadzistów niektórych to faktycznie ich czas już minoł .

Niech zastanowią się dwa razy ludzie którzy chcą przyjść do tej firmy. Tak, jestem pracownikiem i widzę, że znowu dzieje się to samo.Pijani Brygadziści, mistrzowie, ludzie o słabych kompetencjach, koledzy kierownika, jak było tak jest... Klika, układy i kolesiostwo. Nic dobrego z tego nie będzie. Zatrudniając się, bądź pewny, że będziesz robił na swojego brygadzistę, który będzie Cie jeszcze je*$¢ł że mało robisz. I choćbym nie wiem jak się starał to pamiętaj... Robisz na nich

Pracownik 2

Witaj w taborze takich mamy kierowników i brygadzistów niestety.

Nicc

Przykre słowa i krzywdzące wiele osób, dzięki którym wiele ludzi ma pracę. Ale też pracowników, którzy są naprawdę dobrymi fachowcami. Zawsze można zmienić pracę skoro jest tak źle albo inaczej rozwiązać temat. Napewno takie komentarze nie pomogą. Każdy jest dorosły i powinien być odpowiedzialny, chociaż jak w tym przypadku różnie z tym bywa.

Pracow

Jakby sugerować się wpisami na forum to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Szczególnie jeżeli piszą brednie, biednie czytają i dalej w świat posyłają brednie. Pozdrawiam

BOB

Osoba biurowca też potwierdziła tą informację

Zostaw merytoryczną opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagon Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wagon Opole Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tadeusza Rejtana 7
    45-332 Opole