Opinie o Zakład Ochrony Mienia Impuls w Siemianowice Śląskie Fitznerów 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Ochrony Mienia Impuls. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ochrony Mienia Impuls w Siemianowice Śląskie Fitznerów 1

Smuga

Dzień dobry zainteresowanym, Interesuje mnie, ilu pracowników niepełnosprawnych (grupa co najmniej umiarkowana), posiadających równocześnie uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony (POF), zatrudnia firma PUH INPULS Janusz Dudek na obiektach Sądu Rejonowego w Siemianowicach Śląskich, na ochronę których w dniu 17.04.2018r została wybrana/wygrała przetarg na ochronę mienia. Czy prowadzi przyjęcia do pracy na tych obiektach na pełny etat, pracowników nie posiadających grupy inwalidzkiej a tylko kwalifikowanego pracownika ochrony (POF). Proszę o rzetelną informację.

Smuga

Dzień dobry zainteresowanym, Interesuje mnie, ilu pracowników niepełnosprawnych (grupa co najmniej umiarkowana), posiadających równocześnie uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony (POF), zatrudnia firma PUH INPULS Janusz Dudek na obiektach Sądu Apelacyjnego w Katowicach oraz na ich drugim obiekcie w Mysłowicach przy Pl. Wolności 3, na ochronę których w dniu 12.12.2017r i 13.03.2018r została wybrana/wygrała przetarg na ochronę mienia. Czy prowadzi przyjęcia do pracy na tych obiektach na pełny etat, pracowników nie posiadających grupy inwalidzkiej a tylko kwalifikowanego pracownika ochrony (POF). Proszę o rzetelną informację.

Piter

Pracowalem w tej firmie kilka lat ostatni rok na Ceglanej 35 w klinice, co do terminowosci wyplat nie moglem narzekac zawsze na czas, lecz ostatni rok pokazal mi firme z najgorszej strony, i tu musze sie zgodzic z Leszkiem bardzo kwasnym praca z Pania Szczepko do przyjemnych nie nalezy jest osoba zadufana w sobie, nie szanujaca dobrych pracownikow tylko dlatego ze upominaja sie o swoje prawa, co do jej pracy to nazwal bym ja maskotka firmowa siedzi za szyba i wyglada, obchody i stojki na bramie sa jej obce, wyzwiska ktorych uzywa w stosunku do pracownikow mozna by spokojnie podciagnac pod paragraf, niestety kierownictwo przymyka oczy na to co sie dzieje na tym obiekcie nie zastanawiajac sie nawed dlaczego wartosciowi pracownicy rezygnuja z pracy z ta Pania.Wiec nie liczac MASKOTKI firma do najgorszych nie nalezy.

Cegiełka
@Piter

Całkowita prawda co napisane powyżej też się zastanawiałam na jakich zasadach jest zatrudniona Pani Mariola ale chyba nie na tych co wszyscy musiałam zrezygnować z pracy ponieważ było to ponad moje siły ciekawe czy właściciel firmy wie ze ludzie rezygnują z pracy przez jedna osobę czy wogole wie co tam sie dzieje

HANYS

Jean Masz racja to gorolica ze Sosnowca a wtym autku wyglądo jak wyciento z komiksu. Niech loto na mietle. Jo z niom robia to coś o ni wiem. Wredny gorol.

Lidia

@DWS Draexlmaier każdą uwagę można powiedzieć w różnym stylu, a ten bardziej kulturalny jest drogą bardziej pożądaną również na forum. Skąd więc wzięła się nazwa firmy w wątku - inna niż ta, którą wskazujesz?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.
logo firmy ADMINISTRATOR
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Lidia

@Marian, nie należy od razu zakładać z górny jakiegoś określonego scenariusza. Oczywiście użytkownik @leszekbardzokwasny, powinien najpierw wyjaśnić sprawę, a później opisywać ją na forum. Czy Ty masz w kwestii kierownictwa Zakładu Ochrony Mienia Impuls inne zdanie?

Steven Segal
@Lidia

Lidia Impuls można mieć w gaciach. Gadasz całkiem o innej firmie Chodzi o INPULS ofiaro impulsu.

Lidia

Czy zgłaszałeś gdzieś opisywany problem @leszekbardzokwaśny? Często pracodawca nie zdaje sobie sprawy z zachowania pracownika, więc nie powinno być też ono opinią rzutującą na cały obraz firmy. Takie zachowania powinny być zgłaszane i wyjaśniane na bieżąco.

Leszek bardzo kwaśny

Proponuję przyjąć się na szpital w Katowicach na Ceglaną tzw okulistyka Gierkowej. Dowódca to Mariola Szczepka. Super babka ???? każe wam robić szychty na lewo ale kasy zapomnijcie. Kasiore trzepie na lewo na wjeżdżających kierowcach bez zezwoleń. Na nocnej zmianie śpi do tego zero obchodów. Dupna dowódczyni z Sosnowca. UWAGA MA 02-P (usunięte przez administratora)

Marian
@Leszek bardzo kwaśny

Chlopie a czy ty pracowales z ta Pania? Bo chyba nie, byles pracownikiem inpulsu ale na voxelu i wyleciales za picie alkoholu na sluzbie czyz nie?

Kochający Inpuls
@Marian

Marian Kocham Cię:) Jesteś bardzo wnikliwy ale też umiarkowanie rozwinięty. O tym wiedzą wokół wszyscy oprócz ciebie i firmy. Bo firma nie chce wiedzieć i rżenie głupa. Poddaj się psychoterapii:) kocham cię:)

Lidia

@przyjaciej możesz napisać dlaczego tak uważasz? Wcześniej, np. @RafałKsiążka pisał o małych zarobkach, a jakie jest Twoje zdanie? Piszcie konkrety jeśli pracodawca będzie to czytał może wprowadzić jakieś zmiany w życie - po to jest to forum żeby pisać konkretnie i wymieniać informacje z pracodawcą również.

przyjaciej

Ludzie jak macie rozum to zamiatajcie ulice a nie pracujcie w firmie Inpuls

tomek

Teraz to chyba nie ma żadnej oferty pracy @nb, ale powodzenia

x men

praca nie jest zła leka i płaca na czas 10 ty to 10 pracuje w fordzie w Gliwicach i nie narzekam :-).

x men

poczekam wytrzymam do 10 jakoś dziekuje za odpowiedz .

x men

przepraszam mam pytanie którego dnia miesiaca w firmie jest wynagrodzenie wypłacane i czy jestmozliwiść zaliczki / .

Szymon Ryszka

Mierszkam w Dąbrówce Małej z pracą w naszej Polsce nie wesoło że czywiście firma kradnie i 24 a nie 12 sie robi za 24 godz to co najmniej 2.000 na rękę a nie ochłapy?

ania

mi się bardzo tam fajnie pracowało w tej firmie

gosc 210

Zakonczylam wspolprace z firma impuls. Czy polecam? Chyba tylko desperatom albo komus kto ma inne zajecie. Ale nie o to chyba chodzi. Gdyz jakby na to nie patrzec to jest zatrudnienie, praca. Pracowalam na zleceniu. Same pochwaly jaki ze Mnie dobry pracownik. Za caly miesiac zapieprzania na konto przelano Mi 430,00. Siasc i plakac. No i spadac stamtad. Jedno jest pewne, profesjonalana firma to to nie jest. Wyzysk czlowieka za gowniane stawki to tak. Chyba ze przez urzad pracy przyjecie lub osoba z grupa. Pierwszym rozowe okulary spadna z oczu jak przejda na zlecenia. Drudzy sa cenieni. Dla zdrowego czlowieka nie ma perspektyw by zostac w tej firmie. Nie wspominajac już o motywacji. Nie mniej jednak podziwiam te Panie, ktore mimo 400 zl na miesiac nadal trwaja na stanowisku. Dla Mnie osobiscie jest to porazka zawodowa. Pensja uwlacza ludzkiej godnosci. Pozdrawiam. I zycze duzo dobrego Profesjonalnej Firmie Sprzatajacej Impuls, azeby im się wiodlo jak najlepiej, dzięki ludziom, ktorzy ta firme utrzymuja. Dziekuje

kwalifikowany

Wystawiałem już kiedyś opinię Firmie Inpuls z Siemianowic Śląskich ale widocznie musiała się komuś nie spodobać i znikła z portalu o pracodawcach . Powracając do faktów to pracowałem w tej zakłamanej firmie parę miesięcy na umowę - zlecenie - ochraniali Park Wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej , musieli opuścić obiekt bo nie nadawali się , ponadto grafiki ochroniarzą robił facet bez licencji w dodatku bez kwalifikacji był Witek a robił z siebie niewiadomo co . szef ochrony - podobno awansował na dyrektora firmy ,, Inpuls '' totalne dno reprezentował swoją osobą , okłamywał ludzi , wielokrotnie obiecywano nam zatrudnienie na pełen etat , firma ta lubi robić ludziom pranie muzgu i bałamucić ich z miesiąca na miesiąc , a kasa leci na konto Firmy Impuls . Tak również było ze mną dostałem kasę dopiero jak zajechałem do właściciela firmy w Siemianowiach śląskich . Nie polecam tej pseudo firmy , kończą się dotacje i dobrze , w końcu może połowa ludzi wyleci no i może firma pójdzie na dno , bo nikt za darmo nie będzie pracował Rafale .

W najbliższych dniach kieruję sprawę do sądu,ponieważ mam już dość czekania na moje ciężko zapracowane pieniądze.Ci co wypowiadali się pozytywnie o tej firmie to oczywiście podstawione osoby,które mają na celu przyćmić negatywny wizerunek tej dziadowskiej firmy.(usunięte przez administratora)

wygrany

Taki (usunięte przez administratora)dyrektorek który szpanuje sam nie wie czym myśli że jak komuś stówę weźmie z wypłaty to się dorobi , ciekawy jestem czego , daleko mu do dyrektora bo w ogóle się nie nadaje na to stanowisko . Potrafi tylko ludzi okradać i ich oszukiwać . Ciekaw jestem jak długo będzie jeszcze tym pseudo dyrektorem w firmie impuls. Dziwie się właścicielowi firmy ze takich ludzi nieuczciwych dobiera sobie do współpracy . A ludzie w firmie którzy pracują i godzą się na ten wyzysk żal mi jest .

prejs

Nie zgodzę się z przedmówcami że wynagrodzenia w Firmie Impuls są płacone na czas ,(usunięte przez administratora) Firma Inpuls to firma w której trzeba się o wszystko prosić , po sto razy . Księgowośc i kadry w tej firmie to jest paranoja a ludzie na stanowiskach wogóle nie są słowni w tym co mówią . Nie polecam pracy w takiej firmie i omijajcie (usunięte przez administratora)bo on patrzy tylko na swoje korzyści a pracownika ma głęboko w (usunięte przez administratora)

h
@prejs

Ludzie nie impuls inpuls nawet nie wiecie jak firma sie nazywa

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ochrony Mienia Impuls - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ochrony Mienia Impuls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Zakład Ochrony Mienia Impuls
2.1/5 Na podstawie 52 ocen.

Zakład Ochrony Mienia Impuls