Opinie o Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Pawłówek

3.1/5
Na podstawie 38 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Pawłówek

dragon

Pan Paweł P. brygadzista z hali WZM Agrico to trudna osoba??

@dragon

Tak.

Nikt

Praca na produkcji porażka jak można tak słaby produkty dopuszczac do sprzedaży i spożycia szacunek do praco we nika za żaden Pan p.p porażka nie szanuje ludzi zero uważa się za najważniejszego

Zbulwersowany

praca na produkcji porażka Zero szacunku do pracownika wyzwiska obelgi.

@Zbulwersowany

Przyzwyczaj się jak chcesz tam długo pracować

Zainteresowana pracą

Witam, jestem zainteresowana pracą w Agrico na stanowisku pakowacz ze stopniem niepełnosprawności, proszę o opinie osoby pracujące odnośnie pracy, atmosfery :-) Z góry dziękuję

@Zainteresowana pracą

Atmosfera wyzysk tempo jak największe i praca na akord w fałszywej mega toksycznej Atmosferze :) za marne pieniądze...

Gosia
@@Marcelinka

Dzięki za odpowiedź :-) a co to za toksyczna atmosfera tam panuje? Pozdrawiam

@Gosia

Hmm zaczęli dawać śmieszne premie losowym ludziom,a i tak (najwięcej biorą sobie brygadzistki i ich (usunięte przez administratora) )właściwie tylko po to aby ludzi ze sobą skłócić. Najmniejsza premia 25zl netto a nawieksza niecałe 200zl .

Gosia
@@Marcelinka

Dzięki za odpowiedź :-) Nie wiem już gdzie tej pracy szukać

@@Marcelinka

To racja brygadzistka z dtl daje swoim pupilkom premie .

@Marcelinka

Też na dtlu ale pisząc akurat miałam na myśli zwykłą starą pakownie :)

Aplikowałeś na stanowisko Praca oferowane przez firmę Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Osoba starająca się o pracę

Raczej nigdy nie wypowiadałem się na temat firmy, w której nie pracowałem. Niestety musze tutaj wyrazić swoją opinię ponieważ zostałem okłamany przez osobę z kadr. Ostatnio złożyłem swoją aplikację na ogłoszenie, które zostało umieszczone na portalu centrum.pl. Zadzwoniłem do Pani i obiecała mi że moja aplikacja została przekazana do szefa działu i na drugi dzień miał się ze mną skontaktować. Niestety telefonu się nie doczekałem. Nieprofesjonalne podejście nawet do osób, które dopiero szukają pracy. Został niesmak.

@Marcelinka
@Osoba starająca się o pracę

Bo oni się w ostatnim mega czasie wycwanili i szukają osób z 2 grupą a najlepiej aby byli to sami z literką P .

Osoba starająca się o pracę
@@Marcelinka

No to faktycznie jeżeli mają takie podejście to na dzień dobry wystraszyli się moich kwalifikacji i wykształcenia. Zdziwiło mnie to że nikt się nie odezwał ponieważ spełniałem wszystkie warunki, mam drugą grupę orzecznictwa o niepełnosprawności, wyższe wykształcenie potrzebne do biura, a nawet kiedyś skończyłem szkołę aparatowego przetwórstwa mięsnego mam również książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Jeżeli jednak patrzą aby, ktoś miał grupę "P" - choroby psychiczne i intelektualne, to nie ma co sobie głowy zawracać taką firmą. Dzięki za informacje.

Omatko
@@Marcelinka

To jak oni z takimi (usunięte przez administratora) robią sprzedaż?, jeżeli kandydują tutaj ludzie inteligentni, a są odrzucani przez kierownictwo odpowiedzialne za rekrutację. Może "ci niedorozwinięci" boją się konkurencji i wygryzienia???

@Omatko

Jakby to ci powiedzieć...osoby z literą P nie muszą ani się bać o pracę i wygryzienie ba mało tego sami pokazują chętnie prezesowi i w kadrach jak mają wywalone na zakład to dodatkowo tak czy siak nie zwolnią ich bo mają za nich najwięcej płacone ...A są też takie osoby co przez choroby P mają myślenie dziecka czują się jak w przedszkolu ale są sprawni fizycznie więc nie dość iż mają najwięcej płacone to dodatkowo najbardziej są wykorzystywani a stawka jak przychodzi pseudo wypłata to 1 wielki śmiech na sali

Maniek

I tak ten zakład zamknę za przekręty i gnojenie starych pracowników do kadr minimalną krajową to 2061 zł po otraceniu PZU i pseudo autobusów zostaje 1900 ponad inspekcja pracy 30 tys przyjemnie sam to załatwię oj będzie się kotłować w piątek

@Maniek

W który piątek? ????????

Magdalena

Jak często w Agrico przeprowadzane są rekrutacje i jak one wyglądają? Czy są wieloetapowe czy jest tylko rozmowa o pracę? Może ktoś brał ostatnio w jakiejś udział i podzieliłby się swoimi wrażeniami? Jaki rezultat rekrutacji?

Marcelinka
@Magdalena

Lepiej daj sobie spokój z tą firmą,w ogóle nie trzymają się swoich zasad przy zatrudnianiu osoby niepełnosprawnej ,co raz większy akord jest ii chyba jedno mówi samo to za siebie starzy ,dobrzy pracownicy ,pracowici sami stąd odchodzą :) więc samo mówi to za siebie .

@Marcelinka

Zatrudniają niepełnosprawnych do pracy na akord? Tacy pracownicy powinni mieć udogodnienia, a praca w akordzie jest dość ciężka. No chyba, że ktoś ma orzeczenie w stopniu lekkim.

@Janusz

W większości są to osoby z stopniem umiarkowanym o nich pisze znam tam może z 3 osobami z lekkim bo oczywiście takich nie chcą brać ....(mniejsza kasa)...aaa I coraz więcej Ukraińców tam

@@Marcelinka

To Ukraińcy tez muszą mieć stopień niepełnosprawności, czy po prostu pracują za mniejszą kasę? Jaka konkretnie jest obecnie stawka?

Pepo
@Janusz

Za mniejsze pieniądze. Od nich nikt nie wymaga orzeczenia.

Młody

Jak chcecie być upodleni traktowani jak (usunięte przez administratora) i zasuwać jak woły za najniższą krajową to zapraszamy spełniamy wszystkie powyższe warunki mnie to dziwi że ktokolwiek tam pracuje wyzysk wyzysk i nic więcej pieniędzy nie ma a już następna hale budują

Władysław Jagiełło.

Mam pytanie odnośnie Agrico Dtl czemu zwolnili Groszka.

Natalia
@Władysław Jagiełło.

Myślę, że nie jest o odpowiednie miejsce na tego typu pytania. Na tym forum zajmujemy się przecież aktualnymi warunkami oraz specyfiką pracy w Agrico. Na pewno tam pracujesz, a więc będziesz znał odpowiedź na moje pytanie. Powiedz mi, czy pracodawca zapewnia Wam tam odzież roboczą? Nie musicie nic dopłacać?

Władysław Jagiełło
@Natalia

Nie pracuje już w firmie Agrico ale pracowałem kupę lat znam dobrze specyfikę i sposób działania firmy i wiem z własnego doświadczenia że jak któryś z pracowników będzie długo chorował to zakład prędzej czy później zwolnili danego pracownika paru osobiście dobrze znam co ich zakład tak potraktował a oddali serce i zdrowie dla zakładu. A kierownik produkcji każdy wie o kogo chodzi fałszywy na każdym kroku drugi Judasz Iskariota nigdy nie wstawił się za pracownikiem i z daleka od niego.

@Władysław Jagiełło

A Ty byś trzymał pracownika który z pół roku jest na zwolnieniu? Na pewno nie bo na jego miejsce czekają inni A nie wiadomo jak długo będzie chorował. A to kierownik ma się wstawiać za pracownikiem? Od kiedy taki przywileje co ?

Jaś
@Władysław Jagiełło.

Zwolnili groszka bo zatrudnili fasolkę !

@Władysław Jagiełło

Mnie zwolnili z Pratt & Whitney, bo długo chorowałam i miałam operację. Nawet w Zusie zwalniają, o czym wiem z pierwszej ręki. Taki kraj.

@Władysław Jagiełło.

Chyba sam się zwolnił bo nie dostawał pełnej wypłaty (?)

Witam. Niby o pieniądzach się nie mówi, ale zapytam... Można tu zarobić więcej, niż minimalna krajowa?

Władysław Jagiełło
@Kandydat

Mam pytanie odnośnie czy duża jest produkcja w Zakładzie Agrico dużo jest zamówienie. Jak sytuacja wygląda z Ukraincami duża rotacja jest pracowników.

@Kandydat

Nie, tutaj trzeba wyszarpać wszystko siłą bo cytując przełożonych " nie ma pieniędzy, muszą dokładać do firmy, towar nie wyjeżdża "

Jaka jest duża produkcja w Agrico. Czy Ukraińcy wyjechali że względu na zamknięcie granic.

Ukraińcy mają się dobrze przyjmują nowych, robią w soboty i niedziele zakład dorabia się na wirusie.

Zapomniałem dodać ze zakład zapewnił środki ochrony przed wirusem w postaci jednej maseczki do końca epidemii, tak ze Boże mniej nas w swojej opiece.

Pracownica

Jedna ? Ja dostałam przynajmniej kilka , jednorazowe i szyte,może zwyczajnie nie nosisz, bo o to niejednego trzeba się prosić ?

Mag694
@Pracownica

Witam,a jak wygląda praca na produkcji,są zmiany czy jedna ? I jak z sobotami,wszystkie pracujące? Z góry dziękuję za szczerą odpowiedź ????

@Mag694

Biorą jak leci bo mało kto chce tu pracować zwłaszcza przy takich warunkach finansowych, brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój z dnia na dzień coraz gorzej od momentu gdy syn prezesa zaczął się mocno " angażować " już jeden dyrektor nie wytrzymał i po wielu latach pracy odszedł :) także sugerowałbym mocno się zastanowić.

DAREK

Pozdrawiam piękne panie z ,, BLACH ,,

Były pracownik.

Chciałbym się odnieść do wpisu Szczęśliwy exs pracowników. To szczera prawda jest o kierowniku produkcji Żaba zero kultury osobistej zero pojęcia o technologii produkcyjnej jak Pan kierownik produkcji pracował w rzezni na Majkoskiej gnali go jak Żyda za okupacji niemieckiej. Totalne Zero fałszywy na każdym kroku Judasz Iskariota.

@Były pracownik.

Taki madry w sieci czemu nie powiesz tego prosto w oczy ? Mozesz podejść i powiedzieć a nie tu taki wielki pan.

@Życzliwa

ty to chyba jesteś kablem szefostwa

@866 kuba

Wszędzie widzisz kabla masz problem to idź powiedz prosto w oczy A necie każdy mądry

Mieszkaniec J-k
@866 kuba

Raczej rodziną (czytaj domownikiem)Stawiam na to, bo na innych stronach tez sie tak podpisuje i oczernia innych i inne firmy. Hejtuje wręcz. Oni są z tego znani na wsi. Czekaj za chwile i moja wypowiedz będzie miała ich odpowiedź. Ciekawe jaki nick sobie wymyślą hahaha

@Mieszkaniec J-k

ale o kim mówisz?

Była pracownica
@Były pracownik.

Żaba pan W to totalna porażka. Tak jak on traktuje pracowników i jak do nich się odzywa oraz jak na nich mowi poza plecami to brak słów

@Była pracownica

Traktuje pewnie tak samo jak oni traktuja jego

@Była pracownica

Widzę że w stosunku do kierownika produkcji Agrico Żabę nic się nie zmieniło Poznali się na człowieku Panu R. W. Z daleko od tego pana fałszywy na każdym kroku dziwię się Zarządowi W. Z. M. ze nie poznali się na kierowniku produkcji przecież o nic nie potrafi.

@Były pracownik.

Jakby nic nie potrafił to by tyle lat tam nie pracował i nie byłby kierownikiem

nik

mądrali nie brakuje ale jak przekroczy 40 lat to zacznie inaczej patrzeć . szukanie pracy po 40 nie jest proste ja osobiście szukam pracy .niema złej firmy tylko nie dobrana załoga .

nik

nie pracowałem w tej firmie .ale chętnie bym popracował . można wszędzie się być nie zadowolonym ale zawsze trzeba zacząć krytykę od siebie .nie ma idealnej firmy nigdzie tylko nie dobrana załoga .

Renata

Witam serdecznie Jakie są warunki pracy w Agrico ? wynagrodzenie, umowa o prace.

@Renata

Warunek podstawowy grupa orzeczenie o niepełnosprawności 1 lub 2. Wynagrodzenie najniższa krajowa ok 1930 zł. Praca zależy na jaki dział trafisz, trzeba się sprężać nie ma to tamto

Claudia

Ten zakład to powinien mieć stale kontrole za to jak ludzi traktuja. Ale jak jest kontrol to oni juz wiedza kiedy i o której godzinie więc wiadomo ze wtedy ludzie siedzą i robią kartoniki lub oklejaja towar. Śmiech na sali. W ogóle to dziwny zakład. Jedna wielka rodzina. Pani księgowa ma tylko to stanowisko bo synowa prezesa ale dużo musi się nauczyć bo ludzi w ciula robi na kasie. Stale cos się w kwitkach od wypłaty nie zgadza a w do tego ze składka PZU ma problem odciągnąć od pensji a jak juz na kwitku jest to i tak strach czy zapłaciła w PZU bo różne przypadki były wiec lepiej to kontrolowac. Zresztą w tym zakladzie traktuja wszystkich jak psychicznie chorych.

Zwykły pracownik
@Claudia

Czy ta KSIEGOWA to ma chociaz mature?? Zero profesjonalizmu. Ja rozumiem ze tatus i ze nie wie co sie dzieje, ale ludzie... dzieci w podstawowce potrafia lepiej liczyc

@Zwykły pracownik

Księgowa z Agrico to znaczy synowa prezesa to porażka jako księgowa. Pracownicy pilnujcie się z wyplatami . Kantuie was na każdym kroku jeśli chodzi o PZU nadgodziny i wypłaty niekompetenta bez pojęcia osoba na tym stanowisku księgowości.

Agata
@Były pracownik.

To chyba jakaś przesada ja pracuje tyle lat i nigdy nie było takiego przypadku temat wałkowany przez kilka postów a pensje to chyba kadrowa nalicza

@Zwykły pracownik

Ja pracuje w tej firmie kilka lat i dziwie się ze skoro są takie problemy z pzu to czemu nikt tego nie zgłosił na spotkaniu z przedstawicielem Pzu , co do nadgodzin i premii to nie księgowa o tym decyduje tylko prezesi

@Paweł

Każdy jest tylko mądry w Internecie żeby oczerniac, różniez pracuje w tej firmie i nigdy z niczym nie było kłopotu, jeśli mają jakiś problem mogą iść zgłosić to lub się zwolnić , Paweł masz tu 100% racji ale inni tego na pewno nie zrozumieją

Zwykły pracownik 2
@Zwykły pracownik

Tez moje pytanie czy osoba która to pisze ma chociaż maturę, szczerze watpię, nie zna struktury w firmie pastwi się nad ksiegową badała ksiegi bo chyba tym księgowa się zajmuje ?

@Życzliwa

Masz rację, nie można oceniać nie znając realiów zatrudnienia. Piszesz, że jesteś pracownikiem firmy, więc chętnie dowiedziałbym się jak wyglądają warunki pracy i atmosfera w firmie. Ponieważ to Zakład Pracy Chronionej jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Czy są obecnie rekrutowane osoby z orzeczeniem i na jakie udogodnienia mogą w związku z tym liczyć. Możesz o tym napisać?

@Janusz

Atmosfera jest super, jeśli wykonujesz swoje obowiązki to nikt nie ma żadnych problemów, wystarczy wykonywać pracę sumiennie tak jak wszędzie A co do przyjmowania to trzeba iść do biura ale z tego co wiem to cały czas przyjmują, A co do udogodnień to są zwroty za leki ale nie wiem dokładnie, ponieważ jestem osobą pełnolnosprawna

Natalia
@Życzliwa

To fajnie, że podoba ci się praca w Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Jak wyglądają Twoje codzienne obowiązki? Interesują mnie szczegóły tej pracy.

@Natalia

Zajmuje się głównie ukadaniem konserw w kartoniki, trochę ciężko ale mi odpowiada taka praca jestem zadowolona

iwnona
@Życzliwa

(usunięte przez administratora) jak na akordzie, bo jak nie to opierdziel

@iwnona

Ja pracuje ciągle jednym swoim tempem i nigdy nie dostałam opierdzielu

@Były pracownik.

a czy księgowa przestała kantować ludzi na wypłatach

xfh
@Życzliwa

każdy jest mądrala tylko w internecie .A wżyciu jest nie koniecznie .Ja obecnie szukam pracy pracowałem wielu firmach wszędzie są tylko ludzie .

Franek

Czy w agrico przyjmują jeszcze ludzi do załadunku? Na takiej hali produkcyjnej agrico ile pracuje ludzi na zmianie? Czy jest możliwość pracy tylko 7 godzin bez nadgodzin Praca na 2 zmiany?

Dotarły do mnie informacja ze firma Agrico ma bardzo duże problemy finansowe i różnie może być z firmą.

Dobryludek

Jakby byly kłopoty finansowe to by nie budowali kolejnego zakładu, pewnie cie zwolnili i teraz będziesz ich oczerniac

866 kuba

dorabiaja się na dotacjach na niepełnosprawnych

Super
@866 kuba

Kazdy radzi sobie jak moze a jakby tobie dawali kase to bys nie brał?

Dudus
@Dobryludek

W agrico robia lidzie nieporadni zyciowo, co nie umia znalezc lepszej platnej pracy

Dobryludek
@Dudus

Skoro tak uważasz też pewnie pracujesz w tej firmie, bo widać że słownik się kłania

@Dudus

Ty byś pewnie chciał, żeby kilkunastu ludzi się zwolniło a wtedy możne ty "poradny" życiowo skorzystał byś na tym i bez wysiłku dostał byś wtedy podwyżkę, tak? " Ale tutaj żlę i strasznie... Jak oni mogą tutaj za tyle pracować?"

Edyta

Podzielam zdanie , można odejść ja pracuje od 20 lat i widzę ze pracownicy wracają.

866 kuba

pracujesz 20 lat bo jesteś nieporadna życiowo i za najniższą krajową zakrzaniasz

@866 kuba

Pisze się "zachrzaniasz" - od chrzanu. Nie ma czegoś takiego jak "krzan"

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Pawłówek

• Jak się pracuje w Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wielkopolskie Zakłady Mięsne Agrico Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
  • 36