Opinie o MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej poszukiwała pracowników na stanowisko Dyrektor Sprzedaży. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Dzień dobry, czy teraz już na spokojnie sytuacja względem umowy będzie jasna? Kiedyś po komentarzach widzę ze ktoś miał co do niej wątpliwości a mnie zainteresowała ta „lekka praca magazynowa dla kobiet”. Jeśli faktycznie się nie nadźwigam to może bym w to poszła. Opiszecie dla jasności ten magazyn?

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuję w Katowicach, super kontak z koordynatorem, zawsze odpowiada na moje pytania, doradzi, pomoże. Wypłata zgadza się co do złotówki i zawsze jest przed czasem.

Hanna

Przed czasem? :) Super. A jak długo? I którego powinna być wypłata?

kimsuzi_ Nowy wpis
@Hanna

Ja mam w umowie ze do 20, ale kiedy ją dostanę; kto to wie

Pracowałem dla tej firmy we Wrocławiu można powiedzieć że (usunięte przez administratora) j tyle w jednym miesaicj a w drugim moja wyplata różniła skeno 400 złotych pdzh takich samych godzinach przerobionych

Magdalena Nowy wpis

Aż 400? Rozumiem, że pewnie próbowałeś to wyjaśniać? Ciekawa jestem co na to powiedzieli?

MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej prowadziła rekrutację na stanowisko Kasjer -sprzedawca /ul .Czumy/ Warszwa /BEMOWO. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Sku1l

Nie polecam tej qgencji ogolnie ,zlozylem podanie po czym kontak po pierwsz prze sms gdybym ja nie zaszwonil nie wiem czy bym sie czegos dowiedzial. Potem dostalem informacjie ze po 12 , 12 minela nastepnego smsa dostalem ze po 15 to napisalem pani ze jest 16 juz . Zrobila mnie za idiote z takim nastawieniem chamskim i olewajacym maja panstwo pracownikow w Tychach jabym wyciagnol jakies konsekwencjie .

kamila

Ja pracowałam dla mk interim w farmacol w Szczecinie i dziwią mnie wasze negatywne opinie. Mój koordynator zawsze stawał po stronie swoich pracowników. Zdazalo się nawet ze jednemu pracownikowi farmacolu przywalil w zęby w obronie swojej pracownicy. Przez 5 miesięcy pracy dla tej firmy wypłaty na koncie miałam na czas. Fakt że do 20go ale zawsze było. Atrakcyjne formy motywacyjne, atmosfera też spoko. Polecam

@kamila

Skoro tak dobrze ci pracowało dlaczego tylko 5 miesięcy pracowalac?

Bo może na taki okres szukała pracy? Albo dostałą lepszą ofertę np pracy biurowej . Jak jesteś tłukiem, który zadaje takie pytania to i magazyn to za dużo jak na Twoją głowę.

@anonymous

Po stylu twojego pisanie można stwierdzić tylko że nadajesz do kopania rowów. Nie broń tej firmy bo jest szkoda pisać na nią.

Damian zych
@kamila

Brzmi fajnie A czy w Szczecinie mają swój odział jaki jest nr do nich

Offset
@kamila

Brzmi świetnie - koordynator przywalił komuś w zęby. To już świadczy o tym, jaka jest atmosfera w firmie i jakie zachowanie jest dla Ciebie normalne. Wypłata do 20-go wykonując te same obowiązki co zatrudniony na umowę o pracę? serio?

Justyna
@Offset

No nie wiem, Ja zrozumiałam Kamilę w ten sposób, że 20-tego to wcześniej ustalony termin. Przecież napisała, że wypłaty miała na koncie na czas! Na marginesie, też pracujesz przez MK, a można wiedzieć w jakiej firmie?

Offset
@Justyna

A w którym miejscu odniosłem się do nieterminowości wypłat ? Osoby na umowach o pracę dostają wypłaty do 10-tego, następnego miesiąca. W porównaniu ze zleceniem są to warunki mniej korzystne. Dla mnie firmę dyskwalifikuje to, że koordynator wali kogoś w żeby, a pracownicy akceptują takie metody rozwiązania problemu. Na marginesie, odnoszę się do zamieszczonych treści.

@Offset

No i masz racje, że tego nie akceptujesz bo używanie siłowej przemocy jest niedopuszczalne. Dziwię się, że to nie zostało zgłoszone i nikt nie wniósł żadnej skargi. To nie są metody na rozwiązywanie problemów w pracy!

@Dawid

Po co? W jak wszystkich (usunięte przez administratora) znaczy zwolnili z powodu covid ;) Klasyka gatunku.

@Dawid

Po co ? Jak wszystkich (usunięte przez administratora) znaczy zwolnili przez covid. ;)

ojciec

Umowa zlecenie bez żadnych praw dla pracownika za to same obowiązki . I do tego praca po godzinach bez prawa sprzeciwu . Tak wygląda praca mojej ŻONY . Złożyła cv w centrali HURTAP w Łęczycy ale przejęła je agentka MK INTERIM . Dała się nabrać na obietnice bo to jej pierwsza praca. Hańba szczególnie dla firmy z Łęczycy . Niech się nie dziwią że mają taką dużą rotację. A co do płac to nawet z 14,70/h (najniższa krajowa) okradli . Żadnego wydruku czy rozpiski ile godzin przepracowanych , pieniądze na konto do 20 i ciesz się człowieku. Serdecznie nie polecam MK INTERIM .

Lidia
@ojciec

Cześć, czy Ty również byłeś pracownikiem MK INTERIM czy wypowiadasz się tylko i wyłącznie w imieniu żony? Twój wpis jest trochę niepokojący więc może ktoś odniesie się do niego i napisze jak obecnie wygląda współpraca w firmą? Minęło już parę lat od dodania przez Ciebie postu więc mogło wiele się zmienić. Jak jest aktualnie?

Robin

W farmacolu pracowałem w tym roku przez mk interim po 3 dniu pracy karta wejściowa przestała działać była nie aktywna juz poszedłem zanieść sobie jedzenie ma jadalnię wejść wszedłem ale już nie wyszedłem to przez bramki przeskoczyłem nie polecam nikomu.tej firmy chcesz pracować dla mk proszę idź tylko najpierw poczytaj opinie na ich temat i co wszyscy piszą którzy tam pracowali ja pracowałem tylko 7 równych dni

Robin

To widocznie w szczecinie byli inni ludzie od tej firmy ja przepracowałem w farmacolu równe 7 dni ale już po 3 dniu zaczęły się komplikacje z karta wejściowa która oczywiście przez dwa dni była aktywna a od następnego dnia była nie aktywna to mnie wpuszczala ochrona to przez ten tydzień jak unich pracowałem to mi wyszło 41:72 grosze nie polecam tej firmy nikomu a w faemacolu pracowałem w tym roku i się zwolnilem od nich

Sylwia

Pita nie dostałem składki zuz tez nie miałam naliczony po mimo że nie miałam zerwane umowy. Róbcie zdjęcie karty pracy za każdym razem kiedy kończycię zmiane. Nie zgłaszają do pracy w Morach bo nawet nie ma jak wrócić do domu nawet po godzinie 18 bo tylko jeden autobus jedzie co pół godziny .

armada

przyjacielu co masz na myśli mówiąc o atrakcyjnych stawkach godzinowych? podaj proszę jakieś konkretne stawki

@armada

Pracowałam cały miesiąc + 2 soboty + jedna niedziela. Wypłata 1100zł. To by było tyle w temacie wynagrodzenia.

Enzo

To byś teraz miała ponad 2 tysiące

sprawiedliwa

Pracowałas czy chciałaś pracować? Kolejny zmarnowany plemników który myśli że za siedzenie w domu ktoś dostanie kasę. Do roboty wynoszą a nie drobne mamie z portfela wyciagasz

Agula
@sprawiedliwa

Pracowałam w Morach i odradzam tylko po godzinach zostawać, na akord jak najszybciej i najwięcej zrobić bata ulepcie i im dajcie .Jedna sobota wolna w miesiącu !! Koszmar a jak chcesz zrezygnować to Cię straszą karą? ! Nie znają przepisow kodeksu pracy ..Praca za marne pieniądze a nazasuwac się trzeba!!!!

Jacek

Trzeba się prosić o swoje pieniądze, umowa śmieciowa, wynagrodzenie głodowe. Nie polecam.

255.255.255.0

Osoba pisząca umowy zlecenie w tej firmie powinna chociaż wziąć do ręki Kodeks Cywilny. Nie można pisać co się chce w umowie cywilno-prawnej i w dodatku tak bezczelnie niekorzystnie dla zleceniobiorcy. Nie polecam.

Nie polecam, są niewypłacalni. Już od ponad tygodnia czekam na swoją wypłatę i nic.

stawki godzinowe niezłe? xD jak ktos za 13,50 brutto lubi to niech pracuje xD co do samej pracy to porażka.... koordynatorki to idiotki i ani trochę ich nie interesuje twoje zdanie.... wszedzie pisza ze dwie zmiany tylko a tak na serio to sa zmiany od: 6,7,8,10,12,14,20,21 i 22....... zalosne... niedziele i soboty tez pracujace i trzeba sie prosic zeby miec wolne w niedziele xD hahaha serio oni sa chorzy na głowę xD NIEEEEEEEEEE POLECAAAAAAAAM A NAWET ODRADZAAAAAAMMMMMMMMMM!!!!!!!!!

Bartek

Zgadza się w Morach tylko ganiają szybciej i szybciej pretensja ze tam na akord a ty masz na godzinę i ta krótka przerwa nawet cherbaty nie da sie wypic .Po godzinach zostawac a jak na noc skończy sie wczesniej to nie ma czym wrucic bo napiechotę trzeba .To nie Bemowo jak w ogłoszeniach tylko gmina Ożarów ale tego nie napisza tylko jak się pojedzie to się wtedy człowiek przekona ...To faktycznie (usunięte przez administratora) ...A kierowników 100 i koordynatorów 1500 ale nikt w niczym nie pomoże .. odradzam

Nie polecam ...totalna porażka obiecują wiele zwłaszcza w Morach a tam ganiają ludzi jak psy przy 15 min. Przerwy jeszcze po godzinach każą zostawać

Sylwia

Nie polecam z wspólprace z ta firmą jako magazynier bo są nie wypłacalni!!!!!!! Sprzet na którym nie mozna pracować. Zero dbania o pracowników.

Obecnie firma prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych. Między innymi poszukiwani są PRACOWNIK PRODUKCJI do pracy w Pruszkowie. Co ciekawe MK INTERIM otwarcie podaje wysokość miesięcznego wynagrodzenia. Różni się ono od informacji, które zamieściła w sowim komentarzu @ja. Co jeszcze w ciągu ostatnich miesięcy uległo zmianie?

adehade

współpraca idealna, niezłe stawki godzinowe

Zostaw merytoryczną opinię o MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej - Warszawa

• Jak się pracuje w MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej?

MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.

MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej