Opinie o HomeWork w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HomeWork. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HomeWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HomeWork w Warszawa

Szukam pracy chałupniczej w internecie znalazłam informację że szukali tu osób do składania długopisów. Mogę was prosić o opisanie jak to wygląda, czy długopisy samemu się odbiera czy dostaje się je do domu. Głownie chodzi mi o zarobki. Dziękuję bardzo.

ben Nowy wpis

kochani ta agata nadal (usunięte przez administratora) dziś znalazłam ofertę 8.01.2023 kwota jest 12.50 a konto6 69146011812025550021630002 też chciałam spróbować ale pierwsze poszukałam opinii a tak ładnie napisane (usunięte przez administratora) doskonałe dobrze że pierw poczytałam opinie bo pewno też bym przelała

krystek Nowy wpis

a może ktoś z tu obecnych ma namiary na jakąś sprawdzoną firmę UCZCIWĄ to bardzo proszę o wiadomość krysradwa@wp.pl pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję

krystek Nowy wpis

witam wszystkich zostałem bez środków do życia a jestem nie zdolny do jakiej kolwiek pracy po za moim mieszkaniem to zacząłem szukać CHAŁUPNICZEJ coś mnie tknęło aby sprawdzić i z tego co czytam to ściema (usunięte przez administratora) zgłaszajcie wszyscy to na policję najlepiej na komendę główną w warszawie jak dostaną kilka tysięcy maili i telefonów to może zaczną szukać i coś z tym zrobią pozdrawiam

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
kani

Banda naciągaczy ale to też sposób na zarabianie, za 12,5 nie zbiedniejesz a dla nich w większej skali to może być całkiem przyzwoity zarobek musze spróbować ,uczciwą pracą człowiek się nie dorobi he he a tak otwierasz parę kont internetowych i zawsze się jakiś idiota znajdzie .Swoją drogą to miła propozycja skręcać se w rodzinnym gronie i zaciszu domowym długopisy i to za takie pieniądze ,tylko musze wymyśleć coś nowego bo długopisy są już przereklamowane ale podstęp chwyta już kupę lat .

Witam wszystkich wrobionych w wał przez firmę Home Work i Panią Agatę Nowak.Też się naciąłem i nie zamierzam tak tego zostawić.Proszę o kontakt wszystkich oszukanych i trzeba zrobić zawiadomienie grupowe o popełnieniu przestępstwa z art.286 kk.Mam też ważne pytanie do wszystkich oszukanych.Czy wpłacali pieniądze na to samo konto czy na inne.Końcówka numeru konta 6521,jeśli inne proszę o wysłanie tego numeru na maila. drago79@op.pl

Oszukana...

Numer konta ten sam . Mail taki: agatanowak858@gmail.com

@Oszukana...

Witam wszystkich oszukanych.Udało mi się ustalić kilka faktów dotyczących tej firmy.Proszę o kontakt na maila drago79@op.pl lub numer telefonu 530666202.Żeby dobrać się do oszusta lub oszustki najlepiej zrobić zawiadomienie grupowe,więc proszę o kontakt.

ktoś

jestem za

Niufka
@anonymous

To jak kiedys dalam sie nabrac ze pentel szukal a okazalo sie ze ktos sie za nich podal i prosili y powiadamienie policji bo juz doszly ich informacje o tym. Wiec zgadzam sie prosze to zglosic! U mnie maila napisala na takie dane = HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 69 1460 1181 2025 5500 2163 0002

Andzia

Proszę o kontakt

NABRANA
@anonymous

Ja zostałam też oszukana przez tę firmę, która reklamuje się podając różne miejscowości (Rybnik) Było to dwa lata temu więc moja informaacja pewnie mało przydatna, ale powinien znależć się w końcu ktoś, kto zgłosi ten fakt organom ścigania. Ja zrobic tego nie mogę z powodu braku dowodu - potwierdzenia wplaty.Pozdrawiam Zrobiona w balona

Seweryn
@anonymous

Proszę o kontakt w sprawie o oszustwa też zostałem oszukany przez agteb konta do wplaty 12,50zl:* *HomeWork* *ul. Szubińska 4b* *01-958 Warszawa* *nr konta: **35 2490 1044 0000 4200 5078 0840 taki numer konta Mój gmail to swarynica@gmail.com

Witam.Rowniez zostalam oszukana.

Troolik
@anonymous

Niestety też dałam się oszukać :( HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 62 1470 0002 2208 6498 3000 0001 Mój email w razie potrzeby : samanta.palka@poczta.onet.pl

@anonymous

oto aktualny numer konta widniejący na stronie internetowej HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 62 1470 0002 2208 6498 3000 0001 chce cos z tym zrobic bo tak nie moze byc prosze o wasza pomoc zeby utrzec nosa oszustce czy oszustowi moj mail gruczykk@gmail.com prosze o pomoc

@anonymous

Też zamówiłam pakiet którego nie otrzymałam żadnego e-maila zwrotnego również

Magdalena
@anonymous

a oni do tej pory sie oglaszają....dobrze ,ze srawdzilam,bo sama chcialam wyslac pieniadze ,te 12,50

@anonymous

Witam ja też zostałam oszukana a końcówka nr.kąta to 0001.

David

Witam też zostałem oszukany

@anonymous

Też zaliczam się do grona oszukanych

Pio
@anonymous

Zostaliśmy oszukani tak jak ty! Trzeba coś z tym zrobić

@anonymous

Nie sprawdziła opinii i też wplacilam 12,50 na konto .

Aneta
@anonymous

Witam ja tez zostałam oszukana przez ta pania ten sam e-mail i ten sam numer konta.

Samanta
@anonymous

Rowniez dalam sie oszukac. Nr konta z ta sama koncowka

Iva123
@ktoś

(usunięte przez administratora) mieli swoje 5minut teraz czas na nas tylko w pojedynkę nie dam rady

Iva123
@David

Szukam ludzi którzy zostali oszukani. Nie zostawię tak teo

Rafii
@Troolik

To ja właśnie wysłałem pieniążki

Henio

Również dałem się naciągnąć

agacina

Numer konta końcówka 7432.Mail taki : ewelinakustra123@wp.pl

@Niufka

Witam, Ja dostałem te same dane firmy oraz ten sam numer konta i myślę że trzeba zgłosić zawiadomienie grupowe o popełnieniu przestępstwa jestem za tym więc jeśli będą jakieś pytania czy chęć kontaktu w tej sprawie proszę o maila na adres wojciech.zychon@gmail.com pozdrawiam.

@anonymous

mój mail w razie potrzeby wojciech.zychon@gmail.com jestem za tym aby wyciągnąć konsekwencje pozdrawiam.

Agatanowaktopała
@anonymous

Niestety dalej tak się dzieje jestem kolejny mail do mnie pro_rider_dj@wp.pl udzielę informacji, ale generalnie wszystko się pokrywa z pozostałymi przypadkami

Lena

Witam też zostałam oszukana

Jacek

ja równiez wysłalem 12,50 i cisza

@anonymous

Witam, również dałam się nabrać :/

Jacek
@Oszukana...

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

My mamy inny numer konra 6914 6011 8120 2555 0021 6300 02

Kamilka25

Również zostałam oszukana... Skrokkamila23@gmail.com

@anonymous

Witam wychodzi na to ze tez dalam sie oszukac wplacilam pieniadze 25.09.2018 i do dnia dzisiejszego zadnej odpowiedzi ani kuriera

Kaka
@anonymous

Ja też dałam się zrobić w balona ????

eli
@Kaka

to sa naprawde (usunięte przez administratora)

Izabela
@Seweryn

Witam również mnie oszukano na te same dane do przelewu za kuriera

renataszczepaniak255@gmail.com
@agacina

Również zostałam oszukana. Ten sam nr. Konta i adres również Agata Nowak

Klaudia
@anonymous

Widocznie ja także dałam się nabrać. Końcówka numeru 0001 Moj mail klaudusia.sobiech1@o2.pl

Długi
@Niufka

Też zostałem wrobiony. Numer konta ten sam.

Aga
@Długi

Ta pani mnie namawia zebym wplacila 12 zl 50 gr ale czytajac opinie juz niestety nie wplace

halka
@anonymous

Dzisiaj przysłała mi maila z prośba o wyplate 12,50 nie wplacilam poprosiłam ją o Regon i nip firmy na razie nie mam odpowiedzi Numer konta podała taki sam jak pani.

Przygnebiona
@anonymous

Witam tez zostałam oszukana przez tą firmę tydzień temu, niestety wysłałam pieniądze na to konto :(i nie dostałam żadnej odpowiedzi....

Ritchie
@anonymous

Witam wszystkich ! Ludzie troszkę samokrytyki za swoją głupotę . A tu jeszcze zwrot typy Pani , przez duże P . Jak znam życie to nie żadna "pani Agata Nowak ". Tym oszustom nie chce się nawet wymyślać bardziej "życiowych " imion i nazwisk . To tak jak podpis brzmiałby Adam Nowak albo Jan Kowalski . Czytajcie teksty ze zrozumieniem . A teraz odrobina matematyki : 30 sek na 1 długopis , 1-wsza partia 1500 szt , płatne 1100 zł . Teraz policzmy sobie : 1500 szt x 30 sek = 12 i pół godziny pracy i 1100 zł w kieszeni = 88 zł/godz netto . ŚMIECH NA SALI !!!! GŁUPICH NIE SIEJĄ - SAMI SIĘ RODZĄ . A może są jeszcze chętni ( możliwe , że nie wszyscy naiwni już umarli) na FANTASTYCZNE SYSTEMY NA DUŻEGO LOTKA ? ( gwarantowana wygrana ). Niedrogo sprzedam . Pozdrowionka dla wszystkich

ja rowniez zostalam oszukana

Justyna P.
@anonymous

Ja właśnie miałam wpłacać pieniądze i coś mnie tknęło żeby sprawdzic... U mnie ten sam adres mail ale inne konto mi podali takie :(usunięte przez administratora)

Ewa Wosztyl
@anonymous

Koniecznie powiadomcie jeszcze Urząd Skarbowy. Jak dołączycie kopie zawiadomienia prokuratury wraz dowodem nadania do skarbówki to tej pani odechce się tak naciagać ludzi.

@Ewa Wosztyl

Kuźwa... wysłałam kasę, a dopiero później sprawdziłam opinie. Ale wtopa

@Aleksandra

Mój e-mail mielniczuk222@interia.pl

Oszukana
@ja

Ja również(usunięte przez administratora)

Elis123
@Iva123

Ja również przelałam pieniądze, niestety dowód na to że trzeba wszystko sprawdzać 10 razy

Ola G.
@anonymous

I ja również... Zamiast wcześniej poczytać opinie... Czekam tydzień na jakiegoś maila i nic. Co teraz w związku z tym, że mają moje dane osobowe? :(

Black Eyes
@Oszukana...

Ha a ja znalazłam ogłoszenie i zanim zrobiłam cokolwiek poszuklam strony i nie dałam się zrobić w balona tępic szkodników i naciagaczy!!!

Iza
@Troolik

Ja zostałam tak samo oszukana, równiez z tego numeru konta. Mój meil to jamka.izabelaa@gmail.com

Barbasia

Mnie tez tak naciagla ta (usunięte przez administratora) AGATA NOWAK

Ja dostalem inny numer kona koncowka 0001

Jestem za

U mnie końcówka konta 2715

@anonymous

Cześć, napisałam do Ciebie maila! Zróbmy coś z tym! Ta osoba nie może pozostać bezkarna!!!

Agnieszka
@Ola

I proszę, dajcie znać, co udało Wam się wywalczyć z HomeWork. Proszę, bo od trzech lat osoby, które chciały składać długopisy, zbierają się tutaj w komentarzach w grupy, ale nie informują, czy udało im się odzyskać te 12,50 zł za pakiet, i w jaki sposób. To bardzo ważne.

mala

agata nowak i agnieszka (usunięte przez administratora) to blew,a numery konta na wplacanie kaucji to sa takie same.

A.
@mala

teraz ma takie 35 2490 1044 0000 4200 5078 0840

asia

Zostałam oszukana dzisiaj.

Bialalilia1970@gmail.com
@asia

Witam. Ta pani nadal (usunięte przez administratora) ale ja wiem bo sprawdziłam w centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej że dość iż nie ma tej firmy na ul. Szubinska 4b to i pani Agaty też nie ma nigdzie. Dotego podała adres Krakowa i telefony. Dzwoniłam dziś nic takiego nie ma. A numery konta są inne. Pozdrawiam

Marta24

(usunięte przez administratora)Ładnie piszą a po wpłacie za kuriera 12.50 kontakt się urywa i nie ma żadnej paczki. Ze to z takimi lachudrami co (usunięte przez administratora) ludzi nic nie robią a dalej się ogłaszają i ludzie się nabierają.

Natalia

Ja również wpłaciłam i czekam czy coś wiadomo?

Karo

A ja zaplacilam teraz czytam opinie ???? co teraz ?

robson
@Karo

Dobry wieczór mam pytanie czy pani / pan dostał zamówienie

Anulka82
@robson

My też czekamy. ????

Anulka82

Ja również wpłaciłam pod to konto i cisza.. Czy coś wiadomo na ten temat?

Madzia86

Ja również proszę o jakiegolwiek wiadomości w tej sprawie.. Razem z koleżanką przelalysmy pieniądze na konto i cisza.....

Oszukana6

Witam również została oszukana. Przelałam pieniądze a paczki i maila zwrotnego brak

Julia

(usunięte przez administratora) pieniadze na przesylkę wpłacone w 2018, do dzisiaj paczki brak, odpowiedzi na maile brak. Jeśli ktoś założył pozew zbiorowy chętnie się dołączę. Proszę o kontakt siatjulia@interia.eu

Halina
@Julia

Podobno poszkodowanych przez HomeWork jest tysiące. Więc pewnie jakieś sprawy się toczą. Ktoś coś wie o ich rezultatach?

Wiola

Chcialam wplacic 12.50zl na HomeWork ul. Szubińska 4b 01-958 Warszawa nr konta: 34 1870 1045 2078 1058 0825 0001 dobrze ze przeczytałam opinie a ta osoba nazywa się z maila kaluchmaciej@gmail.com

@Wiola

U mnie pisało Agata Nowak HOME Work Ul.Szubinowa 4b 01-958 Warszawa 34 18 70 10452078105808250001 Ja niestety nie zdążyłam przeczytać opinie i zapłaciłam pani na konto 12.50

(usunięte przez administratora) Kontakt jest z Panem Maciejem Kaluch jest do momentu przelania 12.50 na konto. Później można pisać. Zero reakcji i odpowiedzi. Nie dajcie się więcej nabrać. Pozdrawiam

Sprawdziłam w rejestrze CEIDG i taka firma Homework nie istnieje. Polecam na przyszłość sprawdzać w tym rejestrze

Madzia

Cześć wszystkim wczoraj wysłałam pani Agata Nowak pieniądze na konto w kwocie 12.50 zl i zero odpowiedzi na wiadomości a dzisiaj znalazlam stronę z opiniami i teraz wiem ze zawsze trzeba sprawdzic

Czarna

Ja też zapłaciłam na nr.konta 62 1470 0002 2208 6498 3000 0001.

Zostaw merytoryczną opinię o HomeWork - Warszawa

• Jak się pracuje w HomeWork?

Zobacz opinie na temat firmy HomeWork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HomeWork?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HomeWork?

Kandydaci do pracy w HomeWork napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HomeWork
2.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • ul. Sosnowa 9
    62-303 Warszawa