Opinie o Namyang Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Namyang Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Namyang Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Namyang Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Operator

Oby kolejna koreańska firma nie okazała się (usunięte przez administratora)tak jak firma Kwangjin Poland przy ul Browarowej 7. 2250 zł brutto to żałosne. Ciekawe zatem jak płaci firma Namyang?

Alfi

Witam czy ktoś się orientuje czy w namyangu jest postuj przez wakacje, jeżeli tak to w jak okresie był w 2018 i ile dni ????

@Alfi

Nie ma postoju.

Alfi
@Anonim

Dziękuję za odpowiedź, a jak wyglądają urlopy przez wakacje ?

@Alfi

Każdy ustala indywidualnie

Misia

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć na czym polega praca jakie zarobki i jak się wyglada szkolenie?

Namyang Poland Sp. z o.o.

NAMYANG POLAND SP. Z O.O. ul. Oświęcimska 300 Bieruń. Bardzo dobre połączenia autobusowe Tychy, Bieruń, (usunięte przez administratora) (31, 54, 128, 686). AKTUALNE REKRUTACJE: - Montażysta (mile widziane doświadczenie na produkcji oraz zaangażowanie do pracy???? ) https://www.olx.pl/oferta/pracownik-linii-produkcyjnej-CID4-IDxoKA4.html#08b87c75ed;promoted - Magazynier/ Operator wózka widłowego (możliwość sfinansowania kursu na wózek widłowy) ???? https://www.olx.pl/oferta/magazynier-mile-wdziane-uprawnienia-na-wozek-widlowy-CID4-IDuATlz.html#9c62abe701 - Automatyk / Elektromechanik (wymagane uprawnienia SEP do 1kV) https://www.olx.pl/oferta/automatyk-elektromechanik-CID4-IDxGXsm.html#9c62abe701 - Asystentka ds. Księgowości (możliwość zatrudnienia studenta – przyuczenie praktyczne do zawodu). https://www.olx.pl/oferta/asystent-ka-ds-ksiegowosci-CID4-IDxHfnr.html#9c62abe701 OFERUJEMY: - Umowę o pracę na pełen etat - Po okresie próbnym podwyżki i dodatek frekwencyjny - Wypłaty zawsze na czas, każdego 10-go dnia miesiąca - Pracę w godz. 7:00 - 15:00, docelowo 6:00-14:00 i 14:00 – 22:00 - Świadczenia socjalne, a w nim: wczasy pod gruszą, bonusy świąteczne, dopłaty do paczek dla dzieci na Mikołaja - Możliwość ubezpieczenia grupowego - Wewnętrzne szkolenia - 3 przerwy śniadaniowe - Miłą atmosferę. Cv można wysyłać na adres: namyang.poland@gmail.com lub zostawić na bramie u ochroniarzy. Dodatkowe informacje pod nr tel.: 538 101 190 Zapraszamy do kontaktu ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Namyang Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kimi

Bardzo szkoda, że nie każdy przechodzi u was rekrutację

kama
@Kimi

To wg Pana/i mają zatrudniać każdego? Najwidoczniej kandydat nie spełniał oczekiwań.

Xxx
@kama

Jakich oczekiwań? To jest praca na produkcji a nie w biurze, ale widocznie teraz to trzeba mieć studia i 10 lat doświadczenia plus język angielski zeby robić na produkcji.

Kimi
@Xxx

Ja akurat mam doświadczenie i język angielski znam bardzo dobrze, będąc na rozmowie rozwiązywałam test, na który miałam 5 min, gdzie rozwiązałam go w 41 sek. Według mnie byłam za bardzo sprytna i spostrzegawcza a sam pracodawca nie potrzebuje tam specjalnych wymagań.

@Kimi

No skoro znasz bardzo dobrze angielski i chcesz robić na produkcji za 1700 zł to widać że nie masz ambicji.

Namyang

Aktualne oferty pracy: Montażysta: https://www.olx.pl/oferta/montazysta-CID4-IDuARUX.html#c5f5d84e84 Kontroler Jakości: https://www.olx.pl/oferta/kontroler-jakosci-bierun-CID4-IDveJJw.html#9c62abe701 Operator wózka widłowego: https://www.olx.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-magazynier-CID4-IDuATlz.html#9c62abe701 Od grudnia rozpoczynamy pracę w systemie dwu-zmianowym.

nowy pracownik

witam chciałabym się dowiedzieć jak sie pracuje w tej firmie chciałabym się przyjąć do tej firmy ale chciałabym się doinformować jaka jest stawka juz taka opodatkowana wiem że praca stojąca a cos po za tym bardzo bym prosiła aby mi ktoś opisał co i jak no i czy warto narazie pracuje na 3 zmiany zarabiam 2100-2400 ale to przy 3msc rozliczeniu wiec jesli w tej pracy płaca 2100-2300 to chyba biorę tą prace

Xyz

Witam. Czy ktoś pracuje w Firmie Namynag i podzieli się opinią? Czy praca jest lekka czy ciężka? Jak wyglądają zarobki po okresie próbnym? Czy jest szansa w krótkim czasie zdobyć umowę na czas nieokreślony? I kiedy planowane jest wprowadzenie 2 zmian? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dżasta

Witam. Czy są przyjęcia ? Czy praca jest lekka dla kobiety?

@Dżasta

Witam, Aktualnie rozpoczynamy kolejne przyjęcia. Zapraszamy! namyang.poland@gmail.com

Karolajn123
@Dżasta

Czy przyjęłas sie tam? Możesz powiedziec cos ciekawego? Od kiedy planowe 2 zmiany?

Namyang

Aktualne oferty Namyang Poland Sp. Z o.o. https://www.olx.pl/oferta/kontroler-jakosci-CID4-IDveJJw.html#3991f3c0b8 https://www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-CID4-IDuARUX.html#762f8bf26d Zapraszam! namyang.poland@gmail.com

Jacek

Jak sie pracuje? Czy macie w firmie jakieś dodatki socjalne?

@Jacek

Witam, Mamy zakładowy fundusz świadczeń socjalnych a w nim różne dodatki.

Namyang

Namyang Poland Sp. Z O.O Aktualnie rekrutuje na stanowiska: - Montażysta (1 zmiana, docelowo 2 zmiany, od poniedziałku do piątku). - Operator Utrzymania Ruchu Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: nr tel . 32 438 95 00 lub namyang.poland@gmail.com

@Namyang

Potwierdzam aktualnie przyjmują na produkcje, 1 zmiana 7:00-15, później niby mogą być 2.

elpo3
@Namyang

Witam czy potrzebujecie operatora wózka widłowego

Patka

Witam czy są moze przyjęcia do namyang ? Jakie zarobki i jak wygląda praca ? Slyszalam wiele dobrego o tym zakładzie Pozdrawiam serdecznie ☺️

@Patka

Aktualnie są przyjęcia. Zapraszamy. namyang.poland@gmail.com

Rekrutacja

Szukasz pracy jako magazynier lub operator wózka na terenie Fiata? Oferujemy: •Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod firmą •Atrakcyjne wynagrodzenie • Pakiet premii rocznych A) Premia Efektywnościowa około 580 pln B) Premia Świąteczna około 1000 pln C) Premia Roczna około 1100 pln D) Premia urlopowa 1200 pln •Bogaty pakiet socjalny (, dofinansowanie do przewozów pracowniczych, prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół) •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej •Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Zadzwoń 32 325 39 49 Lub napisz maila rekrutacje@sistema.com.pl

mykontos

Nie pracuje się zacznijmy od tego, a zarobki marne

biotyk

Jak sie pracuje? Jakie zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Namyang Poland Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Namyang Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Namyang Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Oświęcimska 300
    43-155 Bieruń