Opinie o HomeWork w Warszawa

2.3/5
Na podstawie 113 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HomeWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HomeWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HomeWork w Warszawa

Lady 31

Kurczę, ja niedawno też wpłaciłam pieniądze- w piątek. Dopiero dziś znalazłam to forum. No niby 12,50 zł nie dużo, ale zawsze mniej z domowego budżetu. Przypuszczam, po tym co czytam, że też nie będzie żadnej odpowiedzi- i jak tu można wysatwić pozytywny komentarz ? Człowiek chce uczciwie zarobić, a oni tylko to wykorzystują. Jak dla mnie (usunięte przez administratora)

Mała 55

To tak samo jak ja wpłaciłam i dotej pory nie mam żadnej odpowiedzi z ich strony a dopiero dziś weszłam dupki złamane powinni za to odpowiedzieć

ARANIA
@Mała 55

Hej, wlasnie chcialam im zaplacic. Moze podpowiecie jakas uczciwa firme, w ktorej cos dorobie? WLasnie przy skladaniu czegos.

Ta firma nie istnieje , naciagaja ludzi,którzy chca sobie w jakis sposób dorobic. WsZystko pieknie ladnie jak sie napisze pierwszego e-maila bo na niego odpisza. Pozniej jest wplata na konto . Rzekomo za kuriera , do 4 dni kurier ma byc z dlugopisami a tu (usunięte przez administratora) ... juz 2 tygodnie czekam pisalam wielokrotnie meile do tej pani,ale co z tego jak ona w ogole nie odpisuje . To jest robienie z ludzi nie wiadomo jakich (za przeprosZeniem ) idiotow. :/ ja osobiscie zglaszam sprawe na policje . Tak perfidnie nie beda oszukiwać nikogo

Malablond

Szukając pracy dorywczej znalazłam ofertę tej firmy ale konto jest inne 49 2490 0005 0000 4000 8140 6991 . Dobrze ze weszłam na ta stronę bo niby 12.50 to nie majątek ale dla mnie dużo. Chce uczciwie pracować. A nie dać się wykorzystać.

@Malablond

Czy ta firma wlogole istnieje bo też przelałem kasę i nie wiem czego mam się spodziewac

Patrycja

Tez sie nabrałam na te oszustwo ale szkoda ze nie weszłam wczesniej na ta strone. Ale ja tego tak nie zostawcie zgłosze to na policje niby te 12.50to nie duża kwota ale liczy sie joalnosc i sprawiedliwosc.

(usunięte przez administratora) dałam się nabrać niby 12.50 to nie majątek ale zawsze jaki człowiek jest czasami głupi

Przemo

tez zostałem oszukany ja niestety wpłaciłem 12,50 a dopiero dziś wszedłem na to forum bo mineły te 4 dni robocze które podobno miałem odczekać

Paula93

Uff jak dobrze, że przed podjęciem decyzji poczytałam opinie ... Czytając Wasze posty i nr konta jakie podajecie to dziś dostałam zupełnie inny nr konta ... "Do maila proszę dołączyć w załączniku lub wkleić w treść maila skan wpłaty 12,50 zł lub dopisać kiedy i gdzie zrobiono wpłatę. W tytule przelewu proszę wpisać "opłata za kuriera" Podaje nr konta do wplaty 12,50zl: HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 50 1050 1461 1000 0091 1638 2715 ..."

Magda

Banda oszukańcòw. Nie dajcie się nabrać na uczciwą pracę. Na maile odpisują dopuki nie wpłacisz 12.50.

Mundi

Banda (usunięte przez administratora) ona ma jeszcze wspulnika p.Marka Sadecki i p.Agatka Nowak kreca niezle lody,na biedakach.Cos z tym nalezy zrobic ,chetni zapraszam do kontaktu mundziu62@wp.pl.Jest nowe konto 0002 pozdro.

Patt Katowice

Witam, wpłaciłam te pieniążki. Jak przepadną trudno ale też to gdzieś zgłoszę nie zostawię tego. Dużo osób mogło by na tym oddać ostatnie pieniążki ...

ANIOŁ

HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 62 1470 0002 2208 6498 3000 0001 UWAGA (usunięte przez administratora)

Natasha

Szkoda ze nie przeczytalam opini wczesniej. Moje 12.50 przepadlo. Moze to nie majatek ale wychodzi na to samo co bym je wyrzycila do kosza a nikt normalny kasy nie wyrzuca. Nauczka dla nas na przyszlosc!

Brutus 40
@Natasha

Witam.Miałem właśnie zacząć wysyłać pieniądze,ale dobrze że tu sprawdziłem wasze odpowiedzi.To oszustwo ta Agata,o ile to ona podaje różne kąta po sprawdzeniu na tej stronie,ja mam też znów dziś inne końcówka 0840.Zmienia banki poprostu.Uważajcie i zgłoś się to gdzieś.Pozdro.

oszukana

Agata Nowak to parszywa złodziejka o ile to jej prawdziwe dane! Świnie (usunięte przez administratora) powinni zniknąć z powierzchni ziemi przed tym dałabym im w mordę!!!

Gregor

Moją żonę oraz mnie też oszukali jestem za pozwem grupowym. Takie dziadostwo trzeba tępić!!!!!!!!!!!!!!!

Edecz
@Gregor

Witam jestem ciekawa czy faktycznie udało się coś zadziałać z tym zgłoszeniem grupowym? Miną rok A ona nadal Funkcjonuje

Edecz

Witam. Pisze do osób poszkodowanych. Samemu marne szansę żeby coś uzyskać ale nie zastanawialiście się nad zgłoszeniem zbiorowy? Martwi mnie tylko ewetualna odległość

Pysiolinka20

Witam. Ja też zostałam oszukana przez tą firmę! 20.03 wpłaciłam pieniądze i do dziś nie dostałam odpowiedzi...banda zlodzieji !!!!

Karolinamielnim

O no to super szkoda ze wczoraj nie przeczytalam opini. Wlasnie wplacilam pieniadze. Masakra

Paula

Też dałam się szukać przez tą Panią wpłaciłam już dawno pieniądze i od tego czasu cisza nawet na maila nie odpisuje. Właśnie przeglądam internet w poszukiwaniu numeru do tej firmy i znalazłam to sądzę że to właśnie o nich chodzi- http://chalupnictwo.weebly.com/blog-praca-cha322upnicza/first-post

Bob

Jeśli w ciągu kilku dni nie będzie długopisów ani zwrotu pieniędzy na koncie też pójdę na policję...

Zostaw merytoryczną opinię o HomeWork - Warszawa

• Jak się pracuje w HomeWork?

Zobacz opinie na temat firmy HomeWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HomeWork?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HomeWork?

Kandydaci do pracy w HomeWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HomeWork
  • ul. Sosnowa 9