Opinie o Szpital Powiatowy w Zawierciu w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Powiatowy w Zawierciu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szpital Powiatowy w Zawierciu o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Zawierciu w Zawiercie

Tereska

Nie polecam sprzątaczki na Sor Ewelina Sygiet bardzo hamska kobieta o rudych włosach, która podsłuchuje za drzwiami jak jej wygarnełam prawdę jak ktoś jest u doktora, bardzo nerwowa i nie miła miałem z nią styczność 2 tygodnie temu powinna ponieść konsekwencje swojego złego zachowania. (Pacjentka z urazem)

Olka

Czy jako sekretarka dyrektora trzeba mieć wykształcenie medyczne? Jestem po administracji i zastanawiam się czy to wystarczy. Jaki strój obowiązuje w pracy, koniecznie musi być biała koszula? Zarobki większe niż najniższa?

Gigi

Wczoraj szpital zamieścił ofertę pracy dla księgowej, ale nie widzę żeby podano wynagrodzenie. Ktoś wie mniej więcej jaka to kwota? Jako pracownik szpitala jakie przysługują świadczenia szpitala, jest coś fajnego? Chciałabym wiedzieć jeszcze czy na początku jest okres próbny.

Fred z Pernambuco

Zapamiętajcie dane tej lekarki: Sylwia Gołkowska - Krotla Ta Pani zapisała sie złotymi zgłoskami z czarnych księgach tego szpitala powiatowego w Zawierciu - brak kompetencji, ch@mowate podejście do Petenta (czytaj Pacjenta utrzymującego tak kiepskich fachowców), nieznajomość przepisów i jeszcze terroryzm maseczkarianski i poniżanie - co jest niezgodne z prawem Ta Pani wobec jej działań oraz bezczelności powinna natychmiast zakończyć karierę w tym (usunięte przez administratora). Tak jest Panie Dyrektorze, jak robicie audyty ze takie (usunięte przez administratora)tam zatrudniacie za nasze pieniądze co do Was trafiają

Marcin Włodarczyk
@Fred z Pernambuco

Szkoda ze osoba która pisze taki komentarz jest tchórzem i nie podpisze się z imienia i nazwiska. Ja osobiście Panią Doktor mogę polecić z całego serca, bardzo mi pomogła.

Karolina Kapral
@Fred z Pernambuco

Zgadzam się z przedmówcą. Komentarze z anonimowego konta wiele mówią na temat jego ich autora... tym bardziej zważywszy na fakt, że Pani Doktor wróciła 2 miesiące temu do pracy po ponad rocznej przerwie a komentarz że stycznia tego roku, ogólnikowy i zapewne wyssany z palca. Ja mogę Panią Doktor polecić z czystym sumieniem. Leczy zarówno mnie jak i moją kilkumiesięczną córkę. Podziwiam, że lekarz z tak krótkim stażem pracy posiada tak ogromną wiedzę.

Monika D
@Fred z Pernambuco

Brzmi jak opinia nie o tym lekarzu... Pani Doktor Sylwia to lekarz z powołaniem. Zawsze wysłucha i doradzi. Spóźniłam się z córką na wizytę z powodu korków na mieście i zaczekała na nas 20 minut chociaż skończyła już pracę. Zawsze grzeczna i uśmiechnięta.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Szpital Powiatowy w Zawierciu? Czy kandydat na stanowisko POMOC KUCHENNA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

SOR-profesjonalisci.Gratulacje dla całego zespołu. To bardzo ciężka i przez wielu bardzo niedoceniana praca. Dziekuje za udzielenie pomocy mojemu mężowi.

Iza

W jaki sposób ta praca jest niedoceniana? Źle im płacą czy jak? Bardzo bym chciała wiedzieć, co masz na myśli :) Jak zarabiają pracownicy SOR teraz właściwie tutaj?

Łukasz K.

Witam, chciałbym zdementować wszystkie złe opinie dotyczące szpitala w Zawierciu. Oddział wewnetrzny personel mega wykwalifikowany. Lekarze jak i pielęgniarki mega dobre i pozytywne podejście do pacjentów. Mam porównanie co do innych szpitali i poziom jest naprawdę duży. Pani ordynator( kierownik oddziału wewnętrznego) odpowiednia osoba na tym stanowisku.

Krystyna
@Łukasz K.

Super! Proszę dać znać czy jest odpowiednia ilość pielęgniarek na oddziale. Zastanawiam się czy iść pytać o pracę ale nie wiem jak sprawdzić czy są wolne wakaty?

Iza

Jeden komentujący zwrócił uwagę na kwalifikacje kadry. A właściwie to czego oczekują od pielęgniarek, jakie są wymogi? Samo wykształcenie kierunkowe wystarczy czy trzeba mieć jeszcze swoje doświadczenie? Może ktoś się tam przyjmował do pracy w ostatnim czasie i coś może powiedzieć.

Jolanta

Z tego co widzę, na forum sami pacjenci. Myślałam, że uda mi się dowiedzieć czegoś na temat stanowiska ratowników medycznych. Może znajdzie się ktoś z wiedzą w temacie zatrudnienia? Jakie warunki finansowe szpital oferuje na start? Jaka atmosfera panuje pomiędzy pracownikami?

Ilona

Tego roku 21 grudnia miałam zabieg związany z haluksem, który wykonał doktor Wojciech Bogdał. Jestem bardzo zadowolona, po zabiegu niewielki ból, a doktor jest najlepszym z najlepszych. Pełen profesjonalizm i pewna ręka. Jednym słowem IDEAŁ. Dziękuję stokrotnie Panie doktorze, jest Pan SUPER ????

Jac

Omijajcie ten (usunięte przez administratora) z daleka obsada sor bydło (usunięte przez administratora) każdy sobie pacjentów mają gdzieś jak zobaczyłem gościa na podjeździe dla karetę przypiętego jak psa do łóżka ręce mi opadły z bólem odesłali mnie do peoz pani doktor oczywiście królowa zamiast pomóż pacjentowi robi wykłady gdzie i jak się mam leczy no ręce opadają na ten (usunięte przez administratora) robią co chcą z ludźmi omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka żałuję że nie zrobiłem zdjęcia gościa leżącego na podjeździe dla karetę jutro dzwonię do NFZ to tak nie może być (usunięte przez administratora) za co biorą tyle kasy

Daria
@Jac

Szpital był i będzie miał zła opinię. Traktują pacjenta jak zło konieczne , najgorzej na okulistyce musisz mieć ze 100 lat żeby zauważono po coś przyszyszedl, a miało być tak Super na okulistyce

Kinga

Czy jest tu jakaś pielegniarka pracująca w tym szpitalu ? Może ktoś z pediatrii? Warto podjąć tam pracę? Czy personel jest pomocny i miły? Stawka wg siatek?

Agnieszka

SOR to totalna porażka ludzi chorych mają w (usunięte przez administratora)i to dosłownie Panie pseudo pielęgniarki ryj mają większy niż (usunięte przez administratora)zero reakcji a jeśli się o coś grzecznie prosi to wylatują z buzią na pacjenta. My płacimy na tych nieczułych dziadów duże pieniądze miesiąc w miesiąc a oni najlepiej żeby im głowy nie zawracać bo kawka bajerka, . Porażka.

gość
@Agnieszka

każdy na coś płaci każdy ma prawo być zmęczony kiedyś było lepiej odstresował się jeden z drugim zapalił papierosa porozmawiał a teraz tylko papiery wytyczne papiery tak jest wszędzie nie tylko w służbie zdrowia

Jerzy

Witam.Serdeczne podziękowania dla personelu ze zmiany 6.00 - 18.00 w dniu 30.05.2022 pod kierownictwem lek.Michał KORNBILL ORAZ POZOSTAŁYCH MEDYKÓW I PERSONELU POMOCNICZEGO. Jerzy Misiaszek.Pozdrawiam

Arek

Kto ma przebrać pomóc osobie w szpitalu czy dyrektor ordynator lekarz oddzialowa prelegnarka czy sprzataczka bo zastanawiam sie co i po dopłacić ludziom jdzie nie robiom nic według obowiązków. Bo jesli mi pracodawca płaci mi za np . posprzątane to to robie by zarobić oraz by był zadowolony. Jesli ktoś cos robi za co płacimy to niech. Zrobi

Na stronie Praca.gov.pl pojawiła się oferta pracy w Szpital Powiatowy w Zawierciu jako Pielęgniarka. Ktoś z Was będzie aplikował?

Chetnie sie przyjme prosze dzwonic 513403624

Arek

Mój dziadek jest w szpitalu nie ma odwiedzin bo covit lecz opieka to chyba pomyłka pielegniarki powiny się zwolnić i wstydzić za co im płacimy bo to nasze dziadki rodzice my placimy za toco jest ich obowiązkiem wzgledem pacjenta Mama wchodzi na oddział za ps.kawe bombonierke a dziadek jest (usunięte przez administratora)gdzie ma wszystko w szafce zero obsugi zero pracy obowiazku. Postaram się dołączyć zdjecia jak ludzie leżą a nikt nic nie robi kawa ciacho. Ok tylko w przerwie

idiskc

nie pozdrawiam kierowcy małego starego i agresywnego dziadka z wąsem dzis chciał uderzyć moją mamę która weszła do windy na szczęście w porę zareagowałem ps nie zostawię tak tego albo dyrekcja zrobi coś z tym (usunięte przez administratora) albo będę musiał się tym sam zająć

Marzena

Szpital Powiatowy w Zawierciu poszukuje pielęgniarki: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pielegniarka,praca.gov.pl2048a9e140c30934581e7fdb388e9c76,zawiercie. Powiedzcie, jak często i w jaki sposób bada się efektywność pracy zespołu w zakładzie?

Klient

Panstwo w Panstwie..szero gesza sie te co maja tylko wiele do gadania..jedne robia a inne baki zbijaja...pacjeci tez to zauwazaja..

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy w Zawierciu - Zawiercie

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy w Zawierciu?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy w Zawierciu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Powiatowy w Zawierciu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szpital Powiatowy w Zawierciu
  • Miodowa 14