Opinie o Verizon Connect Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verizon Connect Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verizon Connect Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verizon Connect Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Verizon Connect Poland Sp. z o.o.?

...

Atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia. Każdy na siebie donosi, sprawdza itd. Nie można mieć swojego zdania, trzeba się zgadzać z tym co powie "krzywousta blond królowa". Niestety jest to osoba, która nie ma zielonego pojęcia na temat zarządzania zespołem. Jedynie co potrafi to demotywować zespół. W dziale szkoleń lepiej jej szło. Ostatnio mówiono o tym, ze firma w czasie pandemii dba o pracowników, szkoda tylko, że ich zwalnia :D

Astalawista
@...

Jak się targetu przez rok nie zrobiło ani razu to trzeba samemu odejść a nie czekać aż cię zwolnią... trochę godności trzeba mieć...a nie być tylko kosztem dla firmy i miec oczekiwania na poziomie króla/królowej...

@Astalawista

W takim razie 3/4 firmy powinno się zwolnić bo jest tylko kosztem dla firmy... Nikomu nie życzę takiej kadry managerskiej - dwulicowej, nie mającej podejścia do ludzi. Takie osoby doprowadza firmę do ruiny

NIE wspołpracujcie z tą firmą

Witam chciałabym się podzielić i OSTRZEC wszystkich co się da jak (usunięte przez administratora) ludzi firma Verizon Connect Poland Sp. z o.o. - Warszawa .!!!!!!!! Niestety w tym roku W MARCU podpisałam z firmą Verizon Connect Poland Sp. z o.o. - Warszawa umowę na podłączenie do samochodów GPS, niestety MONTER nie dojechał do mnie aż po wielokrotnych interwencjach w końcu zjawił się 19 czerwca 2020r CZYLI PO CZTERECH MIESIĄCACH !! łaskawie zamontował GPS do aut. Co za tym firma dopiero się zorientowała ze ma nowego klienta i wystawiła wstecz faktury za usługi których nie dostarczyła. Chciałam wyjaśnić te sprawę polubownie czyli złozyłam reklamacje ale niestety firma Verizon Connect Poland Sp. z o.o. stwierdziła ze jeśli maiłam kontakt telefoniczny z monterem to nic się niestało i to nie ich wina i usługa ja najbardziej została poprawnie zrealizowana w/g ich umowy. UWAGA na ich umowę mają zapis ze nawet jeśli nie przyjedzie monter a ty podpisałeś z nimi umowę to po 45 dniach naliczają opłaty mimo iż nie dostarczyli Ci towaru z usługą !!! BARDZO SPRYTNIE i nie rozpatrują żadnych reklamacji , więc kopiesz się z wiatrakami. Ale ja idę z tym do adwokata może utrzemy im nosa.

B

Każdy tak narzekał na "kurosowe czasy" ale teraz kiedy zespół jest zarządzany przez osoby, które przez przypadek znalazły się na stanowisku Menagmentu jest jeszcze gorzej. Atmosfera jest fatalna. Jeżeli nie robisz z siebie debila to tam nie pasujesz. Brak jakiejkolwiek komunikacji, w firmie dalej są faworyzowane poszczególne osoby wiec tutaj nic się nie zmieniło. Jeżeli menagment nie wie co odpowiedzieć zespołowi to zasłania się "górą". Jednego dnia mówią jedno drugiego dnia co innego, rozdwojenie jaźni w tej firmie jest bardzo popularne. W biurze często można słyszeć o podbojach na tinderze blondi. Jeżeli coś idzie nie po jej myśli to cierpi na tym cały zespół bo bardzo lubi wyładowywać swoją frustracje na innych.

Nerd

Podobno w Verizon Connect, kolko wzajemnej adoracji sie troche powiekszylo ,jakie to slabe ze faworyzuje sie co niektore osoby. Dobry menadzer powinnien wszytkich traktowac na rowni w Verizon tego nie ma. Wszystko od gornie ustawione. Kazdy kazdego sprawdza i donosi na swoich kolegow. Atmosfera fatalna. Przestrzegam przed tym.miejscem, ludzie traktowani bez szacunku. Chyba ze nalezysz do ELITY! Omijac szerokim lukiem. P.S slyszalem ze szykuja zwolnienia

@Nerd

Podobno? Czyli nie wiesz i powielasz jakieś brednie, tak? Rany, jakie to jest irytujące, jak jacys ludzie na zleceniu próbują zaszkodzić. Nie wiesz, co robić? Rób dobrze!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Verizon Connect Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
REA

Witam A kto rekrutuje to firmy Verizon nigdzie nie ma ogłoszeń . Wie ktoś ?

Dawid

Widzę, że orientujesz się w sprawach firmowych, więc zapewne byłeś lub jesteś pracownikiem Verizon Connect Poland. Możesz powiedzieć mi coś na temat stawki godzinowej w tym miejscu? Liczę, że podzielisz się swoją wiedzą na ten temat.

2020

Nowy Rok, a Verizon jaki był, taki jest. Widzę, że nadal podpada i dlatego ludzie piszą tu co im leży na duszy.

@2020

Co u Krzysztofa?

To może porozmawiajmy o potężnej rotacji w Verizonie, to prawda, tak? Dlaczego znowu słyszę od Ludzi, że trzyma się tylko kółko wzajemnej adoracji? Kompetencje nie grają już roli? Ehhhhhhhh.

Dickens
@Andrzej

Rotacja występuje w firmach z różnych powodów, np. ze względu na niski poziom kompetencji kadry zarządzającej, albo zła atmosferę, bo przecież nie tylko o zarobki chodzi. Jak Menedzerzy nie potrafią Cię docenić, to schodzisz z pokładu, bo jest rynek pracownika. Jeśli któreś z powyższych mogłoby tyczyc się Verizon to muszą pamiętać, że o pracowników się walczy!

MDR
@Andrzej

Nie ma u nas rotacji. Zwolniono kadrę managerską, o której pisano wcześniej. Firma zatrudnia cały czas, zwolnień póki co brak.

@Andrzej

Rotacja jak wszędzie. Niech nie zmylą Cię ogłoszenia o pracę, które można znaleźć w sieci. Po prostu powiększamy zespół.

Miniek
@Dickens

Przecież sam Verizon napisał parę dni temu, że kolezenstwa w pracy nie ma. Tak to w obozach co? Jesteśmy dla was tabelkami z wynikami? Najsłabsze odpadają. Jak można tak sztucznie zaklamywac na forum.

Kaktus

Po zwolnieniu starej kady zarządzającej w firmie w końcu zapanował spokój. Nikt na nikogo nie krzyczy i nie stosuje mobingu wobec drugiej osoby jak to było za czasów starej kadry. Atmosfera jest bardzo dobra. Wszyscy wiemy co mamy robić i pracujemy na to aby osiągać jak najlepsze wyniki. Z czystym sumieniem polecam pracę w Verizon. Zarobki na wysokim poziomie! Ludzie mili, oczywiście są wyjątki od reguły, ale w końcu do Firmy przychodzimy po to aby pracować, a nie sie kolegować.

Kaktusie
@Kaktus

W pracy nie można się kolegować? To główna dewiza Verizon? Jeśli tak to nie dziwie się skąd te pozytywne posty. Kto Ci kazał je pisać? Sam z siebie pracodawca się nie chwali gdy wszystko jest ok. Bardzo sztucznie to wszystko wygląda. Verizonie nie tędy droga. Korpo Korpo Korpo target target target.

T.

Przecież to Verizon, a nie Poltrack, dlaczego są tu nieaktualne dane? Proszę nie kryć się pod starym szyldem. Warszawa, tam się sporo dzieje, oj z tego co czytam dzieje...

Aneta

MDR zwolniono cała kadrę?? Za co?? Oszczędności na ludziach? Cięcia kosztów to trudny temat :(

White man
@Aneta

Wszystkie tego typu sytuacje to zazwyczaj konsekwencja złego podejścia do biznesu w każdej sferze począwszy od zarządzania działami, być może awanse na zasadzie lubię cię to pnij się w górę i przepalanie kasy na to co nie potrzebne? Zastanawiam się i myślę że to może być powód takich sytuacji.

On
@Aneta

Widzę... grubo, oh grubo się dzieje w Verizonie, hah.

@Aneta

Nie zwolniono całej kadry, a cztery osoby, z czego dwie zarządzające biznesem, które za bardzo nie nadawały się do menadżerki. Ciągle powiększamy zespół, a po pozbyciu się tamtych osób atmosfera w firmie znacznie się poprawiła.

Terry
@Insider

Co to za bzdury? Haha. Ciężko mi w to uwierzyć.

@Terry

@Terry - zapraszamy do udziału w rekrutacji i przekonania się na własnej skórze.

karol

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Podobno dużo zmieniło się na plus po zwolnieniu słynnego "Łysego". To prawda, że zwracają kasę za uczelnię? Poproszę o obiektywne opinie :)

Ona
@karol

Podobno jedyne, co dobre to wynagrodzenie(usunięte przez administratora). Szczerze nie tylko kasa jest ważna jak później zdrowie Ci siądzie bo ciągle gonią i gonią, to chyba mówię dziękuję.

karol
@Ona

dziekuje za odp, ale "podobno" sugeruje ze nie pracujesz tam? chciałbym poznac opinie pracownika

Ona
@karol

Ja nie, mój znajomy tak. Zasiegnelam jego opinii.

MDR
@karol

Tak, zwolniono całą kadrę managerską :D dzięki temu wyniki sprzedażowe poszły w górę a atmosfera całkowicie uległa zmianie :D Firma raczej nie idzie w benefity, a wysokie wynagrodzenia. Wysoka podstawa plus wysokie prowizje. Z benefitów: Karta MS, opieka medyczna, unbezpieczenie, nauka języka ang i dofinansowanie do studiów - bardzo wysoka suma, ale trzeba zrobić tytuł naukowy (licencjat, Mgr lub doktorat) :D

@karol

Pracuje tu już ponad rok i po za starą kadrą managerską, która znęcała się nad pracownikami, nie zwolniono u nas nikogo. Cały czas przychodzą do nas nowe osoby. Atmosfera jest super. A i firma daje dużo od siebie zwraca kasę za studia, mamy bezpłatny angielski, miłą atmosferę no kasa też jest mega. A co do pracy to, to jest dział handlowy nikt nikogo nie będzie głaskał po głowie za brak targetów.

@pracownik

Nie ma targetu, nie glaskasz po głowie. Jesteś tabelka, której na zbyt niskim pułapie mówisz DELETE? Pamiętaj, że powodów słabych wyników jest wiele, trzeba tylko popracować z człowiekiem i odpowiednio go zmotywować i przeszkolic. Gratuluję podejścia... Jeśli tak postępujecie to nie dziwie się że macie problem?

Pracownik2

A kto mówi, że mamy? :) Ja problemów nie widzę. Jak tak czytam te komentarze, to aż czuć, że to albo stary management wypisuje głupoty albo stara gwardia, której nowy porządek może nie odpowiadać bo już unitów za (usunięte przez administratora) się nie dostaje a trzeba pracować ;) Ze swoje strony polecam dla ludzi, kórzy czują sprzedaż, dla ludzi, którzy nie czują jest Dział Obsługi Klienta.

@pracownik

Nie jest to dział handlowy tylko dział konsultantów jak już, ze sprzedażą nie ma to wiele wspólnego.

A możesz nam wskazać firmę, która zatrudnia handlowców tylko po to, żeby byli, firmę w której handlowiec nie ma targetu i siedzi za podstawę, nikt nie ma do niego pretensji gdy nie wykonuje swojej pracy. Ja zawsze myślałem, że po to jest dział handlowy, żeby zarabiał na firmę, ale może się mylę może w innych firmach jest inaczej.

Billy
@Pracownik2

A ja czuję, że macie problem, bo mówisz że byli pracownicy dają Wam zły feedback, zatrudniliscie nowych i znów mówisz, że oni też są niezadowoleni i także dają wam zły feedback. To kto daje dobry? Kółko wzajemnej adoracji? Haha :) troszkę pokory? Wysłuchajcie co kto ma do powiedzenia.

Moze ktos podpowie jak mozna rozwiazac umowe na, uslugi z ta firma. Nie wywiazuja sie z tego co obiecywali.

Senior
@Paweł

Raczej niemożliwe. Jak już się wpakowałeś w umowę i upłynęło 2 tygodnie, to nie ma szans, żeby się z tego wykręcić. Możesz próbować drogi sądowej, ale wiadomo jak to z sądami w PL - będziesz czekał aż się umowa przedłuży... Może ewentualnie powiedz o co konkretnie chodzi, to będzie większe pole do zastanowienia. A i jeszcze jedna sprawa: Nie ma co tu już pisać, bo obecni pracownicy dostali zakaz opowiadania o pracy (o warunkach pracy, produktu i struktur) - normalnie jawnie mówią, że nie mogą nt pracy z nikim rozmawiać. SUPER FIRMA :)

Prawnik
@Paweł

Jest to do zrobienia. Jak zostałeś (usunięte przez administratora) umowa musi zostać rozwiązana bez żadnych kosztów dodatkowych.

@Paweł

Proszę podać nazwe firmy imię i nazwisko. Chętnie pomożemy. Jeśli nie zgłaszał Pan problemów technicznych to ciężko nam stwierdzić, że ma Pan problemy z gpsami. Mam odpowiedni dział dedykowany wszelkim problemom technicznym. Prosimy o kontakt :)

senior

wskazówki są takie - jeśli zarabianie pieniędzy jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, tak ważne że możesz zostawić za sobą swoich najbliższych, rodzinę i znajomych - jeśli koledzy z pracy to słupki na Twojej drodze, jeśli lubisz kopać pod kimś dołki i granie na dwa fronty nie stanowi dla Ciebie problemu - to tutaj dostaniesz za posłuszeństwo nawet 10 lub 20k netto. Należy sobie tylko zadać pytanie czy te pieniądze są tego warte? Obecnie jest sporo pracowników, którzy uczestniczą w tym wyścigu - pytanie czy będziesz wystarczająco silny i zdeterminowany, żeby ich pokonać? A jeszcze: Za te wszystkie pieniądze oprócz wymienionych wyżej argumentów musisz słuchać głupkowatych poleceń od łysego gościa, który trafił na swoje stanowisko przez przypadek. Nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie ma też pojęcia o prowadzeniu sprzedaży B2B - znany jest z tego, że ma niebywałą zdolność do zaginania rzeczywistości i bardzo słabą pamięć. Do tego stopnia, że nie pamięta co komu mówił dnia poprzedniego. Reasumując: Niebywale bogata korporacja, której wydaje się że może kupić każdego i zrobi to za każdą cenę, ludzie w PL którzy wykorzystują niewiedzę przełożonych, praca dla odartego z uczuć szczura korporacyjnego.

BB
@senior

na szczęście to już nieaktuane! Zapraszamy do rekrutacji - jesli lubisz dobra atmosferę i przy okazji zarabiać chesz dużo !!! :)

Łysy lover
@BB

Absolutnie nie. Po Imprium, zmarłym imperatorze przyszedł czas na "Nowy Porządek" Absolwent nauk (usunięte przez administratora) poprzedniej władzy rozpasa się w swojej władzy. Łysy zrzucił opaskę nazizmu z ramienia i udaje że nic nie wie o (usunięte przez administratora)/koncentracyjnym w którym przed chwilą pełnił rolę komendanta. Ćwiczony uśmiech pozwala niewprawionym uważać że wielkie zmiany które odbywają się w firmie matce zwane Verizon 2.0 mają też odbicie w PL. Nic bardziej mylnego, kolejna manipulacja która ma ukryć prawdziwe intencje. Przychodząc do warszawskiego oddziału możesz ciągle usłyszeć " nie idzie Ci, może lepiej jak się zwolnisz, to będzie najlepsze wyjście dla nas wszystkich" Możesz też stać się niewolnikiem, dostajesz sprzedaże pod stołem od pracownika z Kłodzka który za swoją wierność nie musi przejmować się niczym, nawet nie przeniósł się do Warszawy. Niewolnik dostaje także zaproszenia na darmowe mecze piłki nożnej, na zakrapiane imprezy po pracy, warunek jest prosty. Nic nie widziałeś, o niczym nie wiesz i koniecznie zostajesz bardzo długo po pracy aby pokazać że jesteś dobrym niewolnikiem. Koniecznie musisz kraść jawnie stałych klientów kolegom i koleżankom, Łysy lubi patrzeć jak się bijesz o grosik niczym dwóch żydów na targu, niczym dwóch księży o ministranta. Jeśli lubisz donosić na kolegów, lubisz klimaty SB, czujesz się dobrze gdy komuś dzieje się krzywda i czerpiesz z tego przyjemność to Łysy szuka właśnie Ciebie! Atmosfera ? W anonimowej ankiecie która pracownicy wypełniają raz na jakiś czas biuro w Warszawie ma ledwo ponad 4/10. Zakładam że tak wysoki wynik zawdzięczamy kilku niewolnikom którzy czują się w biurze rewelacyjnie. Jest jeszcze bardzo fajna koleżanka która każdy żart bierze do siebie. Ma misję by zgłaszać każdy przejaw rasizmu, czy ksenofobii nawet jeśli nikogo takiego w biurze nie ma. Także żarty też raczej nie w tym biurze, chyba że lubisz elementy konspiracji i będziesz rozdawać żarty w zaciszu toalety upewniając się czy nikt nie podsłuchuje. Polecam fajna zabawa!

BDR
@Łysy lover

Atmosfera w firmie fatalna. Czasy firmy rodzinnej w korpo się kończą. Tak jak pisał ktoś wcześniej obecnie został pewien łysy gość, który stara się zatrzeć ślady zbrodni, w których uczestniczył. Kłamca i iluzjonista. Absolwent szkoły psychomanipulacji czym się lubi chwalić. Szczyci się tym że wykorzystywał naiwność ludzi. Człowiek który, twierdzi że na handlu odkurzaczami i garnkami dorobił się takiego majątku że nie musi pracować. Obecnie stara się prowadzić zespół, o czym nie ma zielonego pojęcia. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie i łysy ulegnie redukcji nowych porządkach firmy i będę traktowany w pełni personalnie nie liczbowo.

Ktos
@BDR

Marcin, nie dość że rasista i bajkopisarz, to jeszcze schizofrenik. Na szczęście więcej takich ludzi w firmie nie ma.

Superktos
@Ktos

Niestety wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą. Jeżeli ktoś pisze inaczej, to prawdopobnie pochodzi ze wspomnianego już zespołu niewolników.

@Superktos

Drogi Ktosiu, czy pracujesz w firmie? Wątpię. W przeciwnym wypadku zobaczyłbyś, jakie zmiany nastąpiły w ostatnim czasie.

obserwator
@BS

L4 dyrektora i udawanie, że wszystko jest ok to jeszcze nie powód, by uważać, że w firmie poprawiły się warunki pracy...

@obserwator

To dużo więcej, niż to.

Dawid
@BDR

Co złożyło się na na złą atmosferę w firmie? Pracownicy, dyrekcja czy inne czynniki? Napisałeś o wadach pracy a jak z zaletami? Twój komentarz tutaj będzie pomocny.

Radek

A kiedy nastąpiła zmiana nazwy firmy? Czy adres również się zmienił?

@Radek

Firma zmieniła nazwę w marcu ubiegłego roku (wynikało to z wykupienia jej przez Verizon Connect). Biuro zostało przeniesione z Kłodzka do Warszawy, znajduje się w budynku Sezamu, tuż przy metrze Świętokrzyska.

Teaser

Chętnie się dołączę. Miałem okazję pracować trochę w tej firmie. Negatywne opinie nie są wcale wyssane z palca. Rzeczywiście jako szef działa tam pewnie Łysy Łoś, który jest hipokrytą i chorągiewką. Potrafił co tydzień zmieniać zasady i opieprzac Cię za to że nie dostosowujesz się do reguł. Wymyślał nawet kary typu pompki dla pewnego pana o obłych kształtach (było to dla niego bardzo poniżające). Chciał wyrzucać ludzi z biura za kare że powiedzieli sformułowanie nie po jego myśli. Myśli że jest tam Bogiem i ma facet manie wielkości. To jeden z tych, którzy przy odrobinie władzy tracą rozum. Niektóre jego zachowania nadawaly się do sądu, podchodziły pod (usunięte przez administratora) Rzeczywiście chwalił się że był sprzedawca gatunkow starym babciom. Miał też epizod ze sprzedażą wyjazdów na ceremonię ayahuasci więc może od tego mu się mózg odkleił od czaszki. Ale zostawmy temat łysego. Jest jaki jest. Tej korporacji nie można nazwać korporacjam w korporacjach są zasady. Tu nie wiesz na czym stoisz. Są ludzie równi i równiejsi na tych samych stanowiskach. Ci równiejsi dostają tematy sprzedażowe co chwila. Mają urlopy które nie są wpisywane do "tabelki urlopów" i zawsze są na szczycie. Ty jako nowy pracownik musisz zasowac jak mrówka. Owszem, jeżeli trafi Ci się temat jak ślepej kurze ziarno, możesz zarobić nawet z 10k. Ale to sie zdarzy raz na pół roku i tylko Jeżeli sam to wypacujesz. Reszta jest zabierana przez zarząd i dawana "najlepszym". To jest kółko wzajemnej adoracji. Jeżeli masz sumienie i jesteś odrobinę kumaty, unikaj Verizon connect jak ognia. Amerykanie do tej pory chyba nie wiedzą co tam się odjaniepawla. Idź lepiej pracować do innej korporacji gdzie są jasne zasady i równe szanse. Co do samej aplikacji. Jeżeli poznasz po jakimś czasie rynek, sprzedając produkt czujesz się dosłownie jak byś wciskał garnki. Polega to na tym żeby łapać nieświadomych klientów na produkt, który ma każdy inny operator w cenie 2x mniejszej. Nasłuchałem się swoich klientów którzy klneli że im nie działa gdy dzwoniłem z domowieniami nadajników. Uwierzcie mi. Zrobiłem to tylko raz. Głupio mi było przed tymi ludźmi że im to sprzedałem. Inna sprawa że jak nie uda Ci się sprzedać donowienia w pierwsze jakieś 2 czy 3 miesiące, siedzi gdzieś typiara która ich obdzwania i jeżeli domowia ma z tego ona kaSe nie Ty. Mimo że np. meczyles gościa pół roku zeby kupił. Ale spokojna głowa! Te zasady są tak płynne że i tak za tydzień może ta sprzedaż przejść na innego Czeska który lepiej wyłlize oko saurona. Nie polecam, pozdrawiam

Co wiecie o firmie Poltrack Sp. z o.o. w mieście Kłodzko? Nadal czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Sebastian

Poltrack to teraz Verizon Connect Poland. Cała sprzedaż przeniesiona jest do Warszawy i firma stale rekrutuje na stanowiska handlowe. W Kłodzku pozostała administracja i dział techniczny.

Wiktor

Może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o Verizon Connect Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verizon Connect Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Verizon Connect Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verizon Connect Poland Sp. z o.o.?

Verizon Connect Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 1
    00-078 Warszawa
  • NIP: 8831848323 REGON: 21520571 KRS: 0000399421

Verizon Connect Poland Sp. z o.o.