Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Myślałem że w tej firmie jest normalnie , ale czytając te opinie to słabo się robi i strach człowieka ogarnia. Wszędzie jest jednakowo

@1224

W tej firmie jest normalnie, komentarzy nie ma sensu czytać najlepiej samemu się przekonać. Przyszedłem tu kilka lat temu i jestem zadowolony, jeśli komuś się chce to jak najbardziej jest to firma w której można się rozwijać. Pozdrawiam.

Czy Intersnack Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Raczej nie..

Barbara

A z jakiego powodu? Nie pozwalają tu na elastyczny grafik? No bo zaocznego ewentualnie chyba normalnie by wzięli?

@Barbara

Polecam złożyć CV skoro chcesz pracować i studiować tzn że jestes człowiekiem który chce coś osiągnąć a takich ludzi potrzeba w firmie..praca 3 zmianowa jeśli chodzi o produkcje..pozdrawiam

Produkcja/Magazyn

Nowa asystentka kierowniczki będzie się od nas odbijała jak od ściany. Pati czekamy na powrót:)

Tralala

Również miałam (nie)przyjemność być na rozmowie z Panią kierownik laboratorium i mam tak samo negatywne odczucia. Pani kierownik nie dość, że spóźniła się na rozmowę, to już na rozmowie wykazała się zupełna niekompetencja i nietaktem wypytujac o moje prywatne sprawy, a także zadając pytania łamiące tajemnice firmowe (chodzi tutaj o np receptury i metody produkcji w poprzedniej firmie, w której pracowałam). W dodatku była oburzona jak nie chciałam jej udzielić na takie pytania odpowiedzi, naciskała na odpowiedź i rzucała niestosownymi komentarzami. Miałam ochotę podziękować i wyjść w trakcie rozmowy.

Zdegustowana

Droga Była Kontrolerko jakości. Najwyraźniej trudno było Ci się rozstać z firmą, skoro tak długo pracowałaś. Widocznie nie było Ci tam aż tak źle. Nie rozumiem dlaczego piszesz takie brednie o swojej byłej kierowniczce i domyślam się że bardzo Ci się nudzi, albo brakuje piątej klepki, bo wiemy kim jesteś. Dlatego proszę nie zaśmiecaj portalu fikcyjnymi opiniami rozżalonej damy. Trzymaj się cieplutko ????

Biuro
@Zdegustowana

Napisała świętą prawdę wyrażając merytoryczną i subiektywną opinię. Ten portal temu służy. Taką nieumiejętną obroną tego padołu pokazujesz że Ciebie Bóg nie obdarzył nawet czterema klepkami :( Wiesz kim jest? I co z tego? Krucjaty dopiero początek ;)

@Tralala

Czy to szanowna kierowniczka Renata? Za mojej kadencji była takowa, obie z Panią Ewą "spijały sobie z dziubeczków". Może to Pani Ewa jest teraz kierowniczką, długi staż, długi język, mało robotna. " Matka Polka", która ciężko pracowała. Pozdrawiam Panią Ewe z laboratorium.

Roman
@ja

A co to za krucjata, o której była wcześniej mowa? Ta kierowniczka musiała nieźle zajść pracownikom za skórę? Tylko, czy nie lepiej porozmawiać o tym z przełożonymi tej kierowniczki? Były takie rozmowy?

Zwykły pracownik

Kto mysli, żeby tu pracować na stanowisku pakowaczka, to szczerze odradzam. Ciężka praca za najniższą krajową. Praca taśmowa non stop bez chwili wytchnienia, nie ma jak wyjść do łazienki, bo nie ma kto Cię zastąpić a jest mało ludzi. Jesteśmy "przywiązani" do maszyn, non stop ruszamy rękami,maszyny cały czas są podkręcane na szybciej, a operatorzy mają czas na wszystko np na dwie trzy kawki w ciągu 8 godz a oprócz tego non stop na papierosa i jeszsze się z nas śmieją. Nasza płaca jest nieadekwatna do zarobków. Ja jeszsze pół roku wytrzymam ale współczuję którzy tu zostaną.

dziwnyjesttenświat
@Zwykły pracownik

Jak nie słodzisz i nie wchodzisz kapitanowi i operatorom/kom (usunięte przez administratora) to twoja sytuacja raczej niewiele się zmieni. Dla nich pakowacz/ka to poprostu podkategoria człowieka bez żadnych potrzeb... nawet tych fizjologicznych.Tak więc nie wyjdziesz nigdzie bez uprzedniego długiego błagania tylko wtedy jeśli nie jesteś jednym z nich. A o kawie na twoim stanowisku pracy to radzę Ci naprawdę zapomnieć. Kawę pije tutaj tylko śmietanka czyli brygadzista i operatorstwo... ty już nie musisz... przecież do nich nie należysz .

Królowe Lekkiego Życia
@dziwnyjesttenświat

A niektóre paniusie operatorki to czasem jeszcze gorsze niż panowie operatorzy. Dumne to chodzi jakby kij od szczotki połknęło. Niektórych osób to wogóle udaje, że nie zna. Człowiek już nie wie czy to jeszcze wczorajszy Instagram czy może jednak dzisiejsza smutna rzeczywistość. Ech... a jak taką już o coś poprosisz, to musisz uważać żeby cię "wzrokiem nie zabiła". Takie to mamy niestety "koleżeńskie Princessy" na zakładzie.

Operatorki
@Królowe Lekkiego Życia

Jak sobie wychowaliscie tak macie u nas nie ma problemu przerwa nie przerwa sama podejdzie zastąpi

zbyś
@Operatorki

Obawiam się że na wychowanie w takich przypadkach to już trochę za późno, bo jak to mówią czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci.

@Królowe Lekkiego Życia

Taka sama jest kierownicza na obszarze trzy jak by mogła to by człowiekiem orała.

Specjalista

Zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem czy może zająć chwilę. Odpowiedziałam twierdząco (z myślą, że chce ustalić termin rozmowy) po czym pani zaczęła zadawać od razu pytania na temat doświadczenia w obecnej pracy. Na moją odpowiedź, że niestety na tak długą rozmowę nie mam w tym momencie czasu i możemy zdzwonić się o 15 pani odparła że ona pracuje tylko do 14:30????. Zanim zdążyłam zaproponować inny termin zgodziła się zadzwonić o 15 (słowa nie dotrzymała) rekrutacja cracow lever master ????

czy nadal pracuje w firmie wpisanej do CV, czym się zajmuje, jak długo, miałam opowiedzieć o obowiązkach.

logo firmy Lider produkcji
Słomniki
Almus Sp. z o.o.
Hahaha

A ja to mam z was beke tu się napinacie wszyscy A w pracy tak kierownik tak okejjj pomiędzy sobą ziomki twardo jesteście wystarczy że jednej osoby niema dzień już mu d..e obrabiacie hahahahaha nic się tam nie zmieniło . ....... same konfitury, roboty jest od Pie..... i na 2 zmiany i na 1 i startujesz od 4100do 4500 tylko wam się tylkow nie chce ruszyć 10km . Ludzie było dobrze dawniej teraz tam już zawsze będzie (usunięte przez administratora) kiedy wy to zrozumiecie .... pozdrawiam tych co pracują od lat was rozumie A reszta haha wy się tam sami besztacie jeszcze za jakie cebuliny hahaha może 20 osób z starych pracowników jest spoko i kilka z stażem 4 6lat A reszta haha proszę was idę zjeść bułe a wy dalej się podpierdzielajcie :)

Zwykły pracownik

Nowe osoby przychodzą i uciekają. Bo za ciężko, za mało płacą. A starzy pracownicy też już na boku szukają nowej pracy. Jak płace się nie podwyższą to niedługo ludzie z biura będą zmuszeni pracować na pakowaczkach,najlepiej za najniższą krajową tak jak my.

Zwykły pracownik

Będą jakieś podwyżki płac? W ha ha ha ha ha. Pośmiać się można. Wcześniej się tłumaczyli pandemią a teraz nie będzie podwyżek bo wojna jest.

@Zwykły pracownik

Dostaniesz 200 brutto,a sie tyle o tym napisza,i nagadaja,jakie to wszystko piekne,i cudowne.

Laska

Skad wy wytrzasneliscie tego pseudo kierownika na a2. No smiechu warte...

@Laska

On nawet wyglądu na kierownika nie ma...chodzi pajac po produkcji i wymyśla niestworzone rzeczy

bejbi
@...

A Ty masz wygląd na pakowaczke księżniczko?

bejbi

Przynajmniej Cię okrzesa, nie bedziesz chodzić na trzy przerwy w ciągu zmiany na ploteczki zakładowe i herbatki

Lajt
@bejbi

...daje mu 3 miechy i sam wpadnie , juz nie takie orly tu robily

To jego druga praca. Dawaj dalej obalę trochę kłamstw:)

Mike

Ma podstawę do l4 i choruje większość ludzi wie o tym .A w tobie tyle fałszu jest życzę ci zdrowia żeby ta karma wrućiła do ciebie że smarujesz ludzi , a tacy ludzie jak ty to się nie zmieniają

Pracownica

Wymysliliscie ze obsada na boschach bedzie podwojna tylko ciekawe skad ludzi na to wezmiecie...dwa razy szybciej maja pracowac maszyny . Czyli nawet do wc nie bedzie mozna isc ???? Skoro dwa razy wieksze obroty i wiecej pracy to rozumiem ze i zarobki podniesiecie dwa razy wiecej dla pań pakujacych. W przeciwnym razie beda non stop braki ( istnieje cos takiego jak urlop i chorobowe) a wtedy niech odbiera lajt kapitan jeden z drugim...same mecenasy drzymała i reszta bandy nierobów

Pampersy to se wy zakladajcie po chlaniu w szatni ...i wietrzcie ja bo smierdzi wódą ze sie wytrzymac nie da na nocach

@Pracownica

Chyba nic babo nie rozumiesz tylko tyle co chcesz ale logiki zero

Krasnoludek
@Pracownica

Pakowaczki po dwie na jednej maszynie ale operator będzie musiał sam zrobić dwa razy tyle i szybciej

zofi
@777

A cóż Ty chcesz od wsiowej baby jakie logiczne myślenie, paczuszka jest przed paczolami i hyc ją do kartonu co tu myśleć, ale jak przepis na placka poda koleżanka z naprzeciwka to już świat przestaje istniec, potem o boziu trza rwać, tyle rwania, czemu tego nie widziałam, hmm ale mam przepis na placuszka, stary sie ucieszy

Pracownica
@Krasnoludek

Operator zarabia dwa razy tyle co pakowaczka to niech (usunięte przez administratora) dwa razy tyle

WsiowaBaba
@zofi

A ty z miasta? To co tu jeszcze robisz? Jak ci wsiowa baba nie pasuje to może trzeba było szukać sobie pracy w swoim wielkim mieście. Wielki niewsiowy świat stoi przed tobą otworem...

Asłomazbutowwystaje
@WsiowaBaba

Ha! ha! tu co druga osoba jest z stąd albo okolic (wsi) no ewentualnie Miechowa i Słomnik... No ale niestety są osoby co mają o sobie wysokie mniemanie i myślą, że jak strzelą sobie selfie i wstawią na fejsa albo insta to już są miastowi....

WsiowaBaba
@zofi

To ciekawe tylko co jest nie tak z tobą, że jesteś teraz pacownikiem fizycznym na produkcji?

Lajtkapitan..
@Pracownica

To się nie nazywa lajt kapitan..

Ryba
@Pracownica

Ty, tak na logikę: jak maszyna idzie na 50 i jest jedna pakowaczka to jest ok. Jak maszyna będzie szła na 100 a przy maszynie będą dwie pakowaczki to na jedną nadal będzie przypadało to samo 50 torebek na minutę. Możesz więc mi wyjaśnić w czym widzisz problem? Gdzie tu ta podwójna praca jednej osoby?

A większe torebki nie na 100 tylko 80 czy tam ileś mniej

@Ryba

Dla niedoinformowanych. Nie wszędzie panie pakujące mają tak kolorowo....podwójna praca jest na zmianach na (area4) gdzie jedna pakowaczka odkłada sama z 3 linii, oprócz tego między czasie musi jeszcze sobie odciągnąć gotowe palety i podstawić nowe. Dla przykladu na innych obszarach nigdy nie odklada jedna osoba. Jest to wręcz świętość. Niezależnie od tego ile linii by nie szło i jaki asortyment na nich idzie. Czy to są zasady FAIR PLAY?? Niesądze....

Sklepik
@Anonim

Odciagasz gotowe palety?to jest obowiązek pań logistyczek ,nie twój!!

@Sklepik

Myśle, że każdy z nas o tym doskonale wie. Ale jak widać niektóre osoby pozostają (a raczej udają) ślepe na to co wyprawia się w tym zakładzie. Niby dlaczego i po co zakupili te paleciaki elektryczne skoro są wózkowe?

Lllllll
@Sklepik

A ty co byś zrobił jakbyś nie miał już wolnego stanowiska i do tego kartony spadały ci z przenośnika pod naporem kolejnych..?

To w teorii a w praktyce???.......windy stawały by średnio co pół no może co godzine a kartony leżały by na porozwalane osadzce... Ale spokojnie na magazynn itak by nikt do ciebie nie zajrzał.... Że o jakiejkolwiek pomocy kolegów i koleżanek z naprzeciwka juź nawet nie wspomnę.

sarna
@Anonim

Nie porównuj sie do innych obszarów, nie (usunięte przez administratora)u was tak jak indziej

@sarna

To może się zamienisz co ty na to? Zapraszam jak będą u nas braki w obsadzie... przekonasz się na własnej skórze.

Ryba
@Anonim

Moja poprzednia wypowiedź tyczyła się głównego wątku, ale muszę przyznać że zgadzam się z Tobą w kwestii którą odpisałaś. Nie wiem skąd na nowej hali utarło się takie ciche przyzwolenie,(usunięte przez administratora) jedna osoba niezależnie od tego co idzie i jak szybko. Dodatkowo oddawane są osoby na inne obszary... to już cyrk. Musicie tylko wiedzieć że to nie są decyzje brygadzistów a osób stojących wyżej, które nie do końca mają świadomość jak wygląda praca zwykłych pracowników

Qwerty
@Ryba

Przyzwolenie na to dali i cały czas dają niektorzy nasi "wspaniałomyślni" kapitanowie. Którzy widząc i doskonale słysząc skargi, że na paletyzacji jednej osobie jest poprostu za ciężko nic z tym nie robią. Nie potrafią a raczej chyba nie chcą poprostu wstawić się za swoimi ludźmi. A odsylając ludzi na inne obszary, tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że bardziej to oni przejmują się paniami pakującymi ale na innym obszarze, niż swoimi ludzmi. Żeby to im przypadkiem za ciężko nie było:)

@Qwerty

WSTYD i Żenada. Kobieta w pocie czoła odklada sama z 3 lini (3 różne asortymenty) na wprost dwie osoby w tym młody rosły chłop stoją i się nudzą bo cały czas lecą im 2 kartony (2przepaki) czyli 1 karton na glowę. Gdzie tu logika? Kto dziś bardziej potrzebowal tej pomocy? Może spójrzcie czasem na te kamery jak to "ciężko" mają niektóre obszary.

DnoiWodorosty

Brygadziści nie gęsi i swój rozum mają.....a tu właśnie widać.....ale jego brak u niektórych jednostek...:)))

DnoiWodorosty

...jak mają ciężko i jak często jedno z tych dwojga kursuje sobie swobodnie to na szatnie to na palarnie... Jakoś wtedy jak jedno wychodzi to drugie doskonale sobie radzi..i nie potrzebuje niczyjej pomocy.

Norbi
@Pracownica

Naucz się najpierw poprawnie pisać bo nie ma takiego stanowiska jak lajt kapitan ???? jeśli już to "Line" bo to kapitan linii a nie lekki kapitan ????

Kameleon
@Pracownica

Dostaniecie dwa razy więcej pampersów i mniej wody do picia, na bramie waga....i załatwione-czego jeszcze???

No name

Praca w biurze w Radomiu, bardzo przyjemna atmosfera,ludzie mili i kulturalni ???? pracy dużo, nie jest możliwe wyrobić się w 8 godzin, ale procedury poukładane i przejrzyste, więc dokładnie wiesz co do ciebie należy. Zarobki dosyć słabe, ale to może kwestia negocjacji i stanowiska ???? dobry pakiet socjalny, paczki na święta, prywatna opieka medyczna.

.....

Mam pytanie odnośnie wypłat,dlaczego osoby pracujące przez Adecco mają wypłatę na 8 a zatrudnieni przez intersnack na 10 późnym wieczorem od czego to zależy?

Radom

Uwaga ! Brygadzista z magazynu smarka do soków które stoją w lodówce.

Jacek
@Radom

Który taki mądry?

Święta prawda

Kierowniczna niestety nic z tym nie potrafi zrobić. Lepiej zgłosić to gdzieś wyżej. Jak to jest wgl. możliwe by jedna osoba ciągle się opierdalała a innego za nią (usunięte przez administratora) Zdradzi mi ktoś tę tajemnicę co zrobić by mieć takie względy u brygadzisty??!!

Zgadzam się...

To jest tajemnica mafii...

Orzeszek
@Święta prawda

Cała prawda! To musi się skończyć!

Obserwująca
@Orzeszek

Prędzej skończą się pakowaczki,bo psychika im siądzie,atmosfera jaka panuje w tej pracy jest nie do wytrzymania...Jedni potrafią nic nie robić i jest ok...a drudzy aż nadmiar , gdzie jest sprawiedliwość,dlaczego nikt tego nie widzi ...???

zofi
@Orzeszek

RODZINY W OGÓLE NIE POWINNY RAZEM PRACOWAC NA ZMIANIE

juzek
@zofi

Dokłądnie. Kazdy szanujący sie zakład ma takie zasady, aby nie było zgrzytów na zmianie i kolesiostwa ale kolesiostwo i lanie wody jest na porządku dziennym w tej firmie

kwicoł
@zofi

zgadza się.porozdzielac po zmianach, kazda ma hajs za paliwo zwracany.a.jezdza razem.nie musza.

Stefan
@kwicoł

Widzę że znasz firmę od środka, powiesz mi czy to dobre miejsce do pracy i czy warto wysyłać tu CV? Jaka panuje tu atmosfera i ile można realnie zarobić? Liczę na Twój wpis, daj znać!

art 94 2b/kp
@Obserwująca

Kierowniku Gorlach jeżeli dojdzie do Pana to co dzieje się na nowej hali prosimy o interwencje.

Puszka

To prawda.ale oni się nie wstydzą.

audyt

I tu dochodzimy do sedna problemu.nie było by tego gdyby nie faworyzacja jednych względem drugich przez brygadziste. dyskryminacja,nękanie jest na porządku dziennym na tej zmianie. to o czym piszę to poważne zarzuty nadające się pod audyt i na to liczymy.

Padaśnieg

Znam dziewczyny od ponad dwóch lat i nie mam nic do zarzucenia, zawsze uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do pracy, wiedza co mają robić i gdzie i nie pytają brygadzisty po 10 razy jak niektórzy co i gdzie mają iść i co robic. Ta zmiana zawsze była zgraną jak żadna inna (usunięte przez administratora)

Dokładnie tak
@Padaśnieg

Każdy chyba wie lub domyśla się kto wypisuje takie bzdury, teraz czekamy tylko na konsekwencje tego ze strony brygadzisty i Pani Kierownik

Banan
@Dokładnie tak

To nie są żadne bzdury tylko szczera prawda amen.

Bez komentarza
@Dokładnie tak

Niestety z tej strony uzyskamy tylko konsekwencje dla osób które mówią samą prawdę. I to jeszcze wywnioskowane tylko i wyłącznie z tzw. ''domysleń''. Szkoda się wysilać i odpisywać na tego typu komentarze. Jedynym rozwiązaniem jest pójść wyżej. Nie będzie tu już żadnych forów po znajomości... POWODZENIA

Agata
@audyt

Ja pracuje w takiej firmie QFG i wlanie chcialabym zmienic prace u nas nawet pija na zmianie wysypie sie zywnosc na podloge lider kaze podniesc i spakowac a jak masz w pracy wypadek nikt nie widzi jeden kierownik gorszy od drugiego

....

Nigdy nie udzielam się na tego rodzaju forach, ale teraz muszę. Ten komentarz jest niesmaczny i nie na miejscu. Gdzie jest administrator strony. Komentarze tego rodzaju powinny być od razu usuwane.

aplikant

Witam , niedlugo mam rozmowe w Radomiu na magazyn a dziewczyna na produkcje . jak sie pracuje i jak jest atmoswera ?

były...
@aplikant

Na magazynie Komendanty , konfitury , Albert z teiefonem ,l Laleczka wiecznie obrazony Norbi go pociesza i toczy wojne z księzna Agą z przypraw , aspirant i reszta głupków . Na produkcji to samo ciągle kłótnie . nie polecam tam pracy .

Nieznane
@były...

Osoba piszącą ten komentarz ciekawe czy także nie była w gronie tych konfidentów. A co do reszty to laleczka , nie rozmawia z osobami które nie mają nic do powiedzenia- lepiej przemilczeć głupotę .Norbi osoba pozytywna do wszystkich, zawsze uśmiechnięta. Aga , księżna czy księżniczka kobieta zawsze musi być górą- nie tak. Co do reszty mam odmienne zdanie niż" były " wszyscy mili i sympatyczni . Polecam

Pakujaca

To nie żaden laleczka , tylko zwykły nieokrzesany(usunięte przez administratora) , ktory jest wulgarny do wszystkich i o wszystkich wie co powiedziec...nawet o kierowniku a na dodatek nieuczynny , wiecznie nie ma czasu gdy sie go o coś poprosi lub cytuje...:" to do mnie nie należy..."

Zla
@Pakujaca

Tak tak...a na dodatek chodzi z telefonem i zdjecia robi innym zmianom...i podobno ma haka na nich...smieszny jest

Wykończą nas..

Myślicie że teraz jest źle??? Bo ktoś wam nawbijał obszary (usunięte przez administratora) granice ten nie będzie tu ten nie będzie tam bo nie będzie robił Dawniej przychodzila jedna z druga do roboty i nie wiedziala czy wyladuje odbierać na puszce czy na 5 czy sprzątać piece na dole

Zly...

No inaczej niemozna juz prosic.Ciemniaku,jezeli zle sie czujesz,to nie przylaz do tej roboty,bo wszyscy pozdychamy,na tą zaraze.Zamiast w biurze,czy na palarni z kontaktem z innymi pozostan w lozku.No miejmy trochu szacunku wobec siebie.Wykazesz sie jak bedziesz zdrowy!!!

...

Ale zmożony naród...nawet w 3 króli przyszli do roboty....śmiać mi sie z was chce

Bert
@...

A cóż Cie to zwierzu obchodzi?

@...

Spox nie tacy juz byli.Na klapy na oczach majä.

Spox
@...

A niech robią paroby na Polskie panstwo bo kasy potrzebuje.

TyGnojku
@Spox

A Ty co Niemiec czy Ruski? Właśnie przez takich jak Ty mamy w Polsce to co mamy. Taki pasożyt żeby tylko dali jak najwięcej a (usunięte przez administratora) sam nie ruszy bo strach zaryzykować, zrobić coś od siebie to nie, lepiej piwo, wódka, papierosy i dopatrywanie się wszędzie teorii spiskowych, tacy jak Ty tylko potrafią zepsuć atmosferę, skłócić jak najwięcej ze sobą, narobić zamieszania. Już mam dość takich(usunięte przez administratora) jak Ty bo potraficie tylko zniszczyć dobre relacje ludzi, atmosferę, nic od siebie nie dać i jeszcze snuć jakieś domysły. Jesteś człowieku gorszy od raka i jak Ci nie pasuje zakład i Polska to spie... alaj do swoich.

@TyGnojku

A gdzie ty tu widzisz dobre relacje w intersnak?? Obluda , falsz i zaklamanie. Kazdy na kazdego z byka patrzy i non stop (usunięte przez administratora)

Alfa
@Bert

A no ją obchodzi bo jej się ważyć nie chce, A tak to siedzi i bojcy o wszystkich....

ag56

Brak informacji o przebiegu rekrutacji pomimo zapewnień podczas rozmowy na stanowisko starszego księgowego. Nie polecam marnować czasu na rekrutacje.

Niech na Boze Narodzenie spadnie z nieba oswiecenie!.Niech sie firma preznie rozwija,niech wstretny kryzys szefa omija.Worek prezentow juz mikolaj niesie.Pozostan wiec grzeczny-drogi prezesie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 16 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.