Opinie o Intebuco Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Intebuco Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Intebuco Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intebuco Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Podwładny Arona Nowy wpis

Jestem byłem członkiem zespołu Arona, atmosfera w firmie panuje dobra dopóki nie pojawi się(usunięte przez administratora) Wydaje mu się, że jest jedyną osobą która pracuje w firmie i jest nieomylną/niezastąpioną osobą, chociaż ciężko go ujrzeć w firmie bo większości czasu "pracuje zdalnie". Częste są praktyki z jego strony zakrawające o (usunięte przez administratora) więc nie polecam mieć za dużo kontaktu z tą osobą. Całość firmy można pod pewnymi względami ocenić pozytywnie, jedynie zarząd nadaje się do wymiany. Aron z pewnością lepiej zarządzałby całą firmą znając jego opanowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.

Byly pracownik Nowy wpis

Bardzo dobre miejsce pracy, z elastycznym podejściem do pracownika. Miałem niebywałe szczęście, iż trafiłem pod skrzydła Arona. To niekwestionowany ekspert w zakresie branży IT, bardzo dobry kolega i znakomity nauczyciel. Polecam zapytać się o niego w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, jeżeli będziecie mieli szczęście może traficie do jego zespołu :)

Honorata Nowy wpis

Jedyny temat jaki ludzie poruszali na forum to zasady rekrutacji, a co w sumie z ogólną jakością w pracy u nich? Jak ogólnie wygląda zabawa w zespole IT, mamy tu jakiegoś developera od nich, który mógłby przybliżyć ten temat? Oprócz firmowych projektów macie możliwość wdrażania jakiś własnych pomysłów? Jest dowolność w działaniu czy robicie wszystko pod ich schemat?

A rekrutacja jest cała po polsku?

Aron
@Marek

Tak, zaczyna się od "dzień dobry" i kończy "do widzenia" ;) Możesz wtrącić angielskie OK, a na koniec powiedzieć też See You. Każdy kandydat z zakresu informatyki zna i musi znać angielski na poziomie pozwalającym czytać dokumentacje i obsługiwać systemy informatyczne.

Robert Nowy wpis
@Aron

Ale ogólnie podczas procesu rekrutacyjnego pracodawca jako takiego języka obcego nie wymaga? Bo w sumie już po Twojej wypowiedzi trochę sam zgłupiałem, jak wymaganie pod tym kątem wygląda. Bądź tak miły i sprecyzuj wpis, abym nie domyślił się czegoś po prostu źle. Z góry dziękuję.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intebuco Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Staszek

Firma bardzo dobrze oceniana, zastanawiam się czy rekrutuje i czy trudno dostać tu pracę?

Miłosz
@Staszek

Obecnie trwają rekrutacje na rożne stanowiska, firma słynie z profesjonalnych pracowników zaangażowanych pasjonatów, z którymi miło się współpracuje. Zarząd dba o to by był wysoki poziom i klienci to cenią ... więc odpowiadając na pytanie - podczas rekrutacji liczy się wiedza, doświadczenie i pasja - najlepiej ich opisuje "zespól młodych profesjonalistów".

Aron
@Staszek

bocie zastanawiaj się dalej ;P rozwój IA pozwoli Ci na to

Wojciech

@Stef Dziękuję za Twoją wypowiedź. Z tego co zrozumiałem to jesteś pracownikiem firmy Intebuco. Popraw mnie, jeśli źle zrozumiałem. Niemniej jednak, chciałbym spytać o kilka faktów związanych z pracą tutaj. Powiedz mi, proszę, jakie są warunki zatrudnienia oraz jaka w firmie panuje atmosfera? Są to bardzo ważne kwestie, które tutaj - jak widzisz - nie zostały uwzględnione. A jako że firma aktualnie szuka pracowników, to na pewno wielu użytkowników szuka tutaj takich informacji. Zachęcam Cię do udzielenia odpowiedzi na te pytania. Poza tym, jakby ktoś chciał zapoznać się z ofertami pracy w firmie, to zostawiam tutaj bezpośredni link - http://www.intebuco.pl/kariera

Patryk
@Wojciech

informacja jest na stronie pod wskazanym przez Ciebie linkiem wiec odpowiedz jest wystarczy czytać ;)

Karol

Czy firma funkcjonuje normalnie?

Stef
@Karol

Funkcjonuje i to bardzo dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Intebuco Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Intebuco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intebuco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Intebuco Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Karola Chodkiewicza 5 lok. 37
    02-593 Warszawa

Intebuco Polska Sp. z o.o.