Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Hmmm.

Moze ktos odpowie na pytanie. Po co tyle tych kamer na zakladzie,i czy tylko wiecej posiada Narodowy Bank Polski.Z kad sie na to srodki wziely,przeciez obowiazuje kryzys majowy...nalezy nam sie wyjasnienie.

WA
@Hmmm.

Firmy podostawały z tarczy po 24 tysiące na każdego pracownika więc policz sobie ilu u nas jest pracowników.

Niezadowolony

Najwyższa pora droga władzo tej firmy wziąść się za jednego brygadziste i kierownika bo jeszcze trochę to wam każdy z jego zmiany ucieknie ... kablowanie jeden na drugiego lizanie tylkow ta atmosfera teraz przez kogo to jest ??psychicznie nas zaj.....Taką chcecie mieć załogę nie zgraną??Bo kto wchodzi do tyłka ma lepiej. Powodzenia

Zielona małpa
@Niezadowolony

Władza świętych krów w zakładzie nie rusza... udawać że nie ma problemów, a jak nie pasuje to przeżuć na inną zmianę bo najprościej. Chcą się pozbyc wszystkich a głównego problemu nie ruszają. Po prostu do nich mówić jak do słupa, a słup to du.. pa...

Zgadzam sie
@Niezadowolony

Dokladnie..byl 1 kierownik i bylo wporzadku,robote kazdemu znalazl i kazdy musial zrobic swoja ..a teraz juz niektorym z wladzy (usunięte przez administratora) pagony,a te osoby co maja "lewe rece" tzn spaceruja po hali trzymajac je z tylu i tylko nam przeszkadzaja w pracy .Wiem ze sie nudza w ciagu 8 godz siedzenia,to prosze dac szmatke ,wode itp.Bo zaklad zaczyna kipiec z brudu...

Będzie dobrze
@Zgadzam sie

Najbardziej zapracowana osoba na zakładzie " pomagier" operatora z adresem zamieszkania " palarnia" który podczas swoich 8 h pracy potrafi wypić nie jeden litr kawy na przemian z herbata popijając rosołkiem zagryzając do tego paczkę papierosów. Po wykonaniu tych czynności podąża do swojej pieczary znikając we mgle ów w miejscu oddaje się czynnościom biurowym, nie zapominając oczywiście o swoich niebieskich smerfach by ich zdenerwować pod koniec pracy zadając dość nurtujące pytanie " żyjecie? Ile zostało?" i tak właśnie mija 8 h pracy lajtowym papa smerfom. ????????????

No tak
@Zgadzam sie

Był jeden kierownik na zmianie i wszystko było zrobione na tip top załogi zgrane każdy równy każdemu A nie teraz pupilki... prawda jest taka że jak dla mnie kierownik to powinien być jak pan Marcin.G znać się na maszynach samemu wiedzieć jak co gdzie i jak on być sumieny i każdego równo traktować. Firma musi zrozumieć wkoncu nie ma czegoś takiego jak ludzie nie zastapieni nie ma!!!żeby to umieć w miarę dobrze to jest pół roku intensywnej nauki z dobrym operatorem i nie tak jak teraz że se ludzi bierzecie z ogłoszenia i dajecie na maszynę tylko jak dawniej gość przychodzi odkłada kartoniki zobaczy kierownik inni pracownicy se mu się chce robić i gaśnie się na operatora dopiero co brać na pomocnika i się uczy przy operatorze. Zrozumcie zróbcie wkoncu porządek z tymi niepotrzebnymi kierownikami brygadzistami A szczególnie z jednym bo ludzie już mają dość nekacie nas psychicznie to nie jest wymysł jednej osoby tylko nikt wam tego nie mówi bo się was boją ile razy coś było ostatnio zgłaszane i co sprawa zamieciona pod dywan ...

Prawdziwy

Dla każdego kto tu sie wypowiada choc nie za bardzo wie o czym pisze mam kilka pytań: 1. Pierwsze i najważniejsze czy kiedykolwiek wypłata jaka by nie była spóźniła się? nie mówię o dzień czy dwa bo banki tak działają? Ale czy ktokolwiek nie dostał wypłaty na czas? 2. Jeśli każdy aplikuje do tej firmy to czy nie zdaje sobie sprawy jakie są tu zarobki na rekę? Czy dopiero po trzech miesiącach się budzi? 3. Jest pełne ubezpieczenie? Czy ktoś nie dostał kwitku? Nie! nie ma nic na lewo, wszystko jest na czysto! 4. Biznes jest jaki jest i można na niego narzekać ale nawet w historii "korona wirusa" każdy ma prace tak czy nie? Nie ma cięć, zwolnień itp (usunięte przez administratora)

Omijać takich z daleka
@Prawdziwy

To jest dopiero raj wypłata na czas, narodzie wybrany do pracy w Intersnack ciesz się ale nie baw bo nie masz za co. Powinieneś do prasy to zgłosić ewenement na skalę światową płacą za pracę i to o czasie jak w jakiejś bajce. Niech zgadnę dali ci jakąś funkcję w zamian za kablowanie na kolegów i teraz duma cię rozsadza że w takim cudownym miejscu pracujesz.

Niezadowolony
@Prawdziwy

Widać że nie jesteś szarym pracownikiem jak my zapraszam na jeden dzień na produkcję ale taka że robisz sam to pogadamy co z tego że kasa jest zawsze na czas co z tego że wiemy za ile robimy za tą robotę min 3tys na rękę ale co może wiedzieć ktoś co siedzi w biurze

CześćTuSławomir

Sc chyba najgorsza robota na całym zakładzie. Brak automatyzacji, niema tak że sobie ustawiasz komputerek i się samo zrobi wystarczy chwila nieuwagi i cały bęben w odpad, przy bębnach gorąco, trzeba się (usunięte przez administratora) na mieszadle, i parę groszy więcej za cztero brygadowke to się nie dziwię że chodzą na papieroska, i proszę nie pisać to przyjdź tu i tu to zobaczysz jak jest ciężko bo często słyszę rozmowy że " na sc to nigdy w życiu bym nie pracował"

@CześćTuSławomir

Tak źle macie na tym sc to po co tam pracujecie widać kierownik wam się zmienił to myślicie coś więcej takim płaczem ugrać kosztem swojego kolegi a to świadczy jakie szczury tam pracują za chwilę będziecie się obrzucać błotem typu kto więcej wynosi

@CześćTuSławomir

Już tam nie pracuje dobrodzieju, a poza tym na sc ogólnie na dole zawsze były dobre stosunki między pracownikami.

@CześćTuSławomir

No wlasnie byly...A niektorym nadal zalezy by ich zmiwszac z blotem..Niepracujesz wiec niesiej propagandy...

Specjalista

Zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem czy może zająć chwilę. Odpowiedziałam twierdząco (z myślą, że chce ustalić termin rozmowy) po czym pani zaczęła zadawać od razu pytania na temat doświadczenia w obecnej pracy. Na moją odpowiedź, że niestety na tak długą rozmowę nie mam w tym momencie czasu i możemy zdzwonić się o 15 pani odparła że ona pracuje tylko do 14:30????. Zanim zdążyłam zaproponować inny termin zgodziła się zadzwonić o 15 (słowa nie dotrzymała) rekrutacja cracow lever master ????

czy nadal pracuje w firmie wpisanej do CV, czym się zajmuje, jak długo, miałam opowiedzieć o obowiązkach.

logo firmy Lider produkcji
Słomniki
Almus Sp. z o.o.
Zly...

Ja powiem tak..te oszczednosci z ktorych i tak wala mamy zaczynaja mnie wk..Dosc ze (usunięte przez administratora) produkujemy przez to to jeszcze za niedlugo niebedzedzie czym i do czego..Nawet na kawie oszczednosc.Wstyd!!.Proponuje swoja rolke papieru do tylka kazdy niech przynosi...Zaoszczedzimy jeszcze wiecej...

Daruś

Co tu pisać jak itak zaraz to skasują wszystkie negatywne komentarze o firmie są zaraz usuwane to jest kpina.... A psychicznie Cię wykańcza na 1000000%jak nie padniesz od roboty to Cię iws i mądrości przełożonych wykańczą hahahaha to co się ostatnio dzieje to jest dramat gorzej jak w amplusie hahahaha A za te pieniądze to że sami będziecie robić dupereli tablic znaków nakupywali na to kasa jest siedzą głupki niepotrzebne 5tys kierowników zrobiliscie bur....l z tej firmy ale tak po 15tym mają być tłumy nowych pracowników jak to wy mówicie nie ma ludzi nie zastapionych

No i każdy się boi podpisać tu bo zaraz Wojtek z Łukaszem afera hahahaha ciekawe kiedy to skasują certyfikacje za co za te maszyny co się na gilach z nosa trzymają za to gnebienie ludzi hahaha czym wy chcecie zrobić produkcję tym iws tymi waszymi spotkaniami proponuje zamienić się z nami na parę dni wtedy pogadamy .testowanie nowego produktu przychodzi technolog skleja sobie ręcznie 3kartony ladnie sklada i na taśmę i no będzie dobrze i idzie wpiz...u A tynpotem 8 godz myśl jak to zrobic żeby to szło hahaha jeszcze z miesiąc dwa zobaczycie ile wam ludzi odejdzie nawet żeście o przydzialach zapomnieli hahaha

W szoku

Serio na produkcji na 3 zmiany stawka to 2900 brutto + 100 zł premii ? Czy sobie jaja robicie o_O

Serio serio :)
@W szoku

No seriooo i dodajmy ciężkiej pracy hahahahahahaha A na rozmowach to odrazu powinni nowym mówić że rycie głowy psychicznie to w intwrsnack standard już nawet załoga jeden na drugiego kręci bata haha ciekawe kto ostatni zgasi swiatlo...

@W szoku

Jakie 2900 ???????? Ktoś podaje nie prawdziwe stawki. 2600 i ciesz się, że masz robotę. A o podwyżce zapomnij....

Eee ta
@Bogusia

Ty na którym area robisz 2600 na rękę to ja idę tam hahahahahaha 2400max cały miesiąc plus jedna seta .pozdrawiam

jack
@Eee ta

Ona pisze 2600 brutto

@Eee ta

2600 brutto...Tak dobrze to nie ma ????????

Magazynier
@Bogusia

Za latanie non stop do stołówki i boje na calego to (usunięte przez administratora)to az za nad to

TTTT
@Magazynier

No tak na magazyn jak się pójdzie to wszyscy zawsze zajęci przeważnie obgadywaniem innych albo kablowaniem jeden na drugiego. Trudno dostać się do kierownika bo kolejka żeby pod biurko wejść.

auta

Czy firma która ma o sobie tak duże mniemanie? Chwali się osiągami i tym co nie robią aby pracownicy byli uśmiechnięci - nie umie kupić samochodów które się nie psują? CO za szroty. Kolejny dzień spędzony w serwisie. Naprawdę nie możecie kupić normalnego auta typu kombi dużego komfortowego i mało awaryjnego? Temat powraca jak bumerang, może warto wymienić flotowca na takiego który wie i umie ciut więcej? Jest tyle aut na rynku typu kombi z dużym przestronnym bagażnikiem. Może warto popatrzeć na inne firmy? Oni nie mają problemu z tym tematem. Astra kombi, octavia kombi, golf kombi, auris kombi, focus kombi, hyunday kombi To nie jest zbyt wygórowana półka a znacznie poprawia komfort pracy. Wiele się słyszy miedzy PH o tym. Przeprowadzone ankiety i głoski same mówią że gdy kupiono by tego typu auta zdecydowanie wiecej by to dało. Kazdy z miłą chęcią dałby coś wiecej od siebie dla firmy.... ale cóż nie da się bo firma też nie mysli o PH, którzy na tej wojnie są tylko mięsem armatnim. Sam osobiście dostając takie auto zdecydowanie z większym zaangażowaniem podchodził bym to swoich obowiązków, moi koledzy też z tego co mówią. PS. mamy nadzieje że nie wpadniecie na jeszcze gorszy pomysł z autami typu mini van. NIKT TYM NIE CHCE JEZDZIC

Koneser
@auta

O czym ty mowisz.Na odswiezacz powietrza do kibla nawet niema.Wieczne oszczednosci.Na wieki wiekow Amen.

Zlyyy

Kierownik też poszedł na stację??oj oj ktoś musiał polecieć za zwroty .... hahahaha teraz będzie spokuj bo się rozgrywki toczą wyżej to chociasz nam szaraką dacie spokuj chwile

Tylko

Tylko ta firma tylko dobra jest

@Tylko

Tak jest.Robic wode z mozgu,i wciskac ciemnote ludziom.Narazasz swoje zdrowie,w dobie pandemi ,starasz sie,,robisz nom stop a co do podwyzki choc symbolicznej to wielki kryzys.(usunięte przez administratora)

Jan
@Wrrr

Oni już w styczniu mówili że w tym roku podwyżek nie będzie bo to był błąd że w tamtym roku za dużo podnieśli a w Radomiu można znaleźć pracownika za mniej a tej firmie nie zależy na dobrym pracowniku tylko jak najtańszym. Taką formułkę sprzedawał chłopakom na magazynie ich kierownik.

@Jan

Zobaczymy gdzie sie pieniadze podzieja we wrzesniu,przeznaczone na wyjazd,bo i tak nic niebedzie..kryzys.

dobry chłopaczyna
@Jan

Kierownik tego magazynu to takie formułki gada że poemat hahha. Dawajta na DDS o 13:55 do nas!

@dobry chłopaczyna

Lepiej jest jak pójdziesz o 6 albo o 22 na magazyn a tam stado magazynierów udaje że ma dds bo kierownik patrzy w kamery. Dorośli faceci, wstyd za takie grosze się tak dawać.

Życie

Legenda głosi że nie lekajacy się cienia mgły poszedł na stację i już nie wrócił A ciec na bramie zmienił się w kota i chodził na czworaka dziwne zeczy się tam dzieją A podwyżki to jak na giełdzie co tydz inaczej hahahahaha

Gall
@Życie

Jeszcze nigdy nie slyszalem żeby ktoś mowil, że zarabia za dużo - ale twój ból jest lepszy niż mój

Eeehhh

Staszka jak mogłaś zrobić to mi hahahaha

Produkcja

Dziwne jest że dużo komentarzy negatywnych z np rok temu już nie ma hahahahaha dawniej było 3kierownikow i robotą była zrobiona na tip top A teraz KORPORACJA....tylko wiecie co produktu gotowego do sklepu nie zrobi wam stado niepotrzebnych kierownikow iws itd macie wymagania nawet nowy pracownik to jest min pół roku żeby ogarnol temat i to może w połowie... oj chyba to już ostatni dzwonek się ogarnąć..

Racja
@Produkcja

Dokladnie.Produkcja to jeden baizel nigdy tak niebylo,ledwo sie to kupy trzyma.Ale wszystko jest kolorowo i tak ma byc.

Termit
@Produkcja

Poszukajcie w necie tekstu "odwrócona piramida czyli historia o mrówce". To jest dokładnie to co teraz dzieje sie w tej firmie. A szkoda...

XxX

Coraz większy (usunięte przez administratora) Brud, pleśń. Standard to kpiny z BHP. RWN-y, przeterminowane i zjełczałe orzechy dawne do paczek świątecznych to też standard od wielu lat.

Potwierdzam rano był wpis dotyczący podwyżek i sytuacji w firmie padł pełny opis tego co się dzieję były wymienione osoby odpowiedzialne i hokus pokus znikło. Współczuję temu co to napisał ..... Z nimi nie wygrasz w pojedynkę...

Kartonik 1234

A tak pięknie było napisane o podwyżkach o sytuacji teraz w firmie o tym że robimy na bandę bezuzytecznych gamoni wszystko było napisane dokładnie i co 5godz i znika jak te wcześniej komentarze hahaha tak i o tym trzeba mówić głośno nikt się tu nie podpisze imieniem i nazwiskiem właśnie dla tego .hańba wstydzcie się!!!! Padaja dwa imiona i prawdziwy opis firmy zaraz to znika zadowoleni ludzie się was boją ok tylko żebyście wy nie musieli się bać tych ludzi....Bo już każdy ma dość A to co się dzieję między pracownikami to wyłącznie wasza zasługa kto lize tyłek i sprzedaje ma lajt haha

Myslacy

Macie racje ... Rzucmy robote w Intersnacku i chocmy do Roboplastu lub Toho ..... Tam jest raj !!!

Biały
@Myslacy

Jeśli Twoim wyznacznikiem szczęścia jest ,,bo inni mają gorzej" to gratuluję ambicji której nie masz. Nie każdy godzi się na wyzysk.

@Biały

To gdzie szukac pracy w Radomiu? Masz pomysl?

Biały
@Myslacy

Albo jesteś tak zmanipulowany albo próbujesz innych zmanipulować twoje wypowiedzi są nacechowane bardzo silnym poczuciem bezradności i o to właśnie im chodzi żeby ludzie się poddali i myśleli że wszędzie jest tak samo a nie jest. Przecież nikt za Ciebie nie zdobędzie nowych kompetencji ani pracy nie znajdzie.

Tylko krytykujesz a nie pomagasz. Nie potrzebuje takiego wsparcia. Zegnam

Stasia
@Biały

Pakowaczki mają 2600zl brutto!!! Wstyd dla takiej firmy!! Kiedyś się chwalili że sprzedaż orzechów wzrosła a podwyżek nie ma.

@Stasia

Ponoć podwyżki są..Ale dostają je niewłaściwe osoby... My jebiemy a oni biorą kase. A o umowie już nie wspomnę. Bo to ile się na nią czeka ( przez Intersnack) woła o pomstę do nieba..

Bogusia

Ponoć powinniśmy się cieszyć z tego co mamy, ponieważ na nasze miejsce jest setka ludzi która doceniła by obecne zarobki. Już widzę te tłumy walące do drzwi. Każdy tylko czeka by (usunięte przez administratora) za 2600zł/brutto dzień i noc po 8h na paletyzacji.

Bogusia

Zabić nas może tylko to oszałamiające wynagrodzenie. Noi oczywiście te podwyżki których nie dostaniemy.. A robienie sobie nawzajem koło tyłka to już inna kwestia. Tylko nie wiem po co skoro i tak każda z pakowaczek je..ie za te same pieniądze. No chyba, że te co robią kawę kierownictwu dostaja więcej...

Maryla

(usunięte przez administratora) ludzi ! Obiecują podwyżki a nie dają

Hahaha
@Maryla

Przeciez byly zyczenia milego spacerku po parku i duzo zdrowia...czego jeszcze chciec ..

universe
@Maryla

tłumaczą slabą sprzedażą.... a jakoś chipsów w sklepach za dużo niema... ale cóż.... łatwiej napisać poemat dla pracowników o tym, że z niecierpliwością czekamy aż otworzą parki, boiska, szkoły...

Wiewióra
@Maryla

Wciskają ludzią ciemnotę. Ale nie ma się co (usunięte przez administratora) bo zamiast podwyżki dostaliśmy coś znacznie lepszego PACZKI Z PYSZNOŚCIAMI wypchane po brzegi..... Powinniśmy skakać z radości. Wyżerka na cały rok...Jak żyć!!!!!

Buhahaha
@Wiewióra

Oj tam.Ptaki beda dziubac.Niektore z term.przyd.do konca maja...

Koneser
@Wiewióra

Niewiem,ale moze stracilem smak.Chipsy,w kotle prazone,najwyrazniej jakies z dosypki,,bleeee,jalowe,bez smaku,.Ten towar to ponizenie dla czlowieka..przykro to mowic,ale taka rzeczywistosc.

Mlody..

Niewiem na co czekaja w tej firmie ..na 1 przypadek zakazenia???? Czas podjac srodki tylek ruszyc i przy wejsciu na teren zakladu mierzyc ludziom temperature...kto niewyrazny odrazu podjac odpowiednia decyzje..W polsce pojawil sie przypadek ze pracownik byl zarazony na terenie zakladu...i podal dalej...papierki robmy i czekajmy dalej...

universe
@Mlody..

hahahahaha,,, temp mierzyć... i co Ci po tym ?? skoro termometry dzialaja jak chcą.. i temp .. nie jest wyznacznikiem.. bo ludzie z temp 37,4 moga wejsc...

Hehe
@universe

No poczeka na bramie chwilkę wiesz z auta ciepło itd hahaha proszę Cię każda szanująca się firma co zmianę daje pracownikowi chociasz jedna nowa maskę A tu dali 3 szt miecha temu .chyba od czegoś jest brygadzista lub kierownik nic by mu się nie stało jakby 10min poświęcił i rozdał ludzią co dzień nowe wielkie audyty itd A skąd wiecie co kto ma na masce z domu jakie zarazki hahahaha A na palarnie wejdź w dwie osoby to Cię zabiją hahaha

Ph

Proszę o kilka informacji odnośnie warunków pracy, tj. Jak z targetami, czy są realne, jakie zarobki, auto już wiem że lipa ????, czego mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?jakieś możliwość rozwoju zawodowego? Zostałem zaproszony na rozmowe, region Łódzki PH. Wiadomo teraz trochę ciężki czas na zmianę pracy i ryzyko, że po 3mcach próbnych umowa nie zostanie przedłożona. Z góry dziękuję

Pracownica

Obłuda i fałsz szerzy sie na magazynie. Chodzi tu o pewną zmianę.

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 16 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.