Opinie o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

To co prezentują związkowcy to totalne (usunięte przez administratora), zero kultury i totalna samowolka a brak reakcji zarządu to jeszcze większy dramat. Naprawdę zle sie tu pracuje, może w koncu ktoś zareaguje na to wszystko ???

Profil

Jesteś tam konfidencie , czy się schowałeś za miotłą … ???

Tymo

Firma porażka bardzo niebezpieczne warunki pracy na produkcji, kontakt z ołowiem, minia ołowiana, tlenek ołowiu itp. Cały dzień maska z filtrami na twarzy nie da się tak 8 godzin funkcjonować!!! Ogólnie panuje bardzo nie przyjemna atmosfera na zakładzie(usunięte przez administratora)

@Tymo

Dlaczego panuje nieprzyjemna atmosfera na zakładzie?

@wielkisłoń

Ta firma to jest wielkie jedno dno . Maszyny nie wiadomego pochodzenia i nikt nie umie ustawić. W tej firmie robi więcej inżynierów niż zwykłych pracowników i tacy inżynierowie wgl nic nie wiedzą o maszynach. A zwykły pracownik wie lepiej od nich i taki pracownik nie jest doceniany . W tej firmie można szybko dostac żółta , czerwona kartkę. Wystarczy ,że się źle spojrzysz na Pana ,,D''lub kierownika Pana ,,W', Dają kartki co po chwilę pracownika. Może oni chcą zagrać w fife tymi kartkami. Bhp w tej firmie to jest porażka. Cała hala produkcyjna nie jest dostosowana pod bhp i w tej firmie nie ma wgl bhpowca ,aż dziwne trochę

SE
@Turan

tu zawsze poślizg jest ze wszystkim, najpierw podwyżki na konto potem papiery do podpisu

Hophop

Dobry pracodawca ,co tu więcej pisać. Takich mało

Stop

Awansuje się ludzi, którymi można rządzić i sterować. Nie wezmą żadnych wykwalifikowanych osób bo stanowią zagrożenie i nie można manipulować. Dlatego lepiej wziąć kogoś, kogo można ustawić pod siebie i nie zagrozi nikomu, tylko to grozi tym co się właśnie zbliża… nikt nic nie wie, brak komunikacji na każdym kroku

Dobra.zmiana

Nie. Jeśli osoba bez wiedzy w kilku dziedzinach to co zrobisz? Nie będą opisywał co i jak, ale kierownik daje przykład. Ryba psuje się od głowy. Trzeba umieć powiedzieć wiesz więcej ok pokaż , przyznać się do błędu. Słodko (usunięte przez administratora) cześć trzymajcie się nie wystarczy.

Twinapp

Powiem Tobie coś osobo … przed D.K , był bdb kierownik tego działu a były obecny był brygadzistą . W związku z tym, że pan dyrektor celowo z małej, nie lubi intelektualnej konkurencji odszedł !!! No więc z brygola hop na kierownika , spolegliwość i oddanie panu „ władcy „ się opłaciła , niestety na krótko , ponieważ pan „ król fabryki „ widzi tylko i wyłącznie czubek swego nosa , nic więcej . Takich wygnań za bramę będzie więcej , naturalnie , można temu zapobiec …

Geok

Ale skąd wiecie że Niemcy nie znają sytuacji i jej nie akceptują? Czekacie jak na zbawienie a czy ono musi nadejść? Może wg nich nie ma Czego naprawiać

Utw
@Geok

Ankiety satysfakcji z pracy zlikwidowali, aby prawda nie doszła do Niemiec, bo ludzi pisali prawdę i ni było odp.

G
@Dobra.zmiana

Awans tutaj dostają wybrańcy, brak jasnych zasad. Ci drudzy mają pracować i się nie odzywać, prawda jest niemile widziana. Obiecują, ciągle masz sie wykazać a potem unikają rozmów i jest ściana. Albo Ci się podoba albo do widzenia.

FG
@G

Dam Tobie jedną z jasnych zasad awansu, wyjmij telefon i zacznij w pracy grać w gierki , jest tam taki jeden i świetnie mu idzie :) Powodzenia !

OoO
@G

Złóż wypowiedzenia a stara część firmy na pewno da ci szansę i cie przygarnje. każdy to odchodzi z fabryki może dostać 2 szansę po drugiej stronie. Dziwne że fabryka nigdy nie zabiera ludzi z drugiej części.

Xxx
@OoO

Kolego nie każdy , ja jak odchodziłem , odnoszę wrażenie , że zrobili imprezę , że nareszcie . Jakby mogli to by jeszcze mi limuzynę podstawili , byle bym odjechał … :) Szkoda , że tak fajna firma, poszła w złym kierunku … w tej materii .

@Xxx

Ogólnie to sama firma jest fajna, tylko niektórzy ludzie czują się jakby to byla ich właśnośc i chcą rządzić i wszytsko wiedzą najlepiej. Chcą mieć władzę absolutną i podcinają innym skrzydła, a powinni delegować zadania. Brak zaufania.Też mój czas tutaj chyba dobiega końca, były duże nadzieje, niestety walenie głową w mur nie ma już sensu. W każdym razie życzę wszystkim powodzenia!

Fabryka Nowy wpis
@OoO

Święta prawda! Bo tak właśnie jest.....

MB Nowy wpis
@OoO

Bo mecz grany jest do dwóch różnych bramek, każdy ma inne cele, i trochę takie robienie sobie pod górkę …

Ciekawy

Jak ty wygląda , czy jak się zwolnię, bo znalazłem lepszą pracę to czy w przyszłości jak coś fajnego się pojawi firma może mnie przyjąć ponownie ? Pytam bo nie wiem jaka Tu jest polityka ? Praca w miarę ale kasa słaba.

Nie sądzę
@Ciekawy

Z mojego doświadczenia , po odejściu skądkolwiek , szanse na powrót są marne . Zawsze obie strony mają coś na sumieniu , później takie rzeczy się wyciąga po czasie …ale kto wie :) ?

Olek
@Nie sądzę

Ja do swojej firmy wróciłem 3 raz, zależy jaka atmosfera i jakie podejście ludzi. Spotkałam się wiele razy z tym, że ludzie wracali do miejsc z których odchodzili. Jeśli firma jest spoko, to myślę, że można wrócić, jeśli nie pali się za sobą mostow/

Nie sądzę
@Olek

Też wszystko jak Piszesz , zależy od wielu czynników … jednak zawsze jest pewien niesmak po obu stronach , w końcu z jakiegoś powodu się odchodzi .

To bardzo dobrze świadczy o firmie, że nie kieruje się osobistymi przesłankami i jak jest możliwość to można powrócić. w Volkswagenie i Exide dokładnie taka sama praktyka, jak obie strony chcą współpracować to nie widzę przeszkód.

O
@Olek

Dużo wartościowych ludzi stąd odeszło (nie zostało zwolnionych), ponieważ nie czuli się tu szanowani, panowały konflikty. A przecież to takie proste, dbasz o swoich ludzi to oni dbają o Ciebie i twój interes. Zawsze jako zespół nie działa to odp ponosi przełożony , nie zespół. Widocznie nie powinien być szefem.

P
@O

To jest święta racja , w mojej obecnej firmie, dyr produkcji pojawia się na fabryce raz na 2 mce , po spacerku . Wszystko działa jak w zegarku , każdy wie co ma robić . A firma zatrudnia 740 osób Gdy ludzie odchodzą , osobiście z, każdym rozmawia co jest przyczyną szukając rozwiązania . Ponieważ ludzie w, których się zainwestowało czas i pieniądze, są na wagę złota . Jak widać nie wszędzie:)

Pirania
@P

Nie dotyczy hoppecke

Lewy
@P

Tu chyba jak ktoś rezygnuje to szef się cieszy, bo mu to na rękę. Żadnych rozmów nie ma, aby może coś poprawić i pracownika zatrzymać. Nie zależy im na ludziach wcale. Lubi się ludzi, którzy siedzą cicho i nie mają własnego zdania, ale problemy same się nie rozwiąża.

W
@Pirania

Tu nikt nie liczy ile kosztuje pracownik, który coś potrafi i w którego się kasę dostanie i włożyło, nikt nie liczy straty kasy. Ale kiedyś kasa się skończy i będzie szukanie dziury

Prawy
@Lewy

bez przesady. Nikt się nie cieszy. Po prostu nikt się nie cacka. Ktoś podjął decyzję - ok. Niech idzie. Szkoda, ale se poradzimy. HRy robią rozmowy na odchodne i robią rekonesans i zbierają opinie.

@Prawy

Cos z tych opinii wynika ? Chyba nie, bo nadal ludzie odchodzą. Zbieranie opinii po to żeby je zbierać jest bezcelowe …

Kleiberit
@Prawy

Szkoda sobie strzępić język na odchodne w stosunku do HR itp . Nic to nie daje , ci którzy się tam w rozmowach, notorycznie przewijają jako winni sytuacji , mają się dobrze i dalej psują atmosferę … coraz bardziej stwierdzenie rodzinna ma tu chyba sens … ponieważ nic a nic z wskazówek co do grupy szkodliwych osób nie wynika … :)

R Nowy wpis
@Kleiberit

Zamiast kawy z ekspresu powinna lać się tylko Melisa :)

PY Nowy wpis
@Kleiberit

HRy nie mogą nic z tym zrobić, ankieta to fikcja. Charakteru ludzi nie zmienisz.

Powiem Ci

Obrażanie i naśmiewanie się z się z innych osób, popychanie ich na stołówce, celowe robienie bałaganu na oczach innych i bekania na forum kuchni uważasz ze jest Ok? Pogadaj może z kolegami, bo chyba nie wiesz co się dzieje kolego a tu granice zostały przekroczone i wiele osób to widziało

Do widzenia :) :) :)

Do widzenia , myśmy widzieli już ten film , były różne zwroty akcji …

Związkowiec

To odpowiesz mi w końcu na jakiej myjni pracujesz czy nie? , ciągle jest usuwane moje pytanie . Mam lampy do domycia od insektów … ?

Profil

Jesteś tam konfidencie , czy się schowałeś za miotłą … ???

Pytanie ?

Czy firma produkcyjna szuka hr magera? Widziałem ogłoszenie o pracę ?

@Pytanie ?

Jakaś firma może tak. W hoppecke nie ma takiego ogłoszenia

Jan
@Pytanie ?

W sumie przydałby się jakiś fajny hrowiec :)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i sourcingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Info

Kiedy info o trzynastkach?

nn
@Info

podobno maja być, pewnie w polowie roku....

Swiezy

Nic ci się nie wydaje brak ludzi na montażu i formacji przez co pastowanie i ex stoi ciekawe ile teraz premi zabiorą coś czuj że w maju będzie nas jeszcze mniej :)

Kalina

Hejka. teraz jest widoczna oferta dla technika mobilnego. Chłopak nie ma ani uprawnień na wózki ani SEPów, są one oznaczone jako mile widziane ale skoro tak to może macie jakieś porady co do rozmowy, żeby mógł się wyróżnić spośród kandydatów?

Róża

W grudniu byłam na rozmowie rekrutacyjnej odnośnie stanowiska do kadr, obiecywali odpowiedź zwrotną jeszcze do końca miesiąca, kończy się styczeń i zero odzewu. Słabiutko z dotrzymywaniem słowa i organizacją w kadrach...

Blondi

To ile czasu zajęła cala ta rekrutacja, że ktoś tak od razu już zaczął? Możliwe, że proces od nadesłania CV do podjęcia się pracy może nawet przez tydzień trwać? Zależne to od działu?

Q

Jak nikt nie awansuje to chyba dobrze nie świadczy, że nie ma możliwości rozwoju prawda ? Słabo

Zośka
@Róża

Brak feedbacku tylko świadczy o firmie. Niestety do mnie się nie odezwały Panie, choć zapewniały że zawsze będzie informacja. Czytając opinie, jednak dobrze że tej pracy nie dostałam.

Magda
@Róża

jak wygląda praca w kadrach? Ktos sie wypowie?

Pani Terenia
@Magda

Hmm no jak wygląda będziesz opowiadać bajeczki nowoprzybyłym o rodzinnej atmosferze , jak będziesz zwalniać tych samych będziesz powtarzać co Tobie każą :) :) :) Ogólnie biorąc pod uwagę, że większość robi firma zewnętrzna ( w sumie nie wiadomo dlaczego ? ) to stołówka jest duża i fajny ekspres do kawy :)

?

To czym się zajmują hr?

@?

A czy pensje to wszystko? A czas pracy? Absencje? Teczki osobowe, przyjęcia, zwolnienia, badania lekarskie, regulaminy, druki, wnioski, waszą szafa z vematem, breloki, szkolenia na wózki i inne ustrojstwa, uprawnienia - co mało???

Kawa 2
@Geok

Mało ponieważ , znam większe firmy dwu, trzykrotnie . I tam temat ogarniały 2 osoby . Tutaj jest podwórko ludzi i niewiele w opozycji do miejsc jak wyżej z tego wynika … oczywiście nie ja za to płacę, więc przyjmijcie sobie jeszcze z 10 osób według mnie :) tylko jak to się ma do fabryki , gdzie urządzono sobie polowanie na ludzi pracy, a takich np koordynatorów jest w liczbie im poniekąd podległych , nawiasem nie ma komu robić :) brawo ???? koordynują nikomu buhahaha …

Darek
@Kawa 2

W mojej poprzedniej firmie, gdzie było 250 os były dwie Panie. Jedna od płac, druga, kadry, szkolenia i rekrutacje i miękkie tematy, hulało wszystko super. Kwestia odpowiednich ludzi na odp miejscach.

@Darek

uhm, a miałeś produkcję? system zmianowy? czterobrygadówki?

Darek
@Geok

Tak. Produkcja szła 7 dni w tyg.

XXXX

Montaż sie nie wyrabia z dwóch powodów awarie maszyn i brak pełnej obsady, nie da sie trzema albo czterema pracownikami robić na całej linii produkcyjnej, taka jest rzeczywistość ktorej nie ktorzy nie widzą albo nie chcą widzieć

Tygiel
@XXXX

Słyszałem że ludzie mają rotować między obszarami w zależności od porzeb, także będą wymiany między obszarami, bo nowych zatrudnień nie będzie.

XXXX
@Tygiel

Kim rotować jak na każdym dziale brakuje ludzi, z takim podejściem tam nigdy nie będzie dobrze.

Serio rekrutacja może trwać ze 3 miesiące? to w którym momencie masz pewniaka, że dadzą ci prace? chodzi mi o rezygnacje z tej poprzedniej, ja na przykład mam miesiąc wypowiedzenia. To tu poczekają na mnie czy jak?

MP

Do mnie też nikt się nie odezwał, mimo iż obiecano feedback. Bardzo nieprofesjonalne podejście do ludzi. Z tego co słyszałem to ludzie odchodzą, bo jest nieciekawie.

Zależy do jakiego działu, w niektórych to jest praca do samej emerytury tak mają dobrze :)

Ryba 89

fakt, jak ktoś jest kiepski, to się tu nie sprawdzi. Odchodzą sami lub im podziękiwano ci co sobie rady nie dali. Część z nich to tylko dobre wrażenie robila z wiedzą i zaangażowaniem gorzej. Więcej na zwolnienach niż w pracy. Jak jesteś pracowity i z wiedzą to masz szansę się utrzymać. Od ciebie zależy. pisza tu źle co ich zwolniono lub sami odeszli. Po co niech się zajmą sobą !

Alex

To, że wy macie dobrze, to nie znaczy, że wszyscy. Zależy od działu i miejsca, pracowałem w wielu firmach i bym nie szalał, że wszyscy są super wykwalifikowani, bo są rozne osoby i różne kryteria ich zatrudnienia ( nie wchodząc w szczegóły ). Firma ma potencjał ale widac, ze kadra manadzerska nie gra do jednej bramki i kazdy ma inna wizje. Nie jest tu cukierkowo ale nie jest zle.

Diuna

Moim zdaniem kiepscy właśnie tu się super sprawdzają, idealne miejsce dla nich. Zawsze są chwaleni i włos im z głowy nie spadnie.Najgorzej mają Ci którzy widzą co się dzieje i zaczynają mówić prawdę w oczy, Ci są traktowali jako wrogowie stanu i są już przegrani. Nic nie można powiedzieć, lubiani są potakiwacze. Widzę że w całej firmie są takie kółka wzajemnej adoracji które się nakręcają na siebie.

A
@Róża

Dziewczyny są miłe, ale podobno szefowa nie ……

Dość

Normalnie nie tego się człowiek spodziewa po tylu latach pracy w tej firmie… nie ma to jak wdzięczność pracodawcy i nasłanie na pracownika kontroli ZUS…bNo super. Gwiazdy z HR błyszczą. Za robotę się weźcie a nie na ludzi kontrole nasyłacie. Aż się odechciewa normalnie… (usunięte przez administratora)po prostu. Rodzinna atmosfera poszła i się (usunięte przez administratora). Dziękuję Hoppecke! Następnym razem polecam w kwestii kontroli jednak poprostu zadzwonić i zapytać. Ręce opadają

Nikt 1

Nie pierwsza taka kontrola , ja miałem już telefon z zusu po 4 dniach :) Oczywiście zwolnienie było podtrzymane , konfidenci na maxa !

Opel

Tak każą nas sprawdzać na L4. Ja też miałem nalot wiem że do 30dni ZUS sam nie robi kontroli musi zgłosić firma więc mnie też podkablowali.

Montażysta

Dobra atmosfera i komunikacja tak? Tak mówicie o sobie na rozmowach ? A tu chyba odwrotnie. A koleżanki, które to robią pozdrawiam - karma wraca!

L4

Ty się zastanów o czym piszesz ? Najlepiej te zwolnię odrazu wydrukuj w platformy pue, Dowieź osobiście i przebadaj się w obecności swojego „ kierownika „ żeby był pewien czy jesteś chory…

R

Jesteś śmieszny ! Każdemu możne zdarzyć się choroba, a tu nasyłanie zusu to zwykłe(usunięte przez administratora)i nie jestem jedyny. Ciekawe czy biura też tak kontrolują w starej części jak na fabryce. No raczej nie, bo my inny sort przecież

Rambo5

Widocznie dużo tych zwolnień że się dyrektor wkurzył. S4aczka zwolnienie, krew zwolnienie, opieka zwolnienie. nie ma komu pracować.

John Rambo
@Rambo5

To niech sam , może popracuję ze swoimi „ ludźmi „ od szeptania na uszko ??? Wyzbył się ludu pracującego … to chyba trzeba się spodziewać , że na styk to , można kabelki łączyć …

Lekarze bez Granic :)))
@Rambo5

To z kolei tylko świadczy , jaka jest tam fajna atmosfera , skoro z byle powodu jak napisałeś , ludzie znikają na chorobowe …

@Dość

a skąd wy wiecie, że to firma nasłała? Zreszta cos krecicie: "Pracodawca, który zgłasza do ubezpieczenia chorobowego nie więcej niż 20 ubezpieczonych, występuje o przeprowadzenie kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich od pracy, za które pracownikom przysługują zasiłki chorobowe i opiekuńcze albo świadczenie rehabilitacyjne, do oddziału ZUS, który wypłaca te zasiłki jego pracownikom." u nas jest ponad 20, wiec nie pracodawca zleca kontrole tylko sam zus decyduje

L
@Gaugin

Nie prawda, zawsze może zgłosić wniosek kontrolę z zusu nieważne ile zatrudnia pracowników.

Prawdę mówiąc
@Gaugin

Szczerze to Jarek informował że mają problem z zwolnieniami lekarskimi i zagroził że będą jeździły odwiedziny ;/

@Prawdę mówiąc

No to jak ma prawo to czemu ma z niego nie skorzystać? Nie podoba się praca? To wyjściem nie jest chorobowe bo ono jest dla chorych a nie zdrowych niechcących tu pracować. Ty rozwiązaniem jest wypowiedzenie.

@Gaugin

Ludzie jak są chorzy to mają prawo chorować, po to są właśnie L4. A zgłaszanie ich na kontrolę jak leci jest bardzo nie w porządku, ok rozumiem każde zwolnienie od innego lekarza, ale tu z tego co dziś mówili to leci po kolei.

Irek

Jak jest kontrola i się siedzi w chacie to nie ma podstaw do podsadzenia Zwolenia, chyba, że ktoś robi dodatkową fucha gdzieś a większość siedzi w chacie na chorobowym

Gaugin

Jak są chorzy to tak ale sami mówicie ze ludzie uciekają na chorobowe Uciekają? Tzn że zdrowi wymuszają L4. Swoją drogą nadal mamy w kraju takich lekarzy co na to idą?

Może jakieś konkretne informacje? Daty? A nie takie wróżenie z fusów.

Łucja

Pisaliście tu ostatnio o tym, że nie ma opcji na awans i gdy tak spoglądam na ofertę dla Product Managera to niby nie widzę żadnej wzmianki o tym by miał on występować. jak więc oceniacie perspektywy na jakiekolwiek podwyżki na tym stanowisku?

@Łucja

ale zadnej wzmianki o tym aby kto mial wystepowac? Product Manager? Gdzie wzmianki aby on mialby lub nie miałby występowac? Jakie kurka podwyżki? Najpierw sie zatrudnić, prze pracować xnaście miesięcy i potem o nie wnioskowac. widocznie jakiś product potrzebuje managera. czego nei rozumiesz?

Młynarz

Źle to wszystko wygląda ale kiedy postój mówcie lepiej

Co za bzdury!

Co ty za głupoty wypisujesz!!! Firma się rozwija a nie rozpada. Nie wprowadzaj ludzi w błąd stary!

@Co za bzdury!

Czekaj, czyli dobrze rozumiem ze ta oferta dla mechanika, która dodali niedawno jest właśnie ze względu na rozwój? na samym dziale ludzie z reguły nie rotują ani nic? To dla mnie dość istotna informacja, bo zamierzam aplikować

U

Nie, dużo osób odeszło

Lancia

Po mimo że nie została znalezioną przyczyną uszkodzenia to tak premia 800 zł zabrana

Szkoda

Zabrane premie chłopaką na produkcji Brak 13 pensji która była w poprzednim roku firma ledwo kula czas szukać normalnej firmy zanim zacznie się zabieranie premi wszystkim pracownika ponieważ ktoś będzie miał zły humor.

!
@Szkoda

Premię zabierają chyba za brak wyników a nie zły humor. Firma w tym roku znów na minusie, więc o 13 nast można pomarzyć.

@!

Wyników brak ale produkcja cały czas idzie i więcej jak w poprzednim roku a od humoru została zabrana premia chłopaków z produkcji czytaj z zrozumieniem przyklepali im winę uszkodzonej maszyny która została tak naprawdę źle skręcona przez fachowców z Ur!

@wielkisłoń

Rudy

Mówisz o tej premie za obecnośc ?

Ta premia za frekwencję to jakieś grosze jak sie podzieli przez trzy miesiące.

Ano, czyli mimo wszystko opłaca się być stale obecnym? Tak dla jasności to ta premia każdemu się należy, tak? nie jest zależna od stanowiska? opowiecie mi o pracy przy CADzie? Specjalisty teraz poszukują, jak na razie tylko obserwuje ofertę ze względu na posiadane doświadczenie. co jest powodem naborów?

Malvin

Przeczytaj ofertę, tam jest wszystko jasno napisane. Ta premia nie należy się każdemu, tylko wybranym działom. Powiem naboru jest szukanie pracownika do pracy.

Ta firma niszczy dobrych i wartościowych ludzi, daj sobie spokój. Pozdrawiam

Op
@Anonim

Tak jak mówisz. Dużo dobrych operatorów pójdzie i tak się robi w tej firmie rotację, że nigdy nie pójdzie ta fabryka na 100% . Daleka droga żeby ruszyła się fabryka na pełnej parze . Jeszcze premie nie dadzą to dopiero ludzie się obudzą. Wymyśli premiowanie jak okrasc ludzi i żaden dzial nie jest w stanie zrobić tego

Nowość

Powiem wam że nasz Jarosław to naprawdę gość złote serce ma uciąć ludzią premie przed świętami tylko gratulować.

J
@Nowość

Co mają święta do niezrealizowanej premii Nie była wypracowana więc zgodnie z regulaminem jej nie ma.

Mu
@Nowość

To było do przewidzenia ,że kazdemu zabiorą premie . 70 osób co pracuje na fabryce zabiorą po 100/200zl to już się robi sumka . Dla tego szukają oszczędności na pracownikach

Nowość
@J

Nie była zrealizowana bo nie było płytek chłopaki poruszyli ten temat to niestety ale odpowiedz była żenująca.

A_kakao_jak_nie_lubie_czekolad

Uwaga elfy zrobiły Nam niespodzianke,możecie napić sie czekolady.Firma sie ośmiesza do granic możliwości. Nie wiem kto tam tym cyrkiem zarządza.PR leży,ale co sie dziwic jak niemcy aie zatrzymaly w tej dziedzinie na latach 90.Na soku oszczedzaja,czekolada to napój premium.Na mleku?Mogli napisać ,że firma zrobila niespodzianke I można sie ogrzać przy grzejniku 2 minuty.Strach pomyśleć co na święta będzie.Chyba witamina c i sok w paczce o limitowanym zimowym smaku.Nie polecam tej pracy nawet wrogowi.Ciezkie warunki,maski,olów.I do tego takie bonusy na swieta. Jeśli firma oszczedza na takich podstawowych rzeczach jak mikolajki,swieta to wiedz ze to nie najlepsza firma.Sprawdzone.

@A_kakao_jak_nie_lubie_czekolad

A jaką rangę mają Mikołajki? Czy firmy robią Mikołajki? Rok temu coś było? Skąd wiesz że ta czekolada to już bonus na święta? Czytałeś maile? Rozlicz urlop i cierpliwie czekaj na wytyczne co do wypłaty świątecznej a nie siej paniki

Turan
@Geok

Pierwszy raz spottkam się z taką firma ,że jeszcze nie powiedzieli jakie bonusy będą świąteczne. Coś jest nie tak ,ze firma zwleka i zastanawia się o bonusach ile komu dać. W normalnej firmie miesiąc wcześniej każdego informują kto ile dostanie czy to kasa ,lub paczki:)

@Turan

Turanie. Jesczse raz pytam czy czytałeś maile. Jak rozlicza wypłaty urlopowe beda wiedzieć jakimi środkami dysponują. Oni to robią z funduszu socjalnego który ma jakąś konkretną wartość do podziału Czytaj

Touareg
@Geok

A jak rozlicza i będą dysponować niewystarczającą pulą pieniędzy to co ??? Piszesz fasmangorie , ponieważ jeden oraz drugi budżet przewiduje i jest czytelny, na jakie kwoty , lub nie, można sobie pozwolić rozdysponować środki .

Pan
@Geok

Wypłaty idą z bieżących środków a bony z ZFSS to dwa różne konta. Wypłacają zawsze, tylko teraz bd później, do świąt jeszcze mamy czas,

Turan
@Geok

Byś nie wiedział budżet na takie wydatki robi się na samym początku roku . Pozdrawiam . Nie muszę czytać emeile ponieważ nie stać mnie na smartfon. Za mało firma placi pracownika :) miłego dnia życzę wszystkim Elfiki !!!

...

Czy to prawda że pracownicy mają wigilię w tej małej kantynie a wyższa ranga ma imprezę w Poznaniu ?

W
@Turan

Ale budżet ma limit roczny na glowe. dali na urlopy to tzreba policzyc ile zostalo na swieta

Zwolnić leserów co na opiece lub L4 stale .A nie jeszcze wszystkie premie dostają...Kierownicy więcej nadzoru.Na nockach i w weekendy też by się przydało

Obecności

Dziwne, że biura nie mają premii za frekwencję, w innych fabrykach jest po równo. A tu ciągle L4, opieki, miało nie być ho jednak wybrani ulubieńcy mogą sobie brać i korzystać. Słabe to i gdzie ta równość ?

KD
@Obecności

Stanowiska managerskie też obsadzane są ludźmi których się lubi a nie koniecznie mających kwalifikacje i potem wielkie oczy że dział nie działa jak należy, należy brać ludzi doświadczonych to nie byłoby połowy problemów

Śnieg
@KD

Doświadczonych się zmusza do odejścia lub zwalnia … Lepiej takich bez swojego zdania, stan zdania zależy od punktu zależności / siedzenia …

Kitel
@Obecności

Biura ciągle mają zwolnienia i nikt im problemów nie robi, tzw nierówne traktowanie?

@Kitel

a przyczyny podziękowania za współpracę jakie są? i o których stanowiskach tak właściwie jest mowa teraz? teraz to ciekawi mnie jak szybko z rekrutacja mogą się uwijać skoro piszesz o ciągłych rotacjach

OO
@Obecności

na fabryce sa rowni i rowniejsi, jedni moga inni nie, zalezy jak i z kim sie ustawisz, tak ja w polityce

SE

Kadrowa

Byłam na rozmowie o pracę do działu kadr i muszę przyznać duży plus za atmosferę i sposób prowadzenia. Mimo, że otrzymałam odpowiedź odmowną to ta firma zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

@Kadrowa

Szukają jeszcze kogoś do kadr ?

Jankes

no ale nie szukają nikogo nowego, więc pewnie chcą zosatwić 3. Przecież sami mowicie, że ich tam za dużo....

@Jankes

W wielu działach jest za dużo ludzi, wystarczy popatrzeć. W kadrach zawsze jest robota, bo ludzi jest dużo i problemy się mnożą.

Abc
@Ania

Na jakich działach jest za dużo ludzi ? W kadrach zawsze jest kawa.

ABC

Tak pracują że od Grudnia zgłaszamy aby na pasku od wypłaty było ile kto ma urlopu i niestety przerasta to nasze panie a szkoda. Więc drogie panie mniej spijania kawy a więcej efektów pracy :)

@ABC

tylko że to nie nasze panie naliczają wypłaty i produkują paski.....

S
@ABC

A może nie dostają wniosków o urlopy? GT nie prowadzi naszego czasu pracy i urlopów, tylko dostaje dane od kadr. Widocznie brakuje wniosków o urlop i dlatego ich nie ma w paskach.

Stachu
@ABC

Kto liczy w końcu te wypłaty ? od pewnego czasu się nie zgadzają raz jest mniej raz więcej robimy razem z kilkoma kolegami mamy zupełnie inne wyplaty, musimy iść w Końcu i to wyjaśnić bo to dziwne nie wiem skad to się bierze

Portal
@S

W firmie od początku jest portal pracowniczy , gdzie wypisuje się urlopy drogą elektroniczną , jest tam też ilość pozostałego urlopu .

Portal ?
@Portal

Ale my składamy wnioski papierowe, nie mamy portali na produkcji przecież i nie wiemy ile mamy urlopów i czy są wpisane

Lol
@Portal

Urlopy drogą elektroniczną? Przez portal pracowniczy? Pierwsze słyszę, my na produkcji ciągle kartkami temat załatwiamy

Portal
@Portal ?

Trzeba ściągnąć appke na telefon login to firmowy mail plus hasło , które dostaliście w dniu przyjęcia . Appka to Asseco

On
@Portal

Produkcja z hali nie ma portali pracowniczych. A dlaczego ? Zapytajcie kierownika

Opek
@On

Operatorzy nie mają portali pracowniczych, miały być ale kierownicy zrezygnowali z nich podobno

Prezes

Mam pytanie. Czy te osoby które chodzą na montaż pomogać to ją szanse na awans na multi operatora ?

ABC
@Prezes

Te osoby są tylko wykorzystywane bo w firmie nie ma ludzi do pracy na montażu a reszta działów stoi brak zapewnionej pracy. A Dyrektor na zebraniu pokazuje paragraf że za wystawianie opinie na gowork są konsekwencje przecież my mówimy prawdę o tym co się dzieje w firmie po to ona jest ta strona!

Operator
@ABC

Co że nie ma pracy ? Znów będą przestoje ?

Kolega

Czy ktoś wie, dlaczego odeszły dziewczyny z kadr? Dziwne, że obie w tym samym czasie nie? Dziwne

Jankes

A skąd wiesz, co powodowało? Może przeprowadzka i 60 km do roboty? Może podjecie podyplomowych w innym kierunku i chęć zmiany ścieżki zawodowej? Może rodzic po wypadku i tzreba go wziąć pod swój dach? Wszędzie węszycie problemy, a u nich normalna proza życia się toczy i ma niewiele wspólnego z waszymi dywagacjami

A

Odeszly to ich sprawa. Ludzie ciągle zmieniają pracę. Życie jest za krótkie żeby stać w miejscu. Widocznie gdzieś znalazły lepszą pracę.

Mechanik

Dzien dobry. Prosze o informacje jak wyglada praca w dziale utrzymania ruchu? Jaki stan maszyn? Jaka atmosfera? Czy duzo jest pracy? Zespol jest staly czy ciagla rotacja i dlatego szukaja? Gaszenie pozarow czy prawdzie UR? Widze ogloszenie ale jak czytam co sie dzieje w innych dzialach to strach wysylac aplikacje. Jezeli ktos bedzie zainteresowany tym zeby mi odpisac to prosze o kulture wypowiedzi :)

@xyz

Tragedia. A zapowiadało się naprawdę dobrze! Było mydlenie oczu, wyszło to bardzo źle. Zapowiedzi dobrego zarobku, RODZINNEJ ATMOSFERY XD, dbania o pracownika to zwykła farsa. Z dnia na dzień jest co raz gorzej i nie zanosi się na poprawę, wręcz przeciwnie- (usunięte przez administratora) Z kim by się nie rozmawiało (mowa o pracownikach produkcyjnych) to każdy narzeka. Większość osób jest w trakcie wysyłania CV do innych firm i tylko czeka na rzucenie tej roboty. Póki nie zaczniecie nas szanować i podnosić morale, które jest na zerowym poziomie to spodziewajcie się, że produkcja będzie szła ku waszej myśli. Czasy (usunięte przez administratora) się skończyły

@@xyz

Jeśli nie zbuduje się dobrze zorganizowanego zespołu , to choćby maszyny były najlepsze to nic nie będzie szło godnie z planem. Niestety tu nadal nikt tego nie rozumie. Przy tym kierownictwu i ich nastawieniu, ten pociąg nie pojedzie dalej. To nie Amazon, gdzie ludzie się wymienia go chwile, tu nauka obsługi maszyn trwa naprawdę długo, więc ciągła rotacja pogarsza sytuację. Kłopoty są ciągle przez złe zarządzanie ludźmi, tyle.

U
@Tomek

Lider to nie jest osoba, która ma władzę nad innymi. Lider to osoba, która sprawia, że inni odzyskują władzę.Ludzie porzucają menedżerów, a nie firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. - Śródka

• Jak się pracuje w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.