Opinie o LPP S.A. w Machnacz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LPP S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Machnacz

Aaa

Drogie koleżanki czy nikt nie widzi zachowania jednej liderki krzyczy na każdego drze się nic jej powiedzieć nie można bo zaraz beczy to jest chore co ona wyprawia czy nikt tego nie widzi

Sebastian

Mimo wtopy (wg firmy alkochol, wg sądu jednak nie) firmę dalej traktuję jak drugi dom. Niestety wstępu już nie mam... Żal do kierowniczki zostaje, wiedziałem, że jej przeszkadzam. Mimo wszystko wróciłbym ;) Info dla nowych: troszkę myślcie, troszkę się starajcie, troszkę nie słuchajcie głupot i będzie ok ;) Info dla obecnych: Zaciskajcie (usunięte przez administratora), będzie git ;) Pozdrawiam cieplutko, "ten w czapce"

Nikt
@Sebastian

Pięknie ziom... Teraz widać czarno na białym, jakich firma zatrudnia niekompetentnych ludzi w dziale HR, BHP i kierowniczym, gdyż znajomość przepisów jest im obca. A doszły mnie słuchy, że zaraz czeka ich wizyta PiPu, bo konsultacja z kancelarią prawną utwierdziła pracowników w przekonaniu, że rudy dał podwyżki w różnej wysokości w zależności od długości trzymania paluszka w pewnym miejscu. A to ponoć żadna podstawa do różnicowania zarobków gdyż przepisy w tej kwestii są jasne. Nagłaśniać wykroczenia @Pracodawca przeciw prawom pracowniczym i jeszcze raz nagłasniac by potencjalni pracownicy zastanowili się kilka razy zanim się wpakują na (usunięte przez administratora).

Wózkowy

Brawa dla Pana dyrektora że osoby co niechodzily na nocki muszą się zlozyc na ich 5%premii. Czyli nocka dostaje 15% premii a reszta tylko 10 % i wszyscy muszą się na nią złożyć. Super firma brawo.Kiedy podwyżka miała być decyzja do końca tygodnia i jak zawsze olewka i zero informacji.A bony na święta to jakiś żart a agencja pół czekolady i bon na 100 zł do Lpp.Pozdrawiam

popo
@Wózkowy

wszyscy dostali tyle samo przecie

Igor

Jak w tym roku z bonami na święta znowu tylko Ci z lpp dostaną po 1000zl a ci co z agencji tylko czekolada i bon minus 99% na jedną rzecz do 100zl śmieszna firma.Bhbu trzeba przezimować i uciekać z zakładu co nie ma szacunku dla pracownika.

Ciekawy
@Igor

Od kiedy wprowadzają system pracy 3 zmianowy dla wszystkich?

Szok
@Igor

W imieniu pracowników agencyjnych serdecznie dziękuję szczególnie za tą czekoladę. Jeszcze nigdy żaden pracodawca nie dał mi tak obfitego prezentu... Plujecie ludziom w twarz! :-(((

Rudy z WC
@Szok

Ta firma to porażka czekoladę chyba nie wiedzą że teraz na start z benefirow są dwa razy bony na święta wakacje pod grusza siłownia za 2zl a w lpp benefit czekolada na święta a co ja mam włożyć do garka i powiedzieć rodzinie że to barszcz.i dofinsowanie do posiłków i transport za opłatą gdzie moje świadczenia socjalbe co comiesiac z mojej pensji są odprowadzane aaa zapomniałem na fundację idą jak u grzadziela tylko on daje to we Włocławku a lpp daje to w Gdańsku i okolicach.Niech firma zacznie działać i ogarniać prawdziwe benefity a nie zajmuje się głupotami podwyżki dla brygadzistów a reszta gdzie.Potrzrbne to jak k... majtki krystian kolanko dj zawisza czarny i chomik może by się wzięli do roboty a nie siedzą w biurze robią zdjęcia na komendę komando wojskowego a potem zwalniają ludzi.Niedlugo nikt tam nie będzie pracował ludzi zwalniają bo lepiej z agencji zatrudniać na miesiąc i out brawo.W pruszczu jeszcze lepsze cyrki tam tylko zatrudniają Ukrainczykow bo polak za dużo gada i by chciał podwyżkę super firma tylko chamstwo (usunięte przez administratora) i kolesiostwo krystian ma swoich ulubieńców i kolanko tez dlatego trzeba opuścić zakład

Baton

Agencja ma podpisana umowę z lpp ilu zatrudnić.Jak dyrektor stwierdził to są tylko zwykli pracownicy co w każdej chwili można ich zwolnić nie bd zdziwiony jak zrobią jak w tamtym roku 220 osoba nie przedłużyli umów.To w gestii pracodawcy jest danie bebefitow a nie agencji czym się różni człowiek z pieska przez agecje co dostaje bon minus 99% i czekoladę niż starszy operator wózka widłowego co ma umowę z lpp na czas określony i nie dosyć że dostaje bon czekoladę to 1000 zł bonów na święta plus 200zl na każde dziecko agencja ma tylko ludzi ściągać ich nie interesuje nic więcej

@Baton

Skąd żeście przyspawali ten 1000? Zacznijmy od tego że masz 3 poziomy tych dodatków. Czyli 500, 800 i1000 złotych. Jeśli myślisz że firma ma obowiązek dawania ci tego to nie za bardzo. Tak samo bajki w stylu że jak pracujesz przez agencję to dostaniesz i od firmy i od Agencji, bo przypomnę że Agencja ma takie cuda jak karta Multisport itp. Po więcej proponuję poczytać bądź pogadać z radcą prawnym jak to wygląda w kwestii prawa pracy.

Baton

Bhbuh dobre są te poziomy.A ile kasy dostanie agencja zero tylko czekoladę na święta. Tu nikt nie jest pewny swojej pracy pracownika co są na umowie lpp nie przedłużają umow o pracę to o czym my rozmawiamy.karta multisport to juz przeżytek co miesiąc pracodawca odprowadza od ciebie składki na fundusz socjalny.Taki gigant odzieżowy a mie stać go na wakacje pod grusza karty paliwowe lub jeszcze inne benefity jak w innych firmach typu dino lub coś w tym stylu.Ale jak chcesz być (usunięte przez administratora) Pana dyrektora to bądź.Jak żyje kasjerka z działu mięsnego z Tesco dalej na wysokim stanowisku

xyz
@Baton

LPP przejmuje stopniowo ludzi z agencji pracy. w zeszłym roku przejeli mnóstwo ludzi. jeśli ktoś pracuje to idzie do lpp.

Wozkowy

Kompletacja

A kluczyki dalej sie sprzedaje?

Za dobra prace podobno maja mu leżak dać, jak on na tej kompletacji pracował? bo tego siedzenia praca nazwać nie można

Pracowałem z nim 2 lata i on nigdy na zadnych pieskach nie jezdził więc zmien informatora :)

Obserwator

Jest w tym dużo racji, a to że jest na czym oko zawiesić.... Przestańcie... Chyba na głupocie.... Dodatkowo ten kierownik ciągle uśmiechnięty z zeszytem i też chyba u niego słabo z wiedzą na temat sortera... Ciekawe co zrobią, jak przyjdzie dużo roboty...

Policyjny Pies

Jak tam szare myszki od kiedy 3 zmiana od marca a podwyżki dla operatorów wysokiego składowania dobre oni powinni obniżkę dostać a nie podwyżkę chyba normy.Jak Chomik dalej pracuje czy już na mielonce robi bo tak się chwali

Ciekawy
@Policyjny Pies

Agencja dała ogłoszenie. Czyżby wymiana ludzi? Jednych wykopią, by nowych na chwilę przyjąć i kaskę przytulić z końcem stycznia.

adam

Zadnej 3 zmiany nie bedzie.Są przyjecia i praca od 1 lutego.Szykuje sie wymiana i zwolnienia pracowników.Takie informacje mam od agencji ranstad

Przez agencję pracy jesteś pracownikiem tymczasowym i w każdym momencie mogą ci podziękować.Do tego agencję pracy przyjmują na dwie zmiany praca od 1 lutego i nic nie wiadomo o 3 zmianie jak by było na 3 zmiany to już dawno by wprowadzili system 3 zmianowy.

Lol
@Adam

A ty jesteś obecnym pracownikiem czy dopiero się przyjmujesz do pracy?

Kolejny świetny pomysł dyrektora Adama i jego zastępcy który tylko przytakuje. Zrobili roszadę między brygadzistami dobra ok zrobili roszadę między kierownikami dobra ok ale tak pomieszali że głowa mała. Przykład u nas na sorterze zostawili jedna brygadzistę ze starej ekipy i jedna która jest dwa miesiące dali dwóch nowych brygadzistów z innej sekcji i innej zmiany mało tego kierownika z innej sekcji i zmiany. To w styczniu zakład stoi

Przemysław

@Ja , bardzo dobre posunięcie. To nie przedszkole i kółko różańcowe. Na sorterze i nie tylko bardzo dużo pracowników jest spoufalona z brygadzistami stale dostają taką pracę żeby jak najmniej się napracować gdzie inni muszą za nich zasuwać. To samo jest z urlopami pupile dostają kiedy wypadają jakieś święta majówki a gorszy sort który nie trzyma paluszka w czterech literach może zapomnieć o urlopach w te dni. Do pracy przychodzi się pracować a nie na pogaduszki.

@Pracownik pieska

Pracuje od jakiegoś czasu w tej firmie na pieskach i szczerze mówiąc nie narzekam ani na pracę , ani na ludzi wokół , atmosferę , przydzielone obowiązki. Norma jest do zrobienia bez wielkiego przemęczania się , jest poprosru optymalna , obiady praktycznie za darmo , przerwa 30 min , napije z automatów praktycznie bez limitów , normalna atmosfera robisz swoje nikt nie stoi Ci nad głową , masz gorszy dzień robisz wolniej , na drugi dzień możesz nadrobić. Co mnie pozytywnie zaskoczyło wypłata od stycznia nie została zrównana do najniższej krajowej tylko podniesiona stosunkowo o tyle samo co w poprzednim roku. Jedyny minus moim zdaniem to comiesięczną umowa z niewiadomą czy zostanie ona przedłużona tym bardziej po zrezygnowaniu z nocek jest więcej ludzi do pracy na pieskach niż samych piesków , z logicznego punktu widzenia moim zdaniem posypią się zwolnienia na koniec roku w sensie nie przedłużone umowy mimo zapewnień kierowników że nie. Bądź zostaną wprowadzone nocki jeśli będzie tyle pracy ile jest zapowiadane dla chętnych bądź jako stała zmiana.

Przemysław
@@Pracownik pieska

@Pracownik pieska , tak ja mówisz zwolnienia mogą być lub może być rotacja że dziś pracujesz na sorterze lub na przyjęciu kontenery, paletyzacja. Opcją jest tylko czy komuś to będzie pasować i dlatego mogą się sami zwalniać. Praca na której na pieskach najmniej się można napracować to transporty tam tylko stoisz ale tam też można rotować ???? sorter

Moze ktos z kadry kierowniczej sie zainteresuje brygadzista na przyjeciu ktory ciagle bawi sie telefonem, nie fajnie sie dzwiga caly dzien kartony i patrzy jak sie ktos obija i jeszcze sie cieszy dodatkowo przeszkadza w pracy, malo ludzi juz przez niego uciekla? mowa o chomiku oczywiscie

Przyjmują obecnie kobiety do pracy?

Roksana

Mam pytanie czy są nocki w lpp

@Roksana

Na tę chwilę nie, ale już zbierają kandydatów na nocki w styczniu.

Fifa
@Monika

@Monika @Roksana na tą chwilę nocek w styczniu nie ma i nie będzie. Ale od kwietnia prawdopodobnie bo to też nie jest pewne na 100% jeśli będzie dużo pracy cały magazyn będzie pracował w systemie 3zmianowym

Po prostu Hektor

Dlaczego ta firma jak zawsze jest na poziomie przedszkola pod względem organixacji i czemu brygadzista na kazdym zebraniu gada żeby brać wolne a nie mogą zrobić wolnego tak zwanego postojowego człowiek by po wcześniejszym powiadomieniu nie musiał by dylać tak na darmo do pracy

Brawo dla Lpp jak zwykle (usunięte przez administratora) ludzi na wypłatach za listopad brawo ????

Baton

Masz rację mnie (usunięte przez administratora) na 300 zł norma wyrobiona tyle samo godzin w pracy ta sama podstawa co kolega i dzida mi 300 zł mniej dali a jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę przez (usunięte przez administratora)lpp

po prostu ja

Polacy to naród malkontentów. Rzygać się chce od czytania 95% zamieszczanych tu komentarzy. Współczuję osobom, które chciałyby dowiedzieć się czegoś o firmie i żeby wyłuskać jakieś rzetelne informacje, muszą przedzierać się przez takie (usunięte przez administratora) Centrum LPP w Brześciu niedługo stukną 2 lata i mimo wielu zmian (w tym kadrowych, na stanowiskach przeróżnych szczebli) firma działa i ma się dobrze. Co oferuje firma pracownikom: wynagrodzenie (w tym premię za ferkwencję i wykonanie planu); transport z Włocławka i okolic; posiłki; bony pracownicze. A ty co zaoferujesz? Bo najłatwiej jest ukryć się za ekranem monitora i obsmarowywać wszystkich dookoła. Zmienił się dyrektor i w mojej opinii, jest to zmiana na plus. Na stanowiskach brygadzistów też jest duża rotacja. Nie podoba ci się czyjaś praca, pokaż jak Ty sobie poradzisz. Właśnie szukają brygadzisty, aplikuj, to miejsce czeka na Ciebie. Zostałeś/aś zatrudniony w LPP, jesteś rozczarowany, nie odpowiada Tobie ta praca, zrezygnuj. Tu nikt, nikogo na siłę nie trzyma. 90% sukcesu firmy, to dobra atmosfera w pracy. Tu doBrze się pracuje, tylko zamiast plotek i sensacji, trzeba wziąć się do pracy. Powodzenia i do zobaczenia o 14.00

Hihi
@po prostu ja

Dawno nie czytałem większej kupy bzdur.hihi. Ale ok, kto chce niech się tu zatrudni i sam oceni . A ta miła atmosfera buhaha, żart roku. Chyba , że lubisz być bity batem i obrażany.

@Hihi

Masz prawo uważać, że moja wcześniejsza wypowiedź to kupa bzdur, to Twoje zdanie. Nie napisałam, że w LPP jest miła atmosfera, tylko że 90% sukcesu firmy, to dobra atmosfera. Kto ją tworzy - ludzie. Pracuję na zwykłym stanowisku i obserwuję co tu się zmieniło przez te 2 lata. Jest duże grono osób, które pracują tu od początku. Myślisz, że jakby ich poganiali batem, to by tu pracowali? No chyba nie. Ja mam fajnych współpracowników (mimo przeróżnych charakterów), dogadujemy się a mi się chce pracować. Tak, wiem, jestem szczęściarą. Dobrego dnia życzę i powodzenia w znalezieniu fajnej, satysfakcjionującej pracy, a jeśli taką masz, to się jej trzymaj i pielęgnuj pozytywne relacje, bo to z tymi ludźmi spędzasz dużą część życia.

Hihi
@po prostu ja

Skoro tak ci jest dobrze w lpp, być może jesteś osobą ,która trzyma ten bat w ręce, nie wiem. Niestety to te osoby z dłuższym stażem wprowadzają złą atmosferę. Nie pracowałem tu długo, ale to co widziałem to się w głowie nie mieści. Nie zobaczymy się o 14.00, biorąc pod uwagę jak wczoraj zakład potraktował kilka osób... Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Życzę nadal zadowolenia z pracy.

@Hihi

Pisałam, jestem zwykłym pracownikiem, nie trzymam bata, czasami skaner. Trzymaj się i powodzenia życzę.

Kolo
@Hihi

Zgodzę się z twoim wpisem. Nie polecam pracy w LPP. Wczoraj kilkanaście osób nie dostało przedłużenia umowy (agencja). Były to osoby dobrze pracujące oraz te z 18 miesiącami na agencji. Zakład nie zechciał ich przejąć. W ostatnim czasie były przyjęcia po to , by po miesiącu lub dwóch podziękować ludziom za pracę, a zostawić leni i chamów (sorter). Jak widać układy górą. Nie polecam podejmować tu pracy, bo to praca na chwilę. A przełożeni, brygadzistki i kierownik to towarzystwo wzajemnej adoracji, niekompetentni.

@Kolo

I jak rozumiem oni po tych 18 miesiącach muszą przyjmować? W której galaktyce? Zgodnie z Polskim prawem pracy na agencję zewnętrzną możesz pracować 18 mówiący, po tym czasie firma musi zdecydować czy chce mieć z tobą umowę na dłuższy okres czy nie. Jeśli tego nie rozumiesz to ewidentnie jest to poza twoim ruzmowaniem.

Lol

Nie polecam pracy w tym cyrku. Na sorterze mają dobrze tylko kolezaneczki brygadzistek. Reszta jest wykorzystywana. Brygadzistki, szczególnie czerwonowlosa nie nadaje się na to stanowisko. Brak wykształcenia i szkoleń widać na każdym kroku. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Wsiuny przy korycie . Żenada.

Obserwator

Obgadują wszystkich wkoło to te (usunięte przez administratora), a nie nowe. Stare próbują się wysługiwać nowymi, a same jedzą na hali, siedzą w telefonie i plotkują non stop. Ludzie was obserwują , ale wy tego nie widzicie, bo jesteście zajęte wszystkim oprócz pracy.

Ktoś
@Obserwator

Nie tylko stare obgadują, między nowymi tworzą się ekipy by wyeliminować konkurencję w nowych pracownikach. Wyzywają, gnębią a później idą na skargę do kierasa. Jedną z sortera tak się panoszy, że nazwali ją " prezesową" pomyliła dziewczynką stanowiska pracując miesiąc ustawia dużo starszych stażem pracowników bo ma plecy w postaci grupki swoich koleżaneczek i myśli, że w grupie siła. Jedną tak zgnębiły, że przestała pojawiać się w pracy. Na własne oczy widziałem jak ją "prezesowa" z bara potraktowała na wypychu na nocnej zmianie. Taką atmosferę tworzą pracownicy zwłaszcza że większość z nich się uczy i każdy błędy popełnia. Najgorsze, że takie zachowania przełożenie zamiatają pod dywan, udają, że nie widzą i nie reagują. Praca jak praca ok gdyby nie atmosfera między pracownikami. Ciekawe ilu z tych nowych jutro przyjdzie z kolejną umową na miesiąc a ilu podziękowali za współpracuje...

@Ktoś

Też to widziałem. Na pierwszych nockach tak nie było bo więcej było starszych stażem i w dodatku prezesik patrzył na ręce, więc nowicjuszki nie mogły sobie pozwolić. Przymilały się wtedy i jakby mogły to po paluszku by weszły tam gdzie trzeba, a na kolejnych nockach rozkręciły się tak jakby pracowały tam od początku powstania firmy. Sam doświadczyłem jak ta(usunięte przez administratora) "prezesowa" (usunięte przez administratora) do nas facetów, bo coś jej nie pasiło, a później na palarce udawała przy kierownikach jaka to ona milutka - pozorantka i tyle (u(usunięte przez administratora). Panoszy się taka i robi tyły innym a sama co? nie przykłada się do pracy i się (usunięte przez administratora) z koleżaneczkami, myśli że jak się uśmiechnie na przerwie do kierasa to będzie miała łatwiej. Ludzie dookoła widzą jak się nowi rozpychają tylko że na sorterze te nowe to chyba by chciały być od razu kierowniczkami, takie mają odzywki do współpracowników, że się w głowie nie mieści tylko najgorsze że przy brygadzistach i kierasach to wielkie niewiniątka. Kiedyś trafi swój na swego, z chłopakami pośmialiśmy się nie raz z tych ich (usunięte przez administratora) była i tyle... Taka jest "zdrowa i poprawna" atmosfera między pracownikami "wyścig szczurów" ale zobaczymy na jak długo, bo nocki się skończyły i nowe paniusie muszą się dostosować. Starzy pracownicy nie pozwolą sobą tak pomiatać, więc tylko patrzeć jak będzie eliminacja na koniec roku haha i kto przejdzie następny etap... Tylko szkoda ze górne szczeble nie chcą zobaczyć co robią te świeżaki i jak to wpływa na resztę pracowników i całą pracę. Są tam fajni ludzie i aż żal mi ich że nadal muszą się męczyć w takiej atmosferze i robić " dobrą minę do złej gry". Na szczęście mi podziękowali za współpracę i tym samym zrobili przysługę, bo atmosfera pogorszyła się jeszcze bardziej zwłaszcza gdy z pracy da wózku przerzucili na "sorter" i dźwigaj jad (usunięte przez administratora) a dostaniesz tabliczkę czekolady w nagrode na święta haha... tak są tam traktowani pracownicy, a jutro agencja będzie szukała kolejnych (usunięte przez administratora)

Normalny

Widzę ze tu każdy znawca łańcucha dostaw i wogole wszystkiego, a z byle (usunięte przez administratora) podjezdzacie do swoich brygadzistów i ciągle blokujecie przejście dla pieszych i najwięcej o BHP gadacie haha... Na sorterze u Filipa też wesoło, "starsze" pracownice tylko w telefonach by siedziały i się wyżywały na nowych, które robią co muszą i za nikogo nie będą robiły jak ktoś stoi i wali(usunięte przez administratora)Ja na miejscu opisywanych tu to bym poszedł za pomówienia bo Ci najgorsi są pomijani we wszystkim. W tej firmie jak chcesz się rozwijać i pokazujesz że potrafisz to jesteś tłamszony. Pozdro dla normalnych.

Na czas nieokreslony lubisz sobie dodawac jak ty jestes na wylocie, boisz sie posrancu do pracy przyjsc

Kolega lpp

Kolanko i DJ powiedźcie mi dlaczego chodzicie w kamizelkach brygadzistów po Lidlu i ludzi zachęcacie do pracy widzę że chcecie wszędzie rządzić w lpp nie umiecie a za większe firmy się bierzecie tam to byście siedzieli na ochronie.A nie dwa miesiące i l4 bo kolanko boli lub ręce połamane i jeszcze w nagrodę dostaliście podwyżkę brawo dla firmy

Pa

Większość brygadzistów to pomyłka. (usunięte przez administratora) zatrudnione na tych stanowiskach nie potrafią zarządzać ludźmi, niekompetentni. Bronią największych leni, a innych wykorzystują. Do wymiany to towarzystwo. (usunięte przez administratora)

Koledzy z Anwisu
@Pa

Krystian tez startował na kierownika a nie umie z ludzi rozmawiać ani o zespół zadbać tylko wzrusza ramionami i lansuje się na wózku widłowym że on najlepiej to robi I w ciągu godziny 3 razy mu paleta spadła taki specjalista.Ale jak jak go prosisz o wolne lub że chcesz iść na krew to wiecznie nie możesz bo nie ma ludzi to niech zatrudniają a nie zwalniają to jest magazyn a nie produkcja chyba mu się firmy pomyliły

Adam dawny dyrektor Amazona czego szuka w lpp szukają się do wprowadzenia na stałe nocek.Haha niech weźmie ze sobą całe biuro nie będzie ich szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Machnacz

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.