Opinie o Astrafox Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Astrafox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Astrafox Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astrafox Sp. z o.o. w Warszawa

Tom

Kiedyś to była wspaniała firma. Naprawdę klimat, rozwój, ludzie, do tego się chętnie wracało. Była też wolność słowa, ktorej teraz już nie ma. Od około roku jest nie do zniesienia. Zatrudnione zostały dwie osoby, które od razu wskoczyly do najwyższego kierownictwa, niestety posadziły nisko wykwalifikowane osoby do pracy i teraz rzutuje to na jakości. Praca ponad normę, projekty zupełnie niedoszacowane przez co trzeba siedziec po godzinach. Kiedyś poleciłbym każdemu, teraz nikomu.

TT

Zdecydowanie odradzam współpracę biznesową z AstraFox. Podpisałem umowę na wykonanie pięciu konektorów do Tableau w ciągu 38 dni roboczych. Po ponad ROKU (13 miesiącach) AstraFox zrealizowało 3 konektory z 5 i twierdzi że wykonało całą umowę, argumentując że niedoszacowali pracy nad 3 konektorami więc one liczą się jako 5. Absurdalne podejście. Wszystkim zalecam dużą ostrożność w deklaracjach i współpracy AstraFox, oraz podpisywanie umów z mocnymi deadlinami, bez płatności z góry.

Gigi Nowy wpis

Cześć. Junior Deweloper miał teraz niedawno w ogłoszeniu wpisana rekrutację w formie zdalnej. Czy jest tu ktoś kto brał w niej udział i mógłby ją po prostu opisać? na co ewentualnie dobrze byłoby się przygotować?

.. Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Wydaje mi się, że to niezbyt profesjonalne, że reprezentując określoną grupę społeczną, możesz dostać wolne, żeby udać się na demonstracje. Poza tym, na spotkaniach kierownictwo poruszało temat uczestnictwa udziału w demonstracjach "jedynej słusznej partii", wypowiadając się pogardliwie o innych opcjach politycznych. Jeśli nie masz określonych poglądów politycznych, prawdopodobnie się tu nie odnajdziesz. Nie polecam.

Interesuje mnie ocena szkoleń wewnątrzfirmowych, które są organizowane. w ofercie dla specjalisty ds. infrastruktury serwerowej i aplikacyjnej o nich wyczytałem. Zazwyczaj widuje dofinansowanie do jakichś zewnętrznych w ofertach. Tutaj jakiego zakresu szkoleń mogę się spodziewać i jak są częste?

TT Nowy wpis

Aplikowałeś na stanowisko .NET Fullstack Developer oferowane przez firmę Astrafox Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

BI Data Architect? Już w zeszłym roku dostępna była taka oferta, teraz po wymaganiach widzę, że je spełniam, nie wiem czy będą jakieś przyjęcia ale czy możecie mi określić sytuacje na dziale? jakie wychodzą zarobki? po dawniejszych opiniach widzę, że warunki mogły się pozmieniać? Do dziś można uznać, że praca realizowana jest ponad normę?

Tom

Magda

Na rozmowie została ustalona data podania informacji o decyzji w sprawie dalszej rekrutacji. Feedbacku brak.

Renata

Czyli po ostatniej opinii już wiadomo że rekrutacja jest dwuetapowa? widziałam że dla konsultantki systemów ERP jest ona przeprowadzana zdalnie. Ktoś miał już rozmowę i opisałby konkretny przebieg? o co pytają? i na jakie widełki się nastawiać, bo nie podali?

Bez odpowiedzi

Bardzo nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Po 2 etapach, kilku spotkaniach - zero kontaktu ze strony pracodawcy o statusie rekrutacji.

Dzień dobry, Znalazłem ofertę pracy na stanowisko "programista aplikacji webowych .NET" w firmie Astrafox. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca na takim stanowisku, plusy, minusy. Jestem osoba, która szuka pierwszej pracy w tym kierunku stąd moje zainteresowanie. Pozdrawiam,

Szukałam ofert pracy w firmie Astrafox i natrafiłam na ich stronie www na taki komunikat: Jeśli pojęcia takie jak data science, big data, workflow czy analityka wizualna nie są Ci obce, jesteś komunikatywny i w pracy cenisz sobie przyjazną atmosferę i zaangażowanie to wyślij do nas swoje CV na adres: praca@astrafox.pl. Ktoś już próbował w ten sposób aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Astrafox Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Astrafox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Astrafox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astrafox Sp. z o.o.?

Astrafox Sp. z o.o.
  • Taborowa 8