Opinie o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sapa Polska SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sapa Polska SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sapa Polska SP Z O O w Sosnowiec

Prorok

Powiedz mi ziom Skąd to się bierze? (usunięte przez administratora) bez zasad (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) Powiedz mi dlaczego jest ich tak wielu? 60-tka robi z siebie gwiazdę

Doświadczona pracownica

Super praca i firma. Dobre zarobki. Ja zwykła operatorka 3 lata stażu 4800 netto

xdddd
@Doświadczona pracownica

3 lata bezrobocia nierobie

@Doświadczona pracownica

Jak pochwalisz Się wszystkim paskiem To wypłacę Ci to w jeden dzień haha pomyslilas ze sapa to nie siksy

To nie Simsy ????

@Zmiana B

Zapomniałem dodać, że ja jestem takim simsem który przebiera się za różowego misia i wystawiam swoją nagą pupę do męskiej publiczności do masowania podczas mego striptizu w klubie dla napalonych panów

Statystyka

Średnie zarobki wśród zwykłych pracowników to 5600 NETTO

Pozytywny
@Statystyka

A od kiedy ? Nie zauważyłem tego.

Zwykły pracownik
@Pozytywny

Zwykły pracownik najniższego szczebla 4100 na renke

Chętna

Ktoś mógłby napisać jak się pracuje jako operator ? Fajny zakład?

Mariola
@Chętna

Nie

Mariola
@Mariola

Tak

Firma Sapa Polska SP Z O O szukała ostatnio kogoś na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Logistyczka

Zarobki bardzo dobre i ogromna możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Emilia
@Logistyczka

Można prosić o widełki? Czy to kwestia indywidualna jest?

Ok

Doświadczenia itp. Nie dostałam pracę pomimo dużego doświadczenia na montażu

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Kandydatka

Czytają te opinie stwierdzam, że powiniem być powiadomiony PIP , a co po niektórym sprawy o (usunięte przez administratora)!!!

@Kandydatka

Zobacz co tu się dzieje. Jeden zboczuch wypisuje coś o męskich tyłkach, inni wyliczają komuś czas a jeszcze jakiś gość wszystkich wyzywa. Fajna ekipa nie ma co.

haha

konstruktywnych wypowiedzi nie potrafisz formułować czy zbyt mały zasób słownictwa? Podaj argument dlaczego ktoś jest w błędzie a nie tylko przekleństwami potrafisz rzucać bo akurat samą prawde piszą.pozdrawiam

Operatorka

Właśnie swoim zachowaniem udowadniasz że sam zachowujesz się jak cham. Mogłabym podejść i powiedzieć ci co myślę ale boję się że będziesz jak dziecko we mgle. Mam bardzo wysoką inteligencję i mądrość z którą się urodziłam i sądzę że ciężko będzie ci cokolwiek odpowiedzieć.

Kacperr
@Operatorka

Hahaha No inteligencja mocna skoro tutaj piszesz z anonima może kierownik ci da swoje stanowisko skoro tak świecisz inteligencja. To podejdź a nie piszesz jakieś wypociny ;)

Napalony
@Kacperr

Kacper czy to prawda że masz jędrna dupcie i lubisz być masowany po tyłeczku i ostro w niego felgowany?

Kacper

No tak przecież tu tyle inteligencji ze sami sobie odpowiadacie hehe

Operatorka

Dzisiaj to Kacper jest przebrany za króliczka z nagą dupcią gdzie jest posuwany przez kurczaczka oraz owieczkę naraz. Tak się bawią nasi chłopcy z pracy

Anonimka

Kacper jesteś żałosny.Zachowujesz się jak zwykły lump i buc. Ludzie się pytają dlaczego sobie chodzisz pod prysznic pół godziny przed końcem? Jeżeli to prawda to wytłumacz się z tego, bo może my operatorzy też sobie zrobimy pół godziny przerwy przed końcem. Mamy prawo to wiedzieć. Tylko nie pisz żeby do ciebie podejść i zapytać bo dla mnie udowodniłeś że jesteś inteligencką wywłoką.

Anonimka

Aha i jeszcze jedno ktoś ci wyliczył że robisz sobie za dużo przerw i czy to jest w porządku?

Anonimka

I żeby nie było pytam się bardzo kulturalnie w przeciwieństwie do innych

@Anonimka

Przede wszystkim ja nie muszę się nikomu tłumaczyć tym bardziej na opiniach bo to co tu wypisujecie jest właśnie żałosne po drugie odpisuje tak jak piszą do mnie po trzecie jak tak bardzo cie to interesuje to przyjdź i ci powiem dlaczego wtedy poszedłem wcześniej ale niestety nie przyjdziesz bo lepiej siedzieć w telefonie i wypisywać jakieś bzdety… Wyliczacie mi czas a w takim razie jak masz czas przy maszynie stać i liczyć mi czas patrzeć ile razy wchodzę na stołówkę to może jednak maszyna za wolno idzie i się nudzisz hmmm..

@Anonimka

A wywłoką to jesteś tylko ty i te osoby które interesują się kimś a nie sobą zacznijcie patrzeć w swoje (usunięte przez administratora) bo za niedługo nie odnajdziecie się w swojej rzeczywistości

Kacper

Fajnie ci koledzy robią nie musisz o tym opowiadać

Mirosław
@Kacper

Ciągle się tu kłócicie a ja chciałbym się coś dowiedzieć o pracy. Między słowami wychwyciłem ze jest stołówka. To znaczy że dają dofinansownie do obiadów? Jakie jeszcze benefity? Jakieś bony na święta czy coś podobnego? Powiesz, bo chce się przyjąć.

Kucharz
@Mirosław

Są obiady. Przygotowuję posiłki dla załogi. Jestem kucharzem i wydaję dwa dania: zupę, drugie danie i kompot na stołówce. Zarabiam 5400 netto miesięcznie.

XDDD
@Mirosław

Łeb ci dają

@Napalony

Jak ruchałem twoja matkę po 2 drinkach to narzekała na twojego ojca ze gdyby poznała mnie wczesniej dala by się nawet zerżnąć w wieku 10lat.

Kacper

Jak to pisałem to siedziałem na kolankach u przełożonego bez spodni z nagim wygolonym zadeczkiem którego penetrowała niezła knaga. Będąc ostatnio pod prysznicem trochę się musiałem ponachylac po mydełko. Tak się ze mną chłopaki bawili.

Niewiadomogdzieniewiadomojak

Zmiana Klaudii to jest dramat ????

Operatorka

Cześć, są u Was przyjęcia do pracy na produkcję? Zatrudnienie przez zaklad czy agencje pracy? Na jakie stawki można liczyć I benefity? Dzieki za odpowiedzi.

@Operatorka

Przyjdz na rozmowę kwalifikacyjną to sir wszystkiego dowiesz bo czytając te wypociny tych pajaców naprawdę idzie się zrazić, połowa tych co tu wypisuje to już tu niepracuje po prostu niemoga się z tym pogodzić haha , jak masz okazję przyjdz I zobacz najgorzej nie jest ale za dobrze tez nie

Aneta
@Kamil

No to pomogłeś :) Przecież po to kobieta się pyta żeby nie składać papierów i nie jeździć na rozmowy po próżnicy. skoro ganisz innych za wpisy bez wartości, to sam może napisz tak, żeby kandydatki na operatorki skorzystały :)

Obserwatorka
@Kamil

Kamilek parówa jak zwykle się nie popisał, bo i niby czym?

@Kamil

Ok, cv można złożyć w firmie czy przez pośrednika? Jak tak, to przez jakiego?? Są nadgodziny? Ile można zarobic na miesiąc - tak mniej więcej?

@Obserwatorka

Widzisz wychowano mnie tak ze jak cos mowie czy robie to się pod tym podpisze , lecz wy macie najwięcej do powiedzenia gdy piszecie z anonimowego konta .. za to ty się wykazujesz taka odwaga i męstwem ze powinnaś Bentleya w ramach premi dostac

@Operatorka

I w firmie i przez pośredniaka lecz w tym okresie to raczej rekrutuje pośredniak ale ludzie teraz dość szybko przechodzą pod zaklad , jak się chce pracować oczywiście.

@Aneta

Przelej mi na konto tysiac złotych a za 15 minut oddam 15tys po co będziesz do banku jezdzic beż I załatwiać te wszystkie formalności tak będzie szybciej i prościej robisz mi przelew za 15 minut dostajesz 15razy tyle haha

@Obserwatorka

Lwowska 19b zaprasza to się popiszesz ^^

@Kamil

Panie kamilu jestem zażenowana pańskimi wpisami i łapie się za głowę jak pana widzę takiego prostactwa to jeszcze nie czytałam. Niech pan się lepiej weźmie do pracy bo jako zwykła operatorka uwarzam się jednak za dużo mondrzejsza niż pan i bardziej doświadczoną ubolewam nad panem

Mateusz Muranski
@Operatorka

Przyjdz z tatą rata tata ta mądra księżniczko wysztkie na prezesa oczywiście za Świderka w toalecie

@Mateusz Muranski

Typowa chamska wypowiedź która obrarza prawdziwe kobiety ciekawe czy tak byś w twarz powiedział kobiecie

@Operatorka

Napluje jej na twarz jak się tylko ujawni bo tylko tyle jest warta ;)

A Kamil to tez nie jest lepszy

Fajna praca

Ile można zarobić u Was?

@Operatorka

4000 na rękę da radę wyciągnąć????

Byly pracownik
@Kandydatka

4000? Chyba sobie zartujesz jak wyciągniesz 2800 to będzie sukces

Magazyn

Wiola pracujesz tu praktycznie od powstania zapraszamy popiszesz sie .jak ty niewiesz w co cokolwiek pakować niemasz zielonego pojęcia o produkcji. To że są nowi pracownicy ty po pierwszym dniu na kogoś wypisujesz notatkę wydzwaniasz po kierownikach, czy wiesz co ty wogole kobieto robisz? Ty po 5 latach pracy w tym zakładzie nieznasz praktycznie niczego juz niewspomne o kodach ,tobie kobieto powinni zakładać kamera na głowę przed rozpoczęciem pracy . Ty na każdego zwalisz winę jestes tak fałszywa ze brak slow. Panie prezesie ,kierowniczko zdejmijcie ta kobietę na tydzień dla głupiego sprawdzenia a zobaczycie jak fajnie zacznie to wszystko wyglądać. Ona wam dopłaca do wypłaty czy za co ja tak bronicie?

@Magazyn

Dokladnie zaraz będzie tekst przyjdz I powiedz mi to prosto w twarz , I normalny człowiek który chce będzie musiał szukać pracy a taka slamazara jak W.P będzie dalej się dorabia na czymś garbie

@Magazyn

Powiedzcie jej to prosto w twarz, a nie tu napinacze i tchórze życiowi

Smutne ale prawdziwe
@Ona

Nastepni doliniarze piejacy z zazdrości i nienawiści do kogoś stojącego wyżej w hierarchii i obrotnego który radzi sobie z problemami lepiej niż wy

@Smutne ale prawdziwe

Widzę ze tu same odważne osoby w twarz nie powiedzą ale pisać tak z anonima takich osób to szkoda, patrzę z przykrością ze takie coś istnieje

Wiola Paliga
@Magazyn

Zapraszam na tydzień na moje stanowisko . Chętnie się zamienię i może w końcu się ktoś ujawni kto ma jakieś ale a nie po cichu tu mącić :-)

@Magazyn

Po co w ogóle się tłumaczysz Wiola nie ma komu , to banda ignorantów i popaprańców , Ty piszesz e-mail na kogoś żeby zaszkodzić . To się akurat ma nijak do tego jak jesteś za ludźmi ale co burak jeden z drugim może wiedzieć ,

@Magazyn

Na wymioty już zbiera od tej dwulicowości , fajka kobieta zawsze chętna do pomocy i na pewno na odpowiednim stanowisku . Ale burakom nie dogodzi się . Trudno się pracuje z ludźmi a z fałszywymi to dopiero masakra . Nue daj się kobieto i olej te wredne paszkwile na Twój temat

@Wiola Paliga

Myślałby kto zie się tak Wiola przepracowywujesz, to zejdź ze stanowiska a podejrzewam że będzie niejedna/niejeden która napewno wypelni te obowiązki 100% lepiej niż ty , lecz ty ropucho nieodpuscisz ty zawsze mas winnych. Przykre jest to że około 40 osób się boi o pracę a osoba która niewie które maszyny jej pracują robi se cochce i sama doprowadza do tego że sama fajna ekipa odpuszcza .

@Ona

Ale w tej firmie wcale mobbingu niema gdzie tam. Łaska niewie co sie robi na stanowisku operatora jest kierownikiem to kto inny będzie winny za wszystkie błędy które popełnia jak ona wszystko na kogoś musi zwalic. Już tyłu w porównaniu z jej osoba wspaniałych pracowników musiało odejść bo z nia na dłuższą metę się nieda.to jest normalnie (usunięte przez administratora) który se niedaje rady ale ona za to nieodpowiada tylko operatorzy.

On
@Ona

Większych bzdur nie czytałem hahaha . Weź się (usunięte przez administratora) w głowę może zaprzeczy coś . (usunięte przez administratora) na naszej zmianie . Hit . Nie znasz jej nie pisz bzdur . Wymień jedna osobę która się z takiego powodu zwolniła . Wspaniali operatorzy No hit haha

@Ona

Fajna ekipa pracuje , lenie , obiboki , leserzy , pijaki zostali zwolnieni . 40 osób się boi ? Nie wiem gdzie pracujesz śle na zmianie B jest 15 osób . I przestań pisać bzdury . Rozumiem ze jesteś jedna z tych super których wywalili za leserstwo . A jeśli nie to mam nadzieje ze zaraz będziesz

@Ona

(usunięte przez administratora) idź do kadr do kierownika produkcji i związków jak masz jakieś ale , ale nie lepiej kogoś anonimowo na forum oczernić bo się jest mściwym . (usunięte przez administratora) ludzie

xdddd
@Operator

Ale ty operatorem nie jesteś na 100% :)

@xdddd

Owszem jestem , i jak mam jakiś problem to załatwiam to w inny sposób nie anonimowo .

Scarlett

Dokładnie

Zmiana C

Właśnie poruszając ten temat Pana z tatuażami czy Pan ma jakiekolwiek przywileje zeby schodzić z hali produkcyjnej pół godziny przed czasem bo on sobie musi prysznic wziasc? Nie po raz pierwszy spotykam się z sytuacja ze wchodząc do pracy widze jak ktoś odbija 3 identyfikatory...za takie cos to powinna być dyscyplinarka beż dwuch zdań.

Zirytowana
@Zmiana C

Mnie też to zastanawia. Jestem zirytowana takim zachowaniem

@Zmiana C

Może niech sam zainteresowany się tu nam wytłumaczy bo to jego obowionzek

@Zirytowana

Ślad wiesz czy dany pracownik akurat w tym czasie nie korzysta ze swojej przerwy??? Możesz to jakoś wytlumaczyc czy tylko będziesz płuc w monitor i gryźć rekawy ze znowu ci niewyszlo?

@Zmiana B

Ty się już lepiej tu nie wypowiadaj bo już nie raz się skompromitowales

Uszy

Zostawcie go to ja

@Operatorka

Nie ma nikt obowiązku die tłumaczyć na forum sapa , od tego ma przełożonych

@Operatorka

No zmiana c to fakt sami konfidenci , bojcory itd . Idź do kierownika i się poskarż może Cię pogłaszcze po głowie ,

bylam zobaczylam

nie polecam pracy na montazu. co poniektóre tylko wysługuja sie praca innych. szczegolnie ta ania k na zmianie u zuzy. do tego obgaduja a liderka tez ma swoje pupilki i nawet uwagi im nie zwroci nawet jak buble puszczaja. reszta dziewczyn fajna

@bylam zobaczylam

Ojojoj i co jeszcze za nas robicie? Możesz mi jeszcze okna przed świętami umyć jak ci się chce. (usunięte przez administratora)

aaa
@Ona

chcialabys ruro stara. do roboty sie wez lepiej

aaa
@Ona

a nie tylko obrabianie innych za plecami i spacerki na fajke 20 min.

bylam zobaczylam

a ania k jak jest taka stara i zmeczona to nie powinna na produkcji pracowac a nie ze mlodsze kolezanki beda za nia robic. albo nowe osoby bo pani musi na fajeczke 20 minut isc

Operatorka

Czy mógłby mi ktokolwiek wyjaśnić jakim cudem pan z Materiałowych ten z tatuażem na ręce ma 5 przerw po 20minut? Dzisiaj obliczyłam mu rowno ile czasu spędza na stołówce. I nikt tego niewidzi nikomu to nieprzeszkadza? My starsze osoby chodzimy na przerwy po minimum 5 godzinach a gowniarz za przeproszeniem se robi co chce i się śmieje prosto w twarz. Wszyscy pracują w ciuchach roboczych natomiast chlopak ma przywileje na wszystko ale go jeszcze po plecach poklepują to jest materiałowy czy dyrektor bo dyrektor chyba ale od nieróbstwa

@Operatorka

Jedni płaczą ze za 2,800 nawet niemaja czasu się jak wody z butelki napic a drugi nierobi nic i jeszcze narzeka jak widze tego człowieka to az mi się rzyga chce jak można być takim chamem , a już myślałam że go zwolnili lecz się mylilamm przeciez tacy jak on to powinni obiad od kierownika do stolu dostawać i dostac helikopter.

@Operatorka

Jeśli chcesz zamienimy się zobaczymy czy lepiej stać na maszynie i oglądać film czy może jednak (usunięte przez administratora) po maszynach dworze i ogarniać (usunięte przez administratora) który robicie przy bramie rzucając (usunięte przez administratora) gdzie popadnie.. A jeśli masz tyle do powiedzenia przyjdź i powiedz jeśli masz tyle odwagi bo widzę ze z tym marnie pisząc tutaj ale spoko powodzenia.????????

@Ona

Nie chcesz nie patrz nikt ci nie każe. Wszyscy (usunięte przez administratora) przez internet hehe

@Operatorka

Zreszta patrzcie na swoje (usunięte przez administratora) nie na kogoś i serdeczny H wam w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Megan
@Operatorka

Heh ja ze nie przyszłam w bluzce roboczej dostałam karę

Kamil

Za to twoja matka napewno żałuję że cie nie wyskrobała takiego trepa jak ty. . Facet czy tam męska ku*** przyjdz do mnie i do Kacpra jak powiesz nam to prosto w twarz na rozdanuiu pracy to możemy umowę z prezesem spisać ze ci wypłacam wynagrodzenie przez pół roku. ???? Kacper pewnie też ci sypnie ???? zgłoś się do goworka to może cie prezesem zrobią i idź zap**** na tej wtryskarce bi tylko do tego sie nadajesz.

@Megan

Trzeba było przyjsc beż stanika to bys jeszcze premie dostala

@Operatorka

Dokładnie. Zastanawiam się dlaczego ten szczyl w żałosnych tatuażach ma tyle wolnego, a my operatorzy (usunięte przez administratora)w pocie czoła

@Operator

Haha widzę ze moje życie na tapecie. Jak tak bardzo cie to interesuje to dlaczego nie przyjdziesz i nie zapytasz ? Tyle w tobie odwagi żeby na opiniach pisać ? Widać kto tu jest żałosny..

Henryk
@Operator

Ma tyle wolnego stara proco bo umie sobie ogarnąć robotę, ty jesteś mierna to płaczesz ze idziesz na przerwę po takim czasie. Tobie się nie podobają jego tatuaże spokojna głowa on na takich jak ty nawet nie pluje bo szkoda śliny, tacy wielce dorośli a zachowanie 10 latka i w internecie swoje płacze wylewają zamiast podejść i pogadać jak ludzie. Tacy dorośli a (usunięte przez administratora) myslenie (usunięte przez administratora). Buźka pa

@Kacper

Kacper co Ty się cwokami przejmujesz . Jak by co dziennie przerzucili po pare ton tworzywa to by zmienili wizje . A oni maja czas jeszcze obserwować co kto robi zamiast pracować .

@Operatorka

I patrzcie jeszcze awansował haha

Taka jedna

A co to za filozofia przerzucić parę ton tworzywa? Przecież to robota nie wymagajonca myślenia. Zwykłe orangutany by to zrobiły. Przy maszynach trzeba myśleć i mieć uwagę, bo obsługa wymaga myślenia i doświadczenia.

@Taka jedna

No dokładnie ludzie z grupa by to ogarneli np ci na maszynach którzy nie maja co robić tylko pisać tu

Taka jedna wymagajonca
@Taka jedna

Widać, ze przy maszynach nie trzeba myśleć, skoro nawet nie umiesz się wypowiedzieć poprawnie wypowiedzieć. Wymagajonce co najwyżej to jest zrozumienie twojego bełkotu.

Zapraszamy wykarzesz się;)

@Taka jedna

Zapraszamy od kiedy chcesz zacząć?

Taka jedna
@Kamil

To nie jest godna praca dla kobiet. Dlatego nie marnowała bym swojego czasu i kariery przy takiej mało ambitnej robocie jak przewalanie i dzwiganie tworzyw. To typowo facetowska praca

Mike
@Operatorka

Dlaczego weekendowców juz nie potrzebują prosze o szczerą odpowoedz

@Taka jedna

Mało ambitna robota No tak. Stanie przy maszynie jest bardzo ambitne i wkładanie spinek to jest praca która ma przyszłość i może z tego zostaniesz kierownikiem albo kimś z wysokim stanowiskiem my niestety już zawsze będziemy przerzucać tworzywo. Przykre jak ty. ;)

Taka jedna zmywara
@Taka jedna

Póki nie miałaś internetu tylko twoja rodzina wiedziała jak bardzo jesteś tępa, naprawdę, nie pisz już nic więcej bo co wypowiedz tym coraz bardziej się ośmieszasz zmywaro

Kamil

Zazdrość ci (usunięte przez administratora) ściska.??najwidoczniej z toba pracusiu nawet niechcieli rozmawiać na ten temat więc się zastanów gamoniu.

@Taka jedna

Przepraszam zapomniem ze ty musisz myśleć Damo. Rzeczywiście to nie praca dla ciebie bo przecież podejrzewam że przy pierwszej okazji pomyliła bys tworzywo białe z czarnym..

@Kacper

Kacper czy to prawda że nosisz wodne tatuaże a na tyłeczku masz napis pucuj mnie?

Kacper

Chodz wyjaśnimy to w cztery oczy bo twoj bełkot ciężko zrozumieć

Kacperku jestem kobietą ty (usunięte przez administratora) i to jak się do mnie zwracasz jest żałosne tak jak twoje obleśne tatuaże. Nie dziwię się Polkom że wychodzą za mąż za muzułmanów i Afrykanczykow nawet będąc bite. Wolałabym to niż związek z polakiem

Kacper

Żałosne jest to ze piszesz tu a nie powiesz w twarz to co tu piszesz jest dla mnie nic nie warte jak ty życiowa porażko

Zmiana c
@Operatorka

30min przed końcem pracy to kolega musi być już pod prysznicem bo się zwolni, PATOLOGIA ROBI CO CHCE gowniarze to wam zaczną srac na biurko jeszcze trochę.

@Zmiana c

Nie ma miejsca na biurku :/

,,jeszcze pracownik''

Tak samo jak różne narzędzia przyznane na produkcję do wtryskarek wózkowi se wożą na wózku po 3 pary obcinaczek np do wlewkow suwmiarki .... no chyba że wózkowi maja obowiązek sprawdzać np.stacyjke czy się otworek nieposerzyl o 1cm. . Brak slow

Produkcja Operator wtryskarki

Jak można być takim chamem zamówić pizze dla dwuch zmian a trzecią??? To te kartony ma zjesc czy jak, na miejscu kierownika /prezeski czy tam prezesa to ym sie ze wstydu normalnie spaliła

Doświadczona operatorka

Nikt nie rozumie jednej podstawowej rzeczy, że firma opiera się głównie na pracy operatorów i operatorek. Bez nich firma nie miałaby racji bytu. Inne działy nie mogłyby funkcjonować bez operatorów i jest to zarazem najtrudniejszy zawód który powinien być najlepiej opłacany. Niestety razi to bardzo kiedy widzę jak jakieś obwiesie którzy wykonują o wiele prostsze pracę lenią się na stołówce robiąc sobie przerwy za takie same pieniądze. Powinni dostawać 1/3 tego co operatorzy.

@Doświadczona operatorka

Popieram Panią w 100% Co do tych leni to nawet nie trzeba wymieniać bo wszyscy my wiemy o kogo chodzi np o pana z tatuażami i innych tym podobnych.

Doświadczona operatorka
@Ona

No niestety widzi Pani jaka to niesprawiedliwość. Najchętniej bym podeszła do tych leserów i powiedziała co o nich myślę.

@Doświadczona operatorka

Czemu tego nie robicie , nie podejdziecie nie powiecie ? Pisanie tu myślicie coś zmieni ?

@Doświadczona operatorka

A myślicie ze operator bez innych działów i osób w biurze wiedział by co robić , owszem bez części które robi operator firma by nie istniała , ale operatora może zamienić każdy , a operator kierownika jakości i inne działy już nie . Wiec nie zgadzam się ze jesteście tu bogami a inni dodatkiem . Bo trochę wam się pomyliły funkcje w tym zakładzie i hierarchia , bo najlepiej przyjść na 8h stać na pierdołach gdzie możecie dobie pogadać , posłuchać muzyki , plotkować i jeszcze obgadać wszystkich . Iść do domu i mieć wszystko w nosie i jeszcze się żalić jak to inni nic nie robią . Żałosne

@Doświadczona operatorka

Zapraszamy szkoda ze q pracy iemozecie spożywać alkoholu może nabrali byście tej odwagi co przed monitorem czy telefonikiem gwiazdy.

Zmiana A
@Zmiana B

Niestety po was musimy poprawiać papraki

@Zmiana A

Odstaw to vo używasz jak u ciebie po B jest a to wspolczuje rodzica.

Tomek lider

Lubię po wspólnym harnoldzie zapodac ślimaka w jelitko sanderki

Produkcja Operator wtryskarki

Czy to prawda ze karty multi sport mogą uzyskać tylko ludzie z biur i wyższego stanowiska niż operator/ustawiacz?

Zostaw merytoryczną opinię o Sapa Polska SP Z O O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Sapa Polska SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy Sapa Polska SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sapa Polska SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 261, z czego 59 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sapa Polska SP Z O O?

Kandydaci do pracy w Sapa Polska SP Z O O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sapa Polska SP Z O O
1.7/5 Na podstawie 325 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 53
    41-200 Sosnowiec