Opinie o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wagon Opole Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wagon Opole Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wagon Opole Sp. z o.o. w Opole

Zz

Pieski z trinitesu zaczęły szczekac

Trinites

Potwierdzam otrzymaliśmy zaległe pieniądze

X

Potwierdzam że wydział remontowy dostał zaległe wypłaty. Im się należy a reszta?

PRZEMCIO

NAPISZCIE CZY COŚ WIADOMO OK PYTAM POWAŻNIE

Aplikowałeś do firmy Wagon Opole Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
PRZEMCIO

10 STYCZNIA DOSTANĘ WYPŁATĘ W NOWEJ FIRMIE ALE PRZYDAŁY BY SIĘ TE DWIE ZALEGŁE WYPŁATKI OD SŁOWACZKA

Bez znaczenia

(usunięte przez administratora) Najpierw ściemniali wam, że będzie prim i robiliście za darmo. Potem lista kolesiostwa. I dalej pracowaliście za darmo. Dlaczego nikt niema pretensji do Dyrektora Marketingu który wiedząc o wszystkim zrzekł się prokury teraz siedzi i się z was śmieje a wy świadectwa nie możecie uzyskać, a to on mógł wam je wystawić. Dlaczego nikt nie płacze po dyrektorze technicznym skoro był zbędny. Dlaczego synalek nic nie robi i dostaje kaskę od ojca... I WY NATO POZWALACIE czemu ktoś z was nie dostał propozycji za kilka tysięcy wydawać pieniądze??Nam na produkcji tez się nic nie poprawiło nie robimy dużo bo poco, skoro REMTK i tak płaci do końca stycznia tylko do tej daty. Potem dowodzenia. A wam kit cisnąc prezes będzie ze oni nie mogą inwestować w sprzęt.. żałosne. Dlaczego w spółce państwowej rządzi Ojciec i Syn ??

lekarz się kłania

a my wam udowodnimy że w 100 ludzi zrobimy wagony i będziemy tak pracować aby z czasem zrobić nowe miejsca pracy . ci co nas wyzywają przyjdz powiedz nam to w twarz. zapewne będzie zbiórka przed szlabanem to wtedy zobaczymy jacy wy jesteście bohaterzy nic nie potraficie tylko piszecie bzdury. że niby nic nie robimy a jakoś wagony jadą na próbę. wagony sa zdawane bez problemów ale my nadal nic nie robimy. my wynosimy z zakładu tak robimy sobie wagony na podwórkach. nowa hala solidarna pitolenie o szopenie tam dopiero mieli luz szkoda że tam kierownik Tadeusz nie chodził bo byście poczuli smak . nasz kierownik Tadeusz jest nie jest ślepy i widzi co sie robi czasmi ryknie jak go podładują ale trzyma ręke na pulsie i dzięki niemu istniejemy . wiec kozaku do zobaczenia przed szlabanem zobaczymy czy będziesz miał jaja i nam to powiesz jacy my jesteśmy ,

Xyz
@lekarz się kłania

I tu masz racje Popieram w 100%

(usunięte przez administratora) które i tak kiedyś splynie w kanale .Szkoda gadać starych pracowników się olało A mlodych nie doświadczonych się wzieło niech się wykażą jak ktoś lubi wazeline to niech im będzie na tym zakładzie się świat się nie kończy. H..... W... W (usunięte przez administratora)

Premier
@3

Takich se kierownik wziął co lizali brygadzistom i jemu, wa-ze-li-na, oczywiście są w tej grupie dobrzy ludzie ale większość to leserzy i kombinatorzy, napomkne jeszcze ze ja (robie) w remtraku i serce mi sie kraja jak sobie pomyślę jakie dobre chłopaki poszły a jakie "fachowcy" sie ostali, dalej sciema, fajeczka, długie rozmowy na różne tematy nie konieczne o robocie, ruchy to są tylko jak T wchodzi na hale a on mysli ze ludzie robią, kabaret

@Premier

a wagony same sie robią baranie no brawo nawet nie masz pojęcia jak bardzo byśmy chcieli cie przytulić

Xyz
@Premier

Jak robisz w remtraku to po co się wypowiadasz Masz robotę to ją szanuj i patrz na siebie a nie kapuj na innych

spawacz gier komputerowych

dostałem świadectwo pracy , kadrowa ma zezwolenie od prezesa , wszystko spoko ,aby jeszcze pit 11 czy tam 37 i będzie oki , najgorszy czas na sąd, i dla nas , jak i adwokatów fajnie że mam prace , i fajnie że robicie dla remtraka ale co z tego jak nie zapłacił Słowak , teraz tylko pora czekać do 13 stycznia i wszyscy zaczną pracować i skończą się urlopy a i chyba wejdzie fajna ustawa o sądach w Polsce Premier----kierownik chyba nie miał z tym nic wspólnego to remtrak decydował kto mu się przyda , a nawet była mowa o nowym kierowniku??? kierownik > zawsze dawał dobrą robotę do zrobienia niech wiara was prowadzi

Podział

To żałosne że ludzie jedni są w remtraku a reszta została w wagonie , to przeciesz jak zostwaić dziecko w aucie na śmierć , teraz wiemy ci co przeszli do remtraka są nic nie warci , trafi się okazja to pójdą do intercity , aby po trupach do własnego sukcesu tacy są ludzie rmtraka

Hehehe
@Podział

No dokładnie ci z remtraka się zeszmacili.Teraz mają nas gdzieś.I jeszcze mają pretensje że paczek nie dostali dla dzieci na święta.Przypomne tylko że 9 stycznia dostaną pieniądze za grudzień.Taka oto solidarność koleżeńska.

@Podział

Żadnego remtraka ani tym bardziej intercity nie będzie, ludzie zajdzcie na ziemie wreszcie. Skończyć wagoniki i do domciu :) aha jeszcze bedzie przedłużenie umowy dzierżawy pracowników i po tym nara. Pozdrawiam, wesolych świąt :)

@Hehehe

Masz rację. Zero solidarności. Co innego nowa hala. Tam jest zgranie brygady.

PRAWDA
@Hehehe

Proszę nie obrażać nikogo, nikt tu się nie zeszmacił. Takie stwierdzenia są nie uczciwe. Przypomnę, że Ci w Remtraku Opole ciężko pracują na swoje pieniądze a nie liczą na manne z nieba od Słowaka. Dodam, że jeżeli produkcja będzie w Remtraku będzie systematycznie oddawać wagony to będą przyjmowani kolejni pracownicy zapewne z Wagon Opole którzy nie dostali się za pierwszym razem.

@Podział

kozak masz jaja przyjdz pod szlaban jak będzie kolejne spotkanie i nam to powiedz

Nick123

Dużo się mówi o przyszłości w Opolu firmy Remtrak. Tylko kto w tym momencie przeprowadza rzekomy audyt o którym była mowa? Czy są widoczne jakieś symptomy zwiastujace chęć dalszej współpracy? Należy podchodzić do tego z dystansem

NIE BADZ Jeleń SzuKAJ PRACY
@Nick123

Słowak nie sprzeda albo sprzeda za złoty pociąg.

123 odp blee

audyt = to forma tylko dla prezesa jest , został na pewno zrobiony , tylko co z wagon opole dalej , zostanie jako spółka zoo trinites , wagon , teraz remtrak , Sosnowski Railway divison , i powrót do gp people , a może jeszcze PKP cargo jak dla mnie do za dużo spółek w tej firmę się robi brakuje jeszcze (mz intercity opole) jako spółka i każdy będzie zadowolony spółka spółkę goniła w tej firmie i chyba nic się nie zmieni naprawcie dach, a nie woda leci ludziom na głowę jak tylko pada , już nie mówię o mokrych wagonach , i przestańcie malować na hali

NIE BADZ Jeleń SzuKAJ PRACY
@123 odp blee

Widać odrazu, że klakier sie wypowiedział. Audyt miał pokazac trupy w szafie a takowego brak. Gdzie pieniążki z nieba przed świętami? niema bo nikt nie jest głupi. Dzierżawca i tak popłynie kosztowo na firmie. Jak się opozycja dowie co tu za lody się kręci to im futro przetrzepie. Lekką reką się państwowe wydaje??. Tylko czekac aż sie ktos czepi nie gospodarności... i działania na szkodę skarbu państwa. A na produkcji prócz brudnych ciuchów i mydełka sie nic nie zmieniło. Pozdro WeSółych świąt

spawacz, gier komputerowych

Niestety , jeszcze pisuaru w domu nie mam , było fajnie , mogłem też iść na grupowe do sądu trudno , ale są dobre opinie o moim adwokacie , szkoda że pracodawca boi się kamer , może nie ma garnituru , Remtrak jeśli to co piszą na internecie , to wyniesie tą firmę na produkcje nowych wagonów , ma do tego kasę i wiedzę. Co do Prezesa Wagon Opole Sp zoo , powiedział widzimy się w nowym roku , na konic . Mam takie złe przeczucie że do Marca nie zapłaci , a do następnego Stycznia chyba ma nadzieje że nikt mu nic nie zrobi , a że poleciał gdzieś na palmy , to już jego sprawa , czytając to co tu piszecie czy koś inny ,może ma te 25 milinów , same wypłaty to przecież 4 tysiące razy 250 osób w firmie > tak brutto < bo nie jestem finansowym > tak myśleć pozytywnie czyli na biało , to sprawa zakończy się w sądzie dla nas wszystkich pozytywnie.

Bez znaczenia
@spawacz, gier komputerowych

Masz na piśmie że w lutym masz raj na ziemi? czy robisz robotę za 3 osoby sam? gdzie masz audyt?

spawacz gier Komputerowych
@Bez znaczenia

ja tam nie wiem , bo nie jestem w remtraku , póki co ,to i tak czekać trzeba do stycznia, wigilia i nowy rok, to nie miejsce na sądy , każdy ma dosyć pracy pod koniec roku , jak zawsze nauka historii nie pomaga ludziom żyć , oby nie było tak, że kasę będzie mieć , jego znajomy , jak powiedział remtrak nie mój cyrk nie moja sprawa , róbcie jak uważacie , aby odzyskać kasę , bo ponoć zajechał tak 3 zakłady na Słowacji , tak się dowiedziałem

Bez komentarza

(usunięte przez administratora)Teraz niema nikogo kto mogłbym cokolwiek podpisać idąc do urzędu pracy... Czy wciskanie bajeczki o kupnie zakładu nie było grą na zwłokę nadzieją? kto na tym skorzystał ? Czy ty jako pracownik mogłeś zrobić coś więcej? I co ci się tak naprawdę polepszyło? Co będzie w Lutym? Czy cokolwiek będzie ?

Det

Biedny Pan H. G. Nie dali placuszki? Oj biedny. O wypłaty się Pan staraj dla pracowników a nie prywatna.

@Det

Pomyłka. Miało być paczuszki.

coś tam

,Pracodawca się nie pojawia , a remtrak ma zapłacone za listopad , ci z remtraka starają się o wypłaty tylko za Październik nam nie zapłacono za Październik i Listopad a teraz nawet nie dostaniemy za grudzień kasy ,jedynie co słychać ze strony remtraka to cicho nic nie mów ,Pracodawca leży na hawajach i śmieje się z nas , od 6 miesięcy każdy wiedział co będzie z firmą się działo , nikt nam ni nie powiedział, A może wszystko ustalili z firmą remtrak , Jak zawsze Prawda gdzieś leży , ale nie wiadomo gdzie

O matko co za de........
@coś tam

(usunięte przez administratora) to po co piszesz nudzi Ci się pracy szukaj zrób coś ze sobą idź do lekarza żeby Cię dobrze zbadał . Prawda taka my wypłaty nie mamy za październik i listopad wypłatę dostaniemy w styczniu z remtraka . A co robi właściciel wagonu nikt tego nie wie ale jest pewne jak się pojawi my będziemy u niego i rozmowa nie będzie miła. (usunięte przez administratora)

Racja
@O matko co za de........

Dobrze powiedziane. Remtrak według mnie zapłaci za to co się u niego przepracowało czyli za grudzień (pensje w styczniu).

Nie twórzmy zbędnych podziałów bo prawda jest taka, że sytuacja dotyczy wszystkich pracowników.

Xyz55

Panie i Panowie wszyscy pracownicy ! Zapraszamy w poniedziałek do wzięcia udziału w walce o nasze ciężko zarobione pieniądze Prawdopodobnie będzie właściciel Pokarzcie że macie jaja ! TRZEBA POKAZAC DZIADOWI I KŁAMCY NASZĄ SIŁĘ ! Wywieziemy ich na taczkach Zapraszamy

wole pracować
@Xyz55

ja tam wole pracować niż robić, z siebie pośmiewisko. mam robote to ja wykonuje. Ci co się nie zalapali niech sobie strajkują. ja drugi raz się nie dam oderwać od roboty.

@wole pracować

Ale andrzejku ty nigdy nic nie robiłeś

Do wszystkich pracowników

Zapraszamy wszystkich w poniedziałek 16.12 o godz. 10 pod portiernie i do biurowca. Proponuję pokazać słowakowi gdzie jest jego miejsce. Jak ktoś ma taczkę to będzie mile widziana ! Zawalczmy ludzie o nasze pieniądze

Mztgbj
@Do wszystkich pracowników

Niech kierownik idzie jak taki mądry tera

Polak !

Wtrące swoje 3 grosze do tematu. Po pierwsze potwierdze że ktoś tu się podszywa pod nick kudlaty. Znam osobiście człowieka i wiem że nie on pisał te posty. Sprawa jest mega śmierdząca !!! Dlaczego nikt nie porusza tematu SYNDYKA, który oddał firmę w ręce oszustów ze Słowacji. SYNDYK nie oddał długów wierzycielom, między innymi załodze byłego Taboru Szynowego (1,5 pensji z końca 2013 roku). GDZIE JEST SĄD, GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ ??? ANO W DU...PIE....Takie mamy państwo chu....duuu...i kamieni kupa. Nic się nie zmieniło poza tym że inni (usunięte przez administratora) przy korycie. Dzięki nim tylko ceny wzrosły, bo rozdają na prawo i lewo 500+....ja dzieci nie mam, wypłaty nie mam chociaż uczciwie pracowałem, ale na 500+ dla nierobów płacę!!! Pozwijmy Państwo Polskie o mega odszkodowanie !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wagon Opole Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagon Opole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagon Opole Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wagon Opole Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tadeusza Rejtana 7
    45-332 Opole