Opinie o Rimsa Plus Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rimsa Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rimsa Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimsa Plus Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

hektor

ludzie to bagno piją alkochol i rono jadą kierowcy do pracy spawacze dziadki codzień piją gargamel i inne(usunięte przez administratora)swięte krowy q a wypieprzać pijaki z tej firmy zainwestować w nowych pracowników mdm lepsza firma polecam zmianę firmy

hektor

nik to jest to

Maniek

Zero premi

xyz

W tej firmie prezes B.R ma wszystkich za nic. Uwaza sie za Boga i pomiata wszystkimi od technologow po majstrow na pracownikach ochrony konczac.

Firma Rimsa Plus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wierzyciel2014

Rimsa Sp. z o.o. Uwaga nie płacą!! Oszuści!! Dodaj do ulubionych wierzyciel2014 02.09.14, 16:57 Skasujcie Odpowiedz Rimsa Sp. z o.o. - sprzedam dług, nieuczciwa firma. Rimsa Sp. z o.o. nie płaci swoich zobowiązań za dobrze wykonane usługi OSTRZEGAMY!!! Jak miesiąc wcześniej trzeba było zapłącić 14 tys przedpłaty to zapłacili a już za następny transport nie chcą zapłacić!!! Sprzedam dług!!! DŁUŻNIK: Rimsa Sp. z o.o. ul. Pawła 9 41-708 Ruda Śląska NIP: 641-252-99-25 Sprzedam dług nieuczciwej firmy RIMSA Sp. z o.o. wynikający z faktury VAT 40/06/2014 na kwotę 7099,98 zł brutto. Termin płatności ww faktury to 09.07.2014 r. Firma RIMSA Sp. z o.o. pomimo wezwań do zapłaty nie chce uregulować faktury za transport mimo tego że transport został wykonany terminowo i prawidłowo. ODRADZAMY WSZYSTKIM WSPÓŁPRACĘ Z NIEUCZCIWĄ FIRMĄ RIMSA Sp. z o.o. W sprawie zakupu długu prosimyo kontakt (usunięte przez administratora) Nip wierzyciela:(usunięte przez administratora)

Masakra
@wierzyciel2014

Rimsa SP. Z O.O. to NIE RIMSA PLUS SP. Z O.O. To są dwie odrębne firmy! Pierwsza ma siedzibę w Rudzie Śląskiej a ta, na której stronie zamieściliście ten śmieszny post mieści się w Piekarach Śląskich - PROSZĘ NIE MYLIĆ POJĘĆ!!! O matko... brak słów po prostu...

Donek
@wierzyciel2014

Potwierdzam to oszuści, którzy nie płacą, oszukują etc.

wiem
@Donek

A potraficie odróżnić Rimse od rimsa Plus ???? chyba nie

W firmie od wielu lat pracuje dużo osób z rodziny i znajomych. Warunki są dobre, zarobki także. Ten kto narzeka, to by chciał tylko siedzieć na dupie, chlać alkohol i dostawać za to pieniądze, ale niestety nie ma tak dobrze. Jeżeli chodzi o warunki mieszkalne za granicą, to z reguły są dobre, ale tak jak ktoś wcześniej napisał, nie zawsze się da ocenić po zdjęciach (chyba każdy wie, że robi się je tak, aby wszysto wyglądało jak 5 gwiazdkowy hotel). Nie zapominajmy, że firma płaci za cały dojazd, zakwaterowanie i wszystko oprócz jedzenia. Pieniądze są ZAWSZE na czas i ten kto się zatrudnia ZAWSZE wie ile będzie zarabiał. Więc wydaje mi się, że tylko idioci po fakcie narzekają. Jak nie chcesz pracować za tyle, to się po prostu nie zatrudniaj, i koniec! A nie potem jakieś pierd**enie o tym ile kasy przychodzi. Wszyscy od początku wiedzą za ile będą robić. Wieć jak się nie podoba, to zrezygnuj od razu. Jak się dobrze wykonuje robotę, a nie opier**la na prawo i lewo, to nie ma żadnbych problemów i narzekania. Nie róbmy z siebie ciot i dorośnijmy. Osobiście, polecam tę firmę.

mietek

chyba emerytów tacy tam dorabiają do emerytury

Szukają technologa

Szukają technologa

marek

witam Panowie pomimo ogolnych narzekan chcialbym sie dowiedziec czy sa do was przyjecia pracuje u konkurencji za osiem z groszami ale miesiac a potem odsiadka trzy bo nie ma roboty i h.. ci wylazl z moimi uprawnieniami robionymi przezemnie na wlasny koszt zeby byc bardziej atrakcyjnym na rynku pracy Jak nie maja roboty to nawet telefonu nikt nie raczy odebrac choc umowe o prace daja nawet na trzy lata na starcie

siwek

w ciągu miesiąca czasu przeprowadzalismy sie 4 razy naprawde solidna firma nie ma co:)))

tomcio-spawacz
@siwek

czesc Siwek! a gdzie byłeś? Być może pomożesz mi podjąć decyzję, bo mam dość dziadostwa. ;)

Ryba

Proszę nie wierzyć w umowy na czas nieokreślony. Tutaj niema takich umów. Najpierw 3 miesiące, później rok, i przedłużanie po 2 - 3 lata. Nie polecam tej firmy.

monter

Witajcie! Dobrze, że tu piszecie bez ogródek. Takie komentarze są bardzo przydatne niezorientowanym, a chcącym związać się z tą firmą. Właśnie chciałbym z Wami wyjechać do pracy do Hiszpanii, bo słyszałem, że i tam firma ma swoje projekty. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja z Hiszpanią? Może wysyłają gdzie indziej też i jak to załatwić? Wolałbym zahaczyć się na kontrakt u jakiegoś pośrednika, bo moja sytuacja nie pozwala mi na stałe zatrudnienie w Rimsie. Mam nóż na gardle i może znajdzie się wśród Was jakaś dobra dusza i podzieli się informacjami.

xxx

W PZU

opinia

Ci co piszą są po prostu osobami, które nie potrafią się zaaklimatyzować..... Co do firmy to jest solidna: ma się pakiet ubezpieczeń, duże zarobki, koszty transportu i pobytu za granicą są pokrywane(oprócz wyżywienia)oraz jest umowa o pracę(choć jest podpisywana na bardzo krótkie okresy i tylko osoby, które naprawdę się sprawdzą i nie robią problemów za granicą zostają i mają umowę na dłużej). Uważam, że to jest zdrowa selekcja! Zawsze na czas wypłacają pieniądze! Fakt, że jak się jest na takiej robocie to jest zapierdol, ale za granice nie jedzie się na wczasy tylko po to by zarobić!!! A Ci co uważają, że były za małe dochody i ogólnie narzekają to mają chyba za wysokie mniemanie o sobie!!!

@opinia

pakiet ubespieczen powiec mi jakich ??? co gwarantuja ??:) gdzie je podpisywales w jakiej firmie te ubespieczenie jakiej grupy ????

?

praca jest ok i to da wysokie pieniadze

?
@

za wysokie pieniądze ??? hymm z kad jestes ????

xxx

Wszystkie elementy są wykonywane na miejscu. Złóż zapytanie a napewno odpowiemy o termin realizacji.

marcin

Wiesz nie zgodzom sie z twoja opinia ja mialem mieszkanie czyste i czysta posciel moze wy jestescie brudasami i nie dbacie o czystosc kazdy pracownik powinnien po sobie sprzatac odwiedzalem kolegow w innych mieszkaniach to flejtuchy na maxsa pewnie nigdy nie byli we wojsku aby nauczyc sie porzadek utrzymac dlaczego nie piszesz ile pijokow na przyjmowali lasery do roboty a chcieli by fortune zarobic to niech teraz Tusk da im zarobic 4 zl na godzine to jest Super pieniad pozdrawiam was koledzy z mojego pokoju Marcin:)

Wojtek jak rozmawiales z polakami z innych firm to dlaczego nie wziales adresu pracodawcy i nie zlozyles CV aby pracowac za te lepsze pieniadze.Musisz wiedziec ze placa zalezy od ceny kontraktu podniesiesz place musisz drozej sprzedac produkt finalny.Jest pytanie czy wtedy Rimsaplus dostanie kontrakt.Powstalo tyle firm po bylym transsystemie( byl taki dobry i upadl) ze tylko czekaja aby wejsc na rynek.Jak na razie Rimsa w swojej specjalnosci montazu bierze ok 30% kontraktow od zleceniodawcow(usunięte przez administratora)Te inne firmy placa moze wiecej ale 80 % ludzi nie ma ubezpieczenia zdrowotnego i nie placi sie za nich ZUS,wyplata pod stolem bez umowy.Pamietaj te o tym ze pracujac w uni dluzej jak 183 dni trzeba w danym kraju zaplacic podatek a te dobre firmy nie melduja ludzi i nie placa podatku.Ci polacy o ktorych piszesz pracuja prawdopodobnie nie w Polskiej firmie tylko w nimieckiej i dostaja minimum tego co w niemczech mozna dostac.Pracuje juz 23 lata na montazu i jak byla polska firma to zarobki byly takie jak nasze.Taka firma KLEBL na porsche robila Polakami ale to byla niemiecka firma i miala bezposrednio kontrakt od Porsche a Rimsa przez Inna niemiecka firme ,Kazdy musi po drode zarobic.

wojtek

Pracowałem w tu 5 miesięcy za 5 euro żadne pieniadze za pracę 3 miesiące za granicą i rozłaka z rodzina teraz pracuję w katowicach za 15 zł na godzinę ale jestem codziennie w domu. Zawsze się można zwolnić bo gożej nigdzie nie płacą.Kto pracował na kontraktach na pewno rozmawiał z polakami z różnych firm i nikt nie ma takich świetnych stawek jak rimsa.Niektórzy mówią ż e jaest mało ale kasa na czas to w takim przekonaniu mozna tu pracować do emerytury i ciągle nażekac

@wojtek

Niestety jestes w bledzie malo wiesz.Poczatek wszystkich firm ktore weszly na rynek samochodowy a szczegolnie w budowe Lakierni dał Prodryn Ruda Slaska i przyjezdzal caly wschod na nauke i do pracy.Po prywatyzacji powstal Promus Ruda slaska a nastepnie Promus Wola Dalsza,ktora sie przeksztalcila po odejsciu z Promusa na Transsystem.Pan Prezes Rimsy plus nie zaczynal na wschodzie bo 1990 roku byl w tym miejscu POM.Czytajac wszystkie opinie tych wielkich fachowcow musze wam powiedziec ze malo wiedzy posiadacie.Myslicie ze postawic konstrukcje,czy urzadzenia to koniec pracy.Nie wiem czy wiecie ze trzeba ja jeszcze klientowi sprzedac.Wiekszosc wrzuca tony i jedzie do domu .Potem nastepuja poprawki na ktorych sie siedzi i po pol roku na koszt firmy bo klient nie zaplaci za spieprzona robote.Nie bylo przypadku we firmie aby pracownik na wlasny koszt naprawial lub poprawiał sknocona robote.Stawki we firmie nie sa tajemnica i kazdy kto przyjmuje sie do pracy wie za ile bedzie pracowal.Stekanie po fakcie mija sie z celem.Stawki we firmie nie dostaje sie za wysluge jak za komuny tylko za stosunek do obowiazkow i fachowosci ,a to ocenia wylacznie przelozony.Wiem ze dobre mniemanie o sobie to 50% sukcesu ale to niestety nie wystarczy.Jezeli chodzi o zakwaterowanie to jest tak jak z hotelami w internecie widok na morze a po przyjezdzie widok na ogrodek sasiada.Tam gdzie ja pracowalem byly warunki dobre .Nawet przy tych dobrych warunkach po pol roku mieszkania "monterow"wygladaly jak slumsy. Reasumujac sa ludzie co pracuja w Rimsie plus od poczatku jej powstania ,sa tacy co nie dawno sie przyjeli i juz maja żądania.Sa wsrod nich ludzie ktorzy posluguja sie glowa i sa tacy co sa zawsze za 5 tego do 4 osobowej brygady.Patrza na zegarek aby co gadzine kaplo 5 euro lub potrafia pol dniowki siedziec z telefonem przy uchu.Sa i tacy fachowcy co w miesiacu sa po 5 dni "chorzy".Byli i tacy co po pracy uwazali ze sa prywatnie a jak narozrabiali to do ambasady trzeba bylo z nim jechac juz nie prywatnie ale sluzbowo na koszt firmy aby wyrobic nowy paszport(usunięte przez administratora).Nie na darmo ludzie mowia ze punkt wiedzenia zalezy od punktu siedzenia.Im wyzej siedzisz np. w aucie tym lepiej widzisz. Pozdrawiam wszystkich bylych i obecnych pracownikow Rimsyplus.

@ja

Po prostu złóż dokumenty.Rimsa nie jest zadnym posrednikiem.Monter to jest ogolne okreslenie.Monter moze montowac instalacje elektr.gazowe wodne ,konstrukcje itd.Jaki jestes monter.Jak konstrukcji i urzadzen to masz szanse na kontrakt.jak znasz jezyk obcy to nawet lepiej bo mozna wynegocjowac wyzsza stawke.Jezeli szukasz tylko srodka transportu do kraju twoich marzeń to zapomnij o Rimsie.3 pierwsze umowy na czas okreslony potem umowa na czas nie okreslony.

Zostaw merytoryczną opinię o Rimsa Plus Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimsa Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimsa Plus Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Bytomska 3
    41-940 Siemianowice Śląskie