Opinie o Jarbus Katarzyna Jaremko w Tomaszów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarbus Katarzyna Jaremko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarbus Katarzyna Jaremko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarbus Katarzyna Jaremko w Tomaszów Lubelski

Maria S.

Jestem opiekunką osób starszych w Niemczech i korzystam z transportu firmy Jarbus. Bardzo fajny przewoźnik, moja koleżanka z którą się zmieniam jest tego samego zdania.

Sek

Opinie wystawiam bardzo dobra, rezerwacja rodzinna ja i dwie córki. Tak jak rezerwowane ostatni rząd siedzeń , przejazd bez problemowy. Mąż uśmiechnięty że my zadowolone :) Numer do firmy z polecenia , wiec to był praktycznie pewniak że będzie OK

Justyna

ile mozna zarobic jaki kierowca na tych miedzynarodowych przejazdach ?

Bronisław

Bardzo dobra firma z którą jeżdżę do syna mieszkającego w Belgii. Polecam przewoznika

Czy po rozmowie w Jarbus Katarzyna Jaremko rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Asia

Chciałam pochwalić firmę Jarbus , kierowcy grzeczni kulturalni nie ma zastrzeżeń, Jechałam juz kilka razy wiec czas na pochwaię :)

Emilia
@Asia

A na jakich trasach tak właściwie, czyli różni kierowcy to też busy różne się trafiały?

Swen

Polecam przejazdy z tą firmą jechałem do Frankfurtu

Barbara

Bardzo dobry przewoźnik dobra logistyka. Wcześniej jeździłam z innymi po 28 godzin teraz do 15 godzin jestem na miejscu. Z czystym sumieniem polecam. Barbara z Przemyśla

Hanna
@Barbara

A cena jest też korzystniejsza teraz tak jak czas ?

Ela Smyk

Odpowiedz na opinie pani Monik z dnia 12 lutego 2022 Jestem klientką przejazdu tego kursu i świadkiem że kierowca kilkanaście razy dzwonil do tych ludzi i było odrzucane połączenie. napisał sms czy wyjazd aktualny, odpowiedz była nie. Osobiście to Widziałam. Ponadto kierowca mówił że nie raz spotykał sie z tymi ludzmi na innych kursach i ze , mąż tej pani był często piany i może w tym przypadku bawił sie tel. w takim stanie. Weszłam na tą strone aby pochwalić firme , ale zobaczyłam taką opinie wiec musiałam zareagowac. Firma Jarbus to bardzo dobra firma z której korzystam od kilku lat , tak jak moi znajomi i rodzina ,opinie negatywne są zazwyczaj wystawiane przez takich nieuczciwych klientów lub inne firmy które chca oczarnic wizerunek przewoznika .

Emilia
@Ela Smyk

Dzień dobry, ale czemu nie dopuszcza Pani do siebie myśli, że ktoś mógł zostać przez nich źle obsłużony. Jak wiadomo usługa nigdy nie będzie taka sama również jak i jej odbiorcy. Jeśli wraz ze znajomymi jesteście zadowoleni to bardzo dobrze o nich świadczy. No ale chyba jest możliwość, że zdarzy im się jakaś jednorazowa wpadka? Tu rozumiem, że Pani ręczy jako świadek, ale co w innych potencjalnych tego typu sytuacjach, gdzie faktycznie ktoś popełni błąd? Każdy klient będzie wtedy nieuczciwy?

Ela Smyk

Leszk

Firma przewoziła Moja Rodzinę na ferie zimowe do Niemiec. Przejazd sprawny wszyscy zadowoleni i napewno skorzystamy z powrotnego transpru

Bergi

Odbyłam podróż z tą firmą , numer z polecenia koleżanki i tak najlepiej z sprawdzonym przewoźnikiem. Usługi godne polecenia

Maja

Polecam firmę Rodzinny przejazd spokojnie i bezpiecznie Pan z biura zaoferował się załatwić fotelik dla dziecka i w busie na nas czekał. Na wiosenny przejazd też skorzystam z usług tego przewoźnika

Rafał

Dobry wieczór Jeździłem do taty w Niemczech, kierowca pomocny, miły. Wygodna i szybka podróż Pozdrawiam Pana Wakdka

Jeżdżę z firmą Jarbus od kilu lat Przewoźnik do którego dzwonię i wiem że załatwię transport . Bez obaw się pakuje i w ustalony dzień wyjeżdżam. Pozdrawiam wszystkich

Korzystałam z tej firmy w okresie około świątecznym i chociaż nie mam zwyczaju wystawiać opinii to tym razem muszę napisać. Z całą pewnością POLECAM. Wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami telefonicznymi, podczas rozmowy udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi a kierowcy okazali się bardzo pomocni. Na pewno będę jeździć z tą firmą.

Karal

Przyjazd odbył się tak jak zaplanowane było Polecam

Wot

Przejazd przed swiąteczny super fajnie , szybko polecam wszystkim

Alicja

Przykra sytuacja z tym przejazdem. Udało Ci się wynegocjować jakieś zadośćuczynienie od firmy?

Aktualnie wrócołem z niemiec z tym przewoznikiem , wszytko przez duże OK :)

Pozytywnie zadowolony :) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Jarbus Katarzyna Jaremko - Tomaszów Lubelski

• Jak się pracuje w Jarbus Katarzyna Jaremko?

Zobacz opinie na temat firmy Jarbus Katarzyna Jaremko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarbus Katarzyna Jaremko?

Jarbus Katarzyna Jaremko
4.9/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Gen. Leopolda Okulickiego 53
    22-600 Tomaszów Lubelski