Opinie o LPP S.A. w Machnacz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LPP S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Machnacz

Moze ktos z kadry kierowniczej sie zainteresuje brygadzista na przyjeciu ktory ciagle bawi sie telefonem, nie fajnie sie dzwiga caly dzien kartony i patrzy jak sie ktos obija i jeszcze sie cieszy dodatkowo przeszkadza w pracy, malo ludzi juz przez niego uciekla? mowa o chomiku oczywiscie

Fifa
@Monika

@Monika @Roksana na tą chwilę nocek w styczniu nie ma i nie będzie. Ale od kwietnia prawdopodobnie bo to też nie jest pewne na 100% jeśli będzie dużo pracy cały magazyn będzie pracował w systemie 3zmianowym

Nowakowska Julia

Praca bardzo przyjemna i lekka jak najbardziej polecam :) smaczne obiadki uprzejmy zgrany zespół. Praca pod opieką "Sylwii w czarnej kamizelce" jest niezwykle miła, spokojna, bardzo zorganizowana. Szacunek i ogromne podziękowania. Polecam firmę z czystym sumieniem:)

Witam , czy czy ktos w koncu zauwazy ze bry.Sylwia to 1 wielka pomyłka?

Dużo mam znajomych ,którzy pracują w Lpp i umowy na miesiąc

Talkins

Jestem mile zaskoczona atmosferą panującą na dziale w którym pracuje. Wszyscy są pomocni i bardzo mili. Roksana wydaje się mega sympatyczna i dba o to aby nowy pracownik wiedział czego się od niego oczekuje i czuł się mile widziany.

Wolf

Przecież to nie prawda, nie wiem po co to piszesz, Monika i Weronika nigdy nikomu nie dawały.

Rudy Nowy wpis
@Wolf

To chyba tylko tobie nie dawały.

Wolf Nowy wpis
@Rudy

Rudemu to na pewno nie

Obserwator Nowy wpis

W końcu ktoś zauważył zachowanie Weronisi smarkula która nie ma pojęcia o prowadzeniu stanowiska brygadzista zaczęła pracę pierwszą od LPP I ODRAZU BRYGADZISTKA .Nie szanuje drugiego człowieka poniża a jak ktoś jej coś powie ma przechlapane ponieważ ma dwie osoby postawione wyżej

Byly pracownik Nowy wpis

W tym LPP rządzą smarkule na stanowisku brygadzisty nie mając pojęcia o kierowaniu tym stanowiskiem ale poniżając ludzi to piersi

Zainteresowana

Czy ktoś wie kiedy teraz będą przyjmować do pracy

Podstępny glodomorek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Hej kochani. Miałbym dla was mała zabawe. Do wygrania jest 15 minut przerwy gratis. Jesteście gotowi ?

Wozkowy

Nowakowska Julia

Chciałabym się odnieść do sytuacji w jakiej się znalazłam bardzo chciałam pracować w tej firmie zrezygnowałam z zasiłku dla bezrobotnych i przyjęto mnie do pracy lecz nie spodziewałam się że po zachwalaniu pracą w tym zakładzie po miesiącu mi podziękują usłyszałam tylko że dobrze pracowałam ale nie ma pracy i umowa nie zostanie przedłużona chciałabym żeby firma zanim przyjemnie pracownika przeczytała lub nawet porozmawiała z pracownikiem wiedząc że zrezygnowałam z zasiłku bo chcę pracować zostałam dziś z niczym bez pracy ,bez pieniędzy i bez zasiłku.

Witam , czy czy ktos w koncu zauwazy ze bry.Sylwia to 1 wielka pomyłka?

Sorter

Najlepiej ja ignorować, nie ma sensu wchodzic z nia w dyskusje bo i tak nic nie rozumie

jakby sie nadawała bardziej to ona by tam pracowala a nie po 5 dni po kazdym dziale i wynocha,nikt z nia niechce pracowac

ProfesorWilczur
@Marta

A może gdybyś Ty się nadawała na stanowisko Brygadzisty, nie wypychała byś do dnia dzisiejszego kartonów, ale Twoje kompetencję są odpowiednie do Twojego stanowiska :)

Bartos

No tak,z tej to akurat zwala jest

@ProfesorWilczur

a czy ja pisalam ze sie nadaje na brygadziste,nie kazdy sie nadaje to zarzadzania ludzmi w szczególnie Sylwia

Z tego co rozumiem, skoro wyżej wymieniona Pani zaczynała jako pakowaczka a na chwilę obecną jest brygadzistką, jest możliwy awans w tej firmie? Jakie trzeba spełniać warunki żeby go dostać?

Pracownik lpp

Dziewczyna chociaż ma coś w głowie i jest zabawna nie tak jak inni brygadzisci z sortera. Oby więcej takich brygadzistów ????????

Pracownik sortera
@Monika

Na awans możesz liczyć po dwóch latach, ale prędzej i tak cię zwolnią bo nie mogą dawać więcej umów na 3 miesiące ????

@Pracownik sortera

Teraz nowym pracownikom dają umowę tylko na miesiąc

Dużo mam znajomych ,którzy pracują w Lpp i umowy na miesiąc

...

praca na paletyzacji wygląda tak jednego dnia robisz nic bo nie ma co robić a drugiego dnia 600kartonów z czego większość jest +15kg jeśli chcesz mieć problemy z kręgosłupem i z nogami to tu jest możliwość żeby się dorobić na pewno nie pieniędzy, lepiej rwać pieczarki albo paprykę w Holandii, przemiał ludzi jest ogromny jak tak dalej pójdzie to firmę przeniosą do Indii do Bombaju.

Olek
@...

Taka praca..na przyjęciu i wysyłce też dźwigają kartony... zawsze można zmienić..

Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Kiedy planują otworzyć nowy zakład..? Kiedy będzie nabór nowych ludzi? Też będzie tam system 3 zmianowy?

Marcinek

Rozmawiałem dziś z kierownikiem i Dyrektorem ze jak ruszy druga ha la na 100%będzie system pracy 4brygadowy to zaczynam szukać czegoś innego

Zainteresowana
@Marcinek

Ale czy to pewne już że będzie system 4 brygadowy

Talkins

Tutaj się kłania brak doświadczenia w zarządzaniu ludźmi co było widać wczoraj, zero pomocy ze strony kierownika a jak pan napompowany chciał jej pomóc to marudzenie przy wszystkich do niego katastrofa organizacyjna jednym słowem

Jestem pracownikiem od dwoch lat i mam pytanie do osób komentujących kto to jest lider bo nie spotkałam się z takim stanowiskiem w firmie LPP . Może wam się firmy pomyliły nie na tym profilu piszecie. Polecam pracę w LPP

Pracownik sortera

Ktoś tu chyba za dużo czaruje . Z tego co wiem i widzę to Monika jak najbardziej się nadaje na Liderkę. Pracuje równo z ludźmi i nawet chodzi na wypych pracować. Jest bardzo pracowitą osobą. A jeśli chodzi o to że pyta się ciągle Brygadzisty to moim zdaniem lepiej się zapytać 100 razy niż zrobić jakiś blad. Każdy brygadzista ma inną technikę pracy a ona od niedawna z nim pracuje..Nikomu nie zaszkodziła i jest miłą osobą. Nie to co Paulina. Owinęła sobie specjalnie Marcinka wokół palca i tylko siedzi przy nim lub stoją i się śmieją głośno. Żenada wielka. Do kierownictwa zwraca się jak do kolegów , zero wychowania . Powinni ją zdegradować na wypych..

@

Przestań pisać bzdury nikt nagonki nie musi robić bo wszyscy widzą co się dzieje .

Kandydata

Jak wygląda praca w lpp naczym polega .

@pracownik.lppp

Pracuje chwike i szczerze powiem ze praca nie jest zła, zrezta jak ktos chce pracowac to sie odnajdzie.. Podejście z tego co słyszę to się zmieniło.??? kierownik na plus. Brygadziści uważam mało wymagający robić swoje i tyle. Problem jest w ludziach/pracowniach i tylko w nich. Na jednym dziale widzę że troszeczkę przesadzaja z obijaniem się od roboty. Przesiadywanie z łazienkach po pół godziny dwa czy trzy razy w ciągu zmiany to trochę za dużo chyba??? A wysmiewanie się z innych jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) jak najmniej jak najmniejszym wysiłkiem i ..... chwalenie się ile to się nie zrobiło. .... Obgadywanie ileż to energii zmarnowane, można byłoby spożytkować na coś innego ale cóż !! -80% pracownikow nie umie beż tego żyć /kazdy tak jest obserwowany ze mozna sie zdziwic_ nie wazne czy facet czy kobieta widza wzyzstko z kim wchodzisz do pracy z kim wychodzisz kto z kim przyjezdza jakkm autem czy autobusem ktorym o ktorej gdziw wsiadasz itd itd.. Można na poziomie pogadać o filmach podróżach samochodach czy nawet książkach ale nie plotki ważniejsze.

@@pracownik.lppp

A jak dostałeś/aś się do Lpp?Bo ja złożyłam CV na początku lutego i cisza.

Rekrutacja

No tak a ja nie mogę się dostać od lutego a poszukuję pracy bo ciężką sytuację i nie łatwo wogóle gdzieś się dostać do pracy.

Rekrutacja

Dostarczyłam CV w biurze Randstad na początku lutego i cisza a już podobno kobiety przyjmują , dodzwonić się nie idzie bo mogę dzwonić do skutku i nikt nie odbiera.Masakra i weź tu szukaj pracy w Polsce jak każdy ma w (usunięte przez administratora) chętnych do pracy!!!

Rekrutacja

Łaskawie pani z Randstad oddzwoniła po kilku dniach bo napisałam SMS i dzwoniłam po raz kolejny to powiedziała że będą końcem marca przyjmować a czy to prawda to też nie wiadomo.

Tak to jest jak się ludzi z zerowym doświadczeniem awansuje, nie ma zielonego pojęcia jak z kimkolwiek rozmawiać jak sie jej coś powie to zaraz krzyki albo płacz, ogólnie to pracownik pokroju Moniki, Kolanka czy chomika co jest z tymi kierownikami że nic z takimi brygadzistami nie robią przecież oni tylko wizerunek firmy niszczą

Jp

Co wy ludzie tu wpisujecie totalne (usunięte przez administratora)to świadczy tylko o was nie ma takiej osoby i wogóle bzdur nie wypisujcie bo tylko firmie wyrabiacie reputację a wcale tak nie jest ogarnięcie się jak nie znacie sytuacji .

.....

Widzę po wpisach, że ludzie pracujący w Lpp nic nie umieją...np.brugadziści ..czy góra.. dziwne zakład nadal funkcjonuje..co lepsze będzie się rozbudowywał ...rada dla leserów (bo to większość ich wpisy)zajmijcie się pracą ( lub zmieńcie pracę)a nie siania plotów.. domysłów i obrabiania dupy...opinie łatwo zszargać.... jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził

Bhbu

Haha Lpp się rozbudowuje chyba w Pruszczu następna badziewna firma co brygadziści i kierownicy zostalu wybrani z przypadku jak Marcinek Kolanko Napleta jak 5acy są kryształowi to niech pokażą kwity ze w poprzednich zakładach byli brygadzistami minimum 2 lata.Zaskocze Cię nie pokaza bo nie byli pracowali jak zwykli pracownicy na kasie.Lpp myśli że jest gigantem a to zwykły sklep z tania odzieżą jak by nie inwestorzy i akcjonariusze to by nie istnieli.Wladciel dorobił się sprowadzając ciuchy z Turcji w latach 90 na stadion dziesięciolecia. Też startowałem na brygadzistą nie wybrali mnie bo nie miałem puknych ust i dekoltu i nie jeździłem na rowerku.Ale dobrze to wyszło jestem dyrektorem operacyjnym Adidas.com i wykorzystuje wiedzę zasoby praktykę i doświadczenie z lpp.Zaklad jest dobry tylko ludzie na siebie skarżą bo myślą że bd mieli lepiej i ta norma 130 procent musisz robić co mc bo premii nie będzie a ludzie się godzą pracować na akord jeszcze żeby dobrze płacili

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Machnacz

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.