Opinie o Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie w Konin

Marian

Najgorszy szpital w polsce.Wykańczalnia wykonczyli mi mame trzeba ich zgłosić do prokuratury głownej co sie wyrabia w tym szpitalu.Pani z recepcji to powinna siedzieć w wiezieniu a nie recepcji szpitala za to co robi .Dok.M Brzezinski tak samo chodzi na rauszyu odbijając sie od ścian uciekając do swojego kantorka spać to jest szpital.ludzie czy wy możecie patrzeć na to jak wykańczają wam bliskich ta (usunięte przez administratora) z recepcji trafi na nią nieszczęscie

Neska
@Marian

Mojego dziadka tez (usunięte przez administratora) zamiast wrócić do zdrowia to (usunięte przez administratora) a pielęgniarki polowa z nich to znieczulenie wredne Podłogę nie podobał mi się ten szpital nawet nie umieją dbać o pacjenta

Osa 71 Nowy wpis

27.05.2024 wizyta na SOR Konin mogę określić za skandal coś strasznego tam się dzieje czas oczekiwania 12h na chorego myślę że bardzo długo. Przyjęcia na oddziały przez SOR Panie Dyrektorze co to za organizacja. Sprawdził Pan co tam się wyrabia. Masakra to mało powiedziane

Słupczanka

Wnoszę skargę na Szpital w Koninie. Przyjechałam dziś z mamą do Państwa na Izbę Przyjęć (Ortopedia i Traumatologia). Okazało się, że od kilku dni nie ma kto zrobić USG. Nie ma w ogóle radiologa. Mama ma podejrzenie zakrzepu w dłoni, ale nie można tego potwierdzić badaniem. Na Izbie wielu chorych (przeprowadzilam wywiad) czekało po 7 godzin i nikt nie raczył im pomóc. Chorzy już zaczęli się bulwersowac, bo lepiej(usunięte przez administratora) niż tam czekać na zlitowanie kogokolwiek!!!!! Po co my płacimy składki ZUS?? Nie ma żadnej opieki, ani pierwszej pomocy u Państwa!!! Weźcie się za pomaganie ludziom. Składaliście przysięgę Hipokratesa!? Obyście byli wszyscy rozliczeni za te krzywdy! Ludzie błagają o pomoc, czekają po wiele godzin i wracają do domu ze złamaniami i urazami!!!! Obudźcie się!!!!! To się w głowie nie mieści!!!! Lekarz bez sumienia, pani w recepcji chamska. Cały personel z lekarzami powinien w więzieniu siedzieć. Po pierwsze nie szkodzić,a tam jest umieralnia!!!! Ludzie z bólu płaczą połamani. Moja mama ze spuchniętą ręką płacze z bólu. Szok.

Andrzejkrakow Nowy wpis
@Słupczanka

Po ileś godzin czeka się na uzbiera przyjechać w każdym szpitalu. Wynika to np z tego że zamiaat stanów nagłych przychodzi 5 koleżanek w.wieku 70 80 lat zamkast iść że skierowaniem do kardiologa to one czekają w pełnym makijażu na przyjęcie mówiąc że odrobinę ciśnienie im wzrosło i mają komplet badań w jednym dniu (przy kawie) - raczej 5 koleżanek zawału jednego dnia nje dostało. Poza tym umalowane wytapirowane i zakwalifikowane oczywiście do najbardziej lekkiej grupy czekającej to 7 godzin (a przez to osoby w gorszym stanie nie mają jak się dostać bo kolejki zajęte Nie miejcie pretensji fo tego szpitala bo pracownicy się nie rozdwaja przy takiej ilości osób

smutna Nowy wpis

byłam dziś w szpitalu w Koninie ( nowy Konin); pani w rejestracji do chirurgii ogólnej potraktowała starszą panią w sposób arogancki ( delikatnie mówiąc); najpierw udawała, że nas nie widzi i dyskutowała z 3ma innymi osobami, później sposób " rozmowy" zasługuje na usunięcie tej pani z pracy; pretensje, że źle wystawiono skierowanie i teraz ona musi iść i łatwić ale to jedno słowo " (usunięte przez administratora), to był szczyt . A kiedy pacjentka poprosiła, żeby na nią nie krzyczała to bezczelnie stwierdziła, że ona nie krzyczy tylko głośno mówi, bo pleksa przeszkadza a później pretensje, że nie słychać. Otóż ( to wiadomość do rejestratorki) polecam leczenie na nerwicę i zmianę pracy na zbieranie ziemniaków. One będą mieć w nosie pani opryskliwość i chamstwo.

Tak jak ktoś stwierdził nie ma teraz przyjęć do szpitala, po opisie konkursów na stronie widzę, że ostatnie miały miejsce jeszcze w listopadzie. Czy od lat liczba stanowisk jest taka sama?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy brakuje pracowników medycznych? Zastanowiła mnie ta poprzednia opinia odnosząca się do odesłania pewnej pacjentki z małym dzieckiem bez przebadania. Chciałem się tu dowiedzieć jakie warunki pracy przypadają samym pielęgniarkom i kiedy byłyby potrzebne? Mama po Koninie będzie zatrudnienia szukać, po spojrzeniu na stronę szpitala nie było ogłoszeń dla pielęgniarek. czy w tym przypadku rotacje są nieczęste? Na jakiej stawce godzinowej można się podjąć pracy?

Nie ma przyjęć w szpitalu

Anonimowy

Nie polecam tego szpitala w Nowym Koninie jak i Starym. Zero szacunku i podejścia do pacjenta. Dzisiaj mnie odesłano do domu z chorym dzieckiem. Nawet nikt nie raczył zbadać dziecka. Dziecko z ostrymi wymiotami nawet w szpitalu zignorowano mnie i moje dziecko. (usunięte przez administratora) w tym Koninie. Masakra jednym słowem i (usunięte przez administratora) ludzi. Nie polecam!!!!!!!!!!

Dzień dobry, proszę o informacje odnośnie pracy na stanowisku niemedycznym. W jednym z komentarzy wystąpiło odniesienie do Ochroniarza. Czy są oni zatrudniani bezpośrednio w szpitalu? Chyba, że to firma zewnętrzna udostępnia pracownika? chce poznać warunki zatrudnienia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie?

@Marian

W czym problem miałby być odnośnie pracy w recepcji, bo chyba nie bardzo rozumiem? Za sugestią co do udania się przez kogoś do więzienia raczej powinien stać dość solidny argument. Jest on do przytoczenia czy to jakieś niezbyt uzasadnione stwierdzenia?

b
@Justyna

bardzo dobrze powiedział, pielegniarki okropne lekarze to samo tylko Ordynator w miare normalny

@b

A tego to nie wiem, bo nie widziałam. Ale ten pan to, czemu według ciebie jest taki normalny? Był jakiś problem i udało mu się go rozwiązać czy coś? jak stosunki z nim wyglądają?

Neska

Barbara

Orientujecie się może w jaki sposób wyglądają kwestie zarobkowe w szpitalu? Są ściśle ustandaryzowane czy może wszystko jest jednak elastyczne i zależy od dogadania się? Myślę przy tym o doświadczeniu. Zauważyłam, że jakiś czas temu było publikowane ogłoszenie dla logopedy na portalu LinkedIn, stąd zainteresowanie. może ktoś ocenić atmosferę w gabinecie?

Widzę na stronie szpitala, że poszukują pracowników na stanowisko lekarza udzielającego świadczeń zdrowotnych na SORze. Orientujecie się, czy firma przyjmuje świeżych lekarzy dopiero po zakończeniu stażu? Chciałbym zacząć swój pierwszy prawdziwy etat jako lekarz. Niestety przy ogłoszeniu nie ma podanych wytycznych :( Wiecie też może, z jakimi mniej więcej zarobkami można się liczyć pracując na tej posadzie?

Gosc

Proszę zgłosić się z tymi pytaniami do dyrekcji.

Opiekunka

Brak słów na ochroniarza . Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale dzisiejszy tzn sobota 22 lipiec w południe ,beszczelny przegania wszystkich jak to stwierdził on rządzi a nie lekarze i jeszcze komentuje chorych przyjętych na salę sor do pań sprzątających a wszyscy pacjenci siedzący słyszeli . Cytuję "tak się ten (usunięte przez administratora) obsrał " zbędny i nie na miejscu jego komentarz . Mam nadzieję,że odpowiednie osoby to przeczytają i zrobią porządek z owym panem. Nie pozdrawiam .

Justyna

Faktycznie bywa tak jak pisał jeden z pacjentów, że czasami trzeba długo czekać? A od czego może to zależeć, coś z systemem mają nie tak? Pytam, bo widziałam na stronie, że szukają informatyka z min 3letnim doświadczeniem. Powiecie jak się pracuje tu w szpitalu na tym stanowisku i z czego wynika to, że szukają? Ile osób tu w IT się zatrudnia?

Jan

Tragedia czas oczekiwania 1 dzien. I do tego ten ochroniarz przeganiajacy ludzi on pewnie na jakiejs grupie jest masakra omijac ten szpital

b

Pielęgniarki bez wiedzy nie wiedzą co robić lekarze to samo, brak chęci wykończyli kolejną osobę... i najgorsze jest to, że tego już nikt nie zmieni

Rodzina

Szpital -wylęgarnia idiotów ignorantów chamów pustaków. Sor i oczekiwanie z pacjętem z bólami wymiotami drgawkami na lekarza 2 godziny. Reakcja osoby siedzącej dopiero pi awanturze z mojej strony. Chamstwo beszczelność ignorancja brak kompetencjizero zainteresowania dla pacjenta. Zero szacunku pustaki zrobiły sobie miłe spędzanie czasu za pieniądze. Jak najdalej od tego barachła i tego budynku

@Rodzina

Najgorszy szpital w polsce wykańczalnia.wykończyli mi mame oni mają podpisaną umowe na uśmiercanie trzeba ich działania zgłosić do prokuratury głownej,działanie pani na recepcji i lekarzy sie tam poprostu nie da opisać jak równiem czesty stan nieważkośći Dokt.M.Brzezinskiego byłem świadkiem jak dziewczynie z bardzo dużą padaczką potraktowali przywieżli ją karetką na sor gdy dostała kolejnego ataku na ziemi lekarz ją szturchał nogą i pow.jej co pani nie wzieła sobie tabletek z domu na padaczke, to wszystko trzeba pisać niech świat sie dowie jacy zwyrodnialcy pracuja w koninskim szpitalu

Ina

Mój mąż trafił na Sor w konińskim szpitalu z jelitem uwieznietym w opłucnej. 17 godzin oczekiwania na pomoc w sytuacji zagrożenia życia. Później trafił na chirurgię A ale był weekend. Po czterech dniach nic nie zrobiono, odstawiono nawet leki, które musiał przyjmować od siedmiu lat. Nikt nie chciał że mną rozmawiać. Prosiłam o ratunek, śmiano się ze mnie, że jak wiem jak leczyć to mogę go zabrać do domu lub innego lekarza. Przez tydzień go zabili. Kiedy udało mi się załatwić operację w Poznaniu już było za późno. Mam nadzieję, że zapłacą za to. Dobro wraca do tych, którzy je czynią ale zło również. Mordercy a nie lekarze. Jeśli chcecie żyć unikajcie tego szpitala.

Just5

Brak odwiedziń , to można zwolnić tempo pracy, w dodatku i tak rodzina nie widzi jak pacjent jest traktowany.

Kazimierz
@Just5

Myślisz, że starają się jedynie, gdy ktoś z bliskich patrzy? W sumie to takie konkretne zarzuty tu piszesz, masz jakiekolwiek podstawy żeby tak pisać? czym w ogóle ten brak odwiedzin jest spowodowany?

Bibi

Czy wszyscy muszą być doskonali,czy ty w swojej pracy też tak od razu załatwisz wszystko,ja wiem że to o zdrowie chodzi,to poprostu rutyna gubi ludzi.A nie wszystkich mierzymy jedną miarą

Bożena
@Bibi

Ale o co tak właściwie Ci chodzi? Trzeba być idealnym w tej firmie? Nie ma miejsca na błędy, przerwy itp?

Personel jest wobec pacjenta chamski i nie wyrozumiały. Dodatkowo sypią się w stronę pacjenta nie miłe obraźliwe słowa i obgadywanie do reszty pielęgniarek. Nie polecam z całego serca:)

Jarek
@12345

A do tego brak zainteresowania pacjentem przez lekarzy . Wczoraj karetka przywiozła mojego syna po utracie przytomności. Trzy godziny czekania na lekarza bez podklucia .bez położenia na sali obserwacji. Szok.

Zła
@Jarek

Chamskie zachowanie pani pielęgniarki z oddziału chirurgi odcinek B. Siedzi takie babsko upasione każdego wyzywa nie wpusco do cierpiącej osoby bo są godziny odwiedzin drze się na cały oddzial i nikt z nią porządku nie zrobi... normalnie zero poszanowania dla pacjenta jak i rodziny ... współczuję jej koleżanka które muszą pracować z tak wstrętnym chamskim i bez serca stworzeniem

@Zła

Poważnie piszesz? Jak to każdego wyzywa, jak niby?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie - Konin

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie?

Wojewódzki Szpital Zespolony W Koninie
  • Szpitalna 45