Opinie o Jarbus Katarzyna Jaremko w Tomaszów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarbus Katarzyna Jaremko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarbus Katarzyna Jaremko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarbus Katarzyna Jaremko w Tomaszów Lubelski

@Kamil

Zdecydowanie nie polecam...kurs Bruksela-Kielce 21 godz.,jakiś mały Peugeot 9 os, 1 kierowca...Właściciel Jarbus nieuprzejmy pajac ,jak dla mnie zwykly (usunięte przez administratora)!!!robi problem z wysłaniem paragonu w celu uzyskania odszkodowania za odwołany lot...

Ricardo

Witam nie polecam nie wygodne busy zle zaplanowane trasy

Kamil

Początki firmy zgodnie z danymi w KRS sięgają 2015 r. Czy ilość kursów uzasadniałaby potrzebę zatrudnienia dodatkowego pracownika? Nie wiem też, jakie prawo jazdy, czy uprawnienia są tu potrzebne. Kto by mógł wyjaśnić i napisać coś o warunkach pracy?

Katarzyna J Nowy wpis
@Kamil

Większość naszych busów to pojazdy 8 osobowe + kierowca czyli nie potrzeba licencji na przewóz osób, wystarczy prawo jazdy kat. B - w przypadku busów 16 czy 23 osobowych (17+5+1) wymagane jest prawo jazdy kat. D oraz licencja na przewóz osób, w naszym przypadku zarówno krajowy jak i międzynarodowy, oczywiście im większy bus tym większe pieniądze. Co do atmosfery w firmie - jesteśmy małą firmą, traktujemy się jak rodzina i mamy stałych pracowników którzy pracują z nami właściwie od początku dlatego narazie nie szukamy nikogo nowego. Aby rozwiać wątpliwości co do wynagrodzenia to stosujemy stawkę za km dla przykładu 1zl/km dla trasy 250km jest to trasa jednodniowa np z Wrocławia do Ostrawy (to tylko przykład - specjalizujemy się w przewozie osób do Niemiec i Holandii) średni czas przejazdu tej trasy (tj trasa podstawowa wg nawigacji + obsługa podanych adresów) to od 6 do 8h co daje +/- 300/h pracujemy od poniedziałku do soboty (niedziela oraz święta dla chętnych płatne dodatkowo +2pln/km, sobota płatna +1pln/km) zakładając pracę w najmniejszym możliwym wymiarze czasowym 22 (2 soboty w miesiącu) dla trasy 250km wynagrodzenie wynosi 6000 brutto ale jest to tylko przykład na podstawie 250km trasy, zakładając że chce pan pracować z nami 30 dni w miesiącu to że wszystkimi dodatkami zarobi pan 10500pln brutto, umowa zlecenie jest dla kierowców z doświadczeniem mniejszym niż 3 lata, dla kierowców z doświadczeniem powyżej 3 lat jest do wyboru umowa o pracę lub b2b (samozatrudnienie, dostaje pan pensje brutto jako netto ale opłaca pan na własną rękę ubezpieczenia, zusy itd) z takich benefitów/dodatków to mamy prezenty na gwiazdkę, urodziny, dzień dziecka (dla dzieci), możliwość garażowania busa u siebie, podwyżki stażowe co 5 lat , w przypadku chęci uzyskania prawa jazdy kat. D i licencji dopłacamy 50% gdy zadeklaruje pan że chce się z nami związać na dłuższy okres czasu tj min. 2 lata w tym czasie potrącamy raty (10% włożonej kwoty co miesiąc) od czasu do czasu mamy wyjazdy integracyjne do Karpacza - organizujemy pikniki firmowe, święta bożonarodzeniowe/wielkanocne firmowe, w przypadku jakiś nieprzewidzianych zdarzeń mamy pożyczki pracownicze (do 20.000pln dla pracowników którzy przepracowali u nas minimum 3 lata) Jeśli tego wszystkiego jest mało to dodam jeszcze że zatrudniamy tylko i wyłącznie polaków z polskim obywatelstwem, polskim prawem jazdy.

Temat pracy dla kierowców na busy widać, że to temat rzeka wśród pracowników. Z własnego doświadczenia wiem, że czasem po prostu jest warto wysłać mimo wszystko swoje dokumenty i tak właśnie zamierzam zrobić. Trasy dla takich kierowców są jednodniowe, ile zajmuje godzin taki wyjazd i jaka jest stawka za h?

Łukasz Nowy wpis

Nie polecam firmy, zamówiliśmy przewóz a zostaliśmy sprzedani do innej firmy bez naszej wiedzy. Na dodatek nie wiem kto trasę ustalał ale zanim zebraliśmy całego busa siedzieliśmy w nim już 5h i dopiero po tym czasie wyjechaliśmy w stronę polski.

Asia

Firma godna polecenia . Jestem zadowolona z wczorajszego wyjazdu nie było rządnych problemów. Do zobaczenia za 3 miesiące będę z wami wracać na 100% pozdrawiam serdecznie

@Asia

Hej, ja się zastanawiam nad usługami tej firmy. Powiedz proszę w jaki sposób się z nimi kontaktowałaś? Jest tam biuro obsługi klienta, dyspozytornia? Nawet nie wiem z kim się można skontaktować, ani czy w ogóle takie działy tam funkcjonują. A może tylko właścicielka prowadzi biuro i tam trzeba się kontaktować?

Czy po rozmowie w Jarbus Katarzyna Jaremko rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Klientka Daria

Polecam ten transport Stała Klientka Daria G.

Iga
@Klientka Daria

Jako stała klientka zauważyła może Pani, aby kierowcy się zmieniali często? Mąż szuka teraz pracy w zawodzie, a ogłoszeń w internecie czy gdziekolwiek brak od nich. To się zastanawiamy czy jeździ tam tylko jedna osoba? Jak to wygląda?

Są tu może jacyś byli lub obecni kierowcy? Polecilibyście się zatrudnić? Widzę, że głównie klienci się wypowiadają, a zależy mi aby poznać warunki jakie proponują. Na tle okolicznych firm jest korzystnie jeśli chodzi o stawki i umowę? Jaki jest system pracy, jest z góry ustalony grafik jazdy busem czy jakoś z tygodnia na tydzień się to może zmieniać?

Klient

Dzień dobry !!! Wczorejszy powrót z Koblenz fajnie szybko i sprawnie pozdrowionka

Osi

Polecam transport Właśnie wróciłem z Niemiec, wszystko jak najbardziej OK

Maria

Wczorejszy powrót szybko fajnie Dziękujemy ps. Kierowca Robert zawodowo pokonywał zimowe kilometry

Chciałbym ostrzec innych przed firmą JARBUS. Firma nierzetelna i (usunięte przez administratora) Parę dni wcześniej telefonicznie zamówiłem przejazd na niedzielę z Polski doi Niemiec. Na drugi dzień jeszcze raz dzwoniłem żeby mieć pewność. Miły Pan przyjął moje dane i adresy i potwierdził, że w niedzielę między 15 a 16 bus przyjedzie po mnie pod wskazany adres, a kierowca będzie do mnie dzwonił wcześniej o której będzie. Kiedy do 16 nie miałem żednej informacji wykonałem kilkanaście telefonów z różnych numerów pod podane numery na stronie JARBUS ale nikt nie odbierał, pomimo że na stronie firmy widnieje informacja, że kontakt telefoniczny jest możliwy 7 dni w tygodniu od 8 do 20. W rezultacie musiałem na szybko szukać innego przewoźnika żeby dostać się do pracy lecz w poniedziałek nie zdążyłem przez co mam kłopoty. Kiedy w poniedziałek dodzwoniłem się do firmy JARBUS ten sam "miły" Pan już nie tak miły w odpowiedzi na moje pretensje zaczął do mnie wykrzykiwać, że nie przyjmował takiego zlecenia i że to oni w ogóle w niedzielę nie pracują i nie jeżdżą. Po prostu (usunięte przez administratora). Nie zamierzam zostawić tej sprawy tak sobie tylko skieruję na drogę prawną przez adwokata o odszkodowanie. Może się nauczą solidności. Omijajcie szerokim łukiem firmę JARBUS.

Tobi
@Piotr

To firma ma stronę internetową? Mnie się w każdym bądź razie nie wyświetla. Co znalazłem to zapewnienie w KRS-ie, że działalność przewoźnika jest kontynuowana i trwa osiem lat. Pytanie więc do osób z firmy, czy od początku jest tu stała ekipa, czy to dyspozytorów, czy kierowców, i czy faktycznie niedziele są wolne? To samo pytanie mam o świeta, jak i o rodzaj umowy oraz potencjalną pensję, gdyby dane mi tu było zacząć pracę od stycznia na stanowisku dyspozytora?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jarbus Katarzyna Jaremko? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wracał z koleżankami ze zbiorów jabłek w Belgii , miałyśmy dodatkowo kilka skrzynek jabłek nie było problemy z przewiezieniem tego . Jesteśmy bardzo zadowolone Dziękujemy :)

Anetka
@Ewa

Hej, zastanawiam się czy kierowca mógłby mieć z tego powodu jakieś kłopoty, że podkreślacie brak problemów? Nie było miejsca i udało się upchać czy o co chodzi? :D mój chłopak może tu przyjdzie i tak patrzę na opinie. Pasażerowie raczej mili się zdarzają? Dobrze mu się będzie jeździło?

W jakich godzinach i dniach tam się jeździ? Pytam o pracę ale dlatego w sumie, że ktoś tu w komentarzach napisał coś o trasach, że według niego są źle zaplanowane. To dajcie znać, czy jest jakiś balans w ogóle pomiędzy pracą a odpoczynkiem, jak to wygląda.? Tak przy okazji chciałbym po prostu wiedzieć, zanim wyśle papiery.

Ricardo

Witam nie polecam nie wygodne busy zle zaplanowane trasy

Mari

Szukam pracy w dziale spedycji, czy w formie zatrudniane są kobiety na to stanowisko? Wie ktoś, coś na temat aktualnych przyjęć bo w sieci nic nie ma? Na start jakie warunki? Chętnie się dowiem jakie widełki finansowe dotyczą tego stanowiska rodzaj umowy i może jakieś dodatki pracownicze jak są?

Jak szefostwo w Jarbus Katarzyna Jaremko traktuje ludzi?

Zuzanna

Jak tu wygląda z pracą kierowcy, młodzi ludzie też są zatrudniani, tacy od razu po zdobyciu prawa jazdy? Co do dni i godzin można się jakoś dogadać? No i najważniejsza rzecz, ile można miesięcznie wyjść z dodatkami ?

Konrad

Super firma, wczoraj wracałem z Brukseli. Duży bus, kierowca uprzejmy Polecam

Ala G.

Polecam Firmę Jarbus. Kilkukrotnie korzystałam z przejazdu busami tą firmą, nie mam zastrzeżeń, a wręcz same pozytywy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarbus Katarzyna Jaremko - Tomaszów Lubelski

• Jak się pracuje w Jarbus Katarzyna Jaremko?

Zobacz opinie na temat firmy Jarbus Katarzyna Jaremko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarbus Katarzyna Jaremko?

Jarbus Katarzyna Jaremko
4.9/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Gen. Leopolda Okulickiego 53
    22-600 Tomaszów Lubelski