Opinie o Rimsa Plus Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rimsa Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rimsa Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimsa Plus Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

?

znalazł się hanys z zachodu ,ale pewnie tego nie wiesz ale rimsa powstała dzieki ludziom ze wschodu tam na poczatku pracował prezes .Jakie 6 euro moze ci co pracuja dłużej tak to jest 5 euro.Pisał mi kolega że jest na akcji w hiszpanii ale w biurze oczywiście nikt nic nie wie o akcji i nie ma dodatku euro do godziny.A prezes jak był w turcji mówił że urlopy dopiero po akcji w hiszpanii

Eo
@

Nie mam opinii ani na + ani na minus, spotkałem pracowników Rimsa+ w Hiszpanii w Seat. Pracodawca dostaje 20E za pracownika, pracownik niby dostaje 10E za godz

?

Urlop normalnie masz 26 dni jak wszedzie :) jak potrzebujesz to wezniesz i zaplaca ci za niego liczac srednia z ostanich 3 miesiecy wyplat :) a co do zjazdow bywa roznie mozesz pojechac do hiszpani i po tygodniu zhjechac i siedziec 3 miesiace w domu a moze byc tak ze pojedziesz na 3 miesiace i beda mieli problem by cie zeslac bo robota jest :) zjazdy przejazdy itp sa za darmo dojazd do pracy tez ty zarabiasz czyste 5 euro za godzine i placisz sam jedzenie :) ogolnie jedzie sie na 3 miesiace i do domu wracasz takie jest zalorzenie :) pozdro

?

rambo - 2013-02-15 20:52:45 witam pracowalem w tel firmie jestam taki kerownik(usunięte przez administratora)zajmuje sie kto wody nie spuscil(usunięte przez administratora) zero pojecia natemat roboty czysty wyzysk codrugi pracownik to konfident.Nie polecam(usunięte przez administratora)Większym kretynem jest (usunięte przez administratora)Ma chyba kompleksy na punkcie swojego wyglądu i wyżywa się na ludziach . Z większych kretynów , to jeszcze ten co za (usunięte przez administratora) wskoczył w biurze siedzi zapomniałem jak mu tam . Jedyny w miarę uczciwy z tej całej bandy to (usunięte przez administratora) kierownik eksportu . Co do zarobków to tak jak koledzy piasali 6 E + 1E jak spawasz . Jeśli chodzi o ludzi to również jak wyżej . Uważaj na tą całą bandę ze wschodu,która myśli że Boga za nogi złapała. Jest paru fajnych ludzi ale to przeważnie ze Śląska , choć też zdarzają się wyjątki . Jeśli chodzi o hotele , to różnie. Zależy jak trafisz . Powiem tak , jeśli jedziesz zarobić a nie pić to spoko , dasz rade . Organizacja zerowa . Nikt nic nie wie . Co kiedy ,gdzie i jak ..nic . To chyba tyle . Pozdrawiam Kilera . (usunięte przez administratora)

?

5 euro na godzie czyli 20 zl licz srednio 10 godzin dziennie i wolne niedziele to wychodzi jakies 5 tysiecy miesiexcznie z tego plus minus tysiac zloty idzie na wyrzywienie i zostaje ci 4 tysiace:) na kazdej budowie jest inaczej wiecej badz mniej godzin :)

Firma Rimsa Plus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mistrz

Sam bym chciał wiedzieć jak tam jest i ile zarabiają.

ooooo

Włodek - 2013-07-07 08:35:17 Pracowałem tam 2 lata, zwolniłem się, żeby iść do innej i żałuję, bo nie doceniłem. Chętnie wrócę na stare śmieci, narzekają nieroby albo dzieci tęskniące za ciepłymi kapciami. Na złych kierowników trafi się wszędzie, tutaj przynajmniej macie stałą pewną pracę. Znajomy pracuje jako spawacz już ponad 20 lat ! To o czymś świadczy.pOWIEC JAKI SPAWACZ 20 LAT P[RACUJE NA EXPORCIE JAK RIMSA ISTNIEJE OD 13 LAT WIEC SKONCZ (usunięte przez administratora)GLUPOTY :) MOZE WYMIEN JEGO NAZWISKO TO WTEDY CI POWIEM ILE PRACUJE CHLOPCZYKU ZE WSCHODU :) POZDO !!!

Monter_spawacz
@ooooo

Pracuje juz 7 lat u konkurenci chcialem zlorzyc cv do rimsy mialbym bliżej o wiele do pracy ale bardzo mi pomogly te opinie dziekuje teraz wiem ze bylby to moj blad zyciowy pozdrawiem i powodzenia wam zycze :)

Włodek

lol

rimsa istnieje 13 lat (usunięte przez administratora)

bbbbbb

Tak nie roby jak sie w (usunięte przez administratora) leci to kasa mala

@bbbbbb

na jakiej budowie byles w niemczech non stop pol roku.Musiales byc bardzo nie zastapionym fachowcem.

hej wrucilem dwa dni temu z niemiec pracowalem dwa miesiace w tej firmie,i jest to najgorsza firma pracująca za granica ludzie nawet co pół roku pracy w niemcach niemogą zjechać do rodziny,płacą 5 eu na godz hehe śmiech wszystkie inne firmy maja przynajmniej 8 eu dodatki diety tam jest wszystko wliczone w 5 eu,a w hotelach śmierdzi nieda sie wykompac a pierwsze dni to ludzie śpią w samochodach lub po dwuch w łurzkach na ziemi bez prześcieradel i poduszek tak dbają o ludz :(

rambo

witam pracowalem w tel firmie jestam taki kerownik mietek kawal gnoja zajmuje sie kto wody nie spuscil po sraniu zero pojecia natemat roboty czysty wyzysk codrugi pracownik to konfident.Nie polecam

siajba

witam.czy mógł by mi ktoś powiedzieć w jaki sposób pobrac ze strony rimsa plus formularze które są potrzebne do złożenia podania o prace???

ooooo

320 godzin tylko na akcji na zwyklej budowie jak jest 280 to jest dobrze pracuje tam od roku :) a teraz w rimsie pracuje sie po 9.5 godziny w tym godzinna przerwa stawki 5 5.50 6 euro wiecej maja tylko rodziny kierownikow i prezesow albo starzy dobrzi transystemowcy :) no i spawacze fakt faktem jest wyzysk :) przejazdy na budowe darmowe z budowy na budowe to samo :) zero zainteresowania pracownikiem niczego sie nie dowiesz od nikogo nikt nic nie wie co chwile cos sie zmienia wielki zamet ogolnie nie ma rewelacji :)

tytyryty

co za debil to wylicza taka kasa za 320 godzin to kpina za tyle to niech robia ludzie po szkole a nie fachowcy z doswiadczeniem

@tytyryty

lol to jest podstawowy obowiązek pracodawcy (usunięte przez administratora) z biura

pracownik 1

320 h i 4,5tys.zł.??? policz sobie kretynie 320X6€ = 1920€ X 4,10 pln=7872plm. I Ważne- kto według ciebie płaci za zakwaterowanie , przejazd miedzy budowami dojazd dzienny do pracy??? dolicz sobie te koszty nim znowu będziesz takie bzdury wypisywał na forum.

jo

jaki podatek zagraniczny? pracujesz dla polskiej firmy !!

Zostaw merytoryczną opinię o Rimsa Plus Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimsa Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimsa Plus Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Bytomska 3
    41-940 Siemianowice Śląskie