Opinie o Szpital Powiatowy w Zawierciu w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Powiatowy w Zawierciu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szpital Powiatowy w Zawierciu o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Zawierciu w Zawiercie

Fred z Pernambuco

Zapamiętajcie dane tej lekarki: Sylwia Gołkowska - Krotla Ta Pani zapisała sie złotymi zgłoskami z czarnych księgach tego szpitala powiatowego w Zawierciu - brak kompetencji, ch@mowate podejście do Petenta (czytaj Pacjenta utrzymującego tak kiepskich fachowców), nieznajomość przepisów i jeszcze terroryzm maseczkarianski i poniżanie - co jest niezgodne z prawem Ta Pani wobec jej działań oraz bezczelności powinna natychmiast zakończyć karierę w tym (usunięte przez administratora). Tak jest Panie Dyrektorze, jak robicie audyty ze takie (usunięte przez administratora)tam zatrudniacie za nasze pieniądze co do Was trafiają

Monika D
@Fred z Pernambuco

Brzmi jak opinia nie o tym lekarzu... Pani Doktor Sylwia to lekarz z powołaniem. Zawsze wysłucha i doradzi. Spóźniłam się z córką na wizytę z powodu korków na mieście i zaczekała na nas 20 minut chociaż skończyła już pracę. Zawsze grzeczna i uśmiechnięta.

Teo...

16 czerwca miałem wypadek,po przybyciu na sor czekałem ponad pół godziny.Gdy lekarz chirurg już mnie przyjął i opowiedziałem mu co mi się stało to zaczął na mnie wrzeszczeć że jestem nie udolny,że nie powinienem tego robić tylko kogoś nająć do takiej pracy.Ale zanim zajął sie do operowania to upłynęło prawie drugie pół godziny,zaczął rzucać narzędziami,ale wreszcie mi zaszył ranę.Byłem u wielu lekarzy ale z takim jeszcze nigdy się nie spotkałem,nawet pielęgniarka powiedziała mi ze by mu odpowiedzieć (usunięte przez administratora) to cię ochodzi,to jest twoja praca.Gdy już mnie wypuścił z sali operacyjnej to jeszcze chodził i wyzywał,a na wypiskę czekałem DWIE I PÓŁ GODZ.Nazwisko tego chirurga to Jaskólski.

JAX
@Teo...

SOR jest oddziałem szpitalnym, w którym Pacjenci są hospitalizowani. Wypisy z SOR realizowane są w systemie całodobowym. Pobyt Pacjenta w SOR może zakończyć się przekazaniem do dalszej hospitalizacji do innego oddziału, przekazaniem do innego szpitala lub wypisem do domu a najczęściej przekazanie go do kostnicy

Kulka

Byłam pracownikiem tego szpitala. Najlepiej wspominam przełożoną pielęgniarek i jej zastępce. Co do pracowników to powiem krótko masakra jakaś. Na koniec jeszcze nie wypłacili mi tyle i lle powinni. Nie żałuje, że się zwolniłam.

@Obywatel

Ale w ogóle rozpatrują Twoją aplikację czy za każdym razem decyzja jest odmowna, bo nie bardzo rozumiem? Bardzo dobrze się tu pracuje i idzie zarobić dobrą kasę, że tak usilnie się starasz? O jakim w ogóle stanowisku piszesz?

Jaga Nowy wpis

Tata słyszał od kolegi, że szpital potrzebuje hydraulika. Sprawdziłam to i rzeczywiście tak jest, więc pewnie tata wyśle dokumenty. Podają, że forma zatrudnienia jest do uzgodnienia, ale z czego w ogóle można wybierać? Jeszcze napiszcie ile na rękę ma taki hydraulik.

Agnieszka Nowy wpis

Witam. 19.04 byłam przyjęta na Oddział ginekologiczny Szpitala Powiatowego w Zawierciu w celu zabiegu kolposkopii. Obawiałam się trochę tej wizyty w Szpitalu. Muszę stwierdzić że na oddziale zostałam bardzo profesjonalnie przyjęta i zaopiekowana. Od momentu przyjęcia na izbie przyjęć aż do samego zabiegu. Poza profesjonalizmem, wysoka kultura i bardzo miłe podejście do pacjenta. Miałam wszystko wytłumaczone jeśli chodzi o zabieg, nie zostałam w jakikolwiek zbyta przez personel Szpitala. Czułam się zaopiekowana i komfotowo co ważne jeśli chodzi o zabiegi ginekologiczne. Chciałam podziękować lekarzom i pielęgniarkom pracującym na tym oddziale, dziękuję i życzę Państwu powodzenia i zadowolenia z pracy

Adam Nowy wpis

Byłem pacjentem na oddziale chirurgii urwzowo - ortopedycznej. Jestem mile zaskoczony opieką i troską. Szczególne podziękowanie kieruje dla lekarzy- Andriia i Ivana oraz dla pielęgniarek na tym oddziale.

xxx Nowy wpis

Personel sprzątający, lekarze, pielęgniarki większość opinii tutaj dotyczy dokładnie tych stanowisk. Spróbuję wziąć udział w rekrutacji na stanowisku księgowej w szpitalu, interesują mnie świadczenia socjalne o których mowa w samym ogłoszeniu, możecie wymienić co akurat na tym stanowisku takiej księgowej się należy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Szpital Powiatowy w Zawierciu? Czy kandydat na stanowisko POMOC KUCHENNA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Elżbieta

Cały personel jest bardzo profesjonalny i empatyczny . Jestem pacjentką i wraz z Paniami leżącymi na sali nie zgadzamy się z tą opinią

Inia

Przychylne opinie co do pracy personelu medycznego a zwłaszcza pań pielęgniarek. A personel sprzątający? Zależy mi na opinii co do pracy bo się zastanawiam? Jest ktoś w stanie podać takie widełki? Albo przynajmniej powiedzieć czy netto 3,5 tyś za cały etat wyjdzie?

Lalala
@Inia

Personel sprzątający jest w większości miły. Wiadomo nie zawsze każdy z każdym się polubi, jednak wydaje mi się, że jest dobrze. Co do zarobków to wszystko zależy od ilości pracujących dni świątecznych, weekendów.

@Lalala

Super, że ktoś opowiada o pracy osoby sprzątającej, bo ja szukam właśnie takiej pracy. I co do pracy w weekendy, to jest tak, że jest jakiś wymóg, aby np. 2 weekendy w miesiącu pracować, czy to jest jakaś dowolność?

Kulka

@Kulka

A co takiego robili pracownicy, że piszesz "masakra jakaś"? Przekładało się to na ogólną atmosferę? Napisałaś, że Ci nie wypłacili tyle ile powinni, wyjaśniłaś to?

Obywatel
@Kulka

Ja ubiegam się o pracę w szpitalu od ładnych kilku lat.. Nawet będąc pacjentem zauważono moje zaangażowanie w pomóc innym pacjentom.. gdyż wynika to z mojego charakteru nieść pomoc pacjentom tak aby czuli się w trakcie pobytu w szpitalu jak najbardziej komfortowo.. Posiadam kwalifikacje.oraz doświadczenie w tym kierunku.. Podjąłem również dodatkowa edukację w tym kierunku. Jednakże wszelkie próby otrzymania zatrudnienia graniczą z cudem.. Choć wielokrotnie z ust personelu słyszałem..że taki pracownik przydał by się nam do pracy..

@Obywatel

Szpital pilnie szuka lekarza POZ i podaje, ze forma zatrudnienia jest do uzgodnienia, tylko przed złożeniem cv, chciałbym wiedzieć co w ogóle wchodzi w grę. Mile widziana jest specjalizacja rodzinna lub wewnętrzna, a czy osoby w trakcie studiowania specjalizacji też się zaliczają?

@Ela

W dniu 4 .03. 2024 trafiłam na SOR w Zawierciu i bylam mile zaskoczona. Bardzo czysto.Personel zmiany porannej bardzo miły, spokojny , Zajęli się mną jak należało i szybko została udzielona mi pomoc Wszystkim serdecznie bardzo dziękuję z poważaniem Elżbieta Szafranska

Oddział wewnętrzny - Panie pielęgniarki super. Takich ludzi zapamiętuje się na długo. Szczególnie dobre słowa kieruje do Pań które były na dyżurze 11 grudnia w godzinach wieczornych ok 18-19. Dziękuję za pomoc przy stomi..Ja wiem że na tym polega wasza praca,ale cieszę się że można jeszcze spotkać tak wyrozumiałych ludzi. Wiele oddziałów odwiedziłam,szpitali również. Gdyby wszędzie były tak fajne babki to może szpital nie kojarzył by nam się z czymś złym. Dużo zdrowia dla was,bądźcie takie jak jesteście ,z sercem do pacjenta,nie z przymusu, dziękuję ♥️

Obywatel

Prace na oddziale chorob wewnetrzych nalezy zakwalifikować do jedna z najbardziej wymagających.. Pielęgniarki wykonują szereg czynności w natłoku obowiązków. Im należy się szczególne uznanie. Jako pacjet muszę wyrazić się w samych superlatywach.. Jak i również godzien podziwu dla zaangażowania oraz wiedzy lekarzy na oddziale. Składam ogromne podziękowania. Szkoda tylko że posiadając kwalifikacje oraz doświadczenie nie ma szans aby otrzymać pracę o którą ubiegam się od kilku lat.. Kwestie rekrutacji pozostawiam beż komentarza.. A ponoć dobro pacjenta celem najwyższym jak mówi motto którym kieruje się każdy szpital..

Madzia

Jest otwarty nabór teraz na lekarzy specjalistów, można jeszcze aplikować przez ich stronę. Jakie są warunki socjalne na ten moment? Znacie atmosferę na poszczególnych oddziałach? Zastanawiam się czy ten, który mnie interesuje ma dobre opinie. No i jaka stawka godzinowa teraz u was, przy dobrym doświadczeniu da się wynegocjować dobre kwoty?

Kali

Widzę, że usunęli mój ostatni wpis o bezczelnym i kompletnie nie nadającym się na jakiekolwiek stanowisko kierownicze dyrektorze tego szpitala... No cóż, no to jeszcze raz - poczytajcie, bo warto. Zwłaszcza Ci, którzy aplikują/aplikowali na stanowisko pracy do Biura Zamówień Publicznych - nie zazdroszczę Wam. Jakieś dwa lata temu ogłoszono przetarg na zajęcia językowe dla Personelu tego szpitala. Specyfikacja dokumentacji - porażka, widać, ze pisał to ktoś bez minimalnej wiedzy na temat samego przedmiotu zamówienia - od oferentów wymagano przedstawienia danych, których oferenci nie mieli prawa posiadać na podstawie ustawy... Zgłosiliśmy problem. Wystraszona pani informowała, ze "Pan dyrektor zaraz unieważni, zaraz unieważni...". Oszukiwano nas do ostatniej minuty, pan dyrektor nie tylko unieważnić konkursu nie raczył, ale jeszcze wystosował do nas pismo, w którym zwracał się do naszej firmy "wyście" i wytykał, że on niczego nie musi, a papiery mogliśmy składać... Na konkurs, który nawet nie stał kiedykolwiek koło profesjonalizmu. mamy to pismo do dziś - przyszło pocztą. Pochodzę z rodziny, w której mamy wielu lekarzy i wstydzę się za takich gości, którzy reprezentują taki brak kultury, żeby do jednej z największych w pełni polskich firm świadczących usługę językową pisać "wyście" i ton ex cathedra. Tak, tak szanowny panie doktorze - znamy takie frazy, mamy bowiem ukończone stosowne studia - pierwszego i drugiego stopnia, a nawet doktoraty... Takich, jakich "wyście" pewnie zrobili i dlatego konkursy rozpisywane są tak, że tylko znajomi mogą się dostać.

Wojciech

Na ile zadowolone z pracy, są zatrudnione tu osoby i jak z szacunkiem i pomocą sobie nawzajem? Pytam, bo widziałem, że szukano w styczniu pracownika do działu zamówień publicznych. Wymagania spełniam, ale co praca, to i tak nowe rzeczy do nauki. Dlatego zależy w jakiej atmosferze to wszystko się odbywa. Pisano również o atrakcyjnym wynagrodzeniu zależnym od doświadczenia, dodatku za wysługę lat, czy pakiecie socjalnym. Mam 3 lata doświadczenia na razie, to ile w takim razie bym tu zarobił i z czego się składa ten pakiet socjalny?

Kierownik
@Wojciech

Albik
@Kierownik

Nie wiem, czy przedmówca słał już do Was CV, ale może ja się zdecyduję. Proszę jednak przybliżyć kilka kwestii, nim dojdzie do spotkania, bo mam nadzieję, że wystarczy jedna rozmowa kwalifikacyjna? Chodzi o to, na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa i kiedy miałbym u Was UoP na stałe, a także jaki przedział wynagrodzenia przeznaczacie na to stanowisko?

Jakie są warunki zatrudnienia w Szpital Powiatowy w Zawierciu?

Arni

Do końca listopada można było składać papiery na pracownika do Działu Zamówień Publicznych. A jako, że w ogłoszeniu pisano o miłej atmosferze, zaś na forum był w październiku wpis narzekający na współpracowników, to może na poczet przyszłych rekrutacji, uzyskam informacje, jakie podejście mają do siebie osoby na tych samych, bądź podobnych stanowiskach? Czy pracujące tu osoby zachowują się fair wobec siebie, lub może nawet sobie pomagają? Proszę o jakieś opinie. Miło byłoby także poznać jakieś przybliżone kwoty zarobków. Bo napisano tylko, że atrakcyjne.

Kierownik
@Arni

Zapraszamy na rozmowę. Proszę o kontakt z Działem Zamówień Publicznych w celu uzgodnienia terminu.

@SzpitalZawiercie

Szpital należy omijać szerokim łukiem. Większość lekarzy pozbawiona wiedzy i kompetencji, nie mówiąc o braku empatii do pacjenta i jego rodziny. Brak komunikacji z lekarzami, ciągłe pretensje gdy rodzina pyta o stan pacjenta oraz odpowiedzi udzielane w sposób arogancki to standard. Lekarze nie leczą tam pacjentów tylko poprawiają ich wyniki badań krwi i wypuszczają w stanie bardzo złym do domu , bez dalszych zaleceń co dalej. Szczególnie opieka nad starszymi pacjentami jest prowadzona w sposób karygodny i według mnie wymagająca interwencji z zewnątrz. Brak opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej nad pacjentami leżącymi i wymagającymi opieki to kolejny standard w tym szpitalu. Naprawdę niewielu jest lekarzy i pielęgniarek którzy naprawdę chcieli pomagać i pomagali, ponieważ dla szpitala w Zawierciu pacjent starszy po prostu może się wykończyć. Proszę się nie sugerować piękna dewizą szpitala jaka widnieje na jego stronie, ponieważ jest to bzdura. Nie ma tam nikogo dla kogo ludzkie życie jest cokolwiek warte, warte są dyżury na których mogą zarobić i się wyspać. Niestety przez lata nic się tam nie zmieniło i nie zmieni. W szpitalu rządzi pieniądz i zarobek nic więcej ... Ta opinia nie dotyczy tych niewielu osób które naprawdę się starają. Ale proszę się nie łudzić ich naprawdę jest niewiele. Radzę nie korzystać z usług tej jednostki, bo dla nich jesteśmy tylko przypadkiem medycznym a nie człowiekiem wymagającym leczenia.......

Krystyna O.

Witam wszystkich co czytają opinie, Byłam pacjiętką w tym szpitalu od 8.09.2023 do 22.09.2023. przez dwa tygodnie ,i wbrew opinii jakie są wystawiane byłam pod wrażeniem opieki co było a co jest teraz,kolosalna różnica.Byłam przyjęta po wypadku na SOR ,zrobiono mi badania ,lekarze i pielęgniarki bardzo mili,na drugi dzień zostałam przewieziona na oddział chirurgii urazowo- ortopedycznej i leżałam tam 2 tygodnie i nigdy nie spotkało mnie przykre doświadczenie czy to ze strony lekarzy czy pielęgniarek.Przebyłam operację lewego barku,bałam się tego ale lekarze uspokajali że wszystko będzie dobrze,Pragnę podziękować za opiekę , za miłą obsługę i dobre jedzenie.Nie zawacham się wystawić dużego plusa za uczciwość ,solidność tego oddziału. Moim zdaniem nie wszyscy pacjenci są wyrozumiali,a niekiedy wręcz upierdliwi bo nie ma ideału na świecie. Pozdrawiam cały personel oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej KRYSTYNA OLI.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Szpital Powiatowy w Zawierciu na stanowisku Pomoc Kuchenna? 3 września pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.gov.pl.

Teo...

JAX
@Teo...

Tereska

Nie polecam sprzątaczki na Sor Ewelina Sygiet bardzo hamska kobieta o rudych włosach, która podsłuchuje za drzwiami jak jej wygarnełam prawdę jak ktoś jest u doktora, bardzo nerwowa i nie miła miałem z nią styczność 2 tygodnie temu powinna ponieść konsekwencje swojego złego zachowania. (Pacjentka z urazem)

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy w Zawierciu - Zawiercie

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy w Zawierciu?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy w Zawierciu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Powiatowy w Zawierciu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szpital Powiatowy w Zawierciu
  • Miodowa 14