Opinie o Sales & More SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sales & More SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sales & More SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sales & More SA w Warszawa

Małgosia89

Miałam okazję być kandydatką na stanowisko do tej firmy i niestety nie polecam. Brak profesjonalnego podejścia. Pytania logiczno/matematyczne, łatwe, ale co z tego skoro są i jak dla mnie to strata czasu Mojego i Waszego. Jest to podejście typowego Janusza. Także przy zaproszeniu na kolejny etap stanowczo odmówiłam. Pozdrawiam

Pracownik Sales&More
@Małgosia89

Hej! Ja też miałem na procesie rekrutacyjnym pytania z zakresu matematyki i myślenia logicznego i raczej podchodziłem do tego pozytywnie. Te pytania nie były chamskie, nie były też jakieś natarczywe, bo spotykałem się już z tego typu pytaniami na innych rekrutacjach i szczerze mówiąc dało mi to do zrozumienia, że rekrutacja jest jakimś wyzwaniem intelektualnym i zachęciło mnie do pracy w Sales&More. Ja takie pytania rozumiem, dlatego że niejednokrotnie słyszałem już na rynku historie o osobach, które mają problem ze zrozumieniem różnicy między brutto, a netto lub nie radzą sobie z podstawową matematyką, a w przypadku performance marketingu, umiejętność logicznego myślenia i podstawowa wiedza i umiejętności matematyczne są ważne. Myślę, że każdy pracujący w Perfo się ze mną zgodzi.

Magda

Bardzo sprawna i profesjonalna rekrutacja, wszystkie etapy przebiegały w miłej atmosferze, a na wyniki nie trzeba było długo czekać – odpowiedź po pierwszej rozmowie otrzymałam w kolejnym dniu roboczym. Nie ma już żadnych testów analitycznych :). Co do firmy, to absolutnie widać w niej nastawienie na pracownika i jego potrzeby. Przełożeni oraz zarząd otwarci na dialog, do tej pory nie spotkałam się z tak świadomym i świetnym szefostwem. Ludzie super, atmosfera pozytywna. To niezwykle przyjazne miejsce pracy, a bogaty pakiet benefitów to wisienka na torcie. 10/10!

Kalina
@Były

Co? Oczywiście, że się porusza, są nawet strony, gdzie podaje się wyłącznie kwoty. Co takiego firma robi, że nawet będąc byłym wzbraniasz się z udzieleniem info, które de facto dotyczy Ciebie i możesz nim dowolnie dysponować? Czyżby klauzula milczenia rozciągająca się na lata po odejściu?

Witold

Podczas rozmowy rekrutacyjnej trzeba wykonać test analityczny, tak mówicie. Opinie odnośnie niego są różne, a mógłby ktoś napisać coś więcej na temat testu np. czy wykonuje się go przed komputerem, czy na kartce papieru jak na egzaminie/maturze?

kandytat
@sales and no more

@Witold a czy możesz powiedzieć coś więcej o teście z wiedzy matematycznej? tak ogólnie jakie są tematy? nie chciałabym marnować swojego czasu i pracodawcy, jakbyś podał zagadnienia :) Dzięki

Łukasz

W opiniach dużo jest mowy o rozmowie rekrutacyjnej, która fakt, jest specyficzna ale głównie polega na sprawdzeniu toku rozumowania i logicznego myślenia. Nie należy się jej jednak obawiać, bo atmosfera jest bardzo przyjemna - na pewno warto spróbować. Najważniejsza jest jednak sama praca. I tutaj szczerze mogę polecić Sales & More jako firmę. Na początku jest ustrukturyzowany proces onboardingowy, gdzie sporo można się nauczyć od ogółu (marketing) do szczegółu (analityka), czy też o całościowym działaniu firmy. Podczas wdrożenia dostaje się buddiego, który rzeczywiście pomaga i uczy a nie tylko "jest". W samej pracy jak to w marketingu bywa są okresy luźniejsze, jak i takie, w których trzeba się trochę spiąć. Sporo również zależy od klientów, których się obsługuje. Niemniej, atmosfera, która panuje w zespołach z pewnością to wynagradza - jest świetna! W firmie jest jasna ścieżka rozwoju, co zdecydowanie pomaga w awansach na wyższe stanowiska. Przy odrobinie zaangażowania na pewno nie osiada się na laurach, a zyskuje większa odpowiedzialność i większe kampanie, co idzie w parze ze stanowiskiem i wynagrodzeniem. Dodatkowo w Sales & More jest sporo ciekawych benefitów (multisport, dodatkowe punkty kafeteryjne, wspólne obiadki, masaże w pracy) oraz co raczej najważniejsze, konkretna premia roczna. W S&M moja kariera zawodowa nabrała tempa, dlatego warto spróbować swoich sił na rozmowie rekrutacyjnej. :)

Zuzka Nowy wpis

Na jakiej umowie się najbardziej opłaca pracować? Digital Marketing Executive/Manager ma aż trzy wymienione w ogłoszeniu widzę , w tym b2b. Na działalności nie robiłam jeszcze, jakie są zalety?może ktoś ma doświadczenia z tą umową.

Po waszych ostatnich opiniach o pracy w firmie chyba dobrym wyborem będzie podesłanie swojego cv na stanowisko performance specialist :) Możecie mi tylko napisać w kilku słowach, na jakich zasadach działa system premiowy? Czy to premie regulaminowe, czy może uznaniowe.

Hej, nie czuję się komfortowo z opisywaniem całego mechanizmu premiowego, ale jest on bardzo transparentny oraz konkurencyjny jeśli spojrzymy sobie na standardy rynkowe. Z punktu widzenia pracownika bardzo atrakcyjny. Składa się na niego kilka zmiennych, przez co wyliczenie ostatecznej wysokości bonusu może się wydawać lekko skomplikowane, ale dzięki temu, system jest sprawiedliwy i traktujący wszystkich tak samo. Na pewno osoby, które się starają (nie mam na myśli pracy po nocy) mogą liczyć na solidny bonus. Można też liczyć na więcej wykazując się postawą innowacyjną - np. wprowadzając nowe rozwiązania czy pomysły na poziomie kampanii, zespołu lub firmy. Na pewno kiedy zapytasz się HR to dostaniesz dokładniejszą odpowiedź jak to działa :)

Zuzka Nowy wpis

A czy początkująca osoba też ma szanse, żeby od razu zarabiać ponad podstawę? bo ja w poprzedniej firmie to nawet po 2 latach chyba nie doszłam do "perfekcji" i nie zasłużyłam, takie były wyśrubowane. Ale tak miała większość osób, nie tylko ja. Po jakim czasie się zarabia z premią średnio?

Pracownik Nowy wpis
@Zuzka

Hej, ja byłem włączony do programu premiowego już po okresie próbnym. W moim przypadku to były trzy miesiące, bo ja dołączyłem na samym początku kwartału.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Łukasz

07.04.2024 02:04

Łukaszikona wywiad

Pracowałem w tej firmie i myślę, że jest fajna. Zasługuje na wyższą ocenę niż ta, jaka prezentowana jest w serwisie.

Account Specialist.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Łukaszikona wywiad

Tak, głównie pracowałem zdalnie. Ogólnie w firmie obowiązuje praca hybrydowa.

Łukaszikona wywiad

Zrezygnowałem z dalszej współpracy. Nie zaproponowano mi satysfakcjonujących warunków, nie czułem możliwości czerpania korzyści w kolejnych miesiącach współpracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

5000-5700 PLN.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

1,5 roku.

Łukaszikona wywiad

Dużo pozytywnych aspektów mógłbym wymienić. Mega fajny zespół, wartościowi i ambitni ludzie to naprawdę złoto! Możliwość poznawania wielu osób w branży.

Łukaszikona wywiad

Specjalista w SalesMore zarabia mniej niż specjalista w budżetówce - to dość niespotykane, patrząc na branże i warunki u konkurencji, także wśród tych dużo mniejszych firm.

Łukaszikona wywiad

Była pełna ścieżka rozwoju.

Łukaszikona wywiad

Planowała. Były szkolenia onboardingowe, czasem pojawiały się jakieś inne. Niektóre osoby mają też możliwość wziąć udział w jakichś certyfikowanych szkoleniach.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

10/10.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Łukaszikona wywiad

Ze swojej strony daję 10/10, ale to wiadomo, że jest kwestią personalną.

Łukaszikona wywiad

Myślę, że bardzo dobra atmosfera jest efektem DOBREJ REKRUTACJI. Tak, dokładnie tej, na którą ludzie w opiniach narzekają. Fakt "odstrzelenia" (przepraszam za kolokwialny zwrot) osób, które mają problemy z logiką, sprawia, że komunikacja stoi na wysokim poziomie, a zatrudnieni pracownicy są ambitni i podnoszą między sobą poprzeczkę.

Tak. Nie mam uwag.

Programmatic King

Pracowałem około 1,5 roku w Sales&More jako specjalista i z mojej perspektywy wyglądało to tak (idąc po kolei): 1. Proces rekrutacyjny - właściwie dość standardowy, najpierw telefon i umówienie się na spotkanie, później 2 etapy rozmów (wtedy online, bo była to końcówka pandemii). Może jedyna nietypowa rzecz to bezpośrednia rozmowa z prezesem na 1 etapie (nietypowa, bo w większości agencji prezesa to może 2 razy w życiu się na oczy zobaczy), ale przebiega wszystko w miłej i dość luźnej atmosferze, generalnie na obu etapach rozmawia się raczej o konkretach, pojawiła się prośba o jedno czy dwa naprawdę proste obliczenia, co nie powinno nikogo zdziwić biorąc pod uwagę, że to praca w mediach. Cały proces od wysłania CV do złożenia oferty zajął z 3-4 tygodnie. 2. Wdrożenie - najpierw oboarding, później wdrożenie we współpracy z innymi pracownikami, najpierw małe zadanka, później z czasem coraz większe, ale bez jakieś ogromnej presji. Zdecydowanie NIE trzeba się obawiać sytuacji typu "rzucamy Cię od razu na wielki projekt i teraz radź sobie sam". 3. Praca na co dzień - typowe obowiązki specjalisty w mediach, natomiast kiedy już się wdroży i ma się już na stałe przypisanego klienta, wtedy jest całkiem sporo przestrzeni, żeby sobie testować jakieś ciekawe rozwiązania, firma mocno zachęca, właśnie do testowania i innowacji. Ogólnie porównując z innymi agencjami, specjaliści mają dużą wiedzę więc można się sporo nauczyć, zwłaszcza że jest tam duże nastawienie na performance marketing. Co do atmosfery pracy uważam, że była mocno koleżeńska, nie spotkałem się nigdy osobiście z żadnym nieprzyjemnym traktowaniem czy to ze strony kadry zarządzającej, czy innych pracowników, nawet jeśli akurat trwał jakiś intensywny okres. Praca była full-zdalna, biuro jest zawsze otwarte, większość pracowników pojawiało się i tak 1-3 razy w tygodniu, ale to bez żadnego odgórnego przykazu. 4. Atmosfera "towarzyska"- dla mnie 10/10, ludzie bardzo fajni, większość otwarta i bardzo miła. Ogromnym plusem był non-korpo klimat, biuro w oldschoolowej kamienicy na powiślu, może jedyny minus to strefa płatnego parkowania. Ogólnie rzecz ujmując, bardzo polecam

Specjalista Seo

W pierwszym etapie rozmowa on-line. Potem rozmowa off-line. W trakcie dużo rozmów. Ciekawe doświadczenie. Wymiana spojrzeń w obie strony.

Pytania na sprawdzenie logicznego myślenia. Pytania biznesowe. Pytania o MNIE, co było szczególnie super.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Łukasz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Na wstępie o samej rekrutacji, bo często jest podnoszona. Tak, na rekrutacji jest sprawdzany kandydat. Pojawiały się zarówno pytania logiczne jak i ściśle związane z teorią zarządzania. Czy to dobrze? Tak, bo pracujesz potem w zespołach w których dobrze się współpracuje. Dla mnie praca była satysfakcjonująca. Zespół był bardzo profesjonalny i przyjazny, co sprzyjało efektywnej współpracy i osiąganiu wspólnych celów. Poleciłbym Sales&More jako miejsce pracy dla wszystkich, którzy szukają dynamicznego środowiska i możliwości rozwoju zawodowego! Firma posiada również bogaty pakiet benefitów, wspólne wyjścia, wyjazdy integracyjne itp. Myślę, że wiele osób odnajdzie tam swoje miejsce.

Asia

Atmosfera w firmie jest niepowtarzalna- ludzie ją tworzą. W każdym dziale możliwość współpracy ze specjalistami w swojej dziedzinie, od których można się dużo nauczyć. Rozwój jest nieunikniony bo poziom pracy tego wymaga. Rozmowę rekrutacyjną osoby bystre bedą wspominać z przyjemnością. Trzeba być sobą i mieć otwarty umysł. Polecam Sales&More jeśli chcecie mieć solidny start lub kontynuację kariery w digitalu.

Hej, niedawno zakończyła się rekrutacja na stanowisko Digital Marketing Executive. Odpuściłam wysłanie cv, bo brakowało mi doświadczenia i teraz trochę żałuje jednak.Tak na przyszłość, dacie mi znać jak wygląda ten autorski program wdrożeniowy, i ścieżka rozwoju? W ofercie brzmi to super, ciekawi mnie jak jest w rzeczywistości :)

Małgosia89

Pracownik Sales&More
@Małgosia89

W ogłoszeniu Digital Marketing Executive/Manager podane trzy różne rodzaje umowy. Nie rozumiem, co to znaczy. To kwestia wyboru dla kandydata czy Firma jakoś narzuca format zatrudnienia w zależności od rożnych czynników?

Witold

sales and no more
@Witold

Przed covidem był na kartce papieru

Bożena
@sales and no more

OK, a dopiszesz coś o tym, kto ten test i w ogóle rozmowę z Tobą prowadził? Może masz inne wspomnienia niż większość ludzi tutaj i pozwolisz mieć nadzieję, że oni jednak przesadzają XD

@Witold

Hej, z tego co się orientuje nie ma już testów w procesie rekrutacyjnym, natomiast uważam, że warto przygotować się na jakąś formę weryfikacji wiedzy z matematyki, ze względu na to, że jest ona niezbędna do poprawnego wykonywania pracy. Jeśli chodzi o stanowiska nie-techniczne to na pewno wymagania pod tym względem kosmiczne nie są. Inaczej może wyglądać kwestia stanowisk technicznych, gdzie wymagania dotyczące zdolności matematycznych mogą być wyższe, natomiast to jest chyba rynkowy standard, że w przypadku stanowisk takich jak Data Sciencist, czy Data Engineer matematyka musi być na bardzo dobrym poziomie :)

kandytat
@sales and no more

A jest tu może ktoś kto otrzymał jednak zwrotkę z rekrutacji i pracuje jako Digital Media Executive? Pytam ponieważ widzę, że obecnie na stanowisko juniorskie w tym zakresie kogoś szukają i może się skusze? Widzę, że forma umowy jest dowolna, zakres obowiązków wpisuje się częściowo w moje kompetencje. Jakich szkoleń przy tym mogę oczekiwać?

Kandydatka

Rekrutacja przebiegła na zadawalającym poziomie. Na drugim etapie faktycznie było trochę nietypowych pytań (np. z matematyki, zagadki na logiczne myślenie). Było też sporo pytań technicznych, pytali o dużo szczegółów, które moim zdaniem, nie każdy może zawsze pamiętać. Ale rekruterzy próbowali rozluźnić atmosferę ogólnymi pytaniami. Jedynym minusem jest to, że mimo przekonywań, że oddzwonią w ciągu dwóch tygodni, nie było żadnej informacji zwrotnej. Ale to jest dość częsty problem we wszystkich firmach.

@Kandydatka

Długo minęło od tej rekrutacji? Może nie dzwonią, bo coś się przedłuzyło? Poza tym zaciekawiłaś mnie tą rekrutacją, na jakie stanowisko to było, że takie zadania dawali? :D I były tylko dwa etapy czy więcej?

@salesmore
@Kandydatka

Dziękujemy za informację. Standardowo powracamy do Kandydat_ek/ów z feedbackiem dotyczącym dalszych kroków. Jeśli w Twoim przypadku zabrakło tego elementu bardzo przepraszamy. Najpewniej wynika on z błędu ludzkiego lub technicznego, a nie jest spowodowany celowym działaniem. Z uwagi na to, że w naszym systemie nie zidentyfikowaliśmy takiego zdarzenia, bardzo prosimy o przesłanie do nas wiadomości dot. statusu rekrutacji rekrutacja@salesmore.pl w celu wyjaśnienia Twojej sprawy. Pozdrawiamy Sales&More

Justyna
@Magda

Można wiedzieć, ile już pracujesz w firmie?:D To super, że ci się udało:) Ja też chce aplikować, ale jeszcze trzymają mnie niektóre projekty w obecnej firmie. Tak na przyszłość — napiszesz coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej i wszystkich etapach? :) Po jakim czasie od wysłania CV firma się odezwała?

@Justyna

W porównaniu z niektórymi osobami – niezbyt długo. Są tacy, którzy pracują tu po 10, czy nawet kilkanaście lat, a to na pewno dobrze świadczy o S&M. Nie pamiętam, po jakim czasie od wysłania CV firma się do mnie odezwała. Co do samej rekrutacji. 1. Najpierw była krótka rozmowa telefoniczna z HR – bardzo miła i rzeczowa, przekazano mi wszystkie najważniejsze informacje o Sales&More oraz onboardingu. 2. Po kilku dniach godzinna rozmowa z szefem oraz 1 osobą z mojego działu – wszystko super, fajnie się rozmawiało, pytania dotyczyły obecnego i przyszłego stanowiska pracy. Wyniki otrzymałam telefonicznie następnego dnia roboczego. 3. Rozmowa z członkiem zarządu – kolejne pozytywne spotkanie, która naprawdę szybko minęło. Wszystko przebiegło sprawnie, nie było żadnych bzdurnych pytań, które często pojawiają się podczas różnych rekrutacji (usunięte przez administratora) Od momentu pierwszego telefonu do ostatniego z wynikami minęły chyba niecałe 2 tygodnie.

@Magda

Ej, no to super to wszystko wygląda :) Czyli nie ma się czym stresować tak w sumie? A co do tych ekstra benefitów, o których wspominasz to o jakie konkretnie chodzi?:D Niżej tez ktoś wspominał o tym samym, ciekawi mnie co takiego super oferuje firma pracownikom?

Magda

Jest system kafeteryjny, lunching (300 zł na jedzenie w biurze na miesiąc), opieka medyczna, spore premie roczne, dofinansowanie do słuchawek (jakoś raz na dwa lata), wyjazdy integracyjne i inne, np. na kajaki. W jeden piątek miesiąca są masaże w biurze, w inny praca 6 godzin, w pozostałe wspólny lunch (oczywiście sponsorowany przez firmę). Pewnie jeszcze coś, o czym zapomniałam :). Bez stresu! I powodzenia :)

Były

Takich rzeczy na forum się nie porusza o kwotach, jak będziesz u nich pracował to napewno o wszystkim Cię poinformują ;)

Hej, jest możliwa praca z home office (w zasadzie wszyscy pracują w trybie hybrydowym - wydaje mi się, że nie ma osoby, która codziennie jest w biurze) ale jej wymiar i rozciągłość jest ustalana indywidualnie z Managerem. Na pewno mile widziana jest częsta obecność w biurze w okresie wdrożenia, ale później to już zależy od indywidualnej sytuacji - myślę, że warto poruszyć też ten temat w trakcie procesu rekrutacyjnego. Jeśli chodzi o awanse - są one czysto merytoryczne - następują w różnym tempie, w zależności od postępów jakie czyni osoba oraz stanowiska na które przychodzi. W ciągu dwóch lata startując z Juniora udało mi się dwukrotnie wejść na kolejny szczebelek i nie jest to odosobnione.

Kalina
@Były

świetna firma, cudowna atmosfera, dużo fajnych benefitów

Pracownik S&M

Od 6 lat na pokładzie S&M, co świadczy samo o tym, że musi być to dobre miejsce pracy. Pracodawca daje dużo miejsca na Twój rozwój, także sky is the limit. Ważnym aspektem jest to, że awansujesz za swoją pracę, a nie musisz czekać bo są sztywne ramy czasowe jak to często bywa w korpo. Masz się też od kogo uczyć, bo masz nieustanne wsparcie szefa, który pomaga i dzieli się wiedzą. Merytorycznie jest to praca na wysokim poziomie, także wiedzy wyciągniesz ile tylko chcesz.

@Pracownik S&M

Co racja to racja, 6 lat to kupa czasu. Sporo pracowników znajdzie się w firmie z takim stażem? ;) Pochwal się, po jakim czasie ty awansowałeś? Z dzieleniem się wiedzą super sprawa, a organizują również szkolenia zewnętrzne?

ola

miałam rozmowę kwalifikacyjną. mija drugi miesiąc a ja nie mam informacji, że nie przeszłam do kolejnego etapu. oczywiście na rozmowie były zapewnienia, że taka informacja będzie niezależnie od wyniku rekrutacji.

Sales&More
@ola

Ola, dziękujemy za informację. Standardowo powracamy do Kandydatek/ów z feedbackiem dotyczącym dalszych kroków. Jeśli w Twoim przypadku zabrakło tego elementu bardzo przepraszamy. Najpewniej wynika on z błędu ludzkiego lub technicznego, a nie jest spowodowany celowym działaniem. Z uwagi na to, że w naszym systemie nie zidentyfikowaliśmy takiego zdarzenia, bardzo prosimy o przesłanie do nas wiadomości dot. statusu rekrutacji rekrutacja@salesmore.pl. Pozdrawiamy Sales&More

Robert B.

Rozmowa rekrutacyjna może jest lekko specyficzna, ale przebiega w bardzo pozytywnej atmosferze, a pokazanie swojego toku logicznego myślenia jest ważniejsze od odpowiedzi na pytanie. Z plusów: + dobry program onboardingowy + przyjazna atmosfera, wyjazdy integracyjne, brak wyścigu szczurów + duże pole do rozwoju, zdarzały się przypadki zmiany pomiędzy różnymi teamami + konkretny bonus roczny, sporo benefitów :) + fajne biuro nad wisła, brak uczucia "korpo". Z minusów: - nie zawsze jest to praca 8-16, zdarzają się bardziej "gorące" okresy, ale chyba to specyfika całej branży.

W Sales & More SA poszukiwana jest osoba na stanowisko Project Manager. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

AnonimowaOpinia

Szczerze mówiąc, jednym z elementów, które najbardziej zachęciły mnie do dołączenia do Sales&More były rozmowy kwalifikacyjne z Członkami Zarządu firmy. Nie były one łatwe - w zasadzie były to najbardziej wymagające rozmowy z jakimi miałem do czynienia w swojej karierze zawodowej, ale był to dla mnie znak, że jest to miejsce, w którym jest duża szansa na rozwój oraz, że moi współpracownicy będą prezentować równie wysoki poziom, skoro taki proces rekrutacyjny zakończyli sukcesem. Rzeczywiście później okazuje się, że w praktyce tak jest - standardy merytoryczne w Sales&More zawieszone są bardzo wysoko, ale dzięki nim bardzo szybko można stać się wysoko wykwalifikowanym specjalistą, nie mają nawet wcześniej zbyt wiele doświadczenia w branży. W trakcie rozmowy z Prezesem nie obywa się bez solidnego challenge’owania, trudnych, podchwytliwych pytań i zagadek. Można po całej rozmowie odnieść wrażenie, że nie wie się nic, że absolutnie się rozmowę ,,położyło", jednak to wszystko ma na celu sprawdzenie naszych zdolności intelektualnych, które są wystawione na próbę. Nie ukrywam, że przed aplikowaniem sporo się naczytałem o testach - rzeczywiście kiedyś miały one miejsce, natomiast od kiedy tu pracuję (2 lata), o przeprowadzaniu takich testów nie słyszałem, a sam go nie doświadczyłem. Oprócz wyzwań w procesie rekrutacyjnym spotkałem się również z bardzo zindywidualizowanym podejściem. Mimo, że nie miałem wcześniej doświadczenia na stanowisku Accounta, ani nie pracowałem w Marketingu, dano mi szansę, bym mógł przedstawić swoje umiejętności i doświadczenie z innych branż. Otrzymałem propozycję ze ścieżką rozwoju, którą stosunkowo szybko udało mi się przejść i dzisiaj mogę o sobie mówić jako o pełnoprawnym specjaliście, a przychodząc do firmy, nie wiedziałem o digitalu bardzo niewiele. W trakcie pracy, zauważono również moje predyspozycje - dzięki czemu mogę skorzystać ze szkoleń dostosowanych do mojej wizji rozwoju, a także podążać indywidualną ścieżką rozwoju, którą mogę współtworzyć. Moja opinia w znacznej mierze dotyczy kwestii zawodowych, jednak rzeczą, którą Sales&More na pewno się wyróżnia jest atmosfera i ludzie. Salesi stworzyli miejsce, gdzie po prostu można się dobrze poczuć będąc sobą w grupie. To coś co wiele dużych firm próbuje stworzyć w sposób sztuczny, czasem na siłę - tutaj nie ma potrzeby by to robić, a najlepsze chwile, które się tutaj spędza, nie lądują w postaci postów na socjalach.

Zostaw merytoryczną opinię o Sales & More SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Sales & More SA?

Zobacz opinie na temat firmy Sales & More SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sales & More SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sales & More SA?

Kandydaci do pracy w Sales & More SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sales & More SA
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Bednarska 7
    00-310 Warszawa