Opinie o Contentovo.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Contentovo.Com Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Contentovo.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contentovo.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Albert

Ta platforma w ogóle nie działa. Nie ma żadnych zleceń. Przez miesiąc dosłownie ani jednego.

Patryk

Czy w tej firmie można liczyć na zlecenia?

Iza
@Olga

Klienci zwykle w ogóle nie dają oceny, kiedy są zadowoleni. Za to, gdy nie pasuje im cokolwiek, to potrafią przywalić od razu 1 gwiazdkę (i to nawet nie wiadomo za co, bo tekst zaakceptowany i już wtedy nie można napisać na czasie, odzewu brak).

Ona123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Hej, czy komuś udało się zamknąć konto? Czekam na decyzję o zamknięciu już kilka tygodni i zero odzewu...

Ewcia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Hej! Macie jakieś zlecenia? Ja do tej pory czasem coś złapałam, a od miesiąca cisza... Nie wiem czy usuwać konto.

Fanynka Nowy wpis

Czy ten portal całkiem umarł? Nie mam zleceń od 2 miesięcy. Ktoś jeszcze ma?

Hejka Nowy wpis
@Fanynka

Zleceń nie ma już od wielu miesięcy.. Najwyższa pora usuwać konto ;-)

Zuzanna

Współpracę z portalem oceniam bardzo dobrze. Bezproblemowa wypłata i dobry kontakt. Obsługa odpisuje na maile jeszcze tego samego dnia, więc nie rozumiem, skąd zarzuty o utrudnionym kontakcie. Poza tym zleceń rzeczywiście jest mało, ale taki problem dotknął całej branży... Pracuję dla agencji i tam też jest zdecydowanie mniej zleceń, niestety. To nie wina portalu, tylko zmian na rynku.

AreArte
@Zuzanna

Kontakt z biurem może i jakiś jest, ale jeszcze żadnej sprawy nie załatwili co im się zleciło, czy prosiło. Ale to tam margines. Mnie bardziej interesuje, co te stawki tak idą powoli w dół? Co to za praktyka szemrana...

Olga
@AreArte

I to jest właśnie śmieszne. Za takie stawki to chyba jedynie z pomocą AI można klepać teksty.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Contentovo.Com Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Jako copy żądam możliwości wyboru zleceniodawcy. Nie życzę sobie chamstwa i wulgaryzmów w rozmowie na czacie. (usunięte przez administratora)zleceniodawca ciągle do mnie wraca ze zleceniami.

Daria

W ciągu miesiąca miałam dosłownie dwa zlecenia... trzeba pracować dwa miesiące, żeby wypłacić marne 100 zł.

Ellie
@Daria

Dwa miesiące to optymistyczna wersja, ja od lipca mam 4 zlecenia na koncie.

Dagmara

Mało zleceń. Nisko płatne. Zleceniodawcy oczekują tekstu blogowego w cenie zwykłego precla!! Dodatkowo odsyłają do poprawy teksty z komentarzem: pisał ktoś głupi, do niczego się nie nadaje - dodatkowo napisane niezrozumiale, z ukraińskim tonem (rozumiem, że osoba innej narodowości lepiej zna język polski?). Jeśli chodzi o sam portal - jest ok. Przejrzysty, zrozumiały, a kontakt z osobami prowadzącymi na poziomie dobrym :) Proszę o wprowadzenie ocen zleceniodawców, tak jak i oni mogą oceniać nas! Myślę, że sporo osób przestałaby realizować zlecenia od konkretnych zlecających :)

Adr

Co się stało, że nie można sprawdzić swojej oceny?

Pyt. do copy

Cześć, czy macie jeszcze jakiekolwiek zlecenia?

Ellie
@Pyt. do copy

Przez cały miesiąc wyłowiłam dwa zlecenia, warte 20 zł każde. Masakra dosłownie.

Albert

Patryk

Czy w tej firmie można liczyć na zlecenia?

Wiki

Zlecenia są czasami, można upolować jak się siedzi cały czas przy kompie, ale trzeba uważać od kogo bierze się te zlecenia. Jest jeden zleceniodawca, który ma jakieś problemy ze sobą i odwala absolutnie wszystkie teksty do poprawki, z uwagami nie merytorycznymi tylko z jakimiś wewnętrznymi rozterkami. Takie głupoty pisze w uwagach, jakby głosy słyszał (czy słyszała). Kompletnie nie klei się to z wysłanymi treściami. Dlatego ja sobie już daruję branżę meblarską, bo szkoda nerwów. Dyskutuje sam ze sobą i w zasadzie to nie ma nawet co z tych "uwag" wdrożyć w życie. Taka bieda emocjonalna.

@Wiki

Bo klienci w Contentovo uważają, że masz się domyślić, o co im chodzi. I przy każdym zleceniu: „proszę nie lać wody”, a informacje o oczekiwaniach wobec tekstu szczątkowe i brak odpowiedzi na czacie. Oferują 9 zł brutto za 1000 zzs i oczekują czytania im w myślach, dogłębnego researchu i nowatorskiego tekstu. A to wszystko w 72 h. Na koniec na złość dadzą niską notę, bo im (usunięte przez administratora) zawracałaś na czacie i nie domyśliłaś się szczegółów, których nikt nie podał. Portal-parodia. Zdecydowanie nie dla świadomych copy.

Ala
@Daria

Termin oddania teraz to 48 h.

Anastazja
@Patryk

Nie można. Chyba że czatujesz przy kompie 24 godziny na dobę. Ja sprawdzam kilka razy dziennie i nie ma żadnego zlecenia.

Zuzu
@Patryk

Ja mam same zlecenia napisania opinii produktów za 5 zł jedno. Jest to działanie nieetyczne, więc nawet nie podejmuję takich zleceń. Nieprofesjonalna agencja.

A da się sprawdzić, ile gwiazdek dostałam za dane zlecenie? Nigdzie tego nie widzę, jest jedynie ogólna średnia ze wszystkich zleceń...

Taki jeden

Nie da się, tak można było się domyślić kto ile i za co. Ale szczerze mówiąc to te oceny to o kant potłuc, bo jak wychodzą takie chocki, że klien dostaje nie twój tekst, nanosi jakieś drwiące uwagi nie wiadomo do czego, to tez nie ma pewności, że ocenia twoja pracę na końcu. Straszna enigma panuje i strefa X na tej platformie.

Olga
@Taki jeden

Albo ty dostajesz do poprawki zlecenie, którego nie realizowałeś. I na czacie masz uwagi do poprzedniego wykonawcy. Poprawiasz po kimś, a klient ocenia całość zlecenia i zbierasz złe opinie po kimś. Już kilka razy tak miałam. Pomieszanie z poplątaniem.

Iza
@Olga

Mam do was pytanie, czy zamierzacie się przebranżowić w związku z rozwojem AI? W którą stronę macie zamiar iść? Jestem copywriterką i kocham pisać, ale powoli pozbywam się złudzeń, że są szanse przetrwać w starciu z AI. Myślę, w którą stronę dalej pójść.

@Anna

Jeszcze utrzymuję się ze zleceń i nie wiem, co innego miałabym robić... :/

AnjaT

Współpracuję z platformą od jakiegoś czasu i mam kilka uwag. Plusem są szybkie i bezproblemowe wypłaty środków. Do niedawna zadowalająca liczba zleceń (potrzebne mi były, aby dorywczo dorobić). Platforma mogłaby jednak lepiej działać i zasady powinny być korzystne dla obu stron. Jak ktoś wcześniej wspominał, często zdarza się otrzymać zlecenia już z uwagami lub rozmową na czacie. Mam wątpliwości, czy klient wie, że ktoś inny poprawia wówczas tekst? Zleceniodawcy nie są chętni do rozmów na etapie tworzenia tekstu, doprecyzowania szczegółów, a przecież to konieczne, aby stworzyć dobry tekst. Często są opryskliwi i niemili. Oczywiście nie jest to wina platformy, tylko tych ludzi i tutaj nie winię Contentovo, ale ostrzegam, bo jest to nagminne. Kolejna sprawa, zdarzyło mi się, że zniknęło mi zlecenie podczas jego tworzenia, po odświeżeniu strony i ponownym zalogowaniu już po prostu go nie było, nie uzyskałam pomocy w tym temacie. Możliwość zarezerwowania tylko 3 tekstów też jest słaba, jeżeli mam moce przerobowe i wiem, że zrealizuję zlecenia. Tym bardziej że zlecenia znikają z prędkością błyskawicy i jest ich niewiele. Czas oczekiwania na akceptację tekstu również jest za długi. Jeżeli ja wykonuję tekst przed terminem, to dlaczego mam czekać tydzień, bo mój tekst sobie „wisi” i czeka na akceptację? Ponadto copy także powinni móc widzieć, kto zleca teksty i zdecydować, z kim chcą pracować. A tak na marginesie branża wymiera, jak wiadomo, zleceń jest bardzo mało, więc pewnie nie opłaca się pracować nad platformą.

Ala
@AnjaT

BoRy

Nieetyczny to jest zleceniodawca, czyli sklep a nie Contentovo. Przecież to tylko platforma. Na każdej innej platformie są takie zlecenia i to masowo. Można nie barć takich zleceń, bo chyba każdy odpowiada za siebie i swoje sumienie i nie robić tu koperkowej afery i udawać zgorszenia. Wszędzie są kupowane opinie.

BoRy

No, ale dalej nie rozumiem dlaczego Contentovo ma ponosić odpowiedzialność za ludzkie sumienia. Już nie bądźcie świętsi od papieża! Zlecam też teksty i gdybym nie znała copy i tego co potrafią odwalić, to bym pomyślała, że sami niepokalani teksty piszą, nigdy nie (usunięte przez administratora) a wszystko co złe i na manowcach to wina agencji, czy jak w tym wypadku platformy!!! To jest platforma, która nie jest stroną, a pośrednikiem. Dali wam narzędzie, dobrowolne!!! nikt do pręgierza nie przykuwa, a wy jak nienormalni. Masz gdzie indziej lepiej, to idź. A przede wszystkim, nie umiesz pisać to się nie bierz i nie frustruj siebie i innych. Jest parę rzeczy do poprawienia na tego typu platformach, ale to raczej techniczne rzeczy. Stawki? To wolny rynek. Nie pasuję, nie biorę, a le też nie drę (usunięte przez administratora), że ktoś inny się nie ceni i bierze.

Inga
@BoRy

A co mają kiepscy copy i twoje doświadczenia z nimi do tematu zlecania płatnych opinii? Trzeba mieć świadomość, że jak płacisz psie pieniądze i korzystasz z portali, na których rejestrują się osoby początkujące lub takie, które nigdzie indziej się nie dostały (do lepszych agencji), to prawdopodobnie nie otrzymasz tekstu premium (choć oczywiście są wyjątki). A nie potem wylewać swoje żale w tym temacie pod każdym wpisem. Ja też spotkałam na swej drodze różnych klientów, wielu nieuczciwych, z którymi musiałam walczyć o wynagrodzenie, bo zawsze księgowa była na urlopie, jak przychodziło do regulowania faktur, wielu niekulturalnych i wulgarnych, wielu takich, którzy sami nie wiedzą, czego chcą i po co im content. Ale nie(usunięte przez administratora)żarem pod każdym wpisem, tylko robię swoje i szukam wartościowych ludzi do współpracy, bo tacy również są.

Edi

Za artykuł na 4 tys. zzs oferują 36 zł brutto. Poza tym w katalogu zleceń tylko pisanie płatnych opinii. Lipa.

Contentovo to wspaniała firma. Zawsze mogę liczyć na interesujące zlecenia od wiodących firm na rynku. Mogę się rozwijać i do tego świetnie na tym zarabiam (zeszły miesiąc 4200 złotych do ręki). Polecam serdecznie. Pozdrawiam Andrzej

Ada

Jak działa ten portal? Wykonałam dwa zlecenia, na czacie była archiwalna rozmowa zleceniodawcy z poprzednim wykonawcą, który napisał tekst źle. Mój tekst został zaakceptowany. Mam jednak pytanie, czy zleceniodawca wiedział, że inna osoba pisze tekst, czy wlepi mi niską ocenę za tamtego wykonawcę? Czemu w ogóle widziałam te rozmowy w swoim zleceniu? Czy to normalna praktyka w tym portalu?

Bożena
@Ada

Ale to jest coś nie tak. Też kilka razy tak miałam, że chłop przysyła do poprawki, a to nie mój tekst:)) Uwagi dotyczą czegoś co ktoś kiedyś napisał. Ja to raz zgłaszałam, tam niby, ale zaczynam podejrzewać, że tak się często dzieje. Na początku myślałam, że dziwny typ to sparwdza, ale skoro takie historie zdarzają się innym to znaczy, że to wina platformy. To muszą coś z tym z robić. Ja mam koło pióra dostawać opr za kogoś.

Ludwik

Pytanie do copy: ile zarabiacie w skali miesiąca?

Dama
@Ludwik

Najwięcej na tym portalu zarobiłam (chyba w lutym) ok. 700 złotych. Potem już co najwyżej 300-400...A jak to jest u Ciebie?

Anastazja
@Dama

A ja od dwóch miesięcy prawie mam zarobione 50 zł za dwa zlecenia i nawet wypłacić tego nie mogę, bo można wypłacać od 100 złotych. Tylko jak zarobić, jak nie ma zleceń? Mam siedzieć przy kompie 24h i czatować na jedno zlecenie? To jeszcze mi nie wystarczy, by wypłacić. Jak nie ma zleceń, to niech pozwolą wypłacić dotychczas zarobione pieniądze. Ja dobiję do 100 zł (jakoś), bo nie dam im moich artykułów za darmo... a potem zawijam się z tego portalu, bo to śmiech na sali.

Contentovo to bardzo rzetelna firma. Jako copywriter mogę się realizować oraz zarobić tu na życie. Stawki są ponadprzeciętne, najlepsze na rynku. Kontakt z klientami, jak i z firmą, bezproblemowy. Zarabiam bardzo dobrze (ta 4k to minimum), nie muszę pracować na etacie. Mam dużo fascynujących zleceń z różnych branż. Polecam serdecznie ambitnym osobom.

Bunia
@Andrzej

A to dobre, co za bzdury... :/ Zero kontaktu mailowego, brak odzewu, brak zleceń. Jednym słowem nędza.

Milena

Jak mam wypłacić pieniądze? Zarobiłam 45 zł, a od miesiąca żadnego nowego zlecenia. Wypłata od 100 zł, ciekawe jak mam wypłacić pieniądze lub zarobić te 100 zł, jak nie ma żadnych zleceń?

Copy123
@Milena

Hmmm nie mam pojęcia, chyba się nie da... :/ A na maile brak odzewu, więc nic nie zdziałasz.

Milena
@Copy123

No właśnie, maile można sobie pisać w eter. Chętnie bym dobiła do tych 100 zł, ale nie ma jak, bo zleceń brak... więc wychodzi na to, że popracowałam za darmo, skoro nie mogę wypłacić pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Contentovo.Com Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Contentovo.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contentovo.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contentovo.Com Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Contentovo.Com Sp. z o.o.
  • Puławska 233 lok. K
    02-715 Warszawa

Contentovo.Com Sp. z o.o.