Opinie o Urovita Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Urovita Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urovita Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urovita Sp. z o.o. w Chorzów

Marek M.

Miałem przeprowadzona biopsje prostaty. Pobyt 2,5 dnia. Jestem zadowolonym pacjentem. Na KAZDYM etapie procedur organizacyjnych , opieki i samego zabiegu w "Klinice" doświadczałem profesjonalizmu i kultury osobistej wszystkich pracowników. dziękuje mm

Marzena
@Marek M.

Bi Th. Prawda,pracuje tutaj I lekarze,pielęgniarki, są bardzo dobrze onoszacy się do pacjentów,pacjenci zadowoleni.

Agnieszka

Miałam okazję tam pracować i jestem bardzo zadowolona. Na prawdę świetni ludzie i fachowi specjaliści.

Misia

Jeśli kwota o której teraz piszesz faktycznie wynosi 1300 zł to można i by tak pomyśleć, lecz do teraz chyba nie zostało jasno wyjaśnione skąd miałby brać się taki wynik? Na część etatu robisz czy jak?

Administrator Nowy wpis

Czy pracując w firmie Urovita Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Informatyk nie potrzebuje wcale doświadczenia by się zatrudnić z tego co czytam w tamtej ofercie do której poprzednik nawiązał. Zarobki będą rosły proporcjonalnie do stażu na miejscu? ciekaw też jestem tego czy ma się dużo roboty czy jednak wręcz przeciwnie skoro nikt na IT nie narzekał?

Marek M.

Alicja
@Marek M.

Zapewne był pan pacjentem prywatnym....

Marzena Nowy wpis

Agnieszka

Damian
@Agnieszka

A wynagrodzenie na jakim jest poziomie? Bo nie wspomniałaś nic o tym :d

A
@Damian

Było ok

Misia Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Urovita Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Xxxx

Nie polecam jako pracownik. Cały miesiąc tyrania za 1300 zloty,a obowiązków coraz więcej. Zarobki temat tabu w firmie,albo ma każdy inaczej płacone. Oni myślą ze my przezyjemy za 1300 zloty a jak ?? Oni na stołkach mają przynajmniej najniższa krajowa A ja jako pracownik 1300 zloty. Nie polecam.

@Xxxx

Dobrze, że trzy razy powtórzyłeś kwotę, bo sądziłem przez chwile, że to „literówka”. Teraz jednak tym bardziej nie rozumiem tej kwoty. możesz napisać jak to na umowie jest opisane? Chyba, że to jednak praca na część etatu?

Xxx

Umowa o pracę stawka godzinowa. A dużo by gadać naprawdę.. Nie polecam A nie chce się zbytnio tutaj rozpisywać

Pokoje

Szpital Rozdziela Pokoje na zasadzie widzimisoe w 1 Pokoju 4 osoby gdzie obok np Są wolne pokoje albo koleś sam Leży Jedzenie takie sobie bez szału Tv płatna 5zl za 1h słabo trochę Szpital słaby nigdy więcej !

Jacek
@Pokoje

Daremni zaczynajom leczenie a potem spadaj co nas to obchodzi idź sobie do todzinnego

Witam. : ) chyba nie widzę bezpośredniej opinii dotyczącej działu IT, czy można wiec o taka prosić? Zauważyłem, że jeszcze przez ponad tydzień będzie dostępna oferta dla informatyka na Strzelców Bytomskich. Nie ma podanych zbyt wielu szczegółów, chociażby… zarobków. : ) możecie je podać tak wprost? Oraz opisać atmosferę na dziale? także jest dla mnie istotna

Ronin1416

jestem osobą z niepełnosprawnością w stopniu znacznym nie polecam brak profesjonalizmu lekarze opryskliwi łazienki nie przystosowane wręcz brudne i zalane wodą przez 24 godziny ; brak diety cukrzycowej procedury nie działają tylko skok na kasę i drenowanie NFZ jeżeli możecie unikajcie na szczęście nie doszło do zabiegu nie polecam

Lena

Witam, widziałam tę opinię, w której pewna osoba stwierdzała, że trudno jest się dodzwonić do szpitala. W dodatku na stronie widnieje krótka oferta pracy dla sekretarki medycznej. Jest tam jednak zastrzeżenie o tym by dany kandydat był zarejestrowany w UP Chorzów. Czy bez tego nie ma szans na pracę na takim stanowisku? Omówi ktoś jak się mimo tego pracuje? Jaka jest atmosfera?

Dodzwonić się jest trudno, mowa tu o poradni Urovita na NFZ. Dziwnym trafem ostatnio zaobserwowałam w tej rejestracji stosowanie metody odraczania terminów wizyty. Tym sposobem pierwszy termin wizyty u specjalisty miałam wyznaczony na początku lutego/2023, dwa dni przed tym terminem, zadzwoniono do mnie i przesunięto mi termin wizyty na marzec/2023r. Następnie znów dwa dni przed tym marcowym terminem,zadzwoniono i znów przesunięto mi termin na kwietniową/2023r. datę nowego następnego terminu wizyty. Przypuszczam, że jak ta kwietniową data wizyty się zbliży, to znów dostanę telefon o jej przesunięciu z datą na kolejny miesiąc. To jakaś gra?,oszustwo. Robienie z pacjentów durni?i to za nasze podatników pieniądze. Co to za firma?w której się stosuje tak podłe procedery, wobec chorych ludzi, potrzebujących pomocy i jej wyczekujących, cierpiących z bólu. Tłumaczenie jest takie, ze strony rejestratorek, że termin jest zmieniony, bo lekarza nie ma, lub lekarz musi załatwić swoją prywatną sprawę i go nie będzie. To są naiwne wymówki, ale o co tu chodzi w tym ohydnym procederze. Co to za kreatura nieludzka wymyśliła taki wredny proceder stosowany wobec pacjentów. Wstyd i ohyda dla tej placówki. Nie polecam. Przypuszczam, że znów chodzi o pieniądze i zamawianie prywatnych wizyt, nie na NFZ, ale czy trzeba to robić w tak wredny i podstępny sposób ?. Skandal. Tym stosowanym przez rejestratorki tej placówki skandalicznym procederem, powinny się zająć odpowiednie służby i jak najszybciej, to przerwać, wyciągając konsekwencje.

Jak szefostwo w Urovita Sp. z o.o. traktuje ludzi?

well

im niżej jesteś stanowiskiem tym wiecej osób nie wie kim jesteś i nie zna twojej twarzy. w kontaktach interpersonalnych większość jest fałszywa, ale jak trzeba coś załatwić to się da.

Wszystko fajnie jak pracujesz za najniższa krajowa i robisz co ci karzą i zwiększa tylko obiawiazki. A ty masz siedzieć cicho jak mysz pod miatłą

Bożena
@Anonim

Czemu? To już nie można o podwyżkę poprosić jak się ma więcej obowiązków na glowie?

@Bożena

Poprosiłam, przez siedem miesięcy zbywano mnie hasłem "nie było zebrania zarządu" po czym mnie wyśmiano mówiąc, że najniższa krajowa się podnosi to mam więcej pieniędzy i mam się cieszyć

@Ex

A tak w zasadzie, jakie były normalne obowiązki na tym twoim stanowisku, a co konkretnie dokładali z czasem? Ciekawa także jestem, czy do dziś tak podobnie mogłoby być? Dalej tak tu krucho z kasą jak piszecie czy może coś się od nowego roku polepszyło?

pacient

nie polecam ani prywatnie isc ani na kasę chorych lekarz bardzo opyskliwy ponodż urolog kazal sie uspokojc bo on wie co ma robic a człowiek mówi mu co mu dolega nawet na zdięciu nie widzi kamienia dał skierowanie zapisałem sę na zabieg czekałem 2 mieśiące 2 dni wczesniej kontrola urologiczna i wymaz na covid lekarz młody gostek który nie widzi kamieni na nerce i mówi wszystko ok ale położymy pana w szpitalu w ten sam dzień wynik negatywny człowiek zgłasza się na przyjęcie a tu telefon niech pan nie przyjeżdza bo jest pan zarażony smiech na sali co się okazało dwa razy test robiłem robiłam ponodz tylko że test był robiony dzień wcześniej szkoda słów jaki mają baizel w koncu musiałem musiałam iść prywatnie i to jest lekarz wysłuchał od kiedy mam ból i jakoś widział kamien na rtg i nerce a tu taj nie szkoda słów nie polecam tego szpitala nikomu bo człowiek by się wykonczył z bóli a nie pomogli by

Krzysztof
@pacient

Zgadzam się z tą wypowiedzią jeden wielki bajzel na kółkach, zabiegi ustalane i przekładane w ten sam dzień że będzie jutro, jutro że będzie po weekendzie i tak 5 dni leżenia w szpitalu na koszt państwa bo nic nie zrobili.

Katarzyna

to jest forum o pracy ... wypowie się jakiś pracownik, pielęgniarka na temat warunków pracy?

@Katarzyna

Pracuje w tej firmie już ponad 3 lata. Potwierdzam. Podwyżek nie ma chyba że wzrasta najniższa krajowa. Z miesiąca na miesiąc przybywa obowiązków. Zrzucanie odpowiedzialności oraz obowiązków z pracowników o wyższym szczeblu na ten personel niższy. Notoryczny mobbing w pracy. Zgłaszanie tego jest bezcelowe bo nikt z tym nic nie robi

@Anonim

Co Ty, w sensie że żadna instytucja typu pip czy coś? Oni mogą od tak sobie nie zareagować?

@Honorata

Z tego co wiem do pipu nie było zgalaszne. Tylko wewnętrznie uciszają.

@Anonim

A czujesz, że aż pip trzeba byłoby angażować czy może w firmie na spokojnie to wszystko się samo poukłada?

Ex

Niestety, praca w tej firmie to porażka. Najniższa krajowa i zero szans na podwyżkę, za to obowiązków przybywa nieustannie. Brak jakiejkolwiek organizacji i przepływu informacji pomiędzy pracownikami. Zrzucanie obowiązków z wyższych stanowisk na personel na niższych stanowiskach. Niektórych pracowników spotykał (usunięte przez administratora) W firmie nie ma do kogo zwrócić się z problemami.

Natalia
@Ex

Piszesz, że wynagrodzenie w firmie Urovitaoto to "porażka" - ale tu wypada mieć na uwadze, że zarobki to rzecz bardzo indywidualna. No dobrze - a z tą pensją nie jest tam przypadkiem tak, że wzrasta ona wraz z przepracowanymi latami, czy jednak cały czas jest na takim samym poziomie?

no name
@Natalia

Wzrasta tylko ze wzrostem najniżej krajowej. Nie ma wysługi lat.

@Natalia

Porażką jest proponowanie pracownikowi najniższej krajowej od okresu próbnego aż po kilka lat przepracowane w firmie - a na wniosek o podwyżkę mówienie, że przecież najniższa krajowa co roku wzrasta, więc trzeba się cieszyć. Wynagrodzenie nie wzrasta. albo raczej wzrasta tylko dla zarządu, nie podrzędnych pracowników. Brak podwyżki po przepracowanych latach, brak choćby małej premii z uwagi na pandemię, podczas której trzeba było pracować także poza zakresem obowiązków.

Katarzyna
@no name

to straszne... taka odpowiedzialna praca i ciężka... serio nic się w tym temacie nie da zrobić? może jakiś strajk?

Dokładnie potwierdzam

Sergiusz z Nysy

W styczniu 2022 miałem okazję leczyć się w tym szpitalu. Podczas gdy w innych szpitalach NFZ czas oczekiwania na zabieg wynosił około półtora roku to w Urovicie wyniósł około 2 miesiące. Prawdą jest, że wcześniej należy wykonać określone badania w Chorzowie, co może być utrudnieniem dla pacjentów z dalszych okolic ale dalszy proces leczenie według mnie jest wzorowy. Zarówno lekarze jak i średni personel medyczny są bardzo zaangażowani w proces leczenia. Praktycznie podczas całego mojego pobytu nie miałem problemów w kontakcie z lekarzem lub pielęgniarką, wypis ze szpitala ze względu na odległość załatwiono mi na prośbę w tym samym dniu, za co wielkie dzięki. Szczególnie dziękuję dr Bekowi i paniom pielęgniarkom za opiekę w czasie leczenia. Pozdrawiam

Regina

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tym miejscu. Musiałam trafić do szpitala w czasie, gdy wszystko wkoło się zamykało z powodu pandemii. To był trudny czas, bo separacja od rodziny jest trudniejsza niż choroba. Ale personel był tak uprzejmy, że nie tylko doszłam do zdrowia, ale również w tym całym nieszczęściu - pozytywny i z uśmiechem.

@Regina

A to ciekawe bo tak jak w Urovita Chorzów na oddziale urologicznym nagminnie się kłamie. A przecież lekarze składali przysięgi. Tak jednak mnie (usunięte przez administratora) 3x. Zamiast zrobic operacje jak prywatna klinika (3 dni I do domu ) Tak już 3 miesiąc siedzę przez nich bez pracy na ZUS. Miałem mieć przebijanie nerki(wg chirurga prywatnego z 35 letnim stażem metoda rodu (usunięte przez administratora) albo wcześniej) teraz jest sprzęt. Odmówiłem chirurgowi miałem mieć przyjęcie i operacje. Wolałem pójść prywatnie i wrócić do pracy niż po tym co usłyszałem że po takim zabiegu będę dochodził do siebie kolejne 3tyg + to kpina. Oklamali mnie 3 razy prosto w oczy,gdy dzwonili że szpitala I pytali dlaczego się nie pojawiłem to dali mi chirurga do telefonu wytłumaczyłem mu ze nie dam się kłamcom pokroić. Płacę 6000 zł we wtorek mam spotkanie z anestezjolog,wtorek przyjęcie i zabieg kruszenia laserem,jednak się da heh. W środę wypis że szpitala i mogę sobie szukać powoli pracy Bo dzięki nim straciłem pracę. Prawda jest taka ze w Urovita człowiek to sztuka. U nas w pokoju na 5 osób ani jednemu nie usunęli za pierwszym razem kamieni nie ważne jakich wielkości ja mam.14mm inni mieli po 9mm to samo NIKOMU NAWET NIE PROBOWALI usunąć kamieni. Aaa I Dawidowi z Nysy co leżał że mną na oddziale usunęli jedynie nerke to tyle o tym tragicznym miejscu. Jeszcze płaci człowiek składki to wsadzili mi sondę taka że chodzić się nie da. A mogli wsadzić silikonowa to bym jej nawet nie czuł bo mam ja w nerce i pęcherzu a wiadomo jak pęcherz jest unerwiony. Od prawie 3 miesięcy czuję jak bym nosil kilka ostrych igiel w pęcherzu i mnie dźgały w każdą stronę. Jeżeli ktoś zapyta o Urovite z czystym sumieniem odradzę to tragiczne miejsce. Lekarze uwalaja ludzi na miesiące. Musiałem brać dzięki nim leki opioidowe od których się uzależniłem(ponad 2 miesiące na tramali Retard 200). Nie dał bym im nawet 0,5 gwiazdki na 10... (usunięte przez administratora) i utopia stać z moczem w kolejce 2,5godz. Niech mnie bóg chroni żebym tam nigdy w życiu nie trafił.

Witam, czy ktoś był na rozmowie o pracę w księgowości? jakie są Państwa opinie o pracy w tym dziale> z tego co widzę od kilku miesięcy pojawia się ogłoszenie o pracę.

Zdumiony

Miałem skierowanie na zabieg z innego miasta,dzwonię na izbę przyjęć aby umówić datę przyjęcia.Pierwsze pytanie pani z izby -od jakiego lekarza to skierowanie- i wszystko było dla mnie jasne.Byłem osobiście ,miałem już opaskę na przegubie,czyli idę na oddział ,po badaniu krwi i moczu okazało się że się nie kwalifikuję.Padła sugestia abym poszedł do prywatnego gabinetu na terenie szpitala to się szybciej dostanę.Lekarze i potencjalni przyszli pacjenci wnioski wyciągnijcie sami.

Jak wygląda ścieżka awansu w Urovita Sp. z o.o. Szpital Śląskie Centrum Urologii?

Ex

Brak możliwości awansu. Niestety.

Gosia

Jak ci się uda Dodzwonić i juz jestes pierwszy to nikt nie odbiera choć wisisz na telefonie kolejne pol godz.czy te panie sa w ogóle w pracy!a moze działa tylko automat by ci powiedziec który jestes w kolejce!

Henry

Jako lekarz radiolog czuję się jak w niebie

Zostaw merytoryczną opinię o Urovita Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Urovita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Urovita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urovita Sp. z o.o.?

Urovita Sp. z o.o.
  • Strzelców Bytomskich 11