Opinie o Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. w Białystok

Podróżna

Kierowca jadący 22 marca 2023 roku z Białegostoku do Rudki o godz. 15.35 był bardzo niegrzeczny wobec starszej kobiety. Na cały autobus drwił, wykrzykując, że " emerytom mało i mało. Może jeszcze dziewiętnastkę sobie wypłacą". A wszystko dlatego, że kobieta powiedziała, iż bilet jest drogi. Zaczepiał też słownie inną pasażerkę, która zażądała, by skupił się na swojej pracy.

Joanna

Autobus z Siemiatycz w Bielsku Podlaskim godz 6 .Toczył się z Bielska do Białegostoku przystanek Dojlidy (przy kościele )80minut trasa około 50km.Piszę że toczył się i to dosłownie większość trasy na luzie.Widocznie ma oszczędza na paliwie,(ma ciągnik czy passata)????. Proszę wpłynąć na kierowcę przecież ludzie jadą do pracy Kupno biletu jest równoznaczne z zobowiązaniem czasów dojazdu.

ZIBI

PKS NOVA BIAŁYSTOK DBANIE TYLKO O BIURO PREZES NADAJE SIE TYLKO DO ROBÓT DROGOWYCH A NIE KIEROWANIE TĄ FIRMĄ KIEROWCY PRACUJĄ ZA GROSZĘ PREZES I EKIPA DO OKOŁA SUPER A KIEROWCA 18 ZŁ BRUTTO TO JEST ŚMIECH PREZES NADAJE SIĘ TYLKO DO PROWADZENIE SWEGO INTERESU Z TAKIMI STRATAMI,ALE CO ON ZARABIA OK A PRACOWNICY NA TA TEGO NIE MYŚLACEGO PALANTA MAJĄ PRACOWAC , AUTOBUSY ZIMNE ,ŚMIECIOWATE, BRUDNE , NIE SPRZĄTANE A FIRMA MA CORAZ MNIEJ LINI I GŁUPA WALĄ LIKWIDOWANA TO TA LINJA A TO TA JAKI PREZES TAKA FIRMA MOŻE I ZROBIŁAM BŁĘDY ALE CO DO PREZESA TO ,DO WYJEB. TYLKO DODATKI DO FIRMY OD ZNAJOMEBO Z URZEDU MIASTA JESZCZE GO UTRZYMUJĄ JA BEZ WYKSZTALCENIA POPROWADZIŁ BYM TĄ FIRMĘ LEPIEJ A DLATEGO BO NIE KRADNĘ I NIE WYKORZYSTUJĘ PRACOWNIKÓW TO JEST (usunięte przez administratora) WYSTARCZY PRZEJRZEĆ PAPIERY FIRMY A SPRAWDZIĆ I WIDZIEC JAK (usunięte przez administratora) BIAŁYSTOK BRAK SŁÓW JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Jechałam 28 listopada 2022 o godz.8.55 z Suwałk do Białegostoku i chce powiedzieć że kierowca który jechał to człowiek nie nadający się na to stanowisko.Chamski i arogancki .Nadmiernie tylko że choruje od 2018 roku więc korzystam z PKS posiadam niepełnosprawność ale Pani się to nie podoba bo chyba utkwił w jakimś średniowieczu myśli że tylko osoby na wózku czy też bez nogi mogą być niepełnosprawne.Dlugo by można pisać ten Pan powinien odejść na emeryturę bo zachowania i tak nie zmieni .Przykro że to miało miejsce .Zrezygnuje z usług. i przesiądę się na Pkp tam nigdy nie doszło do żadnej przykrej sytuacji.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. na stanowisko DIAGNOSTA SAMOCHODOWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca w ruchu krajowym C+E
Zduńska Wola
Phu Gabi sp.j. Kroczyński i Wspólnicy
logo firmy Kierowca międzynarodowy C+E
Poznań
Oskar-Group Sp. z o.o.
Agata

Cześć, jest ogłoszenie na stronie, że kierowcy szukają i tak się zastanawiam jak praca tutaj wygląda z ich perspektywy przy tym co tu pasażerowie piszą... Jest to stresujące? I ile tu obecnie płacą, bo stawki nie podali?

Padazer

28 brak pierwszego autobusu z Siemiatycz musiałem brać urlopto już do przesady olewanie ludzi którzy starają się dojechać do pracy, nie można na 6,7 i nawet na 7/30 też nie było. Za miesięczny kto zwróci?

Pasażer zawiedziony

Znów podwyżka biletów chociaż spada cena paliwa. Średniowiecze jeśli chodzi o zakup biletu miesięcznego przez internet po zmianie ceny trzeba udać się do kasy by kupić bilet, qźwa czy nie można wstawic nowej ceny w em bilet. Aha kierowcy jeżdżą jakby wozili jajka ponad godz z Bielska. Zabrano kursy pracownicze, nie można dojechać do pracy na 7 nie mówiąc już o 6.Vojager też to zrobił. Podlasie zawsze będzie Polską B. Tu nie dba się o ludzi tylko koryto

8 gwiazdek
@Pasażer zawiedziony

Tak jest, rozkład układają chyba po to by jak najmniej mieć pasażerów, Kilkaset osób z Bielska musi jeździć samochodami przez brak możliwości dojazdu autobusami.

Agata
@8 gwiazdek

Serio kursy pracownikom wycofali? A wiadomo dlaczego? Ciekawa jestem co na to miejsca pracy, nikt z nimi nie próbował tego konsultować?

Siemiatycze brak dworca

Masakra z tą komunikacją ,dworca nie ma ,autobusów nie ma ,w wakacje komunikacja zerowa do grodziska ,jak na jakimś odludziu a mamy XXl w .za (usunięte przez administratora) było lepiej !kibel na chodniku ,brak poczekalni ,zimno ,ławka jedna na cały powiat .w nogi zachodzi autobus jeden na dobe ...jak żyć ???w wakacje to już można konać nie ma dostępu do cywilizacji .a amfiteatr stoi cały rok na darmo pusty ...gdzie głowa wasza ???że wy na przystanku nie stoicie to ludziom też nie potrzebny ???bilety do góry a cały proces w dół !!!

Za każdym razem gdy proszę uprzejmie kierowcę żeby zatrzymał się na danym przystanku na którym chcę wysiąść (cała trasa jest dostępna w internecie), otrzymuję negatywną odpowiedź że się nie zatrzymają albo kierowcy robią wielkie dąsy co to nie oni, pracują jak za karę, nie mają szacunku do osób młodszych. Z wielką pretensja odpowiadają i się kłócą a przede wszystkim lekceważą prośby pasażera. Mam dość ciągłego stresu który mi towarzyszy w podróży tym okropnym i BEZNADZIEJNYM środkiem transportu publicznego. Poza tym autobusy są tak brudne i obskurne , że zastanawiam się za co płacę tyle pieniędzy. Autobusy to stare gruchoty, które skrzypią, śmierdzą i wydają dźwięki jakby miały zaraz paść, aż dziwne że mają pozwolenie na przewoz pasażerów.Proszę coś z tym zrobić, albo przestać zatrudniać takich nie kulturalnych kierowców. Ja sobie poradzę bo o swoje walczyć potrafię, ale wiem że nie każdy ma zawsze tyle do powiedzenia co ja i może mieć z tym problem. Aha i jeszcze jedno Dlaczego skoro kierowca ma określoną trasę i przystanki na których MA OBOWIAZEK SIE ZATRZYMAĆ, a mimo to tego nie robi? Jakąś łaska że tacy "Panowie" tam pracują?

Sebastian

Komedia. Rozkład w aplikacji pokazuje że o tej godzinie będzie autobus, rozkład na peronie również. Kupuje bilet kartą na dworcu i co? Autobus wcale nie przyjechał. Czekałem, pojechałem następnym i musiałem kolejny raz płacić. Oczywiście żadnego zwrotu nie dostałem, a zgłaszając to do supportu oczywiście nie dostałem absolutnie żadnej odpowiedzi. Nie polecam.

x

nie wiem kiesy ostatnio autobus przyjechał, linia łapy-białystok, autobusy w ogóle nie przyjeżdzają kiedy nawet czekam 30min

Maria

Hej, jestem ciekawa jaka jest rotacja w firmie? skoro kierowcy tak się zachowują do klientów, czy szef coś z tym robi? Brak podwyżki, strącanie z premii, ew. zwolnienie?

Brak dworca Siemiatycze

Ludzie co wy odwalacie .brak dworca w mieście powiatowym ,nie ma gdzie usiąść mróz siarczysty trzeba czekać od rana kiedy się przyjedzie do miasta jednym autobusem który jeździ (kursuje tylko podczas nauki w szkołach )aż do 16 godziny !pod dachem gdzie nie ma poczekalni ,ludzi zrobiło się mniej bo nie ma skrycie .to jest Miasto Siemiatycze ??WC płatne ,daszek z jedną ławką przy sklepach na chodniku gdzie każdy mija .sklepy było gdzie zrobić ale nie dworzec jaki był kiedyś .ta buda była 100 razy lepsza zawsze było tam ciepło i było gdzie usiąść .zrobiliście taki (usunięte przez administratora) że głowa mała taki przystanek to zróbcie na miejski autobus a nie PKS Siemiatycze powiat !!!!!!!!!!!!

Renata
@Brak dworca Siemiatycze

Piszesz że nie ma warunków dla pasażerów aby poczekać i mieć ciepło, a co z kierowcami. Czy kierowcy mają tutaj jakieś zaplecze socjalne, czy też im zlikwidowano pomieszczenia na odpoczynek?

Siemiatycze

Ludzie nie mają do lekarza jak przyjechać !teraz mniej ludzi będzie jeździć bo gdzie czekać w mrozie ??na kości zmarznąć .!?komedia na całe województwo.....słychać narzekanie na przystanku ..kto tym rządzi ??gdzie jest starosta burmistrz ?????włodarze weźcie się za robotę !

Łucja

Sytuacja jest taka, że oddziały Ełku, Gołdapi i Olecku są do likwidacji. I teraz, czy to prawda, ze pracownicy administracyjni mogą się przekwalifikować na koszt firmy na kierowców? Szukam info, na jakie trasy pójdzie taki przekwalifikowany (czy daleko od domu). I mam nadzieję, że w końcu ktoś się odezwie. Wiem, żeście w strachu, ale ile można?

Jestem uczniem i kierowca nigdy mi nie oddaje reszty daje mu w 1 zł 2 zł i 5 zł gdyż nigdy niema wydać i daje mu do ręki i czekam na resztę a on mówi ić siadaj raz mu dałem w 20 zł w monetach a on mi nie oddał reszty Również kierowca mówi że niema ulgi I nalicza za dużo, na internecie pisze że bilet 17 zł a on mi z ulgą nalicza 18 zł.

Dorota

Nie dość ,że autobus (PKS Zambrów spóźniony o 20 min (Łomża -Olsztyn godz 9:00) to kierowca (bardzo niemiły żeby nie powiedzieć cham.Nie wyszedł żeby otworzyć luk bagażowy,nagadał się że bilet w telefonie ,on tylko toleruje papierowe ,że plecak na kolanach trzeba było go w bagażniku zostawić (w plecaku laptop i podręczne rzeczy ).Kierowca niemiły i nie kulturalny do ludzi poniżej 40 roku życia mówi na ,,ty " Panie Prezesie może warto przyjrzeć się swoim pracownikom ,może częściej wysyłać na testy ?Nie dość ,że autobus z zeszłej epoki to mentalność kierowcy też .Z takim traktowaniem pasażerów to Pan kierowca daleko nie zajedzie .A i jeszcze jedno jeśli bilety kupione on-line tak bardzo denerwują kierowców to może lepiej wycofać tę formę sprzedaży niż narażać podróżnych na docinki i niezadowolenie kierowcy?

@Dorota

Współczuję, ale gdybyś zerknęła na wcześniejsze wpisy, pisałam, że spółka ma problem z zatrudnianiem kierowców, z tego co wiem (choć nikt mi tu nie chciał potwierdzić), to główną przyczyną są niskie pensje. Znam przypadek sprzed x lat, gdzie na linii nikt nie chciał jeździć i firma uprosiła dawnego kierowcę, żeby zechciał wrócić do pracy. Poza tym teraz część pieniędzy mają z rządowego funduszu rozwoju przewozów autobusowych, dziś mają, za rok mogą nie dostać. Więc widziałaś po prostu wierzchołek góry lodowej. A pod spodem aż się kłębi. Kierowcy widocznie frustracją obdzielają pasażerów.

Klient

Technologia w PKS Nov się zatrzymała na czasach "wczesnego Gierka". Stare rozklekotane i śmierdzące autobusy, które dawno już powinny być od więzione na lawecie na złom. Rozkład jazdy wiadomo, jest traktowany +/-, wiadomo, nie przewidzi się wszystkiego, ale spóźnienia na poziomie około pół godziny są po prostu niedopuszczalne. Najgorsze jest w tym wszystkim, że często nie mają konkurencji co czyni ich mmonopolistami i cierpi na tym klient. "Jeżdżę, bo muszę".Tragedia.

Łucja

A na jakiej trasie to było? na stronie Novej nie ma komunikatów, jak się trzeba zachować w czasie trwania pandemii, gdy się wsiada w autobus. Może zgłoś się do spółki, opowiedz i zobacz, co oni Ci odpowiedzą?

Łucja

Jest nabór w PKS Nova na kierowców kategorii D, w Białymstoku i do oddziału w Łomży, Suwałkach, Zambrowie i Siemiatyczach też. Czytałam, że na przełomie 2018/19 kierowcy zarabiali mniej niż 2 tysiące złotych i wtedy był problem z chętnymi, a teraz maksymalnie 3 tysiące i kolejny nabór. Prawda to? Wstawiam link, tu są oferty także dla elektromechaników, dyspozytorów, mechaników i inne: https://www.pksnova.pl/pl/firma/praca

Zostaw merytoryczną opinię o Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.?

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
  • Bohaterów Monte Cassino 8
    15-873 Białystok
  • NIP: 5420200091 REGON: 617918 KRS: 0000246383

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.