Opinie o Namyang Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Namyang Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Namyang Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Namyang Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Asmes

(usunięte przez administratora), zdecydowanie odradzam, pracy w tej firmie. Traktują ludzi jak śmieci a nawet i gorzej.

Puszczam buble
@Asmes

A powiesz dokładniej kto taktuje ludzi jak śmieci? Liderki czy ktoś inny?

Amanda92
@Asmes

Możesz rozwinąć o co chodzi z tym traktowaniem ludzi jak śmieci a nawet i gorzej? Co się stało? Bo brzmi poważnie ale póki co to bezwartościowe stwierdzenie bez podania jakichkolwiek szczegółów.

@Amanda92

No pewnie, że mogę rozwinąć temat, pracujesz jak (usunięte przez administratora) Twoja linia cała zapełnienia nie z Twojej winy a liderka z Twojej linii drze mordę, nie stój tak leć podokładać detale na linię 3.5i hyundai. Haha Ty latasz jak (usunięte przez administratora) a ona Cię szuka i pyta gdzie tak długo byłaś? Tak samo ściema z kontrolą jakości... Haha porażka

@Puszczam buble

Są takie dwie liderki, które nie powinny w tej firmie pracować, tylko trafić na produkcję, żeby dostać w (usunięte przez administratora) ale cóż nie ja jestem kierownikiem i nie ja żądzę, więc mi to lata, na ludzi też trzeba uważać baba, babie (usunięte przez administratora) liże taka prawda... Hoho

Spec od niczego
@Asmes

Możesz sprecyzować o co chodzi z tą ściemą z jakością? Jestem ciekaw co takiego się dzieje bo kiedyś tam chciałem się przyjąć

@Spec od niczego

Baby z kontroli jakości przychodzą do Ciebie na linię i mówią, pokazują Ci takie detale są dopuszczalne na produkcję. Ty je dopuszczasz, przechodzą dalej, po jakimś czasie, powiedzmy godzina przychodzi do Ciebie znowu i mówi, że to się nie nadawało na produkcję i trzeba rozebrać detal. Następnego dnia w pracy już wszystko gra nawet gorsze uszkodzenia idą na produkcję i nic, to jest dopuszczalne...(usunięte przez administratora)

Siostra zakonna
@Asmes

Zależy na jakiej zmianie pracujesz , najlepsze liderki na zmianie be

Stasia
@Siostra zakonna

Potwierdzam że najlepsza zm bee

@Siostra zakonna

Haha... No muszę przyznać, że była tam taka jedna spoko zmiana na której się fajnie pracowało... ale cóż, ja już tam nie pracuje :) to mi to zwisa teraz :) dostałem nowe możliwości od nowej firmy gdzie nie ma takiego syfu jak w tej firmie i przede wszystkim są lepsze zarobki i umowa o pracę :)

Urszula Przybylska

Potwierdzam.

Fogiel
@Urszula Przybylska

Co masz na myśli,bo jak pracowałem było spoko

... 71 Tychy?

Asmes

A może bastion? Cóż Ty na to? Również zapraszam ;) dokupi krew w naszych żyłach płynie a krew pulsuje, nie poddany się! HGH żądzi w Nas :)

tomasz
@Asmes

jak można się skontaktować, dodzwonić do firmy . poda ktoś telefon ,który odbierają. z góry dziękuję

Muxcxha

Nie byłbym taki pewny

Augustyn
@Asmes

Są pracę gdzie są trzy przerwy na Lini na fajkę lub swoje potrzeby fizjologiczne heh niektóre zakłady są śmieszne według mnie czekamy z niecierpliwością na trzecią wojnę światową niech Bóg zobaczy co się dzieje na świecie i niech zrobi z tym porządek skróci nnam czas życia na tej ziemi jak ludzie doznają zagłady to się przekonają co to znaczy dla ludzkości.

Ktoś z linii
@Augustyn

Jak ludzie doznają zagłady, to się już raczej o niczym nie przekonają

Czy Namyang Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Aaa

Żadnych szkoleń tutaj nie preferuje się pracowników myślących.

Ktoś

Powiem tak tam są układy i układziki są tacy którym wszystko uchodzi na sucho i robią dalej i są tacy których się usuwa z tej firmy pod byle jakim pretekstem. Tak to tam działa

Miły pan
@Ktoś

Potwierdzam facetów niektóre liderki lepiej traktują

Namjang

Jeśli chodzi o zarobki katastrofa gorzej w okolicy nie ma , a jeśli chodzi o atmosferę to wszystko było by ok gdyby zwolinic pewną liderke (usunięte przez administratora)!!

aaaa
@Namjang

jest kilka gorzej płatnych zakładów ale miejmy nadzieje że będzie lepiej zakład się rozwinie i przejrzą na oczy jak ludzie zaczną uciekać .

Anna B
@Namjang

Jaka praca taka płaca ???? jeśli myślisz że przyjmując się do pracy będziesz (usunięte przez administratora)

Liderki zmianowe porazka!

On
@Plus

Liderki zmianowe porażka? Pracowałem w tej firmie i zwolniłem się że względu tylko na zarobki . Liderki są bardzo miłe i wszystko wytłumaczą . Jak się przychodzi do firmy z myślą że się będzie wychodzić na fajkę co pół godziny albo latać co chwilę do łazienki to zawróć w inną stronę nie na produkcję. Jak się starasz i chcesz pracować to cię docenią w tej firmie . A jak przychodzisz do firmy jako nowy pracownik i na drugi dzień dzwonisz że cię boli d.pa czy ręką potem ucho na następny dzień podwzasz zdanie liderki że na tym stanowisku nie będziesz pracować bo jestes sierota i nie chce ci się to nikt nie będzie cię tam trzymał na siłę . Pracowałem tam na jednej zmianie potem przenieśli mnie na inną zmianę i o liderkach nie mogę nic złego powiedzieć . Praca jak każda inna trochę monotonna ale liderki starają się kazdy dzień dawać każdego na inne stanowisko . Prace jest prosta wyrobisz sobie ruchy i pracujesz na spokojnie .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Namyang Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Mateo88

Witam. Mam jechać na rozmowę kwalifikacyjną i pytam teraz ludzi którzy tam pracują na magazynie albo pracowali warto? Zarobki?

Lolek
@Mateo88

Nie

Mari92

Dzień dobry, czy w Państwa firmie jest jakiś rygor maseczkowy albo sanitarny związany z covid-19? Proszę to opisać. Z góry dziękuję za informacje, zapomniałem zapytać przez telefon.

Pinokio
@Mari92

Tak

tomasz

Proszę o aktywny nr do kontaktu. Pozdrawiam

?

Stwierdzicie sami, nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć. ja zobaczyłam i wystarczy. niestety na Nie.

Ciekawy

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu?? Proszę o konkrety

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Reinhardt

Myślę, że to zależy od zatrudnianej osoby. (usunięte przez administratora) leszcze i stare baby mają szansę co najwyżej na umowę przez pośrednika. Natomiast jeśli pracodawca widzi (już patrząc na CV) że potencjalny kandydat jest godną zaufania osobą mającą spore doświadczenie na produkcji to wtedy nie zawaha się zaoferować umowy pod firmą od razu. Normalna rzecz.

On

Pracuje tam od września tego roku na linii praca bardzo fajna , bardzo miłe liderki wszystko wytłumaczą , nikt nad tobą nie stoi nie pospiesza ,towarzystwo równiez bardzo fajne . Praca lekka trochę monotonna jeżeli chcesz pracować to polecam . Kasa trochę kiepska ale miejmy nadzieję że z czasem się polepszy. 3 przerwy są w lecie więcej . Ogólnie polecam firmę

Część .jutro mam rozmowie w sprawie pracy w tej firmie ,czy potrafi mi ktoś opisać na czym polega praca w Na my ang?.dziękuję.????

Kerownik 3+3
@Ewa

Na magazyn czy produkcja ?

KAM12

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie ?? Czy lekka czy ciężka , jak tam z zarobkami itp tak ogólnie

Xyz
@KAM12

Lekka praca, ogólnie ludzie spoko, wiadomo zdarzają się wyjątki :) Zarobki średnie póki co, atmosfera luźna.

Super ekipa, mile panie w biurze oraz liderki. Zawsze chętne do pomocy i udzielenia dobrych rad. Praca lekka, atmosfera super. Niestety zarobki pozostawiają dużo do życzenia, najgorsze w okolicy. Do tego bardzo nie miły pan kierownik, nie przyjemny, oschły, nie umie nawet normalnie odezwać się do pracowników. Wstyd. Tak ciężko jest odpowiedzieć dzień dobry?

Xyz
@.

Zapytaj się go

Marco

Jak komuś się chce pracować , NAPRAWDE POLECAM ! szkoda że najpierw zatrudnienie przez pośrednika . Ogólnie sam zakład Namyang oceniam wzorowo i planuje tu pracować do emerytury

Hehe
@Marco

No to powodzenia w takim razie ????

nieważne
@Marco

nawet nie potrafią docenić pracowników, jak tak dalej będzie to sam będziesz pracował w tej firmie do emerytury, czy zakład wtedy się utrzyma?

Ciekawy

Interesuje mnie praca na stanowisku pracownika produkcji jakie firma oferuje zarobki oraz jaki socjal ? Z góry dzięki za informacje i pozdrawiam

Majster

Praca lekka i przyjemna , pracownicy z chęcią pomagają . Co tu dużo mówić super zakład i tyle ;)

Sandra

Hej, chciałam zapytać jak wygląda praca w tej firmie, jak ludzie, dostałam się pod firmę ale z racji wirusa który panuje niestety medycyna pracy nie wykonuje badań i firma zaproponowała chwilowo pracę przez ich pośrednika na umowę zlecenie ( Ale warunki jak pod firmą). Chciałam zapytać jak wygląda tam pracę teraz przy tym właśnie wirusie.

bbb
@Sandra

no własnie inteligentnii innaczej przyjmują osoby w tak trudnej sytuacji , mamy się nie gromadzić w grupach a na stanowiskach stoimy jeden na drugim .większość zakładów się zamyka u nas przyjęcia a co tam będzie selekcja naturalna . szczerze bałabym się gdzieś teraz iść do nowej pracy .

joł
@bbb

przez ostatnie 2 miesiące wszyscy pracownicy firmy AAS zostali oddelegowani do domu, dodatkowo dużo l4, urlopów i opiek na dzieci. Obecnie pracuje 1 linia z 3 i tylko na 2 zmiany (przerwa między zmianami na dezynfekcje). Faktycznie, siedzimy jeden na drugim ..

Rozczarowny

Nie pracowałem tam ale byłem na rozmowie. Test z gatunku znajdź 6 różnic na obrazkach. Poziom przedszkolny, jedynym kryterium do przyjęcia jest to czy bedziesz tyral nadgodziny i soboty

Belka
@Rozczarowny

Soboty przez ostatni rok to jak było 10 to wszystko , a poza tym akurat da na zapisy kto chce płatne 180 za sobotę eiec każdy z chęcią by poszedł gdyby tylko była taka opcja, nadgodziny też tylko dla chętnych więc nie jęcz skoro twoja kariera w tej firmie zakończyła się na rozmowie

joł
@Rozczarowny

Jeśli ktoś nie potrafi w ciągu kilku minut znaleźć 6 różnic to tym bardzie nie dostrzeże wady w produkcie, więc tacy ludzie nie będą przyjmowani z logicznego względu

Jak wygląda praca w kontroli jakości? I jakie są stawki?

Zostaw merytoryczną opinię o Namyang Poland Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Namyang Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Namyang Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Oświęcimska 300
    43-155 Bieruń

Namyang Poland Sp. z o.o.