Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Ktos

Chemia jest. (usunięte przez administratora) Kadry chaotyczne. Nie polecam.

Kuba

Jak zapracujesz na premię to z pewnością będzie!!!

Nikus

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Nie za takie pieniadze najnizsze. Nie daja socjalu ani nic.

Stefan

Pewnie zapomnieliście doda o premii.

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy na prace.

Ja tez nie polecam !

Kicia

Nie polecam.

Kroluzloty

To jest forum dla pracownikow i moge pisac co mysle i moge sie nie podpisywac. Bo na tym polega forum. I pracuje ale nie polecam bo widze codziennie jak to dziala i co ludzie mowia. (usunięte przez administratora) A jak ktos nie moze udzwignac tych opinii to niech tu nie wlazi tylko pracą sie zajmie. Mam nadz ze w koncu znajde prace lepiej platna i spadam. To juz jest opinia wystarczajaca.(usunięte przez administratora)

kargul

ważne żeby się hajs na koncie zgadzał co miesiąc, reszta jest nie ważna!

Tryb

Nie polecam. Ogolnie. Brudna praca na hali.(usunięte przez administratora)

dyrektor
@Tryb

i tak ma być, albo jesteś z nami albo przeciwko nam!

Juzka

Boze jak oni traktuja ludzi! Bo co bo pieniadze maja. A czemu z tego? Czlowiek dobry to nie mozec go tak traktowac. Ja nie polecamy.

Ktos

Nie polecam. Są lepsze firmy.

kargul

Dla mnie najlepszy zakład w jakim pracowałem!

Nienienie

Niestety od jakiegoś czasu nie polecam.

Toker

Nie polecam. Firma nic nie oferuje oprocz wyplaty. Z tego co tu mowia nie ma też żadnej klasy czy renomy. Nie daje stabilności i pewnosci.(usunięte przez administratora)

Pracownik2

Wolny kraj. Moge pracowac gdzie chce i wyrażać tu opinie kiedy chce i moją opinię. Wlasnie w tej firmie tak jest. (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Puchatek

Ludzie. Tak naprawdę kazdy chce zarobić i się nie narobić. Wiec wyluzujcie. Mam porównanie na taśmie. Tutaj przychodzisz na 6. Jak pozniej to nic sie nie dzieje. Cos sie zaczyna dziać o 7. O 9 długa przerwa. Generalnie cos tam sobie robisz nikt nie stoi nad Tobą. Wypłatę masz i luz. Nie panują nad zarządzaniem to ich problem. Dla nas luz i nie narzekajcie bo sie skończy. W biurze szok ze jedna laska odeszla. No szok. Sam nie wierzyłem. Bo super byla. Zawsze wszystko załatwiła. Rewelacja. Zapracowana a usmiechnieta . No szkoda dla firmy. Nie będę się wypowiadał bo bym klnol. Tak sie nie robi panowie. Ale my dalej pracujemy i praca na hali jest. Zwykla lajtowa robota. Polecam.

Piszacy

Nie polecę tej firmy. Dziwne ruchy dzieją się na górze. Decyzje po prostu niemadre.(usunięte przez administratora)Czarne to czarne A białe to białe. Jemu wmawiają odwrotnie. I on to na ślepo przyjmuje. Firma straciła dobrych ludzi. Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Jestem w szoku. To dywersja. Dlatego wg mojej opinii nie polecę juz. Sama praca jak praca. Duży luz widoczny.

Aneta

@Marcin to coś złego, że firma Kompozyty zatrudnia Ukraińców? @Jogi można uznać, że wynagrodzenie jest adekwatne do ilości obowiązków jakie na Was ciążą w pracy w tej firmie? To chyba uczciwa relacja?

Jogi

Pieniadze nie duze ale praca na lajcie. Nie przemeczam sie . Nikt nie nadzoruje. Znam fabryki ze kazda minutę rozliczają. Tu jest luźna atmosfera. Zadnej kontroli. Kierownicy co chwila na zebraniach albo na komputerach. Brygadzisci tez. W biurze jakies nerwy ale co mnie to. Jak ktoś musi mieć zatrudnienie to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.