Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Irena

A czy było to gdzieś zgłaszane? Jeżeli tak to czy poczyniono jakieś kroki w tym kierunku? Został jakoś ukarany, bo z tego co piszesz to zwolniony raczej nie został?

Dzień dobry, szybkie pytanie - czy w dziale obsługi klienta zagranicznego (Junior) zarobię na UoP 4500 brutto? Nie wiem czy tracić czas na aplikowanie ? Pozdrawiam!

Junior

Witam, widzę że na stronie Maspex jest oferta pracy na stanowisku młodszy prawnik. Czy jest ktoś, kto może mi powiedzieć coś więcej np. płaca,wymagania, rekrutacja i podzielić się opinią.

Kandydatka

W sieci jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie na analityczke i KAMa w dziale logistyki w Tychach. Jakie widełki jeśli chodzi o zarobki? Atmosfera? Możliwości rozwoju? Czy firma wymaga dużego doświadczenia? Macie porównanie do innych firm z branży?

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ZbyMechUR

Zła kondycja Zakładu OLSZTYNEK!-przełożeniem na jakość-Personelu rekrutującego i kierownictwa firmy, albo oszczędności są i osoby z HR nie znają się na aktualnie obowiązujących progach najniższych stawek wynagrodzenia w tym kraju zwanym Polska, albo korzysta "zakład" z nieporządku aparatu Urzędniczego -Celowo, zaniżając stawki. Możliwe, że to po prostu wynika z niewiedzy kierowników o aktualnych przepisach -stawki oferują poniżej najniższej -za cały etat 4 brygady nocki dodatki ustawowe w tym etc.. no to masz na rączkę 2,5 tys. zł. NIE WARTO NAWET Z NIMI GADAĆ ! WIĘC ALBO PRACOWNICE CHCĄC SIĘ WYKAZYWAĆ PRZED PRZEŁOŻONYMI ŻE COŚ ROBIĄ WIĘC ROBIĄ .. REKRUTACJE DLA ŚCIEMY! Dla normalnych pracowników to ten zakład nie istnieje-każdy ich omija z daleka, wyszukują raczej osób z problemami i traumami jakimiś, z ograniczonymi funkcjami poznawczymi. A każdy pyta o STAWKA.. o..21,50 zł BRUTTO ! w dodatku kierownik zaznacza-żadnej podwyżki ani premii nie będzie przez 1/2 roku- CÓŻ DLA MECHANIKA Z 20 LETNIM STAŻEM -TO BAARDZO ZA MAŁO. (usunięte przez administratora)

Przynajmniej jako handlowcy rzuciliście jakieś kwoty zarobkowe. A co z kadrami? Szukają Specjalisty ds. rekrutacji, jakieś widełki ktoś poda? Aktualne dla Wadowic...

Praca jako junior key Account Manager. Jak wyglada praca? Czy 6000 brutto podstawy jest możliwe?

JKAM

Możliwe. - chyba od 5500 - 7500 masz na JKAM

@JKAM

A jakie auto służbowe? DO dyspozycji prywatnie?

Biurko

Nie, nie jest

Kk
@Paweł

Na stanowisku handlowym, bliżej tej niższej granicy. Na logistyce duuuuzo poniżej

zainteresowany

Cześć. Zauważyłem ofertę pracy na stanowisku PH ds. detalu, teren Stalowa Wola. Proszę o informacje o warunki pracy, widełki zarobkowe, narzędzia. Mam 14 letnie doświadczenie w branży FMCG i chcę zorientować się czy firma jest godna zainteresowania. pozdrawiam

ABCD
@zainteresowany

Narzędzia skoda Fabia, lub hyundai i30 kombi, iPad i tel.samsung. Widełki dla starszego ph między 4100-6500 brutto, plus premie za targety , nowości i program motywacyjny...tyle , że w tym roku zadania są tak skonstruowane , że ich realizacja będzie ciężka do wykonania, więc zarobki będą słabe. Niestety firma chce doprowadzić chyba do tego, że ludzie będą wrakami psychicznymi i się sami pozwalniają.

Szatan Serduszko
@zainteresowany

Firma jest godna zainteresowania, ale na pewno nie w tym okresie, ktoś tam jakieś głupoty napisał o 6500brutto - nikt tyle nie ma, widełki płacowe to: 3500brutto-4500brutto(tyle maja pracownicy którzy pracują 10lat). Narzędzia ograniczane do minimum. Poczekaj, teraz zrobiło się (usunięte przez administratora)

Realista
@Szatan Serduszko

(usunięte przez administratora) Serduszko” jak nie znasz warunków to się nie wypowiadaj… bo po tym co piszesz to widzę, że Twoja wiedza sięga poziomu 0% dotycząca obecnych warunków.

Wujek Fido
@Realista

Co Ty człowieku za dezinformacje siejesz, nie znam żadnego pH detal, który ma podstawę wynagrodzenia wyższa niż 4500brutto, po co kłamiesz ?

Realista
@Wujek Fido

No to poproś swoich szefów o system premiowy, co komu i kiedy przysługuje na jakim stanowisku… Moje pytanie „Wujek” jakie masz stanowisko osiągnięcia i jaki staż - dodaj te trzy rzeczy i wróć na to forum i podaj uczciwe dane… I nie mów, że ktoś szerzy dezinformacje, bo Ty i „serduszko” to trole tego portalu..

Kk
@ABCD

Zgadzam się co do komfortu psychicznego. Dyrektorzy dostają nowe auta a pracownikom podwyżki została wstrzymane do kwietnia. Dodatkowo w tej firmie zapomnij o chorowaniu - daje śmieszne 200 brutto za to że nie chorujesz, co przy tak niskich zarobkach skutkuje wykorzystaniem urlopu wypoczynkowego na chorowanie.

kubuś

No cóż... prawda jest taka iż kto "lepiej" (usunięte przez administratora) ten więcej zarabia.

Jako długoletni pracownik CEDC chciałbym wyrazić swoje zażenowanie zaprzestaniem współfinansowania ubezpieczenia grupowego. Pracowałem w różnych firmach rownież zdecydowanie mniejszych i absolutnie każda firma placi co najmniej połowę składki. Pokazuje to jak bieznadziejnym pracodawcą jest Maspex. Zakładam ze kolejnym etapem bedzie likwidacja Lux Medu wczasów pod gruszą czy pieniedzy na Swięta. Podsumowując benefitow zero a firma chwali sie ze jest najwieksza firma spozywczą w kraju i jedną z najwiekszych w Europie Srodkowo Wschodniej.....wypadałoby dodać ze jest tez najwiekszym wyzyskiwaczem... Mądrzy Ci ktorzy juz odeszli widząc co nas czeka pod tymi rządami pozostalym zycze szybkiego znalezienia nowej pracy. Na szczescie to nie Wadowice i nie trzeba sie kurczowo trzymac jednej firmy ....

Imperator

Najważniejsze żeby była marża 15% , a pracownik niech tyra za benefity jak w latach 90tych. Przykra polityka. Ambicje na lidera w Europie, a mentalność zaściankowego Janusza

Szatan Serduszko
@Imperator

Jaka płaca - taka praca, ja wychodzę z tego założenia i polecam reszcie handlowców, to jak zostaliśmy potraktowani wymusza na nas zmianę podejścia - gdyż jest to zwykły brak szacunku do pracownika.

@Imperator

Dokladnie...idealne podsumowanie tej firmy. Udają wielką korporacje a są firmą jak z prowincji. Najbardziej mnie smieszy nazywanie polskim Unilever...naprawde polecam sprawdzić jakie benefity i płace ma Unilever a potem sie porownywać bo do pięt im nie dorastacie. Tam są przede wszystkim podwyżki inflacyjne co roku..nawet jak inflacja wynosi 3%a Maspex chwali się podwojeniem zyskow po zakupie CEDC ale o podwyzkach dla pracownikow w czasach szalejacej inflacji cisza...

Prezes

Idź do Uniliver tam dostaniesz a nie tu jęcz.

@Prezes

A zebys wiedzial ze pojde... na szczescie nie mieszkam w Wadowicach tylko w miejscu gdzie sa rozne firmy o wiele lepsze niz ten smieszny Maspex...Dajcie sie dalej wyzyskiwać w tej prowinconalnej firemce ha ha powodzenia

Prezes

Tobie też powodzenia i nie skamlaj o powrót . Powrót nie ma.

Maria

A myślisz, że lepiej tam jest, niby z czym? Tak naprawdę to nie wiadomo, co Tobie tutaj nie pasuje, zero konkretów jak tak czytam. Kasa zła czy co?

@Prezes

Ha ha ha a to mnie rozbawiłes skamlec o powrot..a po co niby? Moze w Wadowicach tak musicie ale czytaj ze zrozumieniem....jestem z CEDC i nie jestem skazany tylko na Maspex mieszkam w miejscu gdzie jest mnostwo firm...zresztą część pracownikow ktora odeszla z CEDC po zakupie przez Maspex juz to udowodnila ze nikomu nie zalezy by pracowac w tak beznadziejnej firmie i nie jestesmy na nia skazani....

On

Nowy właściciel nowe zasady. Maspex jest właścicielem i ma prawo robić co chce….my tylko możemy się dostosować albo znależc inną robotę jak nam nie pasuję????????

@On

No brawo Ameryki nie odkryłeś ...oczywiscie ze moze robic co chce tak jak i my pracownicy mozemy to oceniać. Nie muszę być slepo zapatrzona w firmę która nazywa się liderem a tak naprawdę w wielu obszarach przypomina prowincjonalnego prywaciarza....

Szukaja osob do dzialu Kontrolingu i chce zlozyc CV. Czy trudno sie dostac ?

Waldi

Ile można zarobić w dziale technicznym w firmie?

@Waldi

Nie mam pojęcia. Też się chętnie dowiem. Jakie w ogóle mają wymagania na stanowisko w dziale technicznym? Wiesz może? Byłeś na rozmowie? Jakie pytania zadawali?

Łucja

Firma chyba mocno się rozwija? Bo jest na stronie mnóstwo ofert pracy. Czy jest rotacja raczej? Mnie interesuje oferta dla młodszego prawnika, jestem ciekawa jak atmosfera w tym dziale? No i może ktoś da znać słowo o zarobkach, czego mogłabym oczekiwać, może już ktoś był na rozmowie? :)

Przedstawiciel handlowy

W tej firmie Przedstawiciel to handlarz lewym towarem z bagażnika . Nie do uwierzenia że firma nic z tym nie robi .

Misiek
@Przedstawiciel handlowy

Kiedy będzie pierwszy odważny, który pozwie tą szumowinę za zniesławienie i pisanie kłamstw o wszystkich PH w tej firmie???

Przedshhg
@Misiek

Nikt nie pozwie bo żeby pozwać to trzeba mieć rację . Niestety racja jest po drugiej stronie. Jest sporo mocnych dowodów na to że handlują .

On
@Przedshhg

Byłem pytać policjanta z rodziny w dochodzeniówce. Mówił ze jak gosc pisze o wszystkich a np. Ja nie handluje to śmialo można zglaszać sprawe .oni sie skontaktują do goworka. Juz miał takie sprawy. Jak sie wku.wie to zrobie to...dość oskarżania wszystkich ph z firmy!!!

@On

Obyś się nie zesr l z podniecenia hhaha a co :)

Aljj
@On

Taki z niego policjant jak z Ciebie handlowiec . Uja warty . Dawaj do tego sądu czekam na pozew . Może się doczekam w tym życiu . Błehehe

Jtdn

Dawaj tego policjanta dochodzeniòwki . W Małopolsce zaczął podpisywać się wreszcie ON a podpisywał się ONA . He he

Awe

Dawaj tego oficera . He he ????

ona
@On

to teraz popatrz jak kto sie ubiera co ma co posiada w twojej grupie firmie i bedziesz mial odpowiedż bo kto chce bedzie handlował nie masz wpływu kazdy odpowie za to kiedyś ty nie handlujesz super tak trzymaj ! popatrz na kolezanke kolege kierownika w grupie na inne grupy i masz odpowiedz bo za wynagordzenie w firmie za duzo sobie nie kupisz a sa specjaliści ze są juz ustawieni na kilka lat do przodu dzięki towarowi fakturą pakietą itp. przykre ale prawdziwe niestety

Misiek
@On

No jak się ja wku…. Też tak zrobie. Ma dość oskarżania wszystkich o „handel” i wyzywanie od najgorszych szumowin…źle gościu skończysz licz się ze słowami….

Dramat

Firma poinformowala mnie ze wygrałam nagrodę, wysłali mi dpd która jest znana z niedostarczania przesyłek i tak stało się tym razem. Zero informacji że wysłali paczkę, zero SMS, zero wiadomości email, ponoć 2 próby doręczenia (!!!) a pracuje z domu i inpost jakoś nie ma problemu dostarczyć pon-pt 8-18!!! Ale teraz najlepsze Osoba z marketingu wysłała mi informacje ze mam podać inny adres (nie wiem może biedronki podam pod domem) albo SAMA MAM WYJAŚNIAĆ Z ICH PRZEWOŹNIKIEM Wiecie co? Weźcie sobie te wszystkie nagrody i pocalkujcie się w pięty z takim podejściem do klienta. NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ WASZYCH PRODUKTÓW. Gratuluję zatrudnienia takiej osoby do firmy!

Abc

Nie ma to jak publicznie prać brudy.Zamiast podejść i powiedzieć w twarz jak się ma jakiś problem.Jak dzieci normalnie ..

Abc

(usunięte przez administratora)!

Miej odwagę i zamiast wypisywać wypociny podejdź i każdemu do kogo masz problem powiedz to w twarz bo tylko tchórze piszą anonimowo

Tomasz

Podobno przejmujemy jakiś Browar od nowego roku ? Ktoś coś wie ? Znowu kolejne produkty do sprzedaży a o podwyżkach cisza ...

Re
@Tomasz

Tak Grupę Żywiec - Heineken.

Ola
@Re

Plotki chodzą, ze ten polski

Zniesmaczony

NIestety muszę przyznać, że bardzo się rozczarowałem ze sposobu traktowania kandydatów. Oczekiwałem pewnego standardu od takiej firmy jaką jest Maspex. Może to zbyt wysokie oczekiwanie? Oceńcie sami.. Chodzi w szczególności o obszar HR, a dokładniej o zasady przeprowadzania rekrutacji. Ostatnio przechodziłem taką procedurę. Po wstępnej rekrutacji zaproszono mnie na kolejny etap- tzw. Assessment Center. Po zakończeniu przedstawiciel spółki zobowiązał się do przekazania feedbacku w terminie 14 dni. Oczekując na wiadomość podjąłem decyzję o odmowie zaproponowanej w międzyczasie pracy w mniejszej firmie. Kolejną ofertę postanowiłem zatrzymać i przekazałem zwrotnie prośbę o zwłokę na odpowiedź kilku dni. Skontaktowałem się z Maspex, aby uzyskać jakikolwiek feedback i przede wszystkim dowiedzieć się, czy oferta jest aktualna. Wyobraźcie sobie, że przez 3 dni próbowałem się skontaktować z p. Kingą z HR. Bezskutecznie. Na ostatni dzień poprosiłem, aby przekazano Pani informację z prośbą o kontakt. Nie raczyła nawet oddzwonić. Wybrałem innego pracodawcę, który potraktował mnie jak równego sobie i cieszę się, że będę mógł z nim współpracować. Czy oczekiwałem od Maspex, aż tak wiele? Czegoś niemożliwego, oceńcie sami... jednym słowem - wielkie rozczarowanie. Jakieś standardy polityki w takiej korporacji powinny obowiązywać.

Biurko
@Zniesmaczony

Ale tam to jest standardem. Tez nie dostałem informacji zwrotnej, a uwaga: raz byłem po asesmencie i miesiąc później znowu chcieli mnie zaprosić na niego. I kiedy pytam o Feedback to mówią, ze nie udzielają go, tylko dają informacje ???? to pytam się o informacje, i mówią ze dodzwonią i nie dzwonią.

kandydat
@Zniesmaczony

ja również bez informacji zwrotnej. totalny brak profesjonalizmu

kandydat
@Zniesmaczony

To ja mialem nieprzyjemnosc kontaktu z jakas tam Karolina, po tym, jak mi przyslala maila z dziesiatkami załączników i jakas copy-paste instrukcja, z ktorej zupelnie nic nie wynikalo i byla nieaktualna, zadzwonilem do niej, to normlanie no jak mialem czelnosc w ogole zadzwonic i sie pytac o cokolwiek. I taki ktos ma stanowisko employee expierence hahahahahahaha

Teraz
@Zniesmaczony

Byłeś na fikcyjnej rekrutacji. Dużo jest ustawionych konkursów

Sławomir
@Teraz

Czemu fikcyjne? To już mają kogoś na to stanowisko a tylko dają ogłoszenie dla zmyłki? Jakoś w to nie wierzę. Po co tracić czas i środki?Ty skąd o tym wiesz?

Małysz

Słyszeliście, że w styczniu Maspex "wprowadził" podwyżki wynagrodzenia podstawowego? Jeśli nie to już wam opowiadam. Na stanowisku PH od stycznia 2022 minimalna kwota na umowie została ustalona na kwotę 3700 zł brutto. Brzmi ok? Dla kogoś, kto ma najniższą jak najbardziej ok. Aneks do umowy i do roboty. Niestety nie tym razem. Nikt z automatu nie dostanie podwyżek. Maksymalna podwyżka rokrocznie to 10%. Więc jeśli ktoś ma 3010 zł to "minimalną Maspexową" podstawę osiągnie po 3 latach (!!!). Tak, dobrze czytacie. Maspex chwali się minimalną wypłatą, która de facto nią nie jest! Dodam więcej, nowo zatrudniony PH z doświadczeniem w branży od startu dostanie te śmieszne 3700 zł. Powiedzcie mi, czy ta firma jest normalna?

Cngjh
@Małysz

Dolicz se ten towar co ukradniesz .

Małysz
@Cngjh

Spacja przed kropką to twój znak rozpoznawalny inteligencie.

Rehuhbggn
@Małysz

Kradnie się towar to standard tutaj

Yetu
@Małysz

To Maspex nie płaci tak źle. Myślałem że gorzej.

Rafał Szumieć

Polecam tutaj pracę jako przedstawiciel handlowy można zarobić na boku drugą pensję.

Krzysiek7899
@Rafał Szumieć

Kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Teraz
@Krzysiek7899

Kto przywłaszcza sobie czyjąś własność celem wzbogacenia się podlega karze pozbawienia wolności do lat 8 ośmiu

Koniec
@Teraz

W takim razie spodziewaj się dwóch pozwów: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 190a kodeksu karnego. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Czarodziejski Smród
@Krzysiek7899

Ta osoba podszywa się od 3 lat pod kilka osób to może połączymy siły? Wszyscy wiedzą kto ale nikt nie reaguje więc poczucie bezkarności niesłusznie urosło…

Nie widzę przeszkód
@Czarodziejski Smród

Nie widzę przeszkód, kontakt na pewno Pan do mnie gdzieś znajdzie. Z tego co wiem, to z innych firm też są osoby pokrzywdzone, które chcą złożyć/złożyły pozew przeciwko tej osobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 9 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex