Młodszy specjalista ds. sprzedaży B2B 💸

Warszawa
Kontrakt B2B6 000-7 000 złnetto / mies.
Umowa o pracę5 000-6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana24.06.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowykontrakt b2b, umowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Praca zdalna

Firma zajmująca się usługami ślubnymi na specjalistycznej platformie poszukuje Specjalisty ds. sprzedaży B2B.

Twoje zadania

  • Wyszukiwanie potencjalnych partnerów w celu poszerzenia bazy klientów
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami, zarówno własnoręcznie pozyskanymi, jak i tymi zdobytymi poprzez kampanie reklamowe
  • Telefoniczna sprzedaż usług dostawcom usług ślubnych, od pierwszego kontaktu do podpisania umowy
  • Prowadzenie spotkań demo z klientami online
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Ostatnie doświadczenie w sprzedaży-warunek konieczny
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swoboda w rozmowie
  • Doświadczenie w sprzedaży abonamentowej
  • Znajomość branży ślubnej, HoReCa lub reklamowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-17:00, w piątki od 9:00-15:00
  • Praca w pełni zdalna

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy, wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!