Opinie o MPK w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MPK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MPK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPK w Poznań

Mario

Jakie obecnie są zarobki na warsztatach konkretnie na stolarni w MPK???

Zmeczony
@Mario

2900netto z premia

Aaaaa

Kmiocie dobrze że prawdę napisałeś

Później codziennie do szkoły przez zjebany pomysł zmienienia trasy 191 ????

Paulina

Autobus 191 klasycznie stoi na zajezdni ale wyjechać na czas to nie potrafi. 5 minut opóźnienia na tablicy po cyn wypadł. Żart to mało powiedziane, zrozumiałabym gdyby rzeczywiście tego autobusu tam nie było ale jest, po 3 minutach dojechał następny 191. Może kierowcy zaczną wozić ze sobą świstek który będzie usprawiedliwiał spóźnienia do pracy/szkoły

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MPK. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Tą firmą naprawdę zeszła na psy głównie przez ZTM nie miejcie pretensji do zarządu ,bo tu ZTM trzyma łapę na tej firmie aczkolwiek jako MPK powinniście się wstydzić za oferowanie głodowej pensji zapleczu technicznemu oraz kierowcom / motorniczym Jak ktoś szuka PRL-u w 21 wieku to śmiało walcie jak w dym

Lukas

Od kiedy jest ZTM od tego momentu jest (usunięte przez administratora) w tej firmie. ZTM to ponad 100 osób które siedzą na stanowiskach i dłubią w nosie.

Niewiadomokto

Po prostu bezczelność, kierowca autobusu przejechał nie zatrzymując się na przystanku mimo tego że czekali na nim ludzie. Po prostu brak szacunku do klienta. Poprawcie to z łaski swojej????????????

Mam pytanie kiedy w MPK Poznań zaczniemy godnie zarabiać bo na razie na rachunki nie starcza a gdzie jedzenie???

Yachu
@Piotr

Nigdy

Macie dwa wyjścia albo zawalczyć choć przy takich stratach to chyba razy 3 jak to nie będzie mało albo pisać o zapomogę o czarną pastę

Prawnik

Przemyślał bym usuwanie wpisów.

Abc1
@Prawnik

Prawda o MPK jest jedna (usunięte przez administratora) głodowe pensja a związki???

Frank

Na Fortecznej 35 lat pracy i pensia na rękę 3500

Abc1
@Frank

Solaris strajkuje inne zakłady zaczynajom a w Poznańskim MPK bieda asz piszcz a co na to zwiąski myślą o wycieczkach

Wiecie czy MPK udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

eretre

Tak. Dostajesz do domu laptop jako centrum sterowania bezzałogowego autobusu.

Mario

Nawet zdalnie zakupy ci autobusem pod dom dowiozą

Niestety nie

Prawda to że jak dzwonisz z uszkodzonym wozem wymuszają jazdę dalej

Aaaa

Jak mało usterka to się śmiga dalej , kto by sobie zawracał głowę takimi rzeczami

Jan pawel drugi

(usunięte przez administratora) Z AUTOBUSU 804 6.09 KURS Z PRZEZMIEROWA NA OGRODY OBY CI MATKA ZDECHLA TY (usunięte przez administratora) PRZEZ CIEBIE (usunięte przez administratora) SPOZNILEM SIE NA POCIAG I MUSZE CZEKAC GODZINE BO ZACHCIALO CI SIE OMINAC PRZYSTANEK TY (usunięte przez administratora) STARY SPIERDOLONY

DN

Dnia 08.11.2021 Autobus Lini 905 numer 9104 godzina 9.27 kierowca był bardzo nie miły. Nie dość że nie zatrzymał się na przystanku gdy pasażer machał do niego to jeszcze przez światła przejechał na czerwonym świetle, ryzykując tym zdrowie pasażerów. Ślimaczył się przez co miał 15 minut opóźnienia zatrzymał autobus tylko po to żeby się napić zachowanie karygodne ludzie się spiesza do pracy czy szkoły a on się zatrzymuje żeby się napić i jedzie bardzo wolno.

Pasażerka

Wczoraj godzina 20:25 stojąc na przystanku rubiez w stronę środki podjechał autobus linii nr 911 do którego mialam zamiar wsiąść jednak nie było mi to dane, po naciśnięciu przycisku drzwi autobusu się nie otworzyły podeszłam do drugich i ta sama sytuacja, pasażerka w środku autobusu próbowała nacisnąć przycisk ale i to się nie powiodło wyglądało to tak jak by kierowca celowo zablokował drzwi i z uśmiechem na twarzy sobie odjechał jestem rozrzalona jego zachowaniem to jest po prostu chamskie ????

Aaaa
@Pasażerka

Ten kierowca jest już poza firmą - dzięki za informację

Kozak

Banda (usunięte przez administratora) autobusy co drugi prawie wypada, ceny jak na batorym i jeszcze zimą nie grzane... Porażka

Ng

Witam , chciałbym bym zwrócić uwagę sprawdzającym bilety w tramwajach aby zajęli się tym co trzeba a nie wyrzucaniem z tramwaju osób , które kaszla notabene maja maseczkę . Przydarzyło się to mojemu synowi w drodze do szkoły mimo ze jest 2 krotnie zaszczepiony został poproszony o opuszczenie pojazdu ciekawe czy panowie kontrolujący są tez zaszczepieni ……?????? Syn miał przez to nieprzyjemności w szkole ponieważ nie zdążył na czas . Chyba coś jest nie tak !!!!!!!

PK

Jacy przelozeni na warsztacie tacy pracownicy .Wystarczy spojzec na tego z tymi wielkimi zebiskami .To ze jeden jest lepiej traktowany a drugi gorzej to sie zmieni.

Jaka jest kultura pracy w MPK?

Zaplecze techniczne ZEROWA! kierowca motorniczy raczej fajna

Młody

Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zmiany i ilość godz w MPK na stanowisku kierowcy?W kadrach powiedziano mi,że 4 dniówki,dzień wolny 4 popoludniówki,dzień wolnego.. W takim przypadku jak przypadają wolne weekendy?Wygląda też na to,że w miesiącu jest wolnych 6 dni? Ile w takim przypadku godz wychodzi miesięcznie? Babka w kadrach nie wiele jest mi w stanie powiedzieć...Tyle o ile :-(

on
@Młody

No nie do końća tak jest. Musisz mieć nominał czyli np 168godz w miesiącu. grafik jest pewnie ułożony tak (pracuje) w innym mieście że owszem pracujesz 4 dni możesz mieć dzien wolnego i 4 popołudniówki. dzien wolnego lub 2 dni wolnego. ale pewnie jak wszędzie masz wolny 1 lub 2 pełne weekendy zależnie od miesiąca. np w maju jest więcej wolnego jak w listopadzie

@on

Dzięki..Ile wychodzi dni wolnych w miesiącu przy takim systemie pracy?Większość dni wolnych to pojedyncze dni jak rozumiem?

jalo
@Młody

Czyli najlepiej zamieszkać w zajezdni...

@jalo

Mieszkam nieopodal...Z chęcią bym złożył papiery,ale z drugiej strony nic nie wiem o systemie pracy po za tym,że nominał 168h i mniej więcej zarobki...

@Młody

Daj sobie spokój uwierz mi , jedną nogą u prokuratora dzień w dzień , za te pieniądze? Serio przyjacielu odpuść sobie , już lepiej płacą w innych miastach np Wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o MPK - Poznań

• Jak się pracuje w MPK?

Zobacz opinie na temat firmy MPK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MPK