Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Radek KFM+Operator wozka

Pracowałem w kilku firmach w swoim życiu i ta jest najbardziej obciążająca psychicznie. Wysiadłem z pociągu. Można się tu nabawić problemów psychicznych. 1. Atmosfera. Ci z najszczerszym uśmiechem podłożą ci najtłustszą świnię. Za kierownikiem ciągnie się łańcuszek lizusów. 2. Masz być od wszystkiego i robić kilka rzeczy jednocześnie. Po dwóch latach twoja psychika będzie przemęczona i przebodźcowana. 3. Nie próbuj zrobić czegoś źle. Nie możesz mieć gorszego dnia, masz pracować na 100% i zawsze bezbłędnie. Uczysz się tylko poprzez zjebki, system wdrażania nowych pracowników leży. 4. Kierownicy magazynu zrobią wszystko żeby zlecić żółtodziobowi najgorszą robotę, by sobie rąk nie ubrudzić. 5. Spróbuj iść na zwolnienie choćby na jeden dzień, to premia maleje o 20%. 6. Chcesz wiedzieć kto ma największe przywileje u kierownictwa - spójrz na grafik. Ty jebaj co dwa dni na różne zmiany a dzień wolny za sobotę odbieraj w środku tygodnia. Jak mówiłem, ja już spakowałem walizki w trosce o zdrowie psychiczne. Pozdro

Eryk

Płace opłaty marketingowe a nie mam rabatów od kilku miesięcy.

@Eryk

Może nie masz obrotu biznesowego zgodnie z umowa ABC? Sprawdzisz w aplikacji bądź u kierownika. Czemu po prostu się nie zgłosisz do KH, to wszystko da się załatwić.

Damian

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy w Eurocash Serwis. Na początku obiecują złote góry, ze można zarobić do 9 tys z premiami itp itd. W rzeczywistości tak nie jest, pracownik który pracuje 10-12 lat może i wyciągnie 6-7 tys ale przez te lata wypracował sobie rynek. Na początku przez 3 miesiące masz osłonę i zarabiasz 4.500 netto lecz po trzech miesiącach najniższa krajowa i zapomnij o premii. Obiecuja na początku, ze jak wyrobisz normę a jest do zrobienia to na spokojnie dostaniesz więcej kasy, tak dostałem ze po osłonce miałem nadal 2700. Auto- nie zdziw się jak dostaniesz 400 czy 500 zł mniej przy wypłacie ponieważ lubią odejmować za korzystanie z auta nawet jak pojedziesz sobie do sklepu obok domu ???? Milion telefon łów dziennie i e-mail od Piotra W. Kierownik który za bardzo się czuje w swojej roli i zamiast wspierać pracowników swoich to tylko im narzuca rzeczy które nie są realne do zrobienia a jak coś pyta to nigdy nie na temat, gra kierownika a nie zna się na Swojej pracy, jest bezczelny i wkurzający. A jak nie odpowiedz na e-mail w ciągu godziny to ponownie Ci go wysyła a później podłącza resztę ekipy pod e-mail i robi Ci wstyd dlaczego nie odpisałeś. Sorry ale nigdy nie trafiłem na tak ciężkiego człowieka który bez wiedzy jest na takim stanowisku. Jakim cudem awansował to nie mam zielonego pojęcia. Jeżeli szukacie stabilizacji ( o której tak Kierownik mówił na pierwszym spotkaniu, ze u Nas stabilizacja i praca na lata) to napewno nie tutaj. Nie pisze tego ze złości ponieważ już dawno mi przeszło i minęło troszkę czasu lecz ostrzegam, ze szkoda zachodu na ta prace. Dramat… Zero przyszłości, w każdej chwili moga Cię zwolnić jak nie będzie odpisywał na e-mail bądź robił tego co on chce. Jak zrobisz inaczej to już nie jesteś jego ulubieńcem. Pieniądze mizeria, auto toyota yaris hybryd super, ale co z tego jak auto jest monitorowane i czujesz się jak w klatce w której zrobisz kilka metrów i pobierają z wyplaty. Nie polecam!

PH EC
@Damian

Masz trochę racji ale też koloryzujesz. Z samochodem racja tylko, że w moim przypadku zabierają 250 zeta, ani razu mi nie potrącili za jakieś nadmiarowe kilometry (podobno od 5 do 22 pn-pt możesz jeździć ile chcesz) a czasami zdarzyło mi się zrobić ponad 300km nadmiarowo tzn. w czasie urlopu i w weekendy. Jeżeli chodzi o kierownika to w moim wypadku uważam, że ma większe kompetencje od dyrektora, zawsze dostępny i w 100% pomocny i merytoryczny. Sam siada za fajerę i goni po nowych sieciach pogadać i coś zaofertować, z tymi mailami też przesada bo u nas tak nie ma. Oczywiście oczekuje odpowiedzi ale nie, że od razu, można spokojnie odpisać na drugi czy trzeci dzień. Na słabego kiero trafiłeś. W jednym masz 100% racji. Orka od rana do wieczora, wyniki, tabelki, zadania, raportowanie. Czasami jedno położone zadanie kładzie ci 3/4 wypłaty lub więcej. Znam gości co wyrabiają 9 tyś premii plus jeszcze podstawa (jeżeli masz dobry rynek i dobrych płatników) ale również są tacy co dostają 3 tyś, więc to nie jest fikcja,. Zrobisz zadania, dowalą po 15 lub 20% więcej na kolejny miesiąc. Sporo, aż w pewnym momencie dochodzisz do ściany. Można pracować ale jak długo? No to zależy od ciebie samego.

Klient

Dlaczego usuwane są opinie? Może czas zacząć głośno pisać o tym co się dzieje. Widać ze eurocash naprawdę chce stracić resztkę klientów.

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

Witam, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w księgowości w Komornikach? Jaka jest organizacja czy zgrany zespół? Warto kandydować?

Pracownik księgowości
@Zainteresowany

Zależy do jakiego działu konkretnego chcesz składać CV. Księgowość jest podzielona na kilka sekcji. Jedne zespoły są zgrane i panuje pozytywna atmosfera, w innych może być różnie. Pracy jest dość dużo a wymagania przełożonych spore. Ogólnie jeżeli odpowiada Ci praca za praktycznie minimalną krajową bez perspektyw na podwyżki, to możesz spróbować.

EC_23
@Zainteresowany

Praca sama w sobie jest typowa jak to w korpo, bywa ok a czasami bywa gorzej, zależy gdzie konkretnie się trafi, Księgowość w EC jest duża. Największy minus to oczywiście oszczędność na ludziach, Ilość pracy i zakres tematów do ogarnięcia zazwyczaj jest kosmiczny i często bez nadgodzin (darmowych rzecz jasna) może być trudno to ogarnąć. Zarobki są bardzo mocno zaniżone i w zasadzie nie wzrastają, nawet jeśli coś wrzucą to jest to dosłownie kilka groszy, których i tak nie poczujesz a przy obecnej inflacji co roku pracujemy za mniej. Jeśli to Twoja pierwsza praca i chcesz nabrać doświadczenia, to może nawet i polecam, chociaż znalezienie potem jakiejkolwiek innej w tej branży i tak jest bardzo trudne a ostatecznie więcej zarobisz rozwożąc rowerem jedzenie.

Xxx

Eurocash lublin Kierownik regionalny zwalnia pracowników pracujących przez agencje z dnia na dzień. (usunięte przez administratora).

Renata
@Xxx

Nie chroni was jakaś umowa z tą agencja? Jakiś okres wypowiedzenia chociaż jest? Na te zwolnione miejsca to będzie jakaś rekrutacja czy będą stworzone zupełnie nowe stanowiska?

Kuba

Pracowałem na magazynie w Gdańsku przez ponad rok. Wszystko było w porządku, praca nie była łatwa, ale płacą dobrze i na czas. Polecam!

Pogodny

Niestety praca w Eurocash Komorniki, to droga przez mękę. Jeżeli poddańczo wykonujesz rozkazy, polecenia wykraczające nieraz poza zakres obowiązków, jesteś na każde skinienie i poświęcasz życie dla firmy, to jesteś dobrym pracownikiem. Najmniejszy komentarz, zwrócenie uwagi, walka o własne prawa odbierana jest jako bunt i atak, a Ty stajesz się najgorszy. Najbardziej śmieszą audyty, pozorne dbanie o jakieś normy, które są pustą wydmuszką. Na papierze i broszurze pięknie - w praktyce wszystko kuleje. Oczywiście ludzie z "góry" nie mają pojęcia jak wygląda codzienna praca i jakie są jej warunki, bo po co mieliby się tym interesować. Ankiety pracownicze? Czysty żart, byle tylko wyglądało, że coś ich obchodzą warunki pracy 'kolejnego numerku' jakim jesteś.

Pogodny

Wero

Przez 3 miesiące masz 4500 na rękę później po 3 miesiącach najniższa krajowa. Premie które obiecują do 9 tys nie jest do zrobienia, a jak masz słabszy swój rynek na którym jeździsz to zapomnij o premii, a wyżyj z najniższej w tych czasach. Auto toyota yaris lecz nie zdziw się jak dostaniesz mniej przy wypłacie. Pobierają dużo za jazdę prywatna. Atmosfera słaba. Nie polecam !!!!!!!!!!

Dk
@Wero

A nie 4000 brutto?

Dariusz

W internecie znalazłem ogłoszenia o pracę na stanowisko doradca klienta. Zastanawiam się jak wygląda rekrutacja, odzywają się do każdego, kto prześlę CV czy tylko do wybranych? Ile czeka się na wiadomość zwrotną i czy o coś pytają w rozmowie telefonicznej?

Nikita
@Dariusz

Na jaki rejon?do której spółki?

Pytanie do osób pracujących w siedzibie Eurocash w Komornikach. Jak atmosfera pracy ? Jak wyglądają struktury ? Na jakie zarobki można liczyć ? Czy są jakieś premie ?

Zawiedzion

Kobieta która zadzwoniła do mnie żeby umówić rozmowę była tak niemiła że postanowiłem poszukać opinii o tej firmie... myślę że poszukam innej pracy

były

Niepołomice wciąż i wciąż szukają na magazyn... Dalej tak tam jest, że żeby dostawać jakieś wartościowe zamówienia do składania, to trzeba zmianowemu w (usunięte przez administratora) włazić? Czy wreszcie ktoś ogarnął tą karuzelę przyjaźni...i to co przedstawiają tabelki i słupki są obrazem faktycznych umiejętności magazyniera, a nie miarą jego przyjaźni...

Czy firma Eurocash S.A. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Niekoniecznie. Zależy czy hurtownia, czy centrala.

Gabriela

To gdzie oddzwaniają? W hurtowni? Jesteś w stanie dać znać? W ogóle jak Ci się pracuje w firmie? Długo tu robisz? Jak atmosfera?

Ciekawy

Cześć, jest ktoś kto może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Z góry dzięki

Pli
@Ciekawy

Najniższa krajowa. Jak rozmowa ? Dostałeś ofertę ?

Euronikt

Kierownik magazynu robi za kierownika hurtowni, kasjerkę, magazyniera. A kto zastępuje nas? Nikt.

Sofix

Stanowisko kasjer-fakturzysta- magazynier mówi samo za siebie.Robisz za 3 osoby a masz 1 pobory. Dopóki ktoś na górze nie pojmie, że pracownik do wszystkiego jest do niczego,to się nic nie zmieniło. Ludzie są przemęczeni,sfrustrowani, znerwicowani a przede wszystkim nie wydajni a to przekłada się na cyferki w exelu.

Marlena

jedno wielkie dno tak jak kierowniczka rejonu 10

Obcy
@Marlena

Co masz na myśli?

Ewa@

Delikatesy Centrum mają obroty słabe dlatego kosztem pracownika Eurocashu zmuszają nas do zakupów droższych za kwotę 420 bonów świątecznych , w tym paczka ma być jeszcze dla dziecka . W tym roku dzieci dostaną siatkę pomarańczy i czekoladę Amelia bo na wiencj nie będzie cię stać. Wyrazy uznania dla osób które podjęły decyzję że z każdym rokiem jest coraz gorzej.???? Tak fatalnego socjalu nie ma nigdzie tylko Eurocashu . porażka ????????????

Xxx
@Ewa@

Pracuję w zupełnie innej branży. Znajoma koleżanki pracuje w Eurocash kilka lat, więc chciałam sprawdzić jakie tutaj są opinie,bo od dłuższego czasu myślę o zmianie pracy. Po przeczytaniu kilku opinii stwierdzam "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". W mojej firmie dzieci nigdy nie dostawały paczek, podczas pandemii zawieszono socjal (nie ma wczasów pod gruszą-max 1000 zł i premii świątecznej- max 15% najniższej krajowej BRUTTO). W tym roku wyjątkowo dostaliśmy paczki,a w nich...wino ..i tylko wino. Zero premii.Tylko ubezpieczenie zdrowotne. Nie narzekajcie...Wesołych świąt!

@Xxx

Pracuję 2 lata w Eurocash i nigdy nie dostałem żadnych wczasów pod gruszą. Dzieci nie mam, a ta wspaniała premia świąteczna jest dawana tylko na Boże Narodzenie w postaci bonu 400zł. Nie wiem czy to jest warte zmiany pracy, wolałbym już te 1000zł za "wczasy" o których Pani pisze.

i nie przyznają wczasów bo dzieci nie masz? To ja ciekawa jestem jak większość tu na zakładzie z tym ma. dominują bezdzietni?

@Karolina

Nie wiem, u nas nie można wziąć 14 dni urlopu ciągiem, a temat wczasów pod gruszą jest unikany.

kadry

jest coś takiego jak kodeks pracy i wyraźnie jest tam napisane że pierwsza część urlopu musi trwać 14 dni co oznacza że pracodawca bez łaski udziela urlopu w całości a podzielenie następuje na wniosek pracownika i nie ma inaczej - inspekcja pracy zdyscyplinuje pracodawcę tylko trzeba mieć kokones i walczyć o swoje,

@kadry

Po to pracodawca wymyślił premię uznaniową, żeby skutecznie ucinać te kokones. Jedynie strajk by coś tu pomógł, ale do tego nigdy nie dojdzie.

kadry

jaki strajk...dopóki ludzie nie zrozumieją że to oni -pracownik fizyczny wyrabia kasę dla firmy to będą parobkami wyzysku, trzeba tylko zadbać o swoje i egzekwować prawa oczywiście nie zapominając o obowiązkach i żaden strajk nie potrzebny.

Czemu stwierdziłeś tak z marszu, że to strajku miałoby nie dojść? Był kiedyś planowany i nie wyszło czy jakiś inny powód? Ciekawe czy by poskutkował

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 7 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.