GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

mala lala

figura? smiech na sali toz to klops w porcelanie

tomislaw

wojak nie obrazaj PSOW ten pan nie jest wart porownan z Psem bardzo proszę.

chicago

a zna ktoś tego kierownika z sosnowca co to za ..figura..

bartecio

jedna wielka porazka oczywiście mowa o SOSNOWCU

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
full

a gdzie zginęły opinie ? czyzby komus sie nie spodobało ? czekalem na wpisy o Sosnowcu jak na Koronę królów w pistv teraz nuuuda

wojak

aaaa to PIES jest KABEL uwaga na PSA male a smierdzi PSEM

Jakie stawki na wózkowego w Pekaesie na oddziałach?

sobota

witam mam pytanie jak wygląda wynagrodzenie za sobotę ?? ktoś coś wie w tym temacie ?

lol
@sobota

za sobotę masz dzień wolny

Nico

robota w tej firmie jest monotonna, żadnych perspektyw na poprawę, płaca niska, premie rzadkie, awanse dla wazeliniarzy/

kier

to prawda swieta prawda

marem

jarek ni zartuj z tym sosnowcem podobno to prawda jeśli ktoś cos wie proszę o szczera odpowiedz chodzi o przeniesienie magazynu PEKAES-do GLIWIC dziekuje za odpowiedz. u .j z tym sosnowcem

mera7
@marem

dzisiaj się przeprowadzili; otwarcie było huczne, orkiestra strażacka, ksiądz poświęcił regały, będą chyba produkować fotele do opla, czy kierownice; fajne miejsce, dobry dojazd, warto startować, lekka robota

boguś

ja pracuje w oddziale warkały , co tu sie dzije to przerasta niejednego , nowe hasło pekas powinno bys takie jak w obozie PRACA czyni wolnym , roboty w (usunięte przez administratora) kasy na pracownika zero tylko obiecaniki albo szantaze ze na twoje miejsce jest duzo tylko ze nikt tu nie chce pracowac , (usunięte przez administratora) zeby przez 8 godzin nie moc zejsc z wozka bo jest praca to jest chore w dodatku ten (usunięte przez administratora) niczuk masakre kierowniczek ciota oczywiscie pracuje na rano bo by sie zmeczył fragles tylko straszyc potrafia nie polecam tu pracy dla nikogo rotacja taka ze szok chodz raczej nie ma tu komu pracowac , niedługo beda zatrudniac ludzi z grupa inwalidzka . DO PRACY POWINNO ISC SIE Z OCHOTA A NIE PO TO ZEBY BYC WIEZNIEM I CIAGLE SZYKANOWANYM. POZDRAWIAM CALA KADRE KIEROWNICZA Z WARKAŁ NICZUK WAM W (usunięte przez administratora)..

bogusia sąsiad

Boguś (a raczej prawdziwe imię... a niech będzie tajemnica, chociaż w oddziale wszyscy wiedzą) się już raz zwolnił, poszedł w świat za szczęściem, ale go wygnali, to wrócił na kolanach, a teraz znowu wszystko mu nie pasuje, bo dostał 500 podwyżki, a wymuszał 750. taki to dziad.

marek

kiedy przenosza oddzial sosnowiec do gliwic?moze ktoś odpowiedzieć?bo jakas wielka tajemnica z tego jest?miałem się przyjąć na magazyn,ale kolega mi odradzil.z jaworzna do gliwic to troszkę daleko .dziekuje za odpowiedz.

jarek
@marek

za tydzień z hakiem, ale nie do gliwic tylko do kołobrzegu

Lidia

Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie. Jego treść znajdziecie pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Szczególną uwagę warto zwrócić na §4. Zasady korzystania z Serwisu. Wyszczególniono tam jakie treści są na portalu niedopuszczalne. Warto pamiętać, że nie jest to miejsce do obrażania innych uczestników dyskusji.

Dominik

Wiem dlaczego się zwalniają i nikt o tym mówić nie chce. 2700 brutto (ponoć podwyżki od nowego roku) brak weekendów, minimalne premier (bardzo minimalne). Ale żeby nie było że jest tak źle. Ogólnie praca 99% na wózku widłowy, czyli plus bo patrząc na rynek pracy na magazyn się dostaniesz z uprawnieniami a będziesz dymał jak fizol a na wózek to sobie możesz popatrzeć jedynie. Co do doswiadczenia, no nie mówcie mi że doświadczenie nie jest na równi z zarobkami. Ja wolę dostać te 2tyś przez rok popracować a po pracy przy rozładunku to wszędzie przyjmą a też sam czujesz się pewniej że umisz jeździć na wózku i nic nie rozwalisz. Ogolnie 6/10 ja polecam ale to zależy od tego czy chce się pracować...

witam
@Dominik

Różne oddziały mają różne stawki i godziny pracy. Tak tylko napomknę.

Stefan
@witam

zgadza się różne, ale wszystkie mają wspólny mianownik prezes - żenująco niskie

zombie

witam, może ktoś się orientuje, jak w Pekaes wygląda praca na spedycji całopojazdowej krajowej. Chciałem złożyć doki do oddziału w Gdynii. Ogłoszenia wisiały i wisiały. Dziś patrze na pracuj.pl, wszystkie ogłoszenia na spedytorów poznikały na cała PL. Zawijać będą w siebie tą spedycje czy jakieś inne plany ..?? Proszę o o odp może ktoś się orientuje czy opłaca się tam składać dokumenty...:) Dzięki

Motem
@zombie

zdecydowanie odradzam, zadaj sobie pytanie dlaczego jest tam taka rotacja i tyle negatywnych wpisów tutaj.

moje

ameryki nieodkryles w pekaes sosnowiec niema szacunku dla człowieka tam tylko się licza cyferki jeden przed drugim wilkiem jak by mogli to by sobie oczy wydrapali tak się boja zarządu!!!

baca

a kolesiostwo? to zapomniales?prezesie pogon to kumoterstwo!!!!

kosynier

oddzial sosnowiec to wielki mobbing atmosfera skandal pozal się boze szkoda slow

KM

Ta firma to jedna wielka żenada, pracowałem w niej 2 lata temu i odszedłem, poszedłem do konkurencji, niedawno zostało mi zaproponowane ponownie stanowisko w tej firmie na międzynarodówce. Po rozmowie kwalifikacyjnej na drugi dzień dostałem informację, że zostałem ponownie przyjęty i witają mnie po raz drugi na pokładzie grupy PEKAES, parę minut po tym dostaje potwierdzenie zatrudnienia na e-mail ze wszystkimi szczegółami odnośnie terminu rozpoczęcia pracy itd. Nagle po 2 tygodniach od potwierdzenia, dzwoni do mnie żałosna Pani z rekrutacji i mówi, że moja kandydatura została anulowana, nie mogą mnie zatrudnić, nie potrafiąc podać powodu, niczego. Mój błąd to to, że postanowiłem wejść po raz drugi do tego syfu, gdzie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jedyne jej słowa to, że jej przykro ;) , mi również przykro że ta Pani pracuje tam i robi ludzi z balona, nadaje się co najwyżej do pieczenia bułek w Kauflandzie. Jeśli mi ktoś nie wierzy, mogę wysłać screen z potwierdzeniem zatrudnienia itd. Ludzie uważajcie;) jest mnóstwo dużo innych lepszych firm, które nie poosiadają tak chorej struktury, i które liczą się z człowiekiem i go doceniają.

Int sped
@KM

Dzki za opinię... Daje do myślenia. Też złożyłem cv tam , ale takiego nr to ja nie slyszalem...odpuszczam... Pozdro kolego

@Int sped

Nie ma za co :) każdy ma oczywiście swój wybór ja nie napisałem tego po to aby nikt tam nie szedł, napisałem prawdę, przestrogę dla każdego co może się stać i jak traktują ludzi. Dla mnie ktoś kto zatrudnia pracownika, następnie na 2 tygodnie przed rozpoczęciem pracy anuluje mu zatrudnienie jest żałosny i to zachowanie jest poniżej krytyki - tak się po prostu nie robi zwłaszcza po wysłaniu potwierdzenia zatrudnienia. Szkoda, że nie potrafi działaniami Pana Prezesa zając się główny inwestor PEKAES czyli firma Innova, uważam osobiście że ta firma działałaby dużo lepiej gdyby nie góra.

MW
@KM

Racja co do jednego Kamilu, że trochę późno dowiedzieli się za co był wylot z bptrans, ale dobrze, że to zrobili, bo wkopaliby się w wyjątkowo trudnego pracownika drugi raz...

Wrocławianin
@MW

Jedno jest pewne, firma zatrudnia , ale jak jesteś dla nich na dole za dobry i chcesz więcej zarabiać to Cię wypieprzają, albo sam musisz odejść bo rzucają Ci kłody pod nogi. A na górze? w tej firmie na górze pracują sami geniusze ;). Np Dyrektorami operacyjnymi oddziałów zostają brygadziści z magazynu hahahahahaha oraz innego tego typu historie.

pracujacy
@Wrocławianin

Hej, w PEKAESIE NIE MA STANOWISK A DYREKTOR OPERACYJNY ODDZIAŁU. CO ZA BZDURA!

heja
@pracujacy

taka sama bzdura jak to co autor złośliwie napisał, w nerwach nawet nie sprawdził, że bzdura :-)

@MW

Kolego skoro rzucasz tu imionami , to nie mijaj się z prawdą ;) chyba że chcesz sprawdzić w sądzie czy był jakikolwiek wylot z bptrans. Nie wiem czy wiesz ale posiadam coś takiego jak świadectwo pracy, które obrazuje z jakim skutkiem ustała praca zarówno w bptrans jak i pekaes i z tego co wiem to obydwa stosunki ustały gdyż sam wam rzuciłem wypowiedzenia na stół. I jak dobrze też wiesz prawo nie jest mi obce więc uważaj co wypisujesz bo oszczerstwa i zniesławienie póki co są jeszcze karane :) Pozdrawiam serdecznie

BMW
@KM

Nie strasz Kamilu, nie strasz, bo świat jest za mały na takie rzeczy, ale jeszcze musisz dorosnąć, żeby to zrozumieć... takie twoje nastawienie do firm, przez które się przewinąłeś, jak wpisy co je tu zamieszczasz... i pomyśl sobie czemu cię nie chcą?

@BMW

Ja Cię nie straszę, informuje :) i doskonale wiesz o czym mówię. Myślisz, że jak ustawisz tutaj 5 nicków innych to jesteś anonimowy? żałosne - dowodzisz kim jesteś. Świat jest za mały ale dla takiego małego człowieczka bez ambicji jakim jesteś Ty. A jak masz jeszcze coś mi do powiedzenia to zadzwoń, albo spotkaj się i powiedz w 4 oczy zamiast pisać te żenujące i zakłamane wypowiedzi.

@BMW

I jeszcze jedno, nastawienie ? Człowieku ja opisałem całą prawdę, na którą mam dowody. Widzisz różnimy się tym, że Ty możesz tylko pisać o mnie bzdury niepoparte żadnymi dowodami, ja natomiast mam ich mnóstwo w postaci rozmów, meili, wniosków + opinie byłych pracowników, które leżą i czekają na odpowiednią godzinę. Więc zastanów się co tu wypisujesz, bo przestałem się z wami cackać jak to miało miejsce gdy pracowałem u was, teraz jest akcja i następuje moja reakcja prawna. Kończę tę żenującą dyskusję z Tobą. Pozdrawiam serdecznie

BMW
@KM

...i odpowiedz sobie czemu cię nie chcą... też bym zrobił tak samo...

Wanda_Blo
@KM

Tak tylko z boku czytając wasze potyczki ludzie, to to co piszesz KM, to jak to taka żenada jest ta firma, żałosna, jakiś nie taki prezes, to po co ty się tam pchałeś w ogóle? Czy tu nie jest z kimś nie tak chyba? Jakbym miała takie złe opinie o firmie i że już w niej byłam, to nigdy w życiu bym papierów nie składała jeszcze raz w to samo miejsce. Jak to mówią dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Dziwne to twoje conajmniej wygląda.

duck
@KM

daj im popalic Kolego , bedę Ci kibicował jak wielu , którzy sie przejechali na tej firmie

Monkey
@duck

A ja tobie, brawo ty!

@duck

Kolego nie mam ochoty nikomu dawać popalić :) nie interesuje mnie ta firma, zakończyłem ten etap w swoim życiu bardzo dawno temu i nie mam zamiaru o tym pamiętać, każdy jest dorosły i decyduje za siebie. Jeśli ktoś chce to tam pójdzie i sam się przekona jak jest i podejmie decyzję. Ja po prostu nie życzę sobie zaklamanych komentarzy na mój temat i tyle, bo jeśli coś jest prawdą to niech tu napisze a jeśli tylko szykanuje nie mając żadnych dowodów to lepiej niech zamilknie. Pozdrawiam i życzę każdemu wszystkiego dobrego a przede wszystkim zajęcia się swoimi sprawami i życiem a nie ciągle mieszanie w życiu innych.

Miras Szczecin
@KM

Kolego nie mogę uwierzyć ze ich nie pozwałeś. sprawa nie do przegrania w okolicznościach przedstawionych przez Ciebie, tym bardziej ze to "mistrzowie procesowi" jak potrzebujesz pomocy chętnie pomogę.

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.