Opinie o Unique One Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Unique One Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unique One Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unique One Sp. z o.o. w Warszawa

Na szczęście były pracownik

Oczekują zaangażowania kosztem życia osobistego. Praca po 10h za słowo dziękuję? Jesteś w dobrym miejscu. Umowa o pracę na najniższą krajową i reszta na umowę o dzieło/zlecenie. Brak narzędzi do pracy, przestarzały sprzęt i brak jakichkolwiek szkoleń!! Szkolenia wewnętrzne prowadzone przez zarząd albo pracownika bez kompetencji. Po 5-ciu latach wyjazd do Barcelony? A na Wigilię premia w wysokość 100 zł do koperty. Utrzymywanie zarządu kosztem pracowników. Rotacja praktycznie na każdym stanowisku a w niektórych działach permanentna.

Adela
@Na szczęście były pracownik

Hejka, to ile miesięcznie zarabia się poza umową o prace i najniższą krajową. Jak jest jeszcze zlecenie lub o dzieło to za to jest stawka godzinowa? Czasami takie rozwiązanie jest też finansowo korzystne dla pracownika.

Natalia

Aplikowałam na PM pod koniec Lutego, w Marcu odezwała się Pani z HR, fakt wysłała formularz do uzupełnienia (ale czy był on długi i bardzo osobisty, jak czytam w innych komentarzach - nie sądzę). Po odesłaniu formularza na drugi dzień ustalony termin rozmowy rekrutacyjnej. Rozmowa bardzo profesjonalna w towarzystwie kierownika działu i członka zarządu. Podczas rozmowy już zostało mi przekazane dużo informacji o firmie i stanowisku. Zostałam zaproszona na dni próbne podczas których mogłam poznać projekt i zasady panujące w firmie (oczywiście - dni próbne były ustalone jako płatne - nie zależnie od podjętej decyzji). Zostałam zatrudniona i do tej pory widzę same plusy! Nie jest to wielka korporacja dla której jesteś numerem konta do przelewania wynagrodzenia. Prezes firmy oraz członkowie zarządu są obecni na co dzień, co buduje atmosferę zaufania i współpracy. Dużo osób pracuję tam już bardzo długi czas, co uważam, że świadczy o stabilności i zaangażowaniu w rozwój firmy. Atmosfera jest przyjazna. Ludzie są mili i chętni dzielenia się swoją wiedzą. Agencja oferuję dużo profitów dla pracowników, już w pierwszym tygodniu pracy byłam świadkiem wręczenia biletów do Hongkongu za 10-lecie pracy! Osobiście liczę na jak najdłuższą i owocną współpracę!

@Natalia

Natalia bardzo Ci dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami po kilku tygodniach pracy u nas! Również trzymamy mocno kciuki za jak najdłuższą i owocną współpracę!

Na szczęście były pracownik Nowy wpis

Adela Nowy wpis
@Na szczęście były pracownik

Natalia

Dział HR Nowy wpis
@Natalia

AAA

Cześć Event Project Manager ma teraz w ogłoszeniu wpisaną umowę o zastępstwo. Wiecie już jaka przyszłość mnie czeka jeśli mimo wszystko podejmę się pracy? będzie gwarancja na inne stanowisko? szukam miejsca pracy na dłużej

Dział HR Nowy wpis
@AAA

Umowa na zastępstwo nie daje gwarancji pracy na kolejne lata, a jedynie na czas zastępstwa. Jednak jeśli ktoś sprawdza się na swoim stanowisku i prowadzi projekty samodzielnie, a Klienci są zadowoleni ze współpracy i wracają z kolejnymi zleceniami, to agencja bierze pod uwagę możliwość przedłużenia takiej umowy na czas nieokreślony.

Witam, proszę o informację dotycząca pracy jako specjalista ds. prawnych. Ktoś pytał jeszcze na początku tego roku o te ofertę a nie mogę jej odszukać w przeglądarce. Nabory już pewnie zamknięte? jak często następuje okazja na aplikowanie na to stanowisko?

Dział HR

Oferta ta jest od dawna nieaktualna. Rekrutacja na to stanowisko następuje raz na kilka lat. Zapraszamy do śledzenia naszego FB oraz Li.

Joasia
@Dział HR

Dzień dobry czy z oferta dla specjalisty ds. obsługi programów lojalnościowych jest podobnie? szukana jest jedna osoba raz na parę lat? po prostu natknęłam się na faktycznie dawniejsze ogłoszenie, akurat spełniam wymogi, ale nie mam pojęcia czy będę mieć szanse na prace?

@Joasia

Dzień dobry, Oferta na stanowisko Specjalisty ds. obsługi programów lojalnościowych nie jest już aktualna. Zawsze jednak może Pani wysłać do nas swoje CV na adres rekrutacja@uniqueone.pl

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Unique One Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/-ka w zespole obsługi klienta? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry. Tak czytam te wspomnianą ofertę dla Junior Project Managera ze strony i było w niej napisane, że po pięciu latach stażu można zapewnić sobie wyjazd do Barcelony a po dziesięciu do Hongkongu. Na podstawie tego zastanawiam się jak często zdarza się, że to jednak firma dziękuje komuś za współpracę i z jakich przyczyn? Fajnie byłoby moc to jednak dobić : )

Dział HR

Jeśli dziękujemy komuś za współpracę, to najczęstszym powodem jest wykazywanie się niskim zaangażowaniem w realizację zleconych obowiązków lub brak wykonywania zleconych zadań. Może się również zdarzyć, że kończy się projekt prowadzony przez daną osobę. Natomiast, ponieważ aktualnie połowa firmy odwiedziła już Barcelonę, to można wywnioskować, że zdarza się to dość rzadko :) Mam nadzieję, że "dobiłam" cokolwiek miało to znaczyć.

Jagoda

Hej, jak oceniacie aktualne warunki płacowe dla junior project managera? Oferta niedawno mi wygasła ale może zbiorę się na zgłoszenie do kolejnej. Chce przy tym poznać wasza ocenę względem zarobków, na ile uważacie je za adekwatne?

@Jagoda

Powołując się na: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/2211/project-manager-zarobki "Najnowsze badania pokazują, że osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą cieszyć się wynagrodzeniami w przedziale od 5 000 zł do 7 370 zł brutto. Mediana zarobków wynosi 6 200 zł brutto." Kandydaci podczas procesu rekrutacji przedstawiają swoje oczekiwania względem przyszłego wynagrodzenia i na tej podstawie prowadzone są dalsze rozmowy rekrutacyjne. Zamiast pisać o takim tematach anonimowo w Internecie, warto przedstawiać swoje oczekiwania przyszłemu pracodawcy.

Asia

Witam, stale jest jeszcze widoczna ta oferta dla Junior Project Managera, która była dodawana jeszcze pod koniec stycznia. Jeszcze zdążę się zgłosić o ile rozmowy są jeszcze prowadzone. możecie przed tym opowiedzieć o pracy w biurze przy Niedźwiedziej z perspektywy tego stanowiska? interesuje mnie przede wszystkim rozwój, jak wygląda przykładowy dzień z pracy?

@Asia

Każdy dzień zaczyna się aktualizacją listy z zadaniami na dany dzień, a potem po kolei wykonuje się te zadania. Część jest powtarzalna, jak kontakt z klientem czy tworzenie prezentacji, ale są zadania, które robi się tylko raz, na potrzeby danego projektu. Więcej szczegółów podajemy na rozmowie rekrutacyjnej. Praca ciekawa, polecamy aplikować :)

Każą uzupełniać bardzo długi formularz z wieloma osobistymi pytaniami, a po spotkaniu online brak żadnego odzewu, chociaż obiecali, że się odezwą z info zwrotna. Nie do pomyślenia w 2024, brak szacunku.

@Kandydat

Kandydacie, jest nam bardzo przykro, z powodu Twojego długiego oczekiwania, jednak byliśmy w trakcie prowadzenia kilku procesów rekrutacyjnych i nie do każdego stanowiska zostały podjęte decyzje. W momencie, w którym zapadają decyzje, nasz dział HR sukcesywnie informuje zarówno osoby, które dostały propozycję współpracy, jak i wszystkich pozostałych kandydatów, którzy wzięli udział w rekrutacji i przesłali do nas formularz rekrutacyjny, bez względu na to, na jakim etapie były rozmowy i na jakie stanowisko odbywała się rekrutacja. Najczęściej ta informacja jest przekazywana po zakończonym procesie rekrutacyjnym drogą mailową. W związku z powyższym, bardzo proszę o kontakt do działu HR z zapytaniem, na jakim etapie jest rekrutacja i czy został już wybrany kandydat. Pragniemy też od razu wyjaśnić kwestię pytań w formularzu rekrutacyjnym. W Agencji nieustannie dbamy o dobrą atmosferę i priorytetem jest dla nas, by osoba, która do nas dołączy, była UNIQUE i pasowała do nas pod wieloma względami, ale przede wszystkim, by miała możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. W związku z tym, często pytamy o oczekiwania względem przyszłego pracodawcy, oraz czemu kandydat podjął się odpowiedzi właśnie na nasze ogłoszenie. Kwestionariusz zawiera też pytania nieobligatoryjne, które nawiązują do zainteresowań kandydata, na które nie ma obowiązku odpowiadać. Natomiast same odpowiedzi do tych pytań są poruszane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszelkie informacje, które kandydaci nam przekazują, są wykorzystywane jedynie do procesów rekrutacyjnych, a po ich zakończeniu, zostają one usuwane.

Hej, o jaki formularz z osobistymi pytaniami mogło chodzić? czy są to wszystkie informacje, które i tak zawiera się docelowo w swoim CV? mnie podczas próby aplikowania dla konsultanta ds. obsługi akcji promocyjnej pokazuje się tylko formularz z podstawowymi dynami, można tez napisać parę słów o sobie. :) późniejszy kontakt jak wygląda? czy był ktoś może na rozmowie?

Unique One Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Prawnych w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Help desk na stronie widzę, że jest sold out? ;) dacie znać czy firma będzie miała w ofercie jeszcze do końca roku stanowisko juniorskie do zaoferowania? We wcześniejszych ofertach były opcje z 2-letnim doświadczeniem, ja go nie posiadam w kontekście komercyjnym ale szybko się uczę. Jaki teraz oferowany jest program szkoleń?

HR

KL Nie jest przewidziana rekrutacja w Helpdesku. Nie prowadzimy szkoleń, zajmujemy się zupełnie czymś innym. UNIQUE ONE posiada aktywną brand story na Rocket Jobs także polecamy sprawdzić czym dokładnie zajmuje się firma przed aplikowaniem.

Kuba

Pracowałem w Unique One 4 lata jako Art Director. Od kwietnia 2019 do maja 2023. Firma daje stabilne zatrudnienie i ciekawe projekty, pracuje tu mnóstwo fajnych ludzi. Polecam.

@Kuba

Opowiesz troszkę więcej o tej czteroletniej karierze? Jak warunki ewentualnej współpracy mogły się zmieniać w czasie? Spółka sama w sobie również przechodziła jakieś zmiany? Ciekawa jestem, który projekt mógł być najciekawszy i dlaczego

Kuba
@Maja

@Maja czy pozostałe wpisy w tym wątku, podpisane Twoim imieniem, są Twoje? Bo jeśli przymierzasz się od roku do zaaplikowania do tej firmy, to ja nie wezmę na siebie odpowiedzialności za tak ważną dla Ciebie decyzję:) Warunki to zawsze kwestia indywidualnego porozumienia, mamy wszakże wolny rynek:) Zajrzyj na stronę, zobacz czym firma się zajmuje i podejmij decyzję. Nawet jeśli to nie będzie to, pracę zawsze można zmienić. Pozdrawiam i powodzenia!

K.

Pracowałem tam kilka lat.. dobrze się bawiliśmy przy realizacji projektów ;) Trochę było nerwówki jak to w pracy agencyjnej, ale mogłem liczyć na pomoc z góry czy od ludzi z innych zespolow. Kasa była dobra, chociaż wolałbym żeby była większa.. Ludzie tam pracujący są normalni i lubia dzielić sie wiedza. Nie ma typowego wyścigu szczurow. Przełożoną też mialem okazje poznac i inaczej ja odbieram niż to co było tu opisane . dużo mnie nauczyła i kilka razy wsparla. raz nawet prywatnie he he.. miałem z nią jedno nieporozumienie, ale wyjaśnililiśmy je sobie potem i było już normalnie. Z kreacją były dołki i górki, ale jakoś się dogadywalismy. w sumie troche szkoda mi bylo odchodzić stamtąd.

Graphic Designer - rekrutacja

Było mi dane uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej z Creative Director Unique One. Rozmowa była na wysokim poziomie. Pani Kasia sprawia wrażenie osoby bardzo kreatywnej, inteligentnej, analitycznie myślącej, bardzo komunikatywnej. Sposób, w jaki ze mną rozmawiała sprawił, że stres odszedł na dalszy plan. Było bardzo merytorycznie, ale i z poczuciem humoru, wytwarzała spory luz. Nie dała odczuć, że moje kompetencje nie są na takim poziomie, jak by oczekiwała. Myślę, że doskonale wie, czego chce dla swojego zespołu. Sposób, w jaki wyrażała się o agencji, o swoim teamie, o przełożonych jest godny podziwu. Fajnie, byłoby mieć taką osobę za swoją szefową. Mentoring, kooperacja, wysoka kultura, umiejętność dopasowania się do różnych sytuacji, poczucie humoru są myślę obecne w kreacji Unique One za sprawą Pani Kasi. Nie odczytała mi sztampowych pytań z internetu, to była rzetelnie przeprowadzona ROZMOWA. Z której dało się wyciągnąć wiele dla siebie. Zabrzmi to lizuśnie, ale aż chce się pracować u takiej osoby w zespole. Zazdro

Graphic Designer 2
@Graphic Designer - rekrutacja

Potwierdzam, u mnie też rozmowa bardzo konkretna i inspirująca. Ciekawi mnie praca w tej firmie pod przewodnictwem takiej creative director. Osoby rzeczywiście znającej się na swpjej działce, zainteresowanej swoją pracą, wydaje mi sie że wymagającej, ale i dającą sporą swobodę, stawiajàcą na ludzi odpowiedzialnych, team-workerów. Rozmowa nie była sztampowa, raczej szyta na miarę. Pytania swobodnie pojawiały się w trakcie, w zależności od wątku. Dzięki tak przeprowadzonej rozmowie rekrutacyjnej, uważam że szefowa kreacji w agencji Unique One musi być kreatywna, niestandardowa, grająca do jednej bramki ze swoim teamem, uważna i przede wszystkim umie wyczytywać informacje pomiędzy tzw. wierszami, a to chyba ważne przy pracy koncepcyjno-artystycznej. Mile wspominam spotkanie rekrutecyjne, bez względu jaki będzie wynik.

Pomocna 2

Agencja dla ludzi nie potrafiących myśleć. Musisz wejść w szablon myślenia szefa wszystkich szefów i Królowej Matki CS. Jeśli masz pomysł, podziel się nim a Królowa Matką na pewno przekuje go w swój sukces. Zrób błąd, Królowa Matka zrobi jeszcze większy dym, a potem go ujarzmi i znowu przekuje w swój sukces. Manipulacja, dobry PR, brak poszanowania i docenienia pracownika to core działania tej agencyjki. Chcesz stracić resztki godności, zapał do pracy, wpaść w depresję, siedzieć wiecznie po godzinach to najlepsze miejsce. Szczerze nie polecam!

Wkurzony

Niestety ta agencja to typowy prywaciarz, który szuka za najniższą krajową (usunięte przez administratora). Umowa o pracę na najniższej stawce + umowa o dzieło jeśli chcesz cokolwiek mieć, a najgorsze, że (usunięte przez administratora)do B2B tylko, żeby pracodawca miał lepiej. NIE POLECAM!!!

@Wkurzony

w jakim kontekście poczułeś się co do tego zmuszony? mimo tego, że zasady współpracy chyba Ci nie podeszły do gustu z tego co tu opisujesz to są dla Ciebie jasne przez podpisaniem czegokolwiek? Wszystko wiesz i człowiek generalnie zdaje sobie sprawę na co sie pisze?

Z.
@Maja

Ustalenia są, ale OSTRZEGAM! spokojnym można być tylko co do tego, co się ma na piśmie. Inne ustne ustalenia, raczej obiecanki, zmieniają się same nie wiadomo kiedy, a jeśli są dotrzymanie to z opóźnieniem i podkreśleniem że należy być wdzięcznym. Słabo

@Z.

Aha czyli papier potwierdzony? Ale skoro już jakieś alternatywne sytuacje przytaczasz z tymi ustnymi ustaleniami to jakie w Twoim przypadku były przykładowe? na co zwracać ewentualną uwagę?

T.

szkoda Waszego czasu!!! ukrywanie widełek w 21 wieku? ile etapów rekrutacji trzeba przejsc by zaprponowac smieciowa umowe i pieniadze? wymagania jak na 2 praconikow, szukaja roboli a nie ludzi!! nie polecam!!!!

@T.

Pytanie jaki mógłby być do tego powód? Podasz konkrety odnośnie tej całej rozmowy? Możliwe, że Twoje kwalifikacje wychodziły grubo ponad normę na tym stanowisku i nie wiedzieli jak się do tego odnieść? Jakie wymagania podali a jakie a Twoje oko są adekwatne?

Zawiedziony

Najpierw każą uzupełnić spory "kwestionariusz rekrutacyjny", choć większość informacji z niego można wyczytać z przesłanego CV, a potem umawiają spotkanie online, na którym... nikt się nie pojawia. :) Całe szczęście nie trzeba było fatygować się do ich biura, bo ponoć to właśnie tam zaistniała "sytuacja kryzysowa". Dopiero po kilku godzinach wysyłany jest mail z propozycją innego terminu, po którym - pomimo moich dalszych chęci i wyrozumiałości - kontakt się urywa.

ktos

Potwierdzam opinie Anna 17.11.2019 18:51, nic się nie zmieniło. Małe zarobki, z podwyżkami jeszcze gorzej. Wyśmiewanie firm goniących z zarobkami za inflacją. Faworyzowanie ludzi którzy pracują tam od wieków. Środowisko które ciągle nawzajem się obgaduje, ciągle ma minę niezadowolenia i pretensji. Uprzejmość i życzliwość sztuczna. narzucona i wymuszana. Nie ma szkoleń, firma nie wysyła na szkolenia, pozytywne opinie nie tylko o tym to kłamstwa. To HR kłamie w komentarzach.

Szanowni Państwo, Firma działa bardzo sprawnie, szybko i profesjonalnie. Wykazała się fachowym i indywidualnym podejściem. Wysoko oceniam komunikację oraz przepływ informacji. Z wyrazami szacunku Adam Dziwicki

Zostaw merytoryczną opinię o Unique One Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unique One Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unique One Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unique One Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unique One Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Niedźwiedzia 2A
    02-737 Warszawa