Opinie o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Xyz

Siema! Dużo ludzi z Poznania pracuje na produkcji czy raczej wiara z ościennych miejscowości?

Awans 1

Kryteria są takie, brak własnego zdania, brak kręgosłupa moralnego, potakiwanie , jeżeli Masz takie cechy, jest szansa …

@Awans 1

Niestety to prawda, awanse są po cichu, bo nie ma jasnych zasad i wszystko jest pod stołem, demotywuje to ludzi, układy szemrane niczym w (usunięte przez administratora) Wolna amerykanka

?

W jakim dziale te awanse takie są, kto rozdaje w taki sposób?

Witam bylem na rozmowie we firmie. Ktoś mi powie czy warto podpisać umowę z tą firmą , czy te premie wszystkie wypłacają 100% czy coś za coś obcinają? Dostałem ofertę na 3 zmiany ?

@Nowy

Jak w każdej firmie gdy coś źle to albo obetną albo bez premii...Trzy zmiany to na jaki dział?

Misiek.
@Nowy

Nie warto.Praca w maskach pocisz sie jak (usunięte przez administratora).I ta temperuta.Tu olow tu kwas.Rotacja jak cholera.Biora wszystkich.Zobacz i obejrz o ołowiu na yt.Wyniki moga mocno podskoczyc .W takich warunkach to powinni płacić tak 6,5k netto podstawy a nie taka kasę.Pracujemy jak Rumuni,czy chińczycy tania sika robocza.Nic więcej.Duzo ludzi gdzie indziej już nie nadają się ( zdrowie,tempo pracy) po różnych zawodach. Ja nie polecam,są firmy co placa więcej z normalne warunki.I lepsze zmiany.

Byczek
@Misiek.

A ty gdzie teraz pracujesz? Pewnie cię zwolnili bo udawałeś że oracujesx co. Ja jestem tu od początku na produkcji i się z tobą nie zgadzam. Wyplata ok, chociaż zawsze chcialo by się wiecej. Rotacji też nie zauważyłem. Ty, a może ty od konkurencji jesteś i nigdy tu nie pracowałeś:--))))). Ja jestem zadowolony, wreszcie porządna firma dla tych co chcą pracować a nie leżeć. Tych drugich zwalniają.

Pracowity

Dokładnie też tu długo pracuje i nie narzekam. Ołów mam w normie i przekroczeń nie ma. Jeżeli ktoś jest pracowity i ma chęć rozwoju to polecam, ten kto się obija to narzeka bo wszędzie mu źle, bo trzeba pracować... Zarobki też są dobre nie ma co narzekać. ;)

Premia
@Nowy

Dodatków Ci nie zabiorą, ale premii zawsze mogą Ci nie dać to zależy czy dział wykonał normę i jak pracujesz. Ale szczerze 100% premii już dawno nie widziałem.

@Misiek.

Jak będziesz przestrzegać bhp i zakładać środki ochrony to ołów nie straszny.

Piłkarz
@Premia

Uznaniowa jest praktycznie co miesiąc, są różne premie, zależy to od wielu czynników,

Tymo

Firma porażka bardzo niebezpieczne warunki pracy na produkcji, kontakt z ołowiem, minia ołowiana, tlenek ołowiu itp. Cały dzień maska z filtrami na twarzy nie da się tak 8 godzin funkcjonować!!! Ogólnie panuje bardzo nie przyjemna atmosfera na zakładzie(usunięte przez administratora)

Noras
@Tymo

Rozmawiałeś z kierownikiem o tym czy dusisz w sobie. Wiadomo że kontakt z olowien skoro baterie kwasowoolowiowe. Skąd twoje zaskoczenie że fifma kladzie nacisk na bhp. To chyba dobrze. Zreszta od początku się o tym mowi. Ja jestem zadowolony. Wreszcie dobra firma

Dirk
@Tymo

Produkcja takich aku ma to do siebie, ze ołów i kwas dookoła. Co do dyrektorów, to ten od produkcji jest w miarę, choć odrobinę chaotyczny. Natomiast ten od fabryki to aż żal. Zero szacunku do ludzi, nawet na pozdrowienie nie odpowie. Traktuje wszystkich z góry, maniery równe gleby. Ciekawe czemu pozbyli się go z InAlfy, bo nikt o nim nawet dobrego słowa nie powie. Łamie wszelkie wartości jakimi ta firma ściągnęła nas do siebie. Szefostwo firmy powinno się tym zainteresować czym prędzej, bo ludzie odejdą i nie będzie miał kto na nią pracować.

Cyborg
@Dirk

Fakt jest taki, że gość ma dużą wiedzę i doświadczenie

Wojtas
@Cyborg

Ok, ale powinien szanować ludzi, taka rola lidera. Z (usunięte przez administratora) nie zrobisz pracownika.

@Cyborg

Na pewno, nie w zarządzaniu ludźmi. Ta osoba nie potrafi znaleźć żadnej zalety w pracowniku, doszukuje się tylko wad nie potrafi podejść porozmawiać normalnie.

Wojtas
@Ebe Ebe

Niestety ktoś postawił na złego konia, tego wyścigu…pracownik operacyjny TAK, zarządzanie ludźmi stanowczo NIE, to stanowisko wymaga umiejętności komunikacji, w tym przypadku zarządzanie jest tylko jednostronne, bez udziału pracowników.

@Wojtas

Żeby była jasność konwersacji mówimy o Jarosławie P. ????

Masa
@Wojtas

Oczywiście. Wszyscy powinnismy sie szanować. Szczególnie taka postawę powinien prezentować lider. Musimy porozmawiac z kierownikami, niech zadziałają w naszej sprawie. Po to są

Bleyz

Dokładnie.

BlaBlaBla
@Cyborg

Wiedza ma się nijak, do braku kultury. Traktuje fabrykę jak prywatny folwark. Sądzi ze jest nieomylny i niedługo będzie tu jak w Dramersie. Ludzie już szukają innego zatrudnienia, bo korki strzeliły po spotkaniu o zmianach od kwietnia, a raczej ich braku. Czym prędzej trzeba usunąć ten wrzód, bo cały projekt walnie z hukiem.

@BlaBlaBla

Jakie maja być zmiany od kwietnia? Nic nie słyszałem?

BlaBlaBla
@Mati

Będziesz miał spotkanie w sprawie nowych zasad, dodatków godzinowych i aneksów? Jak nie, to wszystko przed Tobą. Żenada, zupełnie inaczej już na rekrutacji.

@BlaBlaBla

Aha, to raczej ma być gorzej niż mówili ?

@Mati

Na pewno nie lepiej. 1. Ogólnie zmiany od 01.04.2022 na gorsze, ponieważ podstawa nie zmieniła się od 2021r. 2. Premia tylko od wyprodukowanych baterii przy wysokich wskaźnikach produkcji. 3. Ścieżka kariery zaproponowana to tzw. ochrona pracodawcy w przypadku większej ilości zwolnień operatorów i tym samym przerzucenia ich na inne obszary. Przykładowo TRENER do pensji 400,00PLN brutto ze znajomością dwóch obszarów, którzy mają szkolić nowych pracowników (gdzie nawet Lider nie ogarnia czasem jednego obszaru) Najgorsze jest to, że zakład nie produkuje akumulatorów ponieważ wszystko jest w fazie uruchomienia produkcji i nie można liczyć na szybkie jej uruchomienie (brak szkoleń operatorów i brygadzistów), a tym samym premii. Podstawa jest najważniejsza, a w Hoppecke podstawa nie zmienia się, natomiast Jarosław P. ma wymagania wyższe niż podstawa.

Felix
@Ebe Ebe

Nie rób zamętu. Moim zdaniem jest lepiej. Może nie potrafisz liczyć :) albo nie zrozumiałeś tego co zostało przedstawione na spotkaniu. Ja sobie policzyłem i wychodzi ok. Nigdzie tyle nie miałem a pracowałem w różnych miejscach

@Felix

To się cieszę że jesteś zadowolony.

Bartas
@Masa

Racja niech się kierownik za nami wstawi u jp. My chcemy pracować w dobrej atmosferze

Lew
@BlaBlaBla

A co ci obiecali na rekrutacji? bo mi nic. Tylko że id okwietnia premia będzie liczona od wskaźników. Dla mnie to spotkanie to miłe zaskoczenie. Zawsze mogli nie dać nic jak większość pracodawców

Bleyz
@Felix

Lepiej hehe nw jak to liczyłeś. Od lipca bd premia tylko za wyniki produkcji a wątpię że do tg czasu ruszymy pełna parą i bd produkować ok 500 baterii na zmianę. Jak teraz produkujemy średnio 20 szt na tydzień. Więc w lipcu możesz liczyć tylko na premie za nie chorowanie 200 zł brutto chyba że w miesiącu choć raz pójdziesz na chorobowe na 1 dzień to nic nie dostaniesz.

@Lew

To jesteś jedyny spośród większości operatorów z 2021r. Super, że jesteś zadowolony.

Uno48
@Ebe Ebe

Ja też uważam że nie ma co narzekać

@Uno48

To dobrze, cieszę się że jesteś zadowolony. To jest Was 2 zadowolonych

H2olek
@Ebe Ebe

Jak tak ci źle to co tu jeszcze robisz. Zadałeś sobie to pytanie?? Tacy jak ty tylko psują atmosferę narzekaniem. Zajmij się robota albo ją zmień na lepszą jeśli w ogole taka znajdziesz

@H2olek

Kolego po co tyle hejtu, tyle jadu w Twojej wypowiedzi. Pewnie jesteś super gościem, z którym nie raz jadłem śniadanie.

@Dirk

@Dirk mówisz o InAlfie tej od dachów? Pod września?

@Dirk

Prawda taka, ze przychodzi do do firmy a zawsze odchodzi od szefa. Firma może ok, ale jak szef jest nie w porządku, to nic sytuacji nie uratuje.

@Dirk

Dobra facet daje popalić, ale chyba jest ktoś jeszcze nad nim, gdzie można to zgłosić ? Nikt nie może zrobić z tym porządku ???Przecież w tych czasach mobbing jest karalny.

@Norbi

Mówisz o mobbingu?Lepiej uważaj, bo karalne jest też oskarżanie kogoś o mobbing, jak nie masz na to dowodu.Lepiej zapoznaj się z definicją i dopiero wtedy się wypowiadaj

trick
@Marek

Nie trzeba nikogo oskarżać. Ludzie już nie są czarną masą, myślą i rozmawiają ze sobą. A człowiek, który nie potrafi pracować z ludźmi, tutaj ma stanowisko zawiadujące całą fabryką. TO SIĘ NIE UDA! Będzie nas coraz mniej, jeśli inne osoby będą bierne i nie zareagują na jego zachowania. Wygląda to tragicznie i zupełnie bez widoków na przyszłość.

Przemo
@trick

Masz racje, warunki pracy z tym człowiekiem są fatalne. Zabił zapał ludzi, którzy naprawdę chcieli tu pracować. Jak ktoś nie wierzy, zapraszam na fabrykę, można zobaczyć jak traktuje ludzi, nie szanuje zupełnie nikogo. Nie jesteśmy (usunięte przez administratora) chcieliśmy pracować i sie uczyć, ale wszystko co robimy jest zle, a przekaz wypowiedzi jest naprawdę żenujący, totalny brak kultury i on jest naszym szefem? Kto go wybrał, pytam i jak ???

Przemo
@Dirk

W inalfie był spokojny, bo miał szefa, który był jeszcze gorszy od niego. Tu ma wieksza władze, wiec może robić co chce.

Dirk
@Przemo

Moze w końcu ktoś tu zaglądnie z tych co mogą decydować. Czy może jednak mają w nosie całą sytuację i to co się dzieje??? Chyba że trzeba napisać do niemieckiego właściciela, jak wygląda polski ogródek. Facet ma w ... zasady BHP, prawo swoje ale on swoje i tak trzeba robić. Dopóki komuś się coś nie stanie i wszystko ładnie na pysk. Łamiąc wszelkie zasady nie ruszymy i firma straci więcej niż moglaby przypuszczać. Trzeba chyba odświeżać CV i spojrzeć na inne możliwości. Nie warto się kopać z koniem.

@Dirk

Gdzieś Bhp ma każdy do pierwszego wypadku, jak wejdzie pip lub prokuratur, wtedy już nie będzie wesoło. W fabrykach wypadki to normalna rzecz, bhp jest najważniejsze, zeby było czysto, jeśli góra o to nie dba, to kiedyś na pewno za to odpowie.

Belzebub
@Michał

Akurat Piciu z BHP dba o bezpieczeństwo, ale z tego co słyszymy, gość z InAlfy jawnie go ignoruje i robi wszystko pod dyktando niemiaszków, by Ci mieli spokój. Chłopak ma już dosyć ścierania się z kretynem, który ma gdzieś nasze bezpieczeństwo.

Wiesław
@Ebe Ebe

Wkońcu firma zapewniała że panuje rodzinna atmosfera , o tym że nie zwalniają ludzi też mówili wychodzi na to że zawsze sami odchodzą ????

Wiesław
@Belzebub

Ostatnia decyzja zwiazana z problemem noża to potwierdza , funfel mało co ręki nie stracił .

Gregori
@Norbi

Podsumowując . To co ma przedstawiane biuro i to co się dzieje na hali to dwa różne światy . Najlepiej jak by zrobili sondę miedzy pracownikami produkcji . Tylko żeby byli szczerzy musiały by być to neutralne osoby które znają i im mogą zaufać .

@Gregori

A normalnie żadnych Ankiet gdzie można to wszystko napisać ? Zaznaczać jakie jest zadowolenie w pracy ? Moze góra nic o tym nie wie? W produkcji są popularne takie ankiety, gdzie bada się poziom zadowolenia pracowników, aby działać ja pojawia se problemy.

Kris
@Belzebub

Piotr walczy, ale co z tego, jak nikt go nie słucha?

Kamyk
@Gregori

Jest ankieta sildo co miesiąc kadry wysyła informacje tam można napisać na koncu, jeśli ktoś ma potrzebę, nie wiem czy pracownicy w ogóle o to wypełniają, ale jest puste pole na koncu do wpisania swojej wypowiedzi, ankieta jest anonimowa, wiec można pisać o wszystkim.

Bondek
@Norbi

Ostatnio rozdali nam ankiety. Na stołówce można wrzucać

Igi
@Bondek

I co ktoś wypełnił? Pewnie boja się wrzucać, bo jak ktoś zauważy to bedzie wiadomo czyja to ankieta. Elektroniczne są lepsze, bo calkowity anonim.

Kapis
@Gregori

Przecież macie kadry, można iść iporozmwiac tam, one są dla pracowników, ktoś a was tam byli zgłaszał problemy?

Bondek
@Igi

Anonimowe są. Jest ok.

Pracuś
@Belzebub

Piotr to najlepszy bhpowiec jakiego spotkałem a było ich wielu. Dla niego liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi, jest szczery do bólu, kiedy na szali stoją zagrożenia dla ludzi.Poza tym jest bardzo lubiany na fabryce, naprawdę spoko gość!

@Tymo

Dlaczego panuje nieprzyjemna atmosfera na zakładzie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i sourcingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Poz

Cześć jak wygląda praca na produkcji ile można zarobić w tej firmie?

Mily
@Poz

Na kokosy nie licz przez pierwsze pół roku zarobisz jak na każdej innej robocie tylko że tutaj maska i ołów oraz nie przyjemna atmosfera!

Pit

Pracuje w tej firmie już wiele lat, naprawdę jedna z lepszych firm, jakie miałem okazje poznać. Zastanawiam się co się tu wydarzyło, nigdy nikt to o tej firmie zle nie pisał i nie mówił, wszystko załatwialiśmy między sobą, a teraz co tu się w ogóle dzieje ? Czy nie możecie pogadać jak ludzi ze sobą tylko tu wypisujecie swoje problemy? W jakim celu ?

Opinia

Firma jako organizacja jest Ok . Natomiast to co tam wpuścili do zarządzania ( teren fabryki ) w 99% woła o pomstę do nieba … Dramat jakiś …

@Opinia

A sama praca w porządku?

Opinia

Nie posiadają własnego zdania, są podporządkowani jednemu dyktatorowi ( dyr produkcji ) co przenosi się na chaos i bałagan … Wiele rzeczy byłoby znacznie lepiej, a tak w zamian mamy postoje, totalny brak ludzi i to co jest napisane powyżej .

Pewnie prawda w oczy kole.i dlatego usuwają..Powinni się starać ,żeby każdy dział miał pełną obsadę,robić większe kontrole na nockach i w weekendy oraz dawać więcej zadań.Bo tak to obsada się nudzi,chowa po kątach,kawki zalicza i nie tylko kawki.Przejrzec na oczy i przyjmować ekipę męska,żeby nie było plotek, niedomówień, ciągłych narzekań itd.

zły

Taka organizacja. Ale jeśli się oddaje sterowanie pod dyktaturę, to nic dobrego to nie wróży. Ludzie starają się uruchomić to coś za wszelką cenę. Też chcieliby, żeby to w końcu jechało. Ale jeśli się zostawia uruchomienie osobom, które nigdy nie pracowały na takich urządzeniach, a nie zawlecze za kołnierz producenta, to efekt zawsze będzie marny. Rzekome oszczędności na początku, teraz będą długi czas odbijać się czkawką.

RY
@zły

Koszty napraw, nowych części, przestojów i pracy w nadgodzinach niestety kosmiczne.Niesprawdzone maszyny robią problemy, w ludzie chcą zeby działały przecież.

Nju

I jeszcze maja nadgodziny, bo wszyscy gadają, przecież jest tyle ludzi do roboty

Ryba

Kobiety mogą również pracować i to nie ty decydujesz kogo przyjmuje. One świetnie sobie radzą i z nimi problemów nie widziałam. Jak będziesz miał swoją firmę to zatrudniaj kogo chcesz ale tu władzy nie masz kolegi! Skup się na robocie a nie na narzekaniu, jak Ci się nie podoba praca i obsada, to poszukaj gdzie indziej.

@Ryba

Dobre sobie, radzą sobie ale chyba w piciu kawy, ciągłym narzekaniu,że muszą się napracować i zarywaniu.A gdy tylko coś nie działa lub nie ma przełożonego to zaraz dzwonią do niego.Oczywiscie nie z każdej zmiany.Poprostu kieras powinien się przyjrzeć każdej brygadzie.Zrobić selekcję.

WQ

Kierasy powinni chodzić na zmiany, zeby właśnie poznać każda brygadę, a tu po 16 tej juz żadnego nie ma, w mojej poprzedniej firmie wpadali niezapowiedziani i zawsze mogłabym kontrola, tu nikogo nie ma wieczorem, a o nockach zapomnij.

@Nowy

Czy ktoś może napisać ile na ręke operator maszyn przy produkcji bateri

Witam. Czy ktoś z was może powiedzieć na jakie pieniądze można liczyć na produkcji? I co się bardziej opłaca praca na 3 zmiany czy 4 brygady?

Nowy..
@Kandydat

Na duże pieniądze nie licz wystarczy że znowu na końcu działu zawala sprawę i cofnie się Aku zabiorą ci premie choć nie z twojej winny firma szuka oszczędności widocznie. Czym więcej się starasz i umiesz tym będziesz bardziej (usunięte przez administratora)powiem tak obiecują złote góry a jak się zatrudnisz sam zobaczysz(usunięte przez administratora) i lasy przychodzi 10 zostaje 4 sam sobie odpowiedź.

@Nowy..

Nowy trafnie przedstawil obraz tej firmy. ladne to sa ogloszenia o prace a jak zlapiesz haczyk to pozniej zostaje placz i szukanie szybko nowej pracy. Z 10 zatrudnionych po krotkim czasie zostaje 1 do 2 osob pozniej nerwowo bo norm nie wyrabiamy. Z kasa to co masz na podstawie to na to mozesz liczyc, premie to jakis zart.

Endi
@Kandydat

Zdecydowanie polecam trzy lub dwie zmiany, osoby które pracują na czterobrygadowce mają większość weekendów pracujących

@Endi

Wcale nie prawda z reguły 2 weekendy wolne ,2 zajęte.

Brygol

Brak kontroli jest na całym zakładzie, za dużo ludzi, chowanie się po katach. błagan wszędzie. Ludzi maja za dużo Wolnego czasu i potem wymyślają głupoty, jak ktoś sie znudzi to wjeżdża L 4 chłopcy co Chwile i robi sie problem, zatrudniajcie z głowa a nie każdego

Dlaczego firma nie dała 13 pensji nowym pracowniką czyż by szukała oszczędności aby zakupić sok do pracowników ????

@Nowy

Logiczne ,że starzy przepracowali przynajmniej kilka miesięcy lub rok .Jak sama nazwa mówi trzynasta pensja czyli trzeba dostać 12 wcześniejszych,żeby zapracować na 13 .

@Obserwator

Dostali tylko Ci, którzy przepracowali rok obrotowy do 31.03.2023 włącznie, to nagroda za prace i zaangażowanie, trzeba sobie na to zapracować. Nowi? Nowi na wejścia maja full opcje benefitów i dodatków - przepracujecie i coś z siebie dacie to możecie myśleć o nagrodach. Ciekawa jaka firma daje nowym nagrody na wejściu ???

@Nowy

Jak nie dała? Dała. Ale proporcjonalnie do przepracowanego okresu. pracowałeś 3 meisiące? to masz 3/12. Czytaliście maila od naczelnego??

Mariusz funkcjonariusz

Tak się składa, że tym nowym, może nie takim z miesięcznym starzem, natomiast około pół roku, gwarantowano przy podpisie aneksu takie majonezy jak roczna pensja. Teraz pozostaje pytanie dlaczego ?

@Mariusz funkcjonariusz

roczna, ale proporcjonalne do okresu zatrudnienia dzielone przez 12 mc, jeśli dołączyłeś 6 mc temu do 31.03 ( zakon roku obrotowego) włącznie to powinno wpaść 50%. Jeśli pół roku, to styczeń, wtedy masz tylko za 3 mc. Chyba, że majonezy na rozmowach są niejasne :)

Majo

Logistyce obiecywano pełną wypłatę, jeśli logistyk będzie w czerwcu nadal pracował. Niezależnie od okresu w jakim pracował. Tak Mariusz jak i Jarek obiecywali.

@Majo

a wpisali ci to w umowę?? dopilnowałeś sobie tego? bo standardowa umowa tego nie obejmowała. jak sobie załatwiłeś to tzreba było egzekwować pisemnie

Tani Armani

Włodarze firmy powinni się zainteresować błąkającymi się bez celu, niektórymi ludźmi z biurowca. Zabierają tlen, nic nie wnosząc do struktur organizacji . Krótko mówiąc nudzą się …

Jadalnik
@Tani Armani

Tak krążą po piętrach, tylko zmieniają otoczenie, kółko wzajemnej adoracji, a celu brak…slabe to.

Ziomal

Na stronie szukają bhpowca teraz a co się stało z piotrkiem nie ma już go długo ?

@Ziomal

Dziś złożył wypowiedzenie.

Blayz

Do 10

Dudadej

Jest oferta na Kiera Sprzedaży rejon małopolski. Ktoś wie co się stało z poprzednim? Jak sytuacja w Niepołomicach?

Winetou
@Dudadej

Hej, ja jestem bardzo zadowolony. Firma jest w porządku, a jak się komuś pracować nie chce to narzeka. W Niepołomicach słyszałem, że jest bardzo dobrze. Pozdrawiam tam wszystkich

@Winetou

tyle że jest tam dobrze ze względu na to? są różne obszary do oceny pewnie? atmosfera? zarobki? czyli jak tam dodatkowo nagradzają za dobrą pracę, skoro piszesz że trzeba chcieć robić?

Sebix

Cześć mam pytanie jakie warunki pracy są w tej firmie jaka praca jest i jakie zarobki dzięki z góry

@Sebix

Praca ciagle w maseczkach, bardzo pilnują tego, wiec to niestety minus. Lekko nie jest, trzeba się narobić,zeby coś zarobić. Robota dla leserow na pewno nie tatuj, pilnują, jak ktoś ściemnia to jest odstrzał od razu.

Sebix

Aile można zarobić w tej firmie

@Sebix

o jakich kwotach mówicie w tym wątku? są jakieś docelowe widełki? piszecie, że kasa będzie jeśli człowiek się narobi. to w zasadzie nakład pracy jest adekwatny co do wyniku czy to zależy? jeśli tak to od czego?

Obserwator

Ciekawe na jakim stanowisku?Chyba w labo?

8 tys.brutto to kierownicy mają

Migacz

Nie operator ma tyle, brygadzista ma dużo więcej. Nadgodziny i dodatki plus podstawa, zarobki są dobre jak się chce można zarobić sporo.

@Migacz

Każdy mądry, gdy nie pracuje na danym stanowisku.Juz na kilku stanowiskach przerobiłem i wiem.A brygadziści mogą tylko pomarzyć żeby mieć 8 brutto

Operator

Tu się nie pilnuje i nie kontroluje narodzin jak masz czas siedziec to $ leci. Wystarczy, ze masz czas i możesz sobie dorobić. Ja wole siedziec z rodzina niż ściemniac kasa to Nie wszystko

morela

ale jak dolicz? Po pierwsze nadgodziny zleca zakład pracy, nie /T. Po drugie, nadgodziny sa wyjątkiem, a nie normą, nie może być tak, że czerpiesz z nich wartość dodatkowej pencji.

Kop
@morela

Na moje oko, to każdy jak chce może sobie dorobić. Nie ma jakiejś kontroli dużej

@morela

Jak się pracuje ? Atmosfera jest ok w firmie ?

Dami

Zależy gdzie mieszkasz, ludzie z okolic tez są i maja blisko, dojazdy są dofinansowane i są dobre benefity. Ja nie narzekam, jest ok.

Lolo

Masz dofinansowanie do dojazdów 10-20km 150 zł brutto lub powyżej 20 km 250 zł brutto te stawki to jest śmiech. Dojazd do firmy dziurawymi drogami więc spodziewaj się remontu zawieszenia????

Monk
@Lolo

Masz sodexo za 300zl to możesz sobie dotankowac auto :)

Felix

Jak 1000 na dojazdy? Przecież to zależy skąd. Jak jesteś z Tarnowa Podgornego to nie startuj. Tu pracują ludzie głównie ze Swarzędza antoninka kornika i nie wydają 1000

latarka

orientuje sie ktoś w jaki sposób ziomek z pastowni dostał robote u Magdy? było jakaś rekrutacja?

@latarka

Kto to ? Co on niby z nią robi?

@latarka

jakoś niepoprawnie pracuje czy coś, że zwracasz na to uwagę? To ile osób tam w sumie u nich jest?

Gajos
@Agnieszka

rekrutacje wewn powinny być otwarte, przecież zapraszali do nich nie? aby każdy mogl wziąć udział a tu jak zwykle po znajomosci wszystko po cichu.

Maras
@Gajos

Złóż wypowiedzenie to cię awansują :)

Pola
@latarka

A ns czy polega pracy ns tym pastowaniu?

AK
@Gajos

Zawsze biorą swoich, aby byli do ułożenia. Każdy awans jest tu dobrze przemyślany. Nikt z przypadku do góry nie idzie.

@AK

Tak sądzisz? Z czego wynikają te spostrzeżenia? Skąd macie pojęcie kto jest "swój" a kto nie? I skoro tak to jeśli o sam fakt awansu chodzi to jak często się tu zdarzają?

@Agnieszka

Totalny brak komunikacji między ludźmi, wszystko słyszy sie gdzieś od kogoś, ale brak jasnych komunikatów. Po drugie kiedy zrozumiecie, ze rola szefa jest dbanie o pracownika, rozmawiajcie z ludźmi, pytajcie ich o zdanie a rozwiązania same przyjdą! ? Zadowolony pracownik to brak problemów, sprawiedliwe traktowanie i słowo dziękuje dla człowieka, maja wieksza wartośc niż kasa. Tu ludzie piszą właśnie dlatego, ze nie mogą nic powiedzieć w firmie, bo nie ma jak.

Agnieszka

Z jakich przyczyn nie ma jak? W trakcie pracy chyba kontaktujesz się z Przełożonymi czy nie bardzo? Nie ma tu żadnej skrzynki do anonimowych zgłoszeń czy coś? Nikt takiej nie proponował? Kto za tę sferę docelowo powinien byc odpowiedzialny?

Drzewo

Cześć ile można zarobić w tej firmie?

Pola

Szukam pracy w administracji, najchętniej w sekretariacie, czy ktoś się orientuje czy można złożyć cv? Nie widzę nigdzie otwartej rekrutacji, a chciałabym spróbować aplikować do tej firmy.

Maja
@Pola

Najlepiej bd jak wyślesz do nich e-mail z zapytaniem, wtedy się dowiesz, my tego nie wiemy ....

Michel
@Pola

Nie szukają do administracji nikogo tylko na produkcję operatorów

@Michel

A w kadrach lub w księgowości są jakieś wolne wakaty?

@Monika

Do kadr ty lepiej nie idz, zginiesz tam jak cma we mgle...

?
@Waldi

Co masz na myśli? Dlaczego przestrzegasz?

@?

Moja skromna opinie zachowam dla siebie, ale nie chciałbym pracować w takim dziale.

Voxy
@Waldi

to po co komentujesz skoro nie chcesz napisać o co konretnie chodzi

@Voxy

Powiem Ci tylko tyle, ze kobiety są miłe, ale panujący tam chaos szkodzi wszystkim i wprowadza nerwowe sytuacje między pracownikami. Tyle Ci wystarczy ?

Heniou7
@Waldi

Z czego wynika ten chaos? Wiesz może jaki jest powód?

@Heniou7

Nie wiem, nie jestem ich Szefem. Ja tylko mówię, co ludzie widza z boku.

Mistrz
@Waldi

Chaos jest wszędzie nie tylko w tym dziale

@Mistrz

Dlaczego wszędzie jest chaos ? Ktoś zle zarządza ?

@Mistrz

Głupoty gadasz pracuje trochę już w tej firmie, bałagan robi się tam, gdzie bierze się złych ludzi do roboty, ktorz nie ogarniają i się nic z tym nie robi. Reszta firmy działa dobrze, nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.

Kot
@Michuu

Wszędzie można znaleźć takie osoby kolego. Nikt nikogo nie wrzuca do jednego wora, to po prostu takie spostrzeżenie. Jeśli ktoś nie ogarnia, to albo daje się mu kolejną szansę albo.. A to że pracujesz dlugo to o niczym przecież nie świadczy

@Kot

Świadczy tyle, ze wcześniej była bardzo zgrana ekipa ludzi, a teraz niestety już tak nie jest.

@Michuu

To co się takiego stało, że już nie jest? Przyszli nowi i wszystko zepsuli? Może czas otworzyć się na zmiany, nowe to nie znaczy gorsze. A jak ekipa była faktycznue zgrana, to powinna nadal być. Chyba, że to była tylko fikcja

Patyk
@Marek

Za dużo ludzi jest nikt nad niczym nie panuje a ludzie tez sami nie wiedza co maja robić. Ciagle ktos na kogos kabluje bo sie boi o własny tylek, trza sie w koncu do roboty wziąc a nie udawac i ściemniac. Samo sie nie zrobi, a im wicej ludzi to problemy rosna.

Gregor6
@Patyk

Zgadzam się ale tych co kabluja trzeba wreszcie utemperowac

Patyk
@Gregor6

Nie wierze, ze nie ma na nich żadnego sposobu, może trzeba zrobić spotkanie z nimi i szefem i zapytać w jakim celu psują relacje w zespole i dlaczego to robią ?

@Patyk

Jak Szefostwo nie widzi problemu to możecie zadziałać jako zespół. Wspólne spotkanie, omówienie sytuacji między Wami, wybranie osoby, dwoch, które porozmawiają z tymi pracownikami. Ustalenie reguł i zasad, nazwanie rzeczy po imieniu i ustalenie pożądanych i niepożądanych zachowań. Przy braku poprawy, przy czym to Wy jako zespół wchodzicie w rolę Lidera - konsekwencje. Unikanie rozmów z nimi, tylko służbowe i na temat. Za takimi zachowaniami kryje się zazwyczaj brak pewności siebie lub wysokie ego i nieświadomość błędnych i niepożądanych zachowań. W ostateczności dla swojego dobra minimalizujecie z nimi kontakty lub zmieniacie pracę. W tle cały czas ktoś z teamu mówi Szefostwu o sytuacji - może w końcu zechcą nad tym popracować. Przykro mi, że macie taka sytuację w zespole, to na pewno nie sprzyja pracy. Trzymam kciuki, ze kierownictwo rozwiąże ten problem i zniknie on.

Monster
@Patyk

No przecież wyprą się wszystkiego i wyśmieją. Tu są obozy gdzie ręka rękę myje. Trzeba nawet uważać z kim się rozmawia

Oskar
@Monster

Jakiś sposób musi być na to, ale to jakaś konkretna osoba, grupa czy różni ludzi ?

Pablo
@Oskar

Źródłem plotek jest kilka osób, które tylko czekają na nowe newsy i puszczają je w obieg. Jak coś do nich dojdzie od razu cala firma wie. Za dużo maja wolnego czasu, powinny być przerwy limitowane na kawę, wtedy nie byłoby pola do roznoszenia (usunięte przez administratora) i ciągłych pogaduch na stołówce.

Drops
@Waldi

W czym i komu zaszkodził ten chaos, o którym piszesz i czego on dotyczy konkretnie?

Typ
@Drops

Co to za pytanie ? Jakbyś nie zauważył to chaos szkodzi wszystkim, chyba, ze lubisz takie klimaty, gdzie nic niewiadomo i każdy jest winny za wszystko i za nic

Drops
@Typ

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Czytaj ze zrozumieniem. Nie wypowaiadaj się za wszystkich tylko za siebie. Chyba że przeprowadziłeś badanie wśród pracowników

Typ
@Drops

No właśnie cały sęk w tym, ze ludzie gadają między sobą cały czas , ale ja zwykle kierownictwo nic nigdy nie wie, bo pracownicy mu nie ufają, odpowiedz sobie dlaczego … ? Góra zawsze dowiaduje się ostatnia.

@Waldi

Kadry to jak idą to cała firma od razu je słyszy, takie głośne są :)

@Waldi

To jak się problem to trzeba zgłosić do ich szefa, przecież chyba jest jakiś kierownik kadr? Problemy trzeba zgłaszać u góry, bo pisanie na forum nie rozwiąże Ci problemów.

Moskal
@Waldi

A ty w jakim zespole pracujesz? Pewnie masz porządek. Napisz, może złożę papiery do ciebie. Serwis czy produkcja?

@Waldi

To nie jest wina dziewczyn, tam po prostu brakuje lidera, który powinien zarządzać ich praca i ja weryfikować, dlatego zrobił sie bałagan.

@Moskal

Serwis jest spoko - polecam !!!

Bolek
@Tomek

Z pewnymi wyjątkami. Uważałbym

@Bolek

Serwis jest jednym z lepszych działów w firmie, dbają o swoich ludzi i zawsze można się dogadać z ludźmi.

Miki

Nie żartuj sobie. Pracujesz w serwisie dlatego zachwalasz. Ludzie są różni. Nie ma idealnego działu

@ Pracownik
@Miki

Uważam, tak, bo dyrektor serwisu stoi murem za ludźmi i zawsze o nich walczy, jako jeden z niewielu w tej firmie, chce dobrze dla swoich ludzi a nie tylko dla siebie.

Radek
@Michuu

można oceniać gdy się ma ten sam zakres i ilość zadań. Nie wymądrzaj sięc bo pewnie oo lat robisz wciąż to samo. Osoba przez kilkanaście lat tzajmujaca sie tym samym nie umie spojrzec obiektywnie. Może czas na zmiany?

Lizus
@@ Pracownik

Co wywalczył?

@Radek

Jest wolnosc slowa i bede mowił co bede chcial praca nie jest zła, zmienie jak najdzie mnie ochota! Jak chcesz zmian to sam szukaj roboty, choc ciebie pewnie nie przyjma nigdzie, bo nic nie potrafisz robic, tylko sciemniac.

Radek
@Michuu

Piszesz o sobie? Pewnie ze Praca nie jest zła bo przeciez ty nic nie robisz tylko kontrolujesz innych. Ciekawe co na to twój szef

Benek
@Waldi

Ty nie wiesz co to skromność. Plotkami się zajmujesz i donoszeniem przecież. (usunięte przez administratora) z działu wiadomo którego

BYK
@Norbi

Gdzie nie ma problemów,W każdym dziale są problemy. Na forum gość pisze bo ma problemy z komunikacją.Straszny z niego (usunięte przez administratora)

Maja

Krzyczą na kogoś?

adamb.
@Maja

nie! one są wesołe i tryskają energią!! jestem za pozytywną energią wśród ponuraków

Irysss
@Waldi

Najmądrzejsza w tym dziale moim zdaniem jest tam Pani Ilona podobno pracowała wcześniej w firmie produkcyjnej wiec ma doświadczenie i wiedzę, a reszta to chyba przypadkowo tam trafila, bo trudno tam coś załatwić z nimi.

Kogut

Nie żartuj są tam tez tacy co donoszą. Jeden w biurze szczególnie ,pozornie spokojny a scyzoryk w kieszeni. Dogadują się chyba tylko ze sobą

majk
@Kogut

w biurze serwisu tak jets?

Kogut
@majk

tak

@Kogut

To jak tu normalnie pracować?

@Heniou7

Kadry to nie ogarniają chyba już niczego wszędzie są braki i bałagan po całości , maja ludzi w nosie. Mam nadzieje, ze ktoś tam w koncu zrobi tam porządki, chyba, ze czekają na pip.

Michałb.
@Prod

Czego nie ogarniają. O jakich brakach piszesz?Napisz coś więcej, a nie ogólnie. A Najlepiej zgłoś się do nich i wyjaśnij bo tu nic nie załatwisz.

Michałb.
@Agnieszka

można. Robisz swoje i tyle.

@Michałb.

Rozmowy z nimi to jak walenie głowa o ścianę, efektów żadnych.

DANON
@Prod

niby jakich efektów oczekujesz stary???? Weź ty się lepiej do roboty a nie zatruwasz atmosferę! Niczym wrzod na (usunięte przez administratora)

buuu

racja, kreta mają

@DANON

Niekompetencja bije po oczach na każdym kroku, każdy się już nich śmieje, pogadaj ludźmi jak nie wierzysz.

DANON
@Prod

Ja nie zauważyłem. ale nie znam się na ich pracy. Nie jestem też z tych którzy się śmieją za plecami. Nie lubię ludzi fałszywych a tu widzę sporo takich. Ty to potwierdzasz. Lepiej z kimś pogadac a nie knuć spiski.

@DANON

Masz rację! Wreszcie ktoś rozsądny się tu wpowiedział. Też nie potrafię tego zrozumieć że kolega kolegę tu oczernia. Na stolowce razem kawe piją jak gdyby nigdy nic. Skąd się bierze w tej firmie taka nienawiść i zazdrość. Chwalimy się dobrą atmosferą a w rzeczywiście jest ona beznadziejna. Nikt nowy nie będzie chciał tu pracować. Bo szybko się przekona co się tu dzieje. Żadna reklama nie pomoże

KN

Mało tego jak ktoś planuje zmienić prace, to potencjalny pracodawca czy to forum często i potem trzeba się tłumaczyć, tym bardziej jak się pracuje w dziale, który jest tu opisywany. Go work działa jako antyreklama, wiec jeśli są problemy to rozwiązujcie je między sobą, bo potem ludzi tutaj wylewają żale niepotrzebnie. Zadbajcie o dobro pracowników i ich problemy na miejscu, to przestaną tutaj opisywać swoje problemy.

Jarek
@buuu

kretów -całą rodzinkę-sss. żałośni

Daro
@buuu

Co masz na myśli ?

CYC
@Daro

On ma na myśl kreta w serwisie i nie tylko którzy tu hejt ładują. Ty Daro jesteś ok. Tylko uważaj na kreta!

Daro
@Daro

A kto jest tym kretem?

@Prod

A ja wlasnie widzę ze panie mają sporo pracy. Teraz firma wygląda zupełnie inaczej. Nawet nie da się tego porównać. Wiem, bo pracuje tu od lat. Obserwuję. Najwięcej pracy generuje fabryka i na tym się wszyscy skupiają. Wszyscy powinni to zrozumieć i też się zaangażować a nie siedzieć z założonymi rękami i drwić. A HRy też muszą sprostać wyzwaniom. Wczesniej niewiele się działo, przekladano tylko dokumenty z teczki do teczki. Nie było praktycznie dzialu HR, tylu rekrutacji,zatrudnień,benefitow, szkoleń,dokumentów,nowych procedur i programów itd.Temu wszystkiemu muszą podolac i jeszcze wielu innym biezącym tematom, o czym nie masz pojecia. Ja to widzę,rozmawiam z nimi i doceniam ich pracę. Maja duze doświadczenie zawodowe, więc wszystko jest na dobrej drodze. Trzeba dac im szansę. Nie zgadzam się z twoja krytyką bo nie jest poparta faktami. Sam zostałem kiedyś oczerniony i wiem co to znaczy.

Gong
@pracownik

Powstała fabryka i powstało wiele nowych działów, nie tylko HRy maja dużo pracy, cała firma ma dużo nowych wyzwań, wszyscy sa zawaleni robota i mierza sie z wieloma rzeczami. A Panie jakby miały super doświadczenia to nikt by o nich tu nie pisał tyle …to nie bierze się chyba znikąd, tylko z opinii pracowników? Albo coś działa albo nie, takie są fakty, a piszą z tego co widzę odkąd zaczęła sie przygoda z fabryka. Wcześniej podobno faktycznie była tu dobra atmosfera,ludzie byli dla siebie mili, co potwierdza brak wpisów na go work.

Szef
@pracownik

Swój swoich bronić zawsze będzie.

weź skończ
@Gong

O cooo ci chodzi stary??! Nie potrafisz się wyrazić? Raz piszesz o atmosferze, innym razem ze "coś" nie działa w hrach ale nie wiesz co to jest. Powolujesz się na innych a tak naprawde to tylko twoje wpisy sa na ten temat. Jak coś chcesz to dawaj konkrety. A jak nie masz argumentów (bo ich nie masz) to skończ ta dyskusję i weź się do roboty. Konkrety!!! Atmosferę tworzysz TY. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Po tym co tu wypisujesz widać że to ty nie umiesz stworzyć dobrej atmosfery. Więc nie obwiniaj innych działów o atmosferę, bo to żałosne. Mniej pretensje tylko do siebie. Nie lubią cię bo jesteś wredny i niekoleżeńsli. Zmien postępowanie to atmosfera się zmieni. Przede wszystkim otwórz się na zmiany i na nowych ludzi, bo z tym masz duzy problem. To co było nie wróci, zrozum to wreszcie i zacznij się rozwijać!!! Daj pracować innym! No i jak coś chcesz, zacznij rozmawiać z ludźmi i budować wiezi z kolegami. pisanie na go work i atakowanie ich i pracodawcy nie rozwiąże twoich problemow z komunikacją. I pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy............ :)

Lukas
@pracownik

Krzywdzące jest twierdzenie, ze wcześniej tu nic nie było.Kadry dobrze prosperowały od lat, nigdy nie było z niczym problemu, także szanujmy wszystkich pracowników i siebie nawzajem. Mam nadzieje, ze obecny dziewczynom tez się wszystko uda.Pozdr.

nobody
@Pola

do administacji to tu czeka, cala kolejka chętnych :)

Ktoś
@nobody

I nie tylko do administracji :)

PP
@Ktoś

A gdzie jeszcze ? :)

haha
@nobody

bo tam jest centrum dowodzenia! największa loża w firmie :D

Duze oczy
@Pablo

Z mojego spostrzeżenia widzę, ze nikt tu nie kontroluje czasu, od rana w kuchni siedzą godzinę na kawie i plotach, zanim zbiorą się do roboty, potem i tak ciagle gdzieś krążą. Na szczęście jest tylko taka grupa ludzi, większość się stara i pracuje solidnie. Tych co się obijają, powinno się w koncu postawić do pionu, bo to praca a nie randki na kawie.

Mądrala
@Pablo

Racja przerwy stanowczo za długie i postoje gdy coś się spierd.... czasami przerobione 3 godziny z 12...

@Duze oczy

Rano 6-7 kawa i zwierzenia,przerwa od 10:30 -12 i kolejne zwierzenia no i od 15 laba.O nockach to już się lepiej nie wypowiadać ,niech założą więcej kamer i kontrolują pracowników czy są na stanowiskach.Ktos wreszcie powinien zacząć sprawdzać co się tam robi.

@Prod

Ja nie mam żadnego problemu z kadrami, zawsze wszystko załatwię od ręki tam, są bardzo miłe i życzliwe.

Marek O.

Jaka kultura organizacyjna panuje w Hoppecke?

Maks
@Marek O.

Dobra

Marek O
@Maks

Napiszesz coś więcej? Jaka atmosfera i ludzie, czy ogólnie dobrze się pracuje?

Maks
@Marek O

Już pisałem że dobrze.Tylko skasowano ten wpis nie wiadomo dlaczego. To pewnie pisze administrator go work żeby podkręcić ruch na stronie i zaczepia tymi pytaniami. Czeka na sensacje...Ludzie jak wszędzie są tacy i tacy.

@Maks

A napisz mi proszę jak wyglada tu możliwośc rozwoju ? Można awansować ? Są jasne i przejrzyste ścieżki karier ? Tzn wiesz jakie cele musisz zrealizować, aby pójść wyżej ? To dla mnie bardzo ważne, chce pracować w Firmie, która zapewni mi rozwój zawodowy, a Wasza z boku wyglada zachęcająco!

Pory w kratę
@Kandydat

Jeżeli nie posiadasz własnego zdania, jesteś etatowym potakiwaczem. To jest to miejsce dla Ciebie. W tej fabryce rządzą Niemcy a „ polaczki „ służą do potakiwania, w czym z resztą dobry jest dyrektor produkcji, traktujący swoich rodaków, tylko jako narzędzia pracy… przykre to, ale z zewnątrz wygląda lepiej jak w środku . Atmosfera to pojęcie obce w tym przypadku…

@Pory w kratę

To raczej nie będę tu pasował. Jestem samodzielny, mam swoje zdanie i nie lubię pracować z kims to myśli, ze ma zawsze racje, bo to ciężka praca. Szkoda myślałem, ze nowa firma z potencjałem, szukająca młodych talentów, bo z zewn wyglądała ciekawie. Dzięki za opinie.

Korto
@Kandydat

Radze ci, na jednej opinii anonimowego pracownika lub byłego pracownika nie opieraj swoich wniosków o firmie, bo źle na tym wyjdziesz. Pracuje tu bardzo dużo fajnych ludzi, którzy mają swoje zdanie i są cenieni.

kroś
@Korto

tak? np kto?

Korto
@kroś

Ty?

Kros
@Korto

Ja przeszedłem cały proces rekrutacji od a do z, nie jestem zatrudniony po znajomosci, wiec mam dłuższa dłuższa i trudniejsza drogę do bycia w „docenionym” za swój wkład pracy. Jednak wcale tu tak kolorowo nie jest, jak piszą.

Menn
@Kros

Co tu się Tobie nie podoba? Nie docieniaja cię?

@Menn

Niestety tu szefowie nie i bardzo interesują się swoimi pracownikami, dostajesz tylko zj… jak coś idzie nie tak, jest jednak grono dwulicowcyh osób, które udają miłe a potem donoszą wszystko do szefa, okropne to jest bo psuje relacje w zespole, pozory często myła, radzę uważać na zbyt miłych ludzi.

Mirek
@Koper

Kto donosi. Też słyszałem, są mili i za chwilę biegną i donoszą

@Mirek

Donoszą ci którzy się o wszystko Pytają i wszystko chcą wiedzieć a później wykorzystują to do swoich celow i puszczają dalej w tłum. Nie warto nic nikomu mówić, trzeba uważasz i Liczyć słowa. Praca, praca i do chaty bez zbędnych rozmów. Bo potem tworzą się niesamowite historie.

@Mirek

Po prostu zachowaj czujność, tu się nikomu nie ufa, są w stanie sprzedać Cię ze wszystkim, szukają tylko okazji, zeby podkablowac albo obgadać za plecami.

Jenot
@Koper

Kto taki jest, masz dowód, że tak piszesz?

Jarosław

Nie mieszkam, tylko znam takich, którym swoją nie udolność w domu, przerzucają na prace. :)

Czyli kto

Czyli kto? I skąd dokąd donosi? Kto ma sie bać?

Ciekaw

Kto na produkcji?

x
@Ciekaw

Dajcie spokój! Znam osobiście dziewczyny z księgowości i kadr i nie zgadzam się z żadną z tych opinii. Wyssane z palca głupoty. Nikt na nikogo nie donosi. A dziewczyny z kadr walczą o pracowników, zwlaszcza 1 o tych z fabryki. Wiem, slyszal nie raz. Zastanawiam się tylko czy słusznie? Mnie po tych wpisach by się nie chciało. Lepiej zacznijcie rozmawiać!

Y
@x

Ten go work zaczyna już przypominać komiks z przygodami. Naprawdę wymienianie tu podejrzanych osób o różne rzeczy robi się już śmieszne, ze wam się chce pisać takie głupoty, serio chyba wam się nudzi. Umówcie się na rozmowy, jak macie uwagi i rozwiążcie problemy w cztery oczy.

Z
@Y

Masz rację. Śmieszne to i żałosne. Tchórze, boją się konfrontacji i za plecami innych piszą, obmawiają. W twarz trudniej powiedzieć, łatwiej napisać i mieć satysfakcję, że plotka na czyiś temat żyje swoim życiem. Kto w nią wierzy ten ŁOŚ. Na TYM forum jest najwięcej plotkarzy i wszystko co piszą jest o nich samych. Działa to jak lustro. Hej wy tam, ludzie bez kultury! Innych pracowników zostawcie w spokoju!

Marta to fajna babka, konkretna, rzeczowa i jak jej coś nie pasuje to mówi prawdę w oczy. Jak masz jakiś problem to idz z nią pogadaj a nie tu piszesz bzdury. Chyba, ze się boisz.

:)))))

Kółko wzajemnej adoracji. "Płaci" wam za to czy sama pisze? :)))))))))

Ninjago
@:)))))

Po prostu ja lubimy, pewnie Ciebie nikt nie lubi i zazdrość Cię zjada :)

@Ninjago

Ktoś kasuje pozytywne komentarze o pracownikach. Czyżby nakręcanie hejtu?

XY

Oczywiście zauważyłem, ze komentarze znikają tez i to wbrew pozorom pozytywnie opinie, dlaczego ?

@Ninjago

Marta to świetna koleżanka! Zawsze można na nią liczyć i ocenia ludzi wyłącznie przez pryzmat pracy, nie stanowiska. Pomaga, gdy ktoś ma problemy i zawsze można na nią liczyć :)

Booboo
@XY

Ktoś ma tym interes. Gowork? Ktoś w Hoppecke? Tylko po co?

Big
@Booboo

Gowork usuwa i nakręca ruch. To oczywiste. Jak nie będziesz pisać, to będą zaczepiać pytaniami.

Enej
@Big

Usuwają pozytywne komentarze na pewno, bo było ich sporo a teraz zostało kilka. Tylko pytanie kto i po co usuwa?

Kolega
@:)))))

Koleżanko nie hejtuj znów, znamy Cię :)

JanPaweł
@Y

Zgadzam się, najlepiej porozmawiać jak komuś coś się nie podoba. Te wypociny szczekających piesków nijak maja się do rzeczywistości. Niektórych ponosi wyobraźnia, bo po prostu nie mają cohones, żeby spojrzeć komuś w oczy i porozmawiać, Cienkie Bolki dla mnie.

GR
@JanPaweł

W firmie jest problem z komunikacja, ludzie gadają między sobą, potem wychodzą jakieś kwasy. Nikt nie pomaga ludziom, kiedy są problemy, udaje się, ze ich nie ma.Nikt nie powie nikomu w oczy, tylko gada za plecami, a najgorsze jest już donoszenie do szefa i oczernianie wpółpracowników po cichu.

nicpon
@XY

jak usuwacie komentarze to usuncie wszystkie negatywy, a nie tylko wybrane, troche profesjonalizmu, jak się za coś bierzecie. widzimy co zniknęlo, wiec mozna sie domyslic, kto tu jest czystki robi :)

deep
@Maks

Tylko, jak był sam serwis i sprzedaż, to tu ruchu nie było niemal wcale. Teraz po powstaniu fabryki rozkręciło się koło, pewnie nie bez powodu.

Król
@deep

Jest dużo ludzi o roznych charakterach, jesteśmy już korpo u jak to korop bywa, wyścig sznurów, wiec nie wszystkich zadowolisz. Byle tylko szefostwo było sprawiedliwe i nie ulegało, tym którzy powodują konflikty i donoszą, oni zawsze najwiecej ugrają za plecami innych. A tu tylko non stop jakieś obczernianie innych osób po cichu, a na stołówce wielki uśmiech.

KLK
@:)))))

Kwalifikacje i kompetencje same się bronią, niektórych przerasta własne ego i uważają się, ze najlepszych a na każdym kroku leza. Nie stanowisko świadczy o człowieku, a jego praca i ludzie jakimi się otacza. Tyle w temacie.

Fafik
@KLK

Chyba tu sporo stanowisk nie ma pokrycia w kwalifikacjach….

Były
@Fafik

zobaczcie kogo niby zle pracuje i kto tylko z firmy odchodzi i czy to coś zmienia ?zatem problemem nie są operatorzy, problem leży wyżej.

Byly
@Kandydat

Tu rozwoju brak, awanse tylko po znajomosci są, jak jesteś dobrym pracownikiem nic nie osiągniesz, bo faworyzuje się tych co nic nie robią i dobrze grają,nie musisz nic umiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. - Śródka

• Jak się pracuje w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.