Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki

Sm

Jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości ? jakie zarobki i atmosfera?

...

A jedna wózkowa to chyba pomyliła kim jest. Udaje kierowniczke a jest zwykłym robolem ktory musi robić to co jest jej obowiazkiem.

Wirus
@...

A jedna wozkowa to juz choruje prawie pol roku...a podobno ja za granica widzieli. Dobry kombinator

Muka
@Wirus

Może się leczy za granica...

Wirus
@Muka

...chyba na wirus wściekłych logistyków

Hahaha
@...

A zanim pojawi sie na hali,to poprawia 15'min makijaz,wszystkie nowe bojki obgada,to moze przy odrobinie szczescia uda sie ja spotkac

@Hahaha

Nie rozpoczyna się zdania od "A"

Hhahaha
@...

Za...czekaj chyba juz wiem ktora

@Hhahaha

Udaje chorą wiecznie. Kombinator i tyle w temacie tak jak wiekszosc tu pracujacych

Obserwator

Sami konfidenci tu pracują szczególnie na magazynie…

Face
@Obserwator

Na zmianie D

Zdziwiony

Dziwna polityka firmy na rozmowie o pracy przepytują Cie jak na komendzie a gdy spytasz o stawkę cisza dziwna firma

Tom
@Zdziwiony

O stawce za pracę dowiesz się jeśli przejedziesz rekrutację przez telefon robią tak bo sporo osób śmiało im się w twarz albo wprost ubliżało za marnowanie czasu.

Specjalista

Zadzwoniła do mnie kobieta z pytaniem czy może zająć chwilę. Odpowiedziałam twierdząco (z myślą, że chce ustalić termin rozmowy) po czym pani zaczęła zadawać od razu pytania na temat doświadczenia w obecnej pracy. Na moją odpowiedź, że niestety na tak długą rozmowę nie mam w tym momencie czasu i możemy zdzwonić się o 15 pani odparła że ona pracuje tylko do 14:30????. Zanim zdążyłam zaproponować inny termin zgodziła się zadzwonić o 15 (słowa nie dotrzymała) rekrutacja cracow lever master ????

czy nadal pracuje w firmie wpisanej do CV, czym się zajmuje, jak długo, miałam opowiedzieć o obowiązkach.

logo firmy Lider produkcji
Słomniki
Almus Sp. z o.o.
Lajtowy

Desperaci i desperatki...na setki biegiem..marsz !!! I dwie liderki...jedna z B a druga z 3,4 ...smiac mi sie chce z was

PALECIAK
@Lajtowy

Przecież ty też latasz na setki ,to po co takie pierdoly tu wypisujesz

Lajtowy
@PALECIAK

I tu sie mylisz...ja nie latam bo nie mam takiej potrzeby...jak wy!

PALECIAK
@Lajtowy

Nie wiem co masz na myśli pisząc słowo POTRZEBY

Bobas
@Lajtowy

Brak potrzeby,a żal (usunięte przez administratora) ściska.....

Puszka
@Lajtowy

Nie latasz ? wiec gdzie kto chodzi i po co to indywidualna sprawa nie twoja nie ośmiesza się przed samym sobą

Bert
@Lajtowy

I z tego powodu że nie masz potrzeby to smarujesz na innych że chodzą?

@Bert

...tylko ciekawe czemu ciagle te same ? Dla innych nie ma nadgodzin ????!!!! Przydupasy

Elvis

Niektórym to powinno sie cofnąć uprawnienia na jazdę wozkiem widlowym bo jezdza jak te melepety nie patrzac na ludzi i prawie ich rozjezdzajac...przodem z wielkim workiem lub paleta...chodzi tu o jednego grubego logistyka. Najpierw do psychiatry a potem do okulisty...

Pracownica
@Elvis

Prawda prawda...i na dodatek jest wulgarny do wszystkich

Uli
@Elvis

Pilnuj maszyny a nie lataj po hali się pucować

Elvis
@Uli

Lataja tylko dwie...jedna stara a druga prawie stara ...najwieksze lesery

Oper...ator
@Elvis

. Setki setki setki...pewnie komornik lata za nimi i trzeba dorobic

@Elvis

Jedna jak ma pracować na 5 ce to ja z miejsca kregoslup boli i wysluguje sie innymi...a w sobote na setke to juz przestaje boleć ??? Leserka wstrętna...wstyd

Jeszcze pracownik

Dziwna polityka rektutacyjna w radomiu.. nowym dawać więcej na zachętę.. spoko..., ale żeby zatrzymać obecnych juz wykwalifikowanych pracowników to już nie..

Wypowiedzenie wkrótce
@Jeszcze pracownik

Dokładnie, to skandal i my mamy ich szkolić jeszcze, oni kilkaset zł więcej na start nie umiejąc nic a potem jeszcze podwyżka a my 5% w maju i nara o 4 brygadówce nie wspomnę, nie przetrwa mam nadzieję.

Natali

Witam.Czy jest jaka stołówka?

@Natali

W Slomnikach .. stoły, krzesla, lodowka, "szafa" z kawą, "szafa" ze słodyczami i kanapkami, kamera...

Natali
@Rob

A ile przerw na zmianę?

@Natali

Jedna

Rob

No jasne, że tak! Kamera nie została założona po nic innego tylko po to, by pilnować starych łyżeczek:D

elvis

Nie wiem jak można tolerować zachowania niektórych pracowników, chodzi głównie o pracowników magazynu, a mianowicie jeden pracownik jeżdżąc na wózku non stop trąbi bez celu i wydaje dziwne odgłosy. Mało tego firma zajmuje się produkcją art spożywczych a gościu w ogóle nie dba o własną higiene osobista a nieraz ma kontakt z hala produkcyjna. Dodam że w szatni nie da się wytrzymać gdy się przebiera. Nie wiem czy kierownik na to zezwala? Czy poprostu stracił węch. Chodzi o tego grubszego pracownika.

@elvis

Elwis, a o którym magazynie piszesz? Nysa? Radom? Słomniki? Sprecyzuj proszę.

SPSpoz
@elvis

Dzień Dobry Piszę jako przedstawiciel NSZZ "Solidarność". Związkowcy z Niemiec wystąpili z projektem powołania Europejskiej Rady Zakładowej w firmie InterSnack. Ponieważ, na mój stan wiedzy, w zakładzie nie ma związków zawodowych, a Covid ogranicza możliwości bezpośredniego dotarcia do Państwa, poprzez fora chcielibyśmy nawiązać kontakt z pracownikami. Podaję kontakt mailowy: spspoz@solidarnosc.org.pl Zapraszam do odzewu. Jestem przekonany, że możliwość kontaktu z zarządem centralnym firmy i związkami w innych krajach będzie z korzyścią dla polskich pracowników.

Wacław
@elvis

Przecież to (usunięte przez administratora) kierownika to co im zrobią ledwo jeżdżą na tych wózkach co drugi tydzień jak czegoś nie wywalą to wjadą w coś pracowałem na kilku zakładach ale takich niemotów jak u nas to ciężko jest gdzieś spotkać. Ale jak to mówią jaka płaca tacy pracownicy. Kierownik u nich też jest niezły człowiek legenda i obiekt żartów na zakładzie powinien książkę napisać ,,jak zniechęcić do pracy i skłócić pracowników". Otwierają kilka nowych zakładów w Radomiu to pewnie część tych lepszych wózkowych odejdzie przyjdą nowi jak będą ich szkolić to dopiero będzie jazda po całości na zakładzie.

Elw
@REDHUNTER.

Radom

@Elw

Widzę że wszędzie to wygląda tak samo. Ja po dwóch latach odszedlem. Pracowałem na Magazynie w Nysie. Powiedzonka życzę.

Wozkowy
@Wacław

Ty palancie operatorze za 5 groszy...non stop rwn -y

Wqurwiona

Pewne baby to powinny sie zajac lepiej robota a nie obgadywaniem ludzi kto ile pracuje i ile zarabia bo same lataja za setkami ze sie dym az za nimi kurzy...

Ha ha ha
@Wqurwiona

Wlasnie...a szczegolnie jedna wielka wagowa

Aniołek
@Ha ha ha

Zarobki w tej firmie raczej nie są tajemnicą. Wprawdzie niektóre stawki się różnią ale można się domyśleć ile kto zarabia (albo dowiedzieć się na palarni). A co do tej Pani wagowej to chyba (usunięte przez administratora). Naucz się ważyć to też będziesz chodzić..

Obserwator
@Ha ha ha

Ciekawe skąd te wredne babska ze zmiany B wiedza ile kto zarabia???!!! Pewnie maja cynk od pewnego babska które udaje ze robi a siedzi non stop na telefonie przy biurze

Hahaha

Ciekawe jest jedno wszystkie wpisy dotyczące kierownictwa Wojtka Piotrka i Łukasza zawsze są (usunięte przez administratora)....przypadek?chyba po to jest ta strona żeby wyrazić opinie hahahahaha.powiem tak kiedyś było super teraz to szkoda gadać A wy się (usunięte przez administratora) dalej ... dalej wchodzcie im do tylków w każdej jednej firmie się już śmieją z intersnack jak traktują pracowników jak w amplusie hahaha zdziwieni że normalni ludzie nie wytrzymują i idą na l4 bo już im psychika siada są 3 rodzaje ludzi jedni co robią za 4osoby i już się z tym pogodzili ..następnie Ci co (usunięte przez administratora).... i ostatni którym pomagacie się zwolnić tak wiem firma taka super że nikt sam nie odchodzi .ps.macie kilka swoich robotów z miechowa co by sobie do domu maszynę wzięli żeby tylko robić pierdolnieci przy okazji (usunięte przez administratora) ja resztę pracowników i co z tego macie (usunięte przez administratora) was dalej jedyna firma w której nigdy nie usłyszałem pochwały zawsze źle..... brygadzista macie (usunięte przez administratora) chyba po podstawówce alkoholika chociaż byście mu trymer kupili bo mu niedługo maszyna wciągnie kłaki z nosa hahaha nią mogę się doczekać dnia jak z tad pójdę na agent wtedy wam powiem w oczy co o was myślę ....

anica

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie pracy na produkcji, jako pakowaczka, jak wygląda tam sytuacja, atmosfera między pracownikami i oczywiście zarobki. Są oferty pracy i chciałaby coś wiedzieć. Pozdrawiam.

Gdf+b
@anica

Zarobki 2300 netto

Haha
@anica

Uciekaj jak najdalej...pranie mozgu..szkoda zdrowia

Bank spoldzielczy widac nie zaksiegowal przelewu.Na weekend zostalismy bez kasy.Bardzo to jest przyjemne.Dzieki firmo.

SPSpoz

tedi

Jak się ma konto w *ujowym banku to nie mozna mieć pretensji do firmy. Co ma firma do banku? Przelew od nich wyszedł przed 10tym? Wyszedł.

m.a.
@tedi

Ewidentnie wina leży po stronie banku. Nie oczerniaj, tylko odkładaj!

norbi

Dobrze, nie na miesiąc albo kilka, pracuje w Niedżwiedziu bardzo długo i nigdy nie zdarzyła się opóźniona wypłata

P.

Tak , to wszystko prawda jeżeli chodzi o magazyn . Brygadziści niepotrzebni .

Ha ha ha
@P.

Tak szczegolnie jeden taki magazynier xe speta ponczocha na glowie z tyłu. Ledwo toto jezdzi wozkiem. A udaje wazniaka. Zawsze w cos wjedzie...a dumne toto chodzi jakby kij połknal

Fhfh
@Ha ha ha

Jak piszecie o Radomiu to sobie zróbcie osobno tak jak mają w Nysie

@Ha ha ha

Nie potrafisz mu zwrócić uwagi, ten wpis nie ma żadnego sensu

Wqurwiona

Dlaczego sie tak dzieje ze co niektorzy ...mowie tu o calych rodzinach. Jezdza jednym autem a biora kase za dojazd kazdy osobno. Powinni ich przeniesc na inne zmiany kazde osobno a odoby ktore np dojezdzaja z Miechowa nie biira ani grosza. Cos tu jednak jest nie tak

Póknijsięwłeb
@Wqurwiona

Kobieto a kto Ci broni tak samo robić. Jakoś firma nie zakazuje jazdy czy pracy z rodzinami za chwilę będzie wam pszeszkadzało to że wiatr wieje ze wschodu a Wisła płynie w stronę morza. Po prostu żal wam (usunięte przez administratora) ściska, że komuś się tak złożyło, to dlaczego mieli by tak nie robić. Wydaje mi się że było coś nie tak jak jeździliby osobno. Przynajmniej jest taki tego plus, że firma nie musi wynajmować trzeciego parkingu, bo te pieniążki zostają w firmie dzięki temu właśnie, więc nie wiem z jakiego drzewa Cię Pinokio wystrugał, że taki masz ból *upy ???????????? Powodzenia w dalszym rozwoju osobistym ????

Wrrr
@Póknijsięwłeb

Taaaa a ci co jezdza nawet kilka kilometrow codziennie to jezdza na deszczowke z nieba...i ok jest.

@Póknijsięwłeb

A mi do tej dopłaty zabrakło 1,5 km. wg. mapy Google i co? Nie płakałem. Daj spokój więc. Szkoda słów. Skoro przepis mówi że się należy to dostają. A jak dojeżdżają do pracy to na pewno muszą się złożyć na paliwo. Pozdrawiam.

@Wqurwiona

To, że jeżdżą jednym autem to nie ma żadnego znaczenia, ale zgadzam się że firma powinna zweryfikować politykę dopłat za dojazdy do pracy

Nie polecam tej firmy pod każdym względem. Totalna porażka. Płaca marna, co chwilę zmieniają się pracownicy, niezależnie od tego w jakim dziale pracujesz. Kontrola jakość w tej firmie nie istnieje. Firma kilka razy ogłosiła upadłość, "powstaje" za każdym razem pod nową nazwą.

norbi

O jakiej ty człowieku firmie piszesz, jak ci nie pasuje to przyjmij się do takiego zakład jak zakłady mięsne zbyszko

Taktojest

Jakie stawki dla operatora obecnie w Radomiu?

@Taktojest

Daj sobie spokój niech ten wpis będzie pierwszym i ostatnim kontaktem z tą firmą. Rotacja jak na dworcu autobusowym szkoda zachodu.

Ile może zarobić na magazynie operator wózków ?

@Michał

2400 netto

Hej, myślę o przyjęciu się na magazyn w Nysie tam gdzie przyjmują dostawy bo dowiedziałem się że mają wolne stanowiska. Może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy tam? Czy dużo dźwigania (jestem po urazie kręgosłupa), jacy są współpracownicy i czy kierownicy są w porządku czy też wymyślają zadania bo się nudzą jak kapral na koszarach i wymyślają zadania do zrobienia i czepiają się wszystkiego mimo że wszystko zrobione i biznes się kręci?

Nysa
@Kandydat

Proponuje zapytać na forum zakładu Nysa https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998047

@Kandydat

"Kapral na koszarach", to chyba kluczowe stwierdzenie. Praca jest spoko. Ludzie naprawdę spoko. Więcej jeździ się wózkami. Nudzić się nie będziesz na pewno.

anty 4 brygadowiec

Radom. No cóż, było miło ale się skończyło...

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak się pracuje w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersnack Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 16 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.