Opinie o Zakład Ochrony Mienia Impuls w Siemianowice Śląskie Fitznerów 1

2.1/5
Na podstawie 52 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Ochrony Mienia Impuls. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ochrony Mienia Impuls w Siemianowice Śląskie Fitznerów 1

filipk

Solidna firma, jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Impuls.

szkow

Polecam firmę, odpowiednie wynagrodzenie, płacone na czas.

Kmic

Rozumiem że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale słowa ,,chory zespół'' nie są na miejscu. Firma Impuls jest firma działająca od wielu lat i przez te wszystkie lata nie dała mi powodu do zmiany miejsca pracy. Mogę wręcz powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej pracy. Niestety ludzie, którzy tylko krytykują chyba nie zdają sobie sprawy, że na obecnym rynku pracy nie znajdą lepszego miejsca. Wszędzie jest ciężko zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Firma Impuls nie jest idealna, ale z czystym sumieniem ją polecam.

finlandia

Firma Inpuls to jedno wielkie nieporozumienie , wydaje się (usunięte przez administratora) że ludzie za darmo będą na niego pracować , obcinają ludzią wypłaty do wynagrodzenia , popieram fakt że dostają z pefronu duze dotacje ale to się skończy z początkiem 2014 roku i dobrze , nikt na nikim nie będzie sobie dorabiał . A taki(usunięte przez administratora)przyjedzie sobie na obiekt i udaje wielkiego kierownika , człowiek nie ma pojęcia o ochronie robił w konwoju a teraz udaje kierownika . (usunięte przez administratora). Nie polecamy pracy w takim chorym zespole , na dodatek(usunięte przez administratora) na godzinach i zaniżają wynagrodzenia .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Ochrony Mienia Impuls? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
Berlin
Eco-Instal Maciej Kubiak
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
axn78

zgadzam się z tą opinią firma [usunięte przez moderatora]

arti

dają1600zł brutto w tym wlliczone godziny nocne żebyś nie miał czasem jednej złotówki więcej , za dojazd do pracy również nie chcą dać haha a za Nas kasę biorą za drugą grupę około1000zł a za pierwszą 1800zł żenada to gdzie są te pieńiądze ? a jeszcze jedno teraz na służbie siedż 24 h ale nie wolno mieć laptopa ani zerknąć w telewizję ,no jeszcze nie zakazali czytać książek no nie wiem jak tam z krzyżówkami niech się nie ośmieszają może jeszcze będą kazać na baczność stać przed monitoringiem ,ludzie idżcie po rozum do głowy jak ktoś ma służbę24h to co ma z nudów jaja znosić i tak kasę za Nas bierzecie , z jednej strony to powinli te dofinansowania odebrać tym psełdo zakładom chronionym złodziejstwo by się skończyło no ale szkoda ludzi zostaną bez pracy ale tak to miej więcej wygląda

Marian
@arti

a ty do roboty przychodzisz zeby co robic ? w tv sie gapic na tablecie grac czy moze pracowac? skoro ty nie wiesz co przez 24 godziny na sluzbie robic to zrob miejsce takiemu co wie i tej pracy potrzebuje

kasia

firma zawsze placi na czas. pracowalam 3 lata. nawet o 1 dzien sie nigdy nie spozniaja. zarobki wszedzie male ale tu przynajmniej pewne i na czas. jak wroce do pracy to tam

becia

jestem pracownikiem firmy juz od jakiegos czasu i praca jest bardzo fajna ,kierownicy sa bardzo wyrozumiali i mozna sie dogadac , nie trzeba sie martwic o srodki chemiczne ,praca zmianowa wiec mozna sobie podzielic dzien ,jest mozliwosc dorobienia do pensji poprzez dodatkowe zlecenia, pensja ZAWSZE byla w terminie nie mozna narzekac tylko trzeba checi do pracy.Polecam pracodawce z czystym sumieniem.

A.P.

Pracuję w Impulsie już dłuższy czas, jak do tej pory nigdy nie było sytuacji żebym nie otrzymała wypłaty, nawet zdarzało mi się otrzymać wcześniej jeśli o to poprosiłam. A zarobki adekwatne do wykonywanej pracy!

ja sie nie zgadzam z ta opinia firma płaci w terminie praca jak kazda inna inne firmy sprzatajace wogóle nie płca pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ochrony Mienia Impuls - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ochrony Mienia Impuls tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ochrony Mienia Impuls?

Zakład Ochrony Mienia Impuls

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

4. Jooble.org 1 734 372