GEODIS Road Network sp. z o.o.

2.3/5
Na podstawie 369 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

spedytorka była

tragiczna atmosfera, niskie płace, brak premii, brak benefitów, trąci na każdym kroku poprzednią epoką - odradzam ryzyko podjęcia tam pracy.

spedytor obecny
@spedytorka była

no przecież dobrze wiesz, ze robiłąś 2 zelcenia dziennie to z czego ci się miałą premia naliczyć? zżarty sobie nie rob dziewczyno!

nik
@spedytorka była

jak już odeszlas atmosfera od razu się zmieniła, jest już normalnie

handlowiec_były

Zapomniałem dodać, że ponad drugie tyle brutto można wyciągnąć z prowizji jak ktoś chce.

@handlowiec_były

Zgadza się kolego ale tylko teoretycznie, w praktyce tak Ci wyliczą premię ze będziesz jeszcze na minusie.

handlowiec_były

O to się nie zgodzę kolego czy koleżanko kto tam pisze. Różne rzeczy mógłbym o nich teraz powiedzieć, jak napisałem wcześniej, ale takie coś się jeszcze nie zdarzyło jak mówisz- akurat to ci każdy handlowiec sam potwierdzi. Jak ktoś nic nie zrobił - nie dostał, normalka to przecież; ale o minusie nie mów, bo to chyba niepoważne w opinii.Ten co zrobił, normalnie naliczone zawsze jakieś dyskusje jeden czy drugi ma, bo jeszcze by sobie coś dopisać chciał ze sprzedał to czy tamto czy nowe czy nie, ale policzone i wypłacone zawsze na czas. masz prawo pisać co chcesz oczywiście anonimowo tutaj ale to trzeba im oddać honor, co by nie myslec sobie.

Win
@handlowiec_były

Kolega dobrze mówi mnie też oszukali na premii - Twoja wypowiedź jest prawdopodobnie wynikiem Twojej krótkiej styczności z tymi ludźmi, a słowo honor to poważne nadużycie w stosunku do nich.

Srin
@Win

Każdy mierzy swoją miara co widac po tobie, ale. ty z pewnością handlowcem tam nie byłeś. dosrac zawsze można pod pustym nickiem... powodzenia

Mąż żony wolnej
@handlowiec_były

Co to za bełkot? Skoro tak dobrze płacą ciekawe dlaczego Ci mądrzejsi już dawno pracują u konkurencji? Dobra atmosfera... Chyba w toalecie jak psikniesz Brisem

handlowiec_obecny
@Mąż żony wolnej

Po twoim odejściu już nie trzeba psikać, przestało śmierdzieć :-)

Mąż żony wolnej
@handlowiec_obecny

Słabe to... Ale wiadomo wiaderko wazeliny i aby do przelewu

handlowiec_obecny
@Mąż żony wolnej

A pewnie, że tak - twoja szkoła nie idzie w las! Moje wiaderko to nic wobec twojej beczki wazeliny co po tobie została, jeszcze jej używamy tak, jak nas uczyłeś pilnie! Sie ma mądralku! A smród uszedł naprawdę, to nie żart...

Nemo

Ogólnie - kiepsko. Pozbywają się ludzi kompetentnych, zatrudniają każdego kto się zgłosi, bo chętnych coraz mniej. Ogłoszenia z ofertami pracy nie świadczą o rozwoju firmy tylko o tym, że ludzie stąd uciekają, bo mają dosyć nękania i mobbingu. Warunki pracy i płacy poniżej przeciętnej. Nie liczy się pracownik tylko cyferki, raporty. "Góra" czyli stanowiska nadzorców z batami zwiększone do granic absurdu. Efekt - ci nas samym dole zaczynają się bać nawet własnych myśli.

@Nemo

to uciekaj jak tam jeszcze jesteś, bo ciebie się nie pozbędą przecież, skoro kompetentnych się pozbywają... ja tu lubię czytać takie obsrywanie, jak ktoś wie naprawdę, to bekę śmiechu ma z tego :-)

Nemo

Już dawno nie pracuję w tej firmie - zapewniam cię, że konkurencja umie docenić moje kompetencje. Trzeba przyznać, że zostałem dobrze wyszkolony, ale w czasach, kiedy ciebie jeszcze tu nie było. Ty jesteś wyszkolony w nieco innej kwestii - plucie jadem. Takie zachowania są charakterystyczne dla ludzi, którzy nie mają argumentów.

karo
@Nemo

Patrząc na waszą dyskusję z boku to czy ja wiem kto tu jadopluciem lepszy? Chyba że się ktoś podszył pod twój nick...

@Nemo

te czasy na szczęście dla wszystkich już dawno minęły bezpowrotnie

a

mybenefit te punkty kiedyś dostałeś gotówkę i se zrobiłeś z nią co chcesz a teraz jesteś zmuszony wydać na to co ci zaproponowali na tej stronce

łapówki !!!!!!!!!!!!!!

kiedyś był dodatek wakacyjny i świąteczny w gotówce i se można było kupić co się chcę a tu nagle ktoś dostał bonus do kieszeni i zrobili punkty które można w (usunięte przez administratora) wsadzić dla takiego prezesa co się pod tym podpisał do wykorzystania w większości w dużych miastach mniejsze miejscowości nie maja nic . to jest nie sprawiedliwe !!!!

łapówki !!!!!!!!!!!!!!

buzdygan

Szukają teraz w Błoniach na stanowisko Specjalista ds. Dystrybucji. Wie ktoś ile się zarabia w PEKAESIE na takim stanowisku?

Wiem bo wiem

tak, dają akurat to co obiecują, pełną wyzwań pracą czytaj robota po pachy. Sprzedając paletę za 70 zł all in jak Ci się wydaje kto zapłaci deficyt? przewoźnik - niechętnie a bynajmniej za długo nie pojeździ a więc pozostaje pracownik z niego trzeba wycisnąć

walus

Oczywiście ze wpis poparty jest faktami. Na logikę kolego - jak Ci się wydaje dlaczego cały czas mają zawieszone ogłoszenia czy dlatego ze tam jest tak fajnie czy dlatego ze jest taka rotacja? Odpowiedź wydaje się oczywista. Dla magazynierów na rynku jest tyle ofert, że możesz wybierać przebierać a na pewno Pekaes SA nie jest dobrym miejscem pracy.

walus

Ale najbardziej mnie bawią te wpisy prezesów o benefitach które są ale dla nich i ewentualnie dla dyr. jako magazynier specjalista albo brygadzista to zapomnij

różne rzeczy ludzie tu wpisują, ale takich bredni to już dawno tu nie było! masz bujną fantazję człowieku albo tak nierówno pod sufitem, że normalna myśl ma problem z dotarciem do końca rozumu, no chyba, że go tam nie ma, to nie dotrze nigdy... podejdź na dyżur do psychiatry, może coś ci doradzi...?

jasko

1850 - 1900 netto

Bubek
@jasko

!? To co ty tam robisz, magazyn sprzątasz ????

Sin
@Bubek

sprząta sprząta i końca nie widać o efekcie nie wspomnieć tego syfu i tak nikt nie posprząta więc robotę za 2000 brutto ma do emerytury.

admin
@Sin

sprząta po tobie, więc ma roboty co nie miara!

kRuKerS

hehehe Sa ludzie ktorzy sa wporzadku sa tez nie ludzie ktorzy nie sa wporzadku... niedoceniaja pracownikow kierownicy zmiany nadaja sie do zwolnienia jest tylko jeden ktory b.dobrze pelni ta funknje ..... pracownicy starzem starsi nirz 5 lat maja wyj.... i mysla ze wszystko im wolno do tego przysszedl nowy kierownik i sie zbytnio poczówa...mam zone i dziecko a ten balas mnie zwolnil o tak bo ktos mu nagadal głupot . zwylky kiep grodziska albo huk wie skad ..........ale takto spoko .. ps dawny kierwonik byl 100% lepszy czyli znal sie na tym stanowisku nie to co temten obsra....niec. . . . ps grzes i olek to sochisci i komfitury .

@kRuKerS

kto tu sie podemnie podszywa ??

kRuKerS

f

brawo Ty, powodzenia!

popis
@f

przecież to jest kolego wpis PR a nie prawdziwego pracownika, nikt jeszcze nie napisał nic pozytywnego o tej firmie więc prezes sam działa od wielu lat na tym forum.

Lewy

Cały dzień i noc gramy w szachy elektryczne i cymbergaja, nic innego nie musimy robić.

sławek

nie wnikaj, po co ten bzdurny wpis?

Robotnik

Czuj się wzięty pod uwagę w rekrutacji na stanowisko głównego sprzątacza! Tylko czy cię puszczą z obecnego twojego śmietniska?

Dyrektor

Syf w tych waszych magazynach że oddychać się nie da przez ten kurz :) szukacie może sprzątacza? :)

litera

ja też tak uważam! powinni mieć 4 godziny pracy i 4 godziny odpoczynku! 2 pracują, 2 odpoczywają, 2 pracują, 2 odpoczywają; a jak ktoś by chciał iść do domu na te ostatnie dwie godziny - to też tak powinno być! max 6 godz w robocie i tyle - taki postulat trzeba dać do sejmu!

magazynier
@litera

6 to za dużo! max 4 dziennie, reszta na grilla :)

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.