Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Pracownica

A co to za wymyslanie ze trzeba przebrac 3.5 t orzecha za zmiane 8 godz , ciesz sie ze w ogole ludzie chca przychodzic i to robic. Albo sam przebieraj jak jestes taki madry

Hmmm.

Nie chce nic mowic-ale ile to potrwa?? Od rozrywania tych kartonow,boli mnie juz kregoslup.Boje sie zebym w szpitalu nie wylondowal:( obysmy tylko nie zostali kalekami:( (to zaczyna robic sie malo smieszne)

Tylko pytam

Czy ktoś panuje nad ostatnią falą odejść? Wygląda jakby nie

Jaki system pracy jako magazynier? Jaka stawka? Czy jeździ się tylko wózkiem czy dochodzą inne obowiązki?

Specjalista

Zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem czy może zająć chwilę. Odpowiedziałam twierdząco (z myślą, że chce ustalić termin rozmowy) po czym pani zaczęła zadawać od razu pytania na temat doświadczenia w obecnej pracy. Na moją odpowiedź, że niestety na tak długą rozmowę nie mam w tym momencie czasu i możemy zdzwonić się o 15 pani odparła że ona pracuje tylko do 14:30????. Zanim zdążyłam zaproponować inny termin zgodziła się zadzwonić o 15 (słowa nie dotrzymała) rekrutacja cracow lever master ????

czy nadal pracuje w firmie wpisanej do CV, czym się zajmuje, jak długo, miałam opowiedzieć o obowiązkach.

logo firmy Lider produkcji
Słomniki
Almus Sp. z o.o.
Zly...

Ej.. .no hello...wladza slyszycie mnie??? Pomõc komus to normalne,ale robic za niego??? Czym sie rozni pomoc,od robienia za kogos -tutaj niczym

...

W tej robocie to zaczyna się robić jak w wojsku...regulaminy , regulaminy i szkolenia. Kary za byle co , upomnienia , nagany i (usunięte przez administratora) jeszcze co. Raporty sypią się jeden po drugim tylko po co to komu, chyba żeby się wybielić na tle innych. Robota idzie jak idzie , zajeb nie z tej ziemi. Teraz to już pracownik musi umieć wszystko i na wszystkich stanowiskach bo inaczej jest zły. Premie jak się uda zdobyć 10 procent to jest święto bo non stop brakuje tonażu . A wszystko przez co ???? Przez IWS kosmiczny twór wymyślony dla wyższej kadry żeby zbierali punkty , a ludzi zaj...na metrze kwadratowym najlepiej. Parę lat wstecz nie było IWS i robota szła pełną parą. I do pracy przychodziło się z uśmiechem a teraz strach czy przypadkiem znów nie wymyśla czegoś głupiego . Pozdrawiam

??? za co???
@...

zgadzam się co do czego trzeba robic za dwie lub trzy osoby a ty się nie liczysz nawet na przerwie za nie długo się nie bedzie chodzić bo trzeba inne osoby zastąpić

@...

Taka jest prawda.Tempo pracy jest takie ale jeden drugiemu narzuca sam,ze idzie sie zajepac!!!! Niewiadomo do czego rece wlozyc.Liczenia,skanowania ,mozg sie wypala.Zlecenia coraz gorsze,ulozone niekiedy jedno po drugim....opomstwa do nieba.Ale kogo to...ty sie wykoncz.Nogi do tylka wchodzą ile trzeba sie ulatac,,z kontrolami,i nadto pilnowac produkci.Jest coraz gozej!!!

tak mysle
@Koneser

tempo pracy w tym zakładzie zaczyna się coraz gorsze, zaczynają się nagany ale kierownicto nie wie w jakich warunkach się robi pospieszanie, robienie za kilka osób nawet to co się nie tyczy tych osób, a jakby tak kierownictwo 8 h na hali robiło to ciekawe co by powiedzieli , a nie że nie mają co robić i wymyślają róże głupoty

O.N.A
@tak mysle

Wymagania wymagania za co?za najniższa krajowa WSTYD!!!!

@tak mysle

Tak jest jak piszesz.Dokladnie.

@O.N.A

Liczy się tylko robienie za kilka osób dla was? Dlaczego mamy robić za kilka osób przecież to się nie tyczy nas?kazdy chyba ma swoje wytyczne? Czemu jeden zakład jest podzielony na kilka zakładów? Jaka w końcu jest stawka? Co jest w końcu z BHP, skoro się robi za kilka osób? Słyszałem że niektórzy już chcą odchodzić bo się źle dzieje, ludzie są wykorzystywani choć nie powini, robią to co do nich nie należy. Jak ten zakład ma się do IWS chyba zrezygnuję, bo tutaj ponoć jest całkiem inaczej niż być powinno? Proszę o szczere opinie

O.N.A
@Kandydat

Zadajesz pytania na ktore sam piszesz odpowiedzi i prosisz o szczere opinie ???nie rozumiem o co ci chodzi.......

@O.N.A

Bo słyszałem tak i chciałem się upewnić czy czy pytania i odpowiedzi to prawda, chyba że jeszcze coś innego się dzieje.? A ponoć z dnia na dzień coraz gorzej jest prawda to.?

Tak mysle

Tak sobie mysle...dlaczego ja musze caly rok przepracowac,a towarzysz ktory w listopadzie przyszedl rowniez paczke na swieta zgarnie,??czy to jest normalne i sprawiedliwe?? Moze ktos sie wypowie.

Qutas
@Tak mysle

A co chciałbyś co miesiąc dostawać czy jak? Masz problem wtym że firma daje każdemu co pracuje w grudniu, ty też możesz się zwolnić i przyjść w grudniu i też dostaniesz. (usunięte przez administratora)

AAbb
@Tak mysle

Następny co myśli że dla tej firmy coś znaczy bo ileś przepracował dla nich jesteś nikim a po wpisie można wysnuć wniosek że mają rację. Oddałbyś tą paczkę z radością jeśli innym by też nie dali co mam rację na pewno mam rację.

koles
@Tak mysle

bo tez jest pracownikiem postaw sie tez w jego sytuacji a zreszta nie za twoje dostaje ta paczke Pozdrawiam Durnoty z Intersnacku

Tak myśle
@koles

Nie musisz się stawiać, wszyscy pracują na to co mają

norbi
@Tak mysle

Jak piszesz to pisz logicznie - przyjąłeś się do pracy na 1 rok, żeby dostać paczkę??? a już ci zazdrość

@Tak mysle

Jest coś takiego jak świąteczna atmosfera to co że dostał , na tym polega magia świąt

Naruto
@Tak mysle

Zawsze możesz napisać wniosek o przełożenie świąt albo się zwalniać zaraz po nich i przyjmować przed nimi, problem magicznie zniknie.

Chip&Dale

Hej. To u Was w firmie robicie te chipsy na całą Polskę? Jakie warunki pracy panują? Jaka czystość na linii produkcyjnej? Ile zarabia się na pełnym etacie bez nadgodzin?Jaka atmosfera między pracownikami produkcji panuje? Tyle pytań zadałem, ale tak sobie siedzę i zażeram Wasze chipsy grubo cięte ser z cebulką. Nawet zmaczne i fajnie coś chrupnąć gdy czyta się taki shitstorm. Proszę o rzetelne odpowiedzi na moje pytania

Naruto
@Chip&Dale

Chipsy robią w zakładzie w Nysie, u nas tylko orzeszki. Czystość na linii jest zależna od chęci do jej czyszczenia ale jest okey. Etat zależy oczywiście od stanowiska, 2-4tys. Atmosfera zależy od zmiany i obszaru. Moim zdaniem jest dobra.

Max

Witam Jak wygląda praca na Przedstawiciela da. Sieci ? Rotacja duża ? Firma normalna czy wariaci jak w innych tylko wyciągnąć soki z PH ?

Kontrola jakości nie istnieje w tej firmie. Przechodzi wszystko jak leci. . Żenada. Na laboratorium jest taka jedna tzw radio wolna europa plotkara, leń i intrygantka. Małe niepozorne, ale wredne. Pół Polski się z was śmieje. Szkoda, że znowu Radom musi się pokazać z negatywniej strony

Witam. Mam takie pytanie z innej beczki...Czy wie ktos czy w tym roku bedzie wyjazd integracyjny? No znowu nas zaraz pozamykajä i kasa pojdzie pod dywan.Bylo obiecane i sprawa umarła.Cała Polska,sie przemieszcza,ze czlowiek ma problem by na czas do pracy dojechac,a my siedzimy i gnijemy w tym nagrzanym blaszaku.Jasne powiedzä pandemia a jak!!Zostawcie te laptopy smieszne i wezcie sie za cos pozytecznego dla wszystkich,i rowniez za was.

Ale przecież rok temu dostałeś większy dodatek świąteczny z funduszu zamiast zalania ryja więc o co Ci chodzi?

Uaha

Dokładnie, miałem parę stów więcej więc zakupiłem zubery na promce w biedrze i finki pare litrów co się nią tak zachwalają niektórzy w pracy, picia było co nie miara!

Dodatek świąteczny.. podobno był wyrownaniem za obszarowe spotkania które się nie odbyły w roku 2020... Tak przynajmniej gdzieś było mowione, z kolei jeśli chodzi o bieżący rok, poprzedni kolega ma rację, coś było wspomniane, był wywieszony mail przed jadalnią swego czasu w tej sprawie... no i ucichło

Może nie koniecznie wyjazd ale chociaż spotkania obszarowe, ognisko

O ten rok pytam ciemna maso...naucz sie czytac dopiero zabieraj glos..

No wlasnie...poki te obostrzenia nie są duze,mozna by skorzystac-ludzi wiekszosc jest juz szczepiona..ale cisza..dla niektorych lepiej-"moze sie uda" i nie bedzie .

tedi

Przecież nie chodzi Ci o imprezę tylko o bojki, kto z kim rozmawiał, kto z kim tańczył

@tedi

Wisi mi to ,każdy może zatańczyć, każdy może z każdym porozmawiać, już mi to nie dziwne że bojcory byle g potrafią zamienić w wielki news A druga sprawa nie każdy jedzie z myślą o tym żeby się nachlać, dużo pań wolałby np połączyć taką imprezę z jakąś wycieczką jak np dawniej było czy to spływ czy coś żeby nie tylko siedzieć w hotelu i chlac, żeby fajnie wspominać

yetjag
@004

Te panie to na turnus do sanatorium

Darkyon

Magazyn no właśnie... B.A.R.T.Os ma czas kawka papieros ploteczki :) wiecznie spóźnienie od kilku lat notorycznie! Baa bo może jak to mowi ma plecy! A my musimy pracować za niego i siebie a wyplata ta sama!!!

Kpina002
@Darkyon

Zazdrościsz?Zatem mówiąc o "osobach" które spóźniają się notorycznie... zapytajmy NyGa oraz Oyca kiedy odpracują te godziny kiedy wychodzili wcześniej? Oraz urlopy akceptowane z dnia na dzień ;)

CiekawaPani
@Darkyon

OOO ciekawe.. Ja akurat widze bardzo czesto panow ktorzy jak widac nie maja nic do pracy i siedza miedzy regalami na magazynie i rozmawiaja przez telefon albo bawia się komorka,... Panowie ja widze bo pracuje pare metrow dalej.. M, R, N, K, D, wezcie sie do pracy a nie narzekac

Rudy102
@Darkyon

Zachowujecie sie jak dzieci, jak wam źle to się możecie zwolnić droga wolna Darkyon.. Masz panne pakować kę chyba więc każdy wie na ile znikacie a "jaka praca taka placa". Pozatym kto siedzi u kierownika pod biurkiem to już chyba każdy wie w tej firmie R/M

Ha ha ha
@Rudy102

To ty też chodź i pal , sorry przecież fajki źle działają na urodę . Tynk i tapeta by spadła z twojej twarzy

Obserwator
@CiekawaPani

Do ciekawej Pani pilnuj siebie pracy a nie interesuj się innymi bo tobą się nie interesuje nikt jeśli masz jakiś problem ze sobą to porozmawiaj z psychologiem a jeśli jesteś taka że widzisz dużo to powiedz co wy robicie leżycie na paletach jedzenie na hali do tego picie napojów które się spożywa na jadalni a najlepsze są te co już nawet na rolkach taśmy siedzą leżą masz obgadują każdego więc zajmij się sobą a jak masz tyle odwagi idź i im powiedz w oczy a nie pisz na portalu każdy jest cwany ale w oczy nie

Fałszywi precz
@Kpina002

Kolego znasz znaczenie słowa spóźniać się to są osoby które nie przychodzą do pracy na czas czyli masz na 14 a jesteś po 14.Czyli jak pracujesz od 14do 22 a przychodzisz o 13;20 lub 13;35 a masz na 14 to się spóźniasz notorycznie brawo jesteś wręcz mega inteligentny a co do urlopów każdy ma każdemu przysługują i są po to by je wykorzystywać a nie trzymać więc jak ci żal i cię boli idź na urlop a jak jesteś mężczyzna ale wątpię w to to idź do chłopaków stan przed nimi i im powiedz w twarz a nie pisz po za plecami

Kpina002
@Fałszywi precz

Weź się do roboty bk tylko tutaj jesteś mocny. W gębie. Jesteś konfident skoro tutaj wyznajesz żale MŚ, (usunięte przez administratora) Cię boli to stań się chłopem i wylej żal do odbiorcy a nie tutaj. Żałosne. A i jeszcze jedno najlepiej to się zwolnij bo na takich ludzi przykro patrzeć ????????

Pracownica88
@Kpina002

Bravo, nie pasuje Ci to sie zwolnij, robisz do wlasnego gniazda Panie M. Odnosnie pakowaczek to wara, bo gdy wrocisz to możemy porozmawiac inaczej

Ooo
@Pracownica88

Skoro tak naklaniasz do zwolnienia się to może sama się zwolnij nie mów innym tylko zrób to sama

Haha
@Ooo

Ile to się człowiek nadowiaduje na tym goworku:DD

Hahaha
@Darkyon

Gdybyś był taki kozak to byś nie wypowiadał się tutaj tylko powiedział że Ci to przeszkadza, jesteś tchórz. A kto za kogo pracuje to na magazynie każdy wie że jesteście bandą (usunięte przez administratora) Pozdro

@CiekawaPani

Przedszkolaku nie popis-uj się , do przedszkola nie do pracy . Jak nam kupią kalkulatatory to nie będziemy korzystać z telefonów. A ty popatrz na siebie zamiast pracować to nadużywasz telefonu . Przemawia w tobie zazdrość.

@CiekawaPani

Kierownictwo czas przejrzeć na oczy i rozgonić tą hołotę mieszaczy dodatkowej zmiany magazynu i do roboty.

Mlody
@Darkyon

Niechce nic mowic ale biuro magazynu zamienia sie w kino internetowe,przy duzej ilosci w nim widzow wieczorem,a drugi do 22.00 (usunięte przez administratora)..musi..hello....wszyscy pracujemy do 22.00...no nie wszyscy.

@Darkyon

Kierownik jak by miał jaja to by wymieszał zmiany i byłby spokój robota by była jak się należy bo za dobrze mają.

Nalent

Łatwo pisac o Sb takie brednie zmieniać tylko Nick a osoba ta sama ????????????B.A.R.R.O.S.Z zmień taktykę bądź wporzadku dla innych!!! Bo w tej pracy takich mają dość to nie szkoła i Twój poziom ????????????????

B.A.R.R.O.S.Z
@Nalent

Witam Cię. Jeśli nie jesteś frajerem to zapraszam Cię na rozmowę twarzą w twarz.. Dla mnie ta strona i całe te opinie komentarze to wielka porażka, żałosne jest tutaj wchodzić i marnować czas na jakieś głupie przepychanki. PS.: masz jakiś problem to podejdź w pracy i wyjaśnij problem na obecną chwilę pokazujesz 10% swojej inteligencji, pozdrawiam

Nerkowiec
@B.A.R.R.O.S.Z

Popieram ,masz problem to idź i powiedz ,no ale w tej firmie na porządku dziennym jest osmarowane innych sami plotkarze i bojcory wszystko o wszystkich wiedzą i chcą wiedzieć ale siebie nie widzą IDEAŁY

Retland

Gierki na fonie nie wychodza z ręki :) podpier...DaAlaAla...

Oper2byly
@Retland

@Retland rudzielcu z kolczykiem oraz grubasku, znam go od dluzszego czasu i wiem ze potrafi (usunięte przez administratora)Ale z tego co wiem to wy dwaj siedzicie zawsze pod biurkiem u przelozonego, widac to przez szybe u was, nie wnikam ;)

niezadowolona

Witajcie, nie wiem czy doszła już informacja do "góry" ale w szeregach handlowców jest głośno o tym i postanowiłam się tu udzielić anonimowo bo przecież inaczej w tej firmie się nie da.... Chociaż w sumie da się przez roczna opinie pracowników - więc drogi dziale HR - chyba sobie strzeliliście w kolano... Wszyscy PH podziękują Wam za (usunięte przez administratora) auta". Wszyscy o tym mówią że nie zostawią nawet suchej nitki po tym jak postąpiliście. po pierwsze kto wybrał takie auta? Każdy na nie narzeka... cofnęliście się strasznie z samochodami. Po co nam takie auta? kto to wymyślił? po pierwsze dziś materiały POS w większości zamawiane są kurierem na sklep. Kupiliście auta tak złej klasy że głowa mała, są nam nie potrzebne tak wielkie auta na dodatek oszukaliście nas bo są gorzej wyposażone niż najtańsza bieda z katalogu. Czarek całkiem inne auta pokazywał więc znów (usunięte przez administratora) Dlaczego w tej firmie nie można iść po rozum do głowy i zamówić normalne auta combi? Czy menagerowie nie mogą zostać lekko uszczupleni i zaoszczędzoną kasę wykorzystać do aut PH? Czy wy nie wiecie że auta poszły do góry? budżet na auto też powinien iść do góry - a wy zostawiliście go i patrzycie jak nas oszukać i najtańszą opcją zatkać dziurę. Widzicie jak działa to w innych firmach? chyba nie i musicie się w tej kwestii jeszcze długo uczyć. Akcja Magdy M. przy rozdawaniu aut to żenada, wszyscy się śmieją że kamery z TVN powinny jeszcze być :) bo wielkie przedsięwzięcie że sama Madzia się pofatygowała rozdać auta i zrobić szopkę. Czemu gość taki jak Tomek S. nie może zarządzać autami i wybrać normalnych aut dla PH tylko robi to HR który nie ma o tym pojęcia? Czy w tej firmie odwiecznym problemem będą auta dla PH którzy najwięcej w tym aucie spędzają czasu? Czy to nie nam ma być wygodnie i sprawiać komfort? Ja jako kobieta nie umiem tak wielkim autem jeździć - zapraszam Magdę M. chętnie się z nią zamienię ... ciekawe jak sobie poradzi w aucie którym powinno wozić się warzywa do warzywniaka... brakuje tylko założyć tam tachograf i viatoll bo na wyposażeniu aż za bardzo zaoszczędziliście. My przedstawiciele rozmawiamy miedzy sobą jeśli chcecie o tym wiedzieć i wszyscy jak jeden powiedzieli że się odpłacą przy opinii. Może ktoś odpowiedzialny za wybór, negocjacje i kupno aut odważy się i wyśle oficjalnego maila z informacją dlaczego się tak stało? czemu wyposażenie auta jest tak biedne? czemu az tak wielkie auta? podobno to że ktoś testował te auta to ściema bo już z góry było wiadomo co będzie wybrane... dlaczego nie można kupić auta combi np w klasie c? skoda to było najlepsze auto jakie mogło być czy serio nie można tam wrócić? inni Ph jeżdżą w normalnych firmach Octavia, scalą, rapidem, astrą, leonem, aurisem, nawet mercedesem (oshee). Uwierzcie że znacznie więcej motywacji było by w Ph gdyby auta były dobrane perfekcyjnie. My serio robimy dużo kilometrów i większość dnia spędzamy w tych pudłach. Aż wstyd teraz do tego wsiadać .... Jeszcze raz dziękujemy i czekamy na wyjaśnienia - obszerne i satysfakcjonujące

@niezadowolona

Witam, chciałem stratować na PH czy mogę prosić o info jak wyglada podstawa brutto ile można wyciągnąć w premii. I co to za auta są tak straszne ? Czy atmosfera w firmie jest ok? Z góry dzięki

Norma
@niezadowolona

Pani kochana..pani jest oderwana od rzeczywistosci?? Przeciez wszystko sie robi by utrudniac prace,a nie polepszyc,ta firma dziala...papier wszystko przyjmie...ludzie nie potrafiä mlynka do zmielenia orzechow kupic ktory bedzie spelnial podstawowe oczekiwania,ale mimo to wiszä na tablicach,z gratulacjami za swoją prace,i wklad..takiej sciemy jak ten zaklad to jest wrecz niespotykane,a w tej firmie to norma.

OMG
@niezadowolona

Zawsze musi znaleźć się jakiś "Sołtys" tym razem nawet "Babski"...Dziewczyno na jakim świecie Ty żyjesz...zapomniałaś wspomnieć przy "innych firmach" o takich markach VW Up, Skoda CityGo, Peugeot 101, Hyundai i20, idąc dalej..."jak w innych firmach" powinni Was rozliczać z każdego prywatnie przejechanego kilometra A no i odliczać z tego faktu kasę z pensji za zużyte paliwo, dorzuciłbym jeszcze GPSa....itp. Magda M. pewnie się z Tobą by zamieniła pod jednym warunkiem jak będziesz na jej stanowisku no dobra...zbliżonym(SWOJĄ DROGĄ ROBI DLA WAS MEGA ROBOTĘ pilnując co to niektórych Waszych przełożonych z zapędami władczymi.. DOCEŃCIE TO!!!) Co do motywacji PH, znam ich kilku i wiem że motywują ich inne parametry pracy a nie jakaś tam "blacha na kółkach. Pozdrawiam????

PracowNik
@OMG

Nic dodać nic ująć w pełni zgadzam się z OMG. A samochód to tylko narzędzie pracy tak jak telefon itp.

Magazynier
@Norma

Rownież popieram OMG

on
@niezadowolona

Popieram w 100% auta mega lipa, nie przemyślane, ten kto je wybierał powinien się zwolnić bo kompletnie nie ma pojęcia co oznacza auto do codziennego korzystania.... Mega przykra i słaba sprawa, no ale fakt u mnie w regionie każdy stwierdził że podziękuje za to podczas opnij pracowniczej. Najpierw kupują nie wygodne i nie praktyczne auta, obcięte z wyposażenia na maxa po czym kupują poduszki :) śmieszne i żałosne... Serio Pani Magda powinna trochę się ogarnąć bo to co robi to przechodzi ludzkie pojęcie.... czekamy na maila odnośnie aut. Większość Ph już widziała ten wpis, bo każdy ze sobą rozmawia i przekazuje dalej. Więc kiedy sprostowanie z działu HR??

@niezadowolona

Co za auto jeśli można wiedzieć??

Przedstawiciel
@niezadowolona

Witam. Również jestem przedstawicielem i mam przyjemność jeździć Toyotą Proace. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z auta. Jest to auto słóżbowe i przede wszystkim powinno być funkcjonalne w naszej pracy i to auto takie jest. Największym atutem jest jego pakowność i łatwość przy wsiadaniu i wysiadaniu. Klimatyzacja przy wysokich upałach także w skodach i clio nie do końca była wydajna. Co do wygladu auta nie mam uwag, ponieważ jest auto słóżbowe, które ma na słóżyć głównie do pracy, więc nie to jest najważniejsze, a raczej niezawodność i użytkowność. Ludzie mają to do siebie, że lubią narzekać i z tego co pamiętam na poprzednie auta również z początku strasznie narzekali. Pozdrawiam Norbert.

Susza

Wody jak nie było tak nie ma do picia, do tego z dystrybutorow podobno nie zdatna

@Susza

No to jak nie jak sä czynne????? A ja to pije...patrze tylko i czekam az ktos walnie orła z tego gorąca.

Wody zdatnej do picia Poproszę
@Susza

Dość że na hali 40 stopni to woda z dystrybutorów nie nadaje się do picia ma nieprzyjemny zapach.A zapomniałam został 1 do którego trzeba przejść pół hali zakład Radom

Susza
@Wody zdatnej do picia Poproszę

Zakład Radom?? Haha A Slomnikach szanowne kierownictwo dzieli się informacjami że u Was pijecie wodę z dystrybutorow i jesteście z niej zadowoleni. U nas woda jest okropna

Wody zdatnej do picia Poproszę
@Susza

U nas też nie idzie tego pić, nie wiem kto wam takich bredni nagadał?

Nie ma wody na pustynii...
@Wody zdatnej do picia Poproszę

Podobno w dwóch zdatna, ale chyba nikt już w to nie wierzy i nie ryzykuje rozstrojem żołądka pijąc tą wode.Tak pozatym to kto z nas ma czas i możliwość w dowolnej chwili spacerować po całym zakładzie produkcyjnym w poszukiwaniu tej ''zdatniej wody???. Zwlaszcza, wtedy gdy temeratura na hali przekracza 28 stopni? Czy to nie przypadkiem pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi dostęp do wody na stanowisku pracy a ktoś kto wymyślił te dystrybutory z ciągle niezdatną wodą i te nieszczęsne bidony chyba nie ma pojecia jak tak naprawde wygląda praca przy linii produkcyjnej, zwłaszcza gdzie nie zawsze jest możliwość odejścia od maszyny. No chyba, że chcecie miecć więcej nieplanowanych przestojow bo tak szkoda na butelke wody dla pracownika....A nam jeśli nie chcemy paść z pragnienia pozostaje tylko przynoszenie własnej wody lub życzliwe zainteresowanie tym problemem kogoś z zewnątrz..... a w tym przypadku ewidentnie jest się czego przyczepić.

Till

Niektóre logistyczki to więcej szkody jak pozytku robią na tych wózkach nie wie taka za czym jedzie z pustymi widłami, chociaż by przeciąg robiły jak trzeba ślepe i głuche A najwięcej zarobione

marina
@Till

To czemu nie pójdziesz na logistyka skoro taki lajt?

Till
@marina

Skaner do ręki i robić skoro podlegacie pod magazyn a nie wieczne narzekanie

Tojestkpina
@marina

Wszystkie wiadomości z całej hali musi zebrać ale to co trzeba worki palety nie łaska

Xman
@Till

Nie jest tak do końca jak się co niektórym wydaje...praca na wózku na dole też jest ciężka ...szczególnie w tym upale 40 stopniowym. Siedzimy jak w konserwie blaszanej. A góra zamiast pomyśleć jak ten problem rozwiązać na przyszłość to wymyśla jakieś niestworzone brednie czyli robot na hali z gema do bezobsługowego pakowania. Znów się będzie wszystko psuło i oczywiście przestoje murowane. ..i premia w dół ...jak zresztą co miesiąc . Jak Wam ludzie zaczną padać w tym piekle to inaczej będziecie wtedy chodzić . IWS to twór wymyślony przez bandę idiotów ...bezsensowne cyferki liczby dla błaznów

@Xman

Podobnie jak etykieciarka do palet... totalny niewypal i utrudnienie w pracy

@007

wymyślają coś a nie pytają się innych o zdanie a ty się męczysz. porazka z tymi kierownikami o niczym nie wiedzą i nie mają pojecia siedza w klimatycznym pomieszczeniu i boją sie wyjsc na hale

Hahaha
@007

Wazne ze kogos po plecach poklepali wisi na tablicy jako lider rozwiazywania problemu,a ty sobie łeb urwij.Kogo to

Mlody
@007

Bo na hali ciezko oddech złapac.Wykres w laptopie sam opisze,i ostreczuje palete..spox.

@007

Po kilku tygodniach "pracy" etykieciarki jak nie dłużej przypomnieli sobie że pasowaloby kogoś przeszkolic z szarych ludkow ktore bądź co bądź będą z tym na codzień pracować A nie tylko jedna kierowniczka która nie dość że ma łeb na karku to dowalic jej roboty i niech rozwiazuje wszystkie problemy A reszta ewidentna spychologia

Bez sensu

Może by tak szanowne kierownictwo pomyślało w końcu o zniesieniu tego idiotycznego zakazu noszenia masek w zakładzie skoro już prawie wszyscy są zaszczepieni i przy wejściu tez. A i tak wszyscy je noszą na brodzie lub na szyi. A poza tym w taki upał to się wszyscy podusimy

Szaraczek
@Bez sensu

Kierownictwo i administracja dalej siedzi na home ofisach albo w klimatyzowanym biurowcu. Zapewnie z tego powodu nie zdają sobie sprawy, że teraz na produkcji tropikalne temperatury rzędu 40 stopni. Im te pandemiczna "obostrzenia" pasują, więc nie ma się co dziwić - a ty szary ludku zasuwaj w szmacie na twarzy. Może będą babeczki ( ha ha ha)

@Szaraczek

Prosimy się o wodę butelkowaną żeby nie pić tego syfu z dystrybutorow..nikt nie wie kiedy była ta woda w ogóle badana i czy ze wszystkich, biedną firmę chyba nie stać na normalną wodę dla pracownikow

Love

Ciekawe po co te Baśke trzymają jeszcze w tej robocie. Non stop jej nie ma bo tylko l4 a innym normalnym dziewczyna umowy nie chcą dać

bajo
@Love

Bo umi dobrze bajerować, a w tej pracy tyle osub sie na tym trzyma bądź wybiło, na mydleniu oczu

@bajo

Ktoś się w końcu za to weźmie

Changee
@Love

Zazdrość ludzka nie zna granic ????

Love

Jak można być zazdrosnym o kogoś takiego jak ona ?? …żenada

Lovki :)
@Love

Aż tak boli :) smiech na sali :)dlatego takie osoby będą stac w miejscu i sie nie realizować:)

Dzbanek
@Lovki :)

Sadzisz że branie kasy za dojazd i jezdzemie jednym samochodem jest realizowaniem sie ti jesteś niezlym dzbanen wpadlem tu przypadkiem bo orzeszki macie niezle solone ale takie komentarze sa irytujące tym bardziej ze sam jestes nikim. ????????

Haha

Uwaga !!! Konfident wraca !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 16 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.