Opinie o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

operator

Czy ktoś wie czy planowane sa jakieś przestoje w nabliższych mc?

Co to oznacza, że koleżanki z hr dały sobie spokój? Ja to bym może się przyjęła na ten dział pod warunkiem ze macie tu może elastyczny czas pracy? mam na myśli hybrydę w biurze czy jest teraz dostępna? I co to za zapowiedz tak ogólnie, co przewidujecie?

Miły

Jeśli znasz swoją wartość, to nie jest miejsce dla Ciebie. Brak możliwości rozwoju, wykorzystywanie dobrych i pracowitych ludzi, a leniwych się tu dopinguje, kryje i zachwala. Zostają Ci którzy dostali posady po znajomości i nie mają alternatyw na siebie. Ale dużo osób już szuka pracy, kwestia czasu kiedy odejdą. Niektórzy bd siedzieć do Końca, bo w żadnej innej firmie nie dostaną takich stanowisk i kasy, bo to nie ogarną tematów.

Pat

Są tam dwie kumate dziewczyny z którymi zawsze wszystko załatwiam o reki nawet papiery do zusu że ma wypełniają i zawsze pomogą mam nadzieję że one nie odchodzą bo inaczej będzie ciężko ostatnio jak byłem to właśnie nie było żadnej?

I bardzo dobrze zrobiła, że odeszła. Ten dział nie działa, bo niestety zostały podjęte złe decyzje, ale nikt tego nie widzi. Koleżankom współczuję że zostały same, bo jest ogrom pracy. Ale może powinno dać to do myślenia, dlaczego pracowici i lojalni ludzie od odchodzą.

MLOG

Jakby była praca podzielona po równo, to by wszystko grało. Jedni zakopani drudzy przychodzą do pracy na 10 czas reakcji na odp kilka dni praca po znajomości tu się nie sprawdza za duża firma i zbyt dużo ludzi. Kazdy swoje widzi i swoje je tylko nie kierownicy.

Mix
@MLOG

Ta firma dzieli się na ludzi do roboty i ludzi do bycia. Ale jak Ci do roboty odejdą to ci do bycia nie ogarną, wkrótce się to stanie. Po nowym roku wiele osób planuje zmienić robotę

Johan
@Mix

Kto odejdzie? Bo się już sam pogubiłem. Czy znów tacy co udawali, że pracują?

D
@Johan

Ci co udawali ? A gdzie oni bd mieli lepiej? Kasa leci czy się stoi czy się leży kasa się należy. Odchodzą Ci którzy mają lepszą perspektywę na życie i nie chcą tutaj siedzieć , bo szkoda im życia. Managery nie odchodzą :)

Buuu

Wedlug ciebie odchodzą sami mądrzy a głupi zastają? Nie martw się, Hopeke sobie poradzi bez tych mędrców którzy odchodzą. Jeśli nazywasz swoich kolegów z pracy i przełożonych leniwymi głupcami, to na ciebie już czas. Pewnie w nowej pracy za jakiś czas też będziesz na gowork pisać takie bzdury. Taki już jesteś "mądry".

FG

Widocznie ktoś tam źle rządzi skoro nie działa to nie wina zespołu

Bhgft
@FG

Dział działa przecież. To system informatyczny nie działa.

QW
@Bhgft

System działa tylko trzeba go znać .Jak nie znasz to najlepiej powiedzieć że nie działa.

Kawasaki

Jak macie zły system to zmieńcie a nie narzekacie, co za problem ? Albo nauczcie obsługi wszystkich pracowników, bo każdy w dziale powinnej znać system na którym dział pracuje. Może w takie szkolenie warto zrobić.

WQ
@Kawasaki

Tak mówiłem. Znowu nie mogłem wrzucić grafiku. Czas pracy ludziom nie działał, ciągle coś.

Jk
@WQ

A firma nie ma jakiegoś informatyka od systemu ? W poprzedniej firmie zawsze był informatyk, kiedy ci się popsuło to działał. Żeby płynnie wszytsko szło musi być informatyk który czuwa nad tym, to tylko system ważne jest IT. Może zapytaj w it?

;)

Pań J i Malarz może zbawia ta firme dosłownie . Jeszcze trochę i będą mogli się sami przebrać w zielony stroj i robić. Oni myślą że tylko przy maszynie wdusza się guzik zielony i czerwony . No to gratulacje :)

Amelia

Cześć, jakie macie teraz normy? Ktoś kiedyś wspomniał ze są śmieszne ale interesuje mnie aktualny, merytoryczny konkret. Pojawiła się tez wzmianka o celach fabryki. Jakie wiec są te na kolejny rok? Czy macie jakiś plan już przestawiony? W jaki sposób udzielają takich informacji?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i sourcingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

On

Ci ludzie z tego awarium pracują od dawna, wtedy kiedy firma miała najlepsze warunki wyniki z historii, więc się odczep kolego.

My
@On

Tzn , że się nie sprawdzili . Teraz jest próba kompetencji w postaci 250 osób , nie 30 . Nie jest istotne co było , to było , za to to co jest teraz, jest słabe w wykonaniu tych ludzi .

@My

Było prawie 100 os wtedy, teraz jest 3x więcej. Fabryka to nowe osoby, te z akwarium nie odpowiadają za wyniki fabryki to ludzie ze spółki handlowej, co ma piernik do wiatraka ? I dlaczego obrażasz ludzi których w ogóle nie znasz?

Koniec

I jak firmę zamykają? Nie dość, że niedługo pensja miminalna prawie jak w firmie to jeszcze 12h zmiany Pt,Sb,Nd. Nic dziwnego że szukają.

Alex
@Koniec

Ciekawe przerwa we wrześniu postój płatny 100%.Brak komunikacji w tej firmie to standard.

Ktoś
@Alex

Brak logicznego zarządzania.Zupelnie niepotrzebne były nocki od początku bo na nich przez dobre pół roku ciągłe ściemnianie ,brak Ur gdy się coś zepsuło.Spijanie kawusi i umilanie sobie czasu po kątach.Redukcja etatów kobiet i były spokój oraz większy obrót, lepsza efektywność wykonywanej.Najlepiej ,żeby księżniczki nic nie robiły a kasa się zgadzała i jeszcze zaproszenie do pracy potrzebują.

Postojowe
@Koniec

Podobno w pon przychodzą nowi operatorzy i na wstępie ida na 2 lub 3 tyg postoj u dostaną zasadnicza pensje bez dodatkow, bardzo dobry start! Nie ma pracy, robią postoj i zatrudniają nowych zeby im płacić postojowe! Ktoś tu kompletnie nie potrafi zarządzać praca ludźmi i po co wam te szkolenie skoro nadal nic nie wiecie????

@Alex

100 % gola pensja bez żadnych dodatkow

Boczek
@Koniec

Kto ma pensje minimalna ? Ja tu zarabiam dobre pieniądze jako operator, średnie krajowe a Nie minimalnie , fakt robota ciężka Ale idzie dobrze zarobić nie narzekam

@Postojowe

Czy firma jest stabilna?

@Nowy

Firma jest tak stabilna że mają postój i zabierają premie czyli dostaniesz tyle pieniędzy ze głowa mała czas się zwijać z hoppecke.

John

Firma bardzo niestabilna. Wszystko co się teraz dzieje to skutek "zarządzania" Jarosława. Niestety swego czasu każdy z kierowników, jednym głosem ostrzegał Dariusza przed tym nic nie reprezentującym gburem. Zgłaszane było że współpraca z tą osobą się nie układa, jest spory problem w komunikacji. Koleś zero wiedzy, robi wszystko co mu niemiaszki odpalą, po trupach do celu, brak wiedzy menadżerskiej, wulgarne odzywki do pracowników, arogancki. Ja się za moment zawijam. Niech się firma tapla w ... Ci co przyszli niedawno do pracy, szczere wyrazy współczucia. Czym prędzej szukajcie szczęścia gdzie indziej bo tutaj go na pewno nie znajdziecie oprócz marnej wypłaty potrącanej co chwila za jakieś śmieszne zasady ustalane przez Jarosława. Dobre czasy się już dawno skończyły, z miesiąca na miesiąc jest i będzie coraz gorzej.

Jak wy często macie te postoje? Widzę opis z tego roku, co było wcześniej? Pracownicy w ogóle mogą mieć na to jakkolwiek wpływ? I gdy zapytam na rozmowie o tego typu sytuacje to firma je przedstawi?

WszedzieDobrzeGdzueNasNieMaSzu
@Nowy

No w(usunięte przez administratora). stabilna nowi do pracy przychodzą na 3 tyg postój płatny.Bez dodatkow wszystkich bo po co. Czytaj sucha słaba pensja.Nie zapomnijcie o ołowiu który Wam się magazynuje w organizmie.Poczytajcie trochę,obejrzyjcie trochę filmów.Nie ma bardziej toksycznej rzeczy niż ołów w pracy.Za tą kasę? Dziękuję. Kwas też spoko jak pryśnie to uczulenie lub jak mocniejszy to juz karetka .Instrukcje na kolanie pisane.Firma to głównie starsi pracownicy gdzie nigdzie roboty nie znajdą,po 50 z problemami zdrowotnymi,lub mało inteligni pracownicy.Kierownicy,brygadziści którzy uciekli z innych firm nie znający przepisów.Totalna amatorka.Praca monotonna to mało,ciekawsza prace ma kobieta w markecie na kasie lub wyglądając towar. Lepiej nie sprawdzać na własnej skórze.I te badania co 2mc krwi czy nie masz zagrożenia zatrucia ołówek taki gratis.Wszystko ok.

@John

Jak firma może być stabilna i zapewnić pracę ludziom jak dla pana Jarosława i jego menadżer Marty oraz nowego kierownika Witusia najważniejsze jest 5s to że ludzie nie mają pracy i siedzą za grosze bez premi w oczekiwaniu na powrót się nie liczy najważniejsze jest żeby klucz 13 był na swoim miejscu bo inaczej fotograf czai się za rogiem już dawno się spotkałem tak(usunięte przez administratora) firmy zacznijcie naprawdę pracować a coś jeszcze da się uratować już nie wspomnę o tym że chłopaki na produkcji najpierw produkują plytki a potem segregują bez wyciągów cały (usunięte przez administratora) wdychają bo kierownik Witek myśli że tak będzie lepiej ...

Wiem
@Koniec

Nikogo nie szukają, maja pełen skład.

Związki

Czy można gdzieś prześledzić obecne dokonania związków ? Jakie są profity z bycia związkowcem? Czy współpraca z dyrektorem się układa ?

geok
@Związki

@Związki : a jakie mają być dokonania? Jakie mają cele? Jakie mają postulaty? Mają? Czegoś chcą konkretnie? co chcą poprawiać? Co wymaga poprawy? Co wg nich niedomaga? Z kim rozmawiają? Jakie metody stosują? Jak zmierzyć ich "skuteczność"

Związkowiec
@geok

Dużo pytań ale już spieszę z odpowiedzią: ich powstanie było na zasadzie „hej załóżmy związki, nie zrobimy żadnej oficjalnej informacji o ich powstaniu, w żaden sposób nie zachęcimy do dołączenia, podkręcimy swoje ego” dlatego nie ma co szukać ich dokonań lub tego co chcą zmienić czy też poprawić. To jak? Dołączysz?

Maniek
@Związkowiec

Na razie to bycie związkowcem uprawnia do tego, aby nie pracować :))) członkostwo jest tajne, nie każdy może tam być !

Kojot

Może pracować w nocy sam, ale pracodawca powinien wprowadzić obowiązek meldowania się. Musi więc ustalić, w których pomieszczeniach i na jakich zmianach w zakładzie odbywają się prace w pojedynkę, a także wziąć pod uwagę, że na terenie zakładu są miejsca, w których może dojść do awarii związanych z następującym zagrożeniem: pożarowym, wybuchowym, porażeniem prądem elektrycznym, wydzielaniem się gazów lub par substancji sklasyfikowanych jako stwarzające zagrożenie. Ze względu na to, że pracownik przebywa w pracy sam, to zgodnie z zasadami BHP pracodawca powinien wprowadzić obowiązek meldowania się, który polega na poinformowaniu przełożonego, że czynności są wykonywane prawidłowo i nie ma żadnych trudności. Obie strony ustalają system meldowania się – może to być kontakt osobisty,telefoniczny, mailowy lub za pomocą środków łączności takich jak krótkofalówki. Warto również ustalić częstotliwość meldowania się, zaplanować przypomnienie o tym obowiązku w kalendarzach telefonicznych oraz uzgodnić zasady postępowania w razie braku meldunku. W przypadku, gdy po upływie określonego czasu pracownik się nie zamelduje, należy podjąć próbę kontaktu z nim. Jeśli opuścił on miejsce pracy bez meldunku lub zapomniał o tym obowiązku, warto jeszcze raz przedstawić zasady i poinformować o ewentualnych konsekwencjach nieprzestrzegania tego przepisu. Jeśli jednak doszło do awarii i zdrowie lub życie pracownika jest zagrożone, należy udzielić mu pierwszej pomocy oraz rozpocząć inne procedury dotyczące wypadku przy pracy.

Pik
@Kojot

Przecież są 4 brygady i są wtedy na nocce inni pracownicy ,na produkcji

Kojot
@Pik

Owszem, są...a czy pozostają w kontakcie wzrokowym przez całą zmianę? Z tego co mi wiadomo obszar młynów jest zamknięty i z obszarów na których są 4 brygady nie widać ani nie słychać co tam się dzieje. Praca na tym obszarze jest obarczona wysokim ryzykiem wypadku...od porażenia prądem,po dotkliwe poparzenie się ciekłym ołowiem,czy też zwykłe omdlenie z powodu wysokiej temperatury która tam panuje. Nie wspomnę już o ładowaniu gąsek ołowiu na transporter, gdzie chwila nieuwagi może doprowadzić do ciężkiej kontuzji stóp, jeśli z jakiegoś powodu jedna z nich spadnie nam na nogę.

Zielona_energia_z_olowiem

Chyba jestes nie powazny? Czlowieku pracujesz tam? Jest gosc odciety od swiata 1 osoba druga +500m dalej za kilkoma scianami inny dzial.Podstawa bezpieczenstwa.Halas,wystarczy zaslabniecie i nikt o tym nie wie aż do rana.Procedury sobie robie na lapu capu byle do przodu.Chyba ze przyszedles ze rzezni to nie robi wrażenia.Wiem ,że tutaj jest mix stanowisk listonosz,kierowcy, kelnerzy,ale myslec wszedzie trzeba.

Karol

Kierownikiem obszaru jednego z działów jest byly listonosz. Bez wyksztalcenia wyższego ?Wiedza techniczna pozostawia wiele do zyczenia,nie mowiac o podstawej wiedzy zarządzania organizacja,zasadami panujacymi w srodkowisku.To nie poczta.Ze względu na wysoki ołów ,brak informacji o tym na rozmowie - badaniach co 2 miesiace.Nie polecam.Ludzie na ogół z pracowników ok.Przemeczeni ,nic dziwnego bo w takich godzinach pracy 6-18,18-6.Zawsze znajdzie się "as". Praca jest cieżka,dzwiganie akumalatorów,kontakt z kwasem żracym.Wchodzisz w miejsce gdzie mowia ze nie można.Zasady na kolanie pisane czesto,nie dokończone.

Krystian

No cóż nie podobałem się kierownikowi nowo zatrudnionemu co pyta ... bo sam nic zero na produkcji . Tylko tu zrób tamto zrób. Kuswa do pieca niech posprząta zobaczy ile ołowiu dostanie malarz (usunięte przez administratora) Radek masz coś mojego w (usunięte przez administratora) to mam nie musisz oddawać. A firma jest oj ja po wylewie tak zawale mózgu dowiaduje się SMS że nie przedłużają mi umowy w szpitalu to było napisane że mam zdać (usunięte przez administratora) gdzie szacunek Pytam gdzie

Wczorajsze spotkanie z Jarosławem i jego statystą Witoldem który nie powiedział ani słowa tylko stał jak słup elektryczny uświadomiło pracowników że 100% premi napewno nie zobaczą więc od teraz nie można patrzeć na jakość tylko na ilość powodzenia ????

Pracowity
@Nowy

O premii możemy zapomnieć.

Wit
@Nowy

Przecież to nie wina Jarka, ze nie ma zamówień, tylko dział sprzedaży się nie popisał

Wit Stwosz
@Wit

Zepsute 500 akumulatorów plus 100 rozszczelnionych to też wina działu handlowego ??? Kto odpowiada za produkcję i straty ???

Q
@Wit Stwosz

Jarek tego nie psuje tylko Ci co na produkcji robią, czyż nie ? Przecież on ich sam nie tworzy

@Wit

A co mają premie wydajnościowe do działu sprzedaży jak w kółko jakaś maszyna jest uszkodzona i nie możemy produkować a premia nam ucieka bo dzień na czerwono ?

Kizo
@Nowy

Maszyna sama sie uszkadza czy pracownicy nie umieją jej obsługiwać i ja pasują?

Jankes
@Kizo

Te maszyny to prototypy, nawet ludzie odpowiedzialni za proces i rozruch mają z nimi problem. Ciągłe awarie, brak części zamiennych...na pastowni przyjechały nowe 2 linie i już są rozparcelowane na części bo były potrzebne na 2 pierwsze działające...teraz nie da się na nich robić....To czyjeś decyzje, nietrafione jak widać powodują taki stan rzeczy.Pracowników produkcyjnych bym w to nie miaszał...

Hd
@Jankes

Za maszyny odpowiada niemiecki inżyniering, oni planowali cały park maszynowy. My w pl dostaliśmy tylko to co oni wymyśli i nie potrafili sami do końca uruchomić. Za to wszystko odpowiadają koledzy z Niemiec, których już nie ma.

@Kizo

A kto niby tą maszynę uszkadza operator czy (usunięte przez administratora) jakości materiał wykonania tym bardziej że za każdym razem po naprawie siada ta sama rzecz ? Prawda jest taka że każdą premie nam(usunięte przez administratora). U nas na montażu nawet ludzi do obsadzenia maszyny nie ma a gdzie tu zrobić ich ilość co zaplanowali.

Nie działa

Powiem szczerze nie spotkałem się nigdzie z taką amatorszczyzną . Firma ustawia maszyny i jednocześnie powinna zapewnić krajowy serwis gwarancyjny . Tak to wygląda w cywilizowanych firmach produkcyjnych . Nie wolno siłą wymuszać na ludziach, poniekąd swoich kardynalnych błędów …

LI
@Nie działa

Maszyny są na gwarancji, dokładnie powinny być krajowe firmy , które to serwisują, jednak maszyny ściągane były z całego świata. Wątpię, ze firma z drugiego końca świata ma serwis gwarancyjne w pl.Nikt tego nie przemyślał, jak będzie to działało jak pojawia się problemy. Koledzy z Niemiec maja to w nosie, choć to ich zasługa.

Nie działa
@LI

Każda maszyna jest zlepkiem konstrukcji z całego świata . Natomiast ten zlepek jest składany przez jedną firmę x . Jest materiał w postaci planów konstrukcyjnych i nim coś powstanie, na terenie danego kraju ustanawia się serwis . Jest to od paru lat nowość w krajach „ cywilizowanych „ Ja myślę , że ktoś zapewniał o gruszkach na wierzbie po taniości i są efekty…

Roxi
@Nie działa

Ta taniość jak odbija się na innych stanowiskach? Tu widzę ze nawiązujecie raczej do produkcji, a od strony sprzedaży jak to wygląda? jak produkt obecnie schodzi? Jest tu ktoś kto na bieżąco nadzoruje te wyniki i dalby znać? mam doświadczenie ale ciekawa jestem jak przy tym co opisujecie od środka w praktyce to wychodzi. średnie zarobki są znane?

Mp
@Roxi

Średnie zarobki ? Ile wyrwiesz tyle masz, polityka wynagrodzen tajna jak wojsku, jak się wchodzisz szefowi w t to możesz liczyć na kasę. Nikt nie patrzy na zaanagażowanie i twoje kwalifikacje tylko dają tyle ile chcą. Polityka wynagrodzen to fikcja, zarobki są niesprawiedliwe a ludzie sobie za plecami mówią wszystko

Operator

Najpierw kaza nam robić Szkolenia a potem nagle okazuje sie ze musimy podpisać lojalke na jakiś czas, tylko czemu nie mówicie nam tego przed szkoleniem tylko po? Skoro nie mamy uprawnien a nas zatrudniajcie i wiecie o tym to takie dokwalifikoanie powinno być od was zrobione. Słabe to jest!

Madry
@Operator

Nic nie musisz podpisywać.Napisz do UDT o duplikat i po problemie.

Dzięki
@Madry

W sumie są imienne, nie fimowe. Dobry plan :)

UDT
@Dzięki

to tutaj najpierw robisz szkolenie, a potem podpisujesz lojalnościówkę? ciekawe...

Wojtek
@UDT

Tak po fakcie jest haczyk i zobowiązania , jeśli odejdziesz to płacisz są kurs, który musisz zrobić zeby pracować. Także fajnie

SeniorOperator
@Wojtek

Nie musisz przecież bo możesz sam zrobić i zapłacić za kurs żeby tu pracować. Stary byz uprawnień nie masz co robić na produkcji. Ja nie miałem udt i firma zapłaciła za moj kurs. Ja nie płaciłem złotówki. Dla mnie to plus i nie rozumiem takich jak ty którym ciągle coś nie pasuje. Jak planujesz się zwolnić to oddaj za kurs, proste i uczciwe Nie masz udt, nie masz pracy na produkcji też proste. Czego tu nie rozumiesz. Nikt mnie nie zmusza do pracy w tej firmie mój wybór jest to i nie szukam haczyków.

Wojtek
@SeniorOperator

Gościu chodzi o sam fakt, ze robisz kurs a potem posuwają ci lojalkę bez wcześniejszego info uważasz ze to jest ok? Bo chyba powinno być odwrotnie ??? Nie mam zamiaru nic podpisywać , widzieli ze nie mam uprawnien a mnie wzieli to chyba liczyli ze musza mnie dokształcić ??? Co się nazywa partyzantka !!!

SeniorOperator
@Wojtek

Stary ja dostałem info więc nie udaje zaskoczonego. Jak nie dostales to pogadaj z kierasem co cię zgłosił na udt i nie powiedział o tym

Dogadywałeś jeszcze może ten temat? ciekawi mnie co się w procesach podziało, że w Twoim przypadku nikt Cię nie uprzedził. Słuchajcie a co do tych lojalek, to których stanowisk będą dotyczyć? Upewniam się bo teraz jest oferta dla handlowca od eksportu i tez padła jakaś wzmianka o kursach w opisie

TakWyglada
@SeniorOperator

Jakos na poczatku przez rok nikt nie mial SEP I mozna bylo procowac? Firma robi to celowo bo nie moze zatrzymac inaczej pracowników.Olow w krwi kasa slaba system slaby

@TakWyglada

A można było w praktyce tak pracować czy nie? Te SEPy cos faktycznie dają obecnie? myślę z perspektywy Pracodawcy, bo wychodzi na to ze pracownikowi w teorii jak na razie nie? A słuchajcie, co z jakimiś innymi uprawnieniami? Które w razie czego mimo wszystko warto mieć?

Bolek
@TakWyglada

Nic nie musisz podpisywać, sepy masz a firma jak chce niech sobie je zatrzymać, masz je do pracy a nie dla sportu.

jacek

Ta firma to totalne dziadostwo a ich akumulatory nie dorównują tym z marketu. Kupiłem akumulatory hoppecke do wózka inwalidzkiego i po dwóch miesiącach padły całkowicie. Reklamacja nie uznana a pracownik serwisu tej psełdo firmy w rozmowie telefonicznej powiedział ,,nawet jak coś przyszło do reklamacji to odleżało dwa tygodnie ustawowe i z standardową odpowiedzią zostało zwrócone jako odrzut nikt tego nawet nie badał . Kupiłem kolejne nowe jeszcze nie zalane kwasem i dałem do fachowca elektryka samochodowego aby je prawidłowo uruchomił te też okazały sie wadliwe . Omijać tą firme szerokim łukiem i nie słuchać ich bajek o kilku letniej pracy ich akumulatorów bo to kłamstwo marketingowe szczególnie przestrzegam szpitale i placówki medyczne HOPPECKE TO AKUMULATORY NA DWA MIESIĄCE. Obecnie już nawet nie mają odwagi rozmawiać przez telefon. Najtańsze akumulatory z marketu działają po cztery pięć miesiecy a firmowe varta czy bosch nawet pół roku. Troszeczke uczciwości wobec klientów a nie tylko kombinacje i olewanie ludzi

Leos

Czy pan Bartłomiej T ,kierownik utrzymania ruchu ,pracuje jeszcze w Hoppecke?

Hophop

Dobry pracodawca ,co tu więcej pisać. Takich mało

Ona
@Hophop

A jak wyglada praca w księgowości ? Widziałam, ze szukają ludzi, chciałbym spróbować na księgowa, bo planuje zmienić prace, ale chciałbym najpierw się dowiedzieć jaka jest atmosfera w dziale ?

Koleżanka
@Ona

Dziewczyny w księgowości są spoko, szczególnie główna księgowa, bardzo kompletna i rzetelna osoba, zawsze można liczyć na jej pomoc.

Lechu
@Koleżanka

Księgowość to chyba zagrany zespol, jest tam porzadek i dziewczyny pilnuja wszystkiego, za to HRy to wpadają przy nich bardzo słabo….groch z kapusta wszędzie. Ciężko sie połapać kto tam co robi.

Pytanie ?
@Hophop

A co tam jest takiego fajnego, ze niby tak dobrze w tej firmie ? Możesz napisać ?

BartaS-37
@Lechu

Ja dziewczyn z księgowości nie znam bo nie mam z nimi kontaktu więc co mi po ich porządku? Musza miec bo to ksiegowe w końcu, nie? A dziewczyny z kadr uważam za super babki. Jak tylko przyszedłem do firmy pomogla się odnaleźć tu. Jestem tu od czerwca i sporo się zmieniło od tego czasu. Widze i slysze od innych ze na korzyść pracowników . W poprzedniej firmie w kadrach pracowały okropne baby którym nie zależało na pracownikach. Warczaly na wzystkuch i myślały o sobie. Tu jest zupełnie inaczej i benefty są lepsze ,dodatków więcej. Nigdy nie odmówiły pomocy.Ja to doceniam i nie zgadzam się z tobą Lechu czy jak ci tam. My nie mamy tu łatwej pracy i one też na pewno nie.

Prod
@BartaS-37

Jak masz takie super relacje, to załatw skierowania na ołów, bo chyba zapomniały o tym…

Lechu
@BartaS-37

Sa miłe, przecież nikt nie mówi ze nie są prawda, ale czy płaca im za bycie miłym tylko ? nie wypełniają swoich obowiązków, uśmiechem niestety tego nie zmienia, dużo osób uważa ze coś tam nie styka do końca nie tylko ja

NN
@Lechu

To ze sobie nie radzą, już wiemy, może po prostu maja za dużo pracy i potrzebują pomocy, może potrzeba zatrudnić jakas nowa osobę, która zepnie cały ten dział i to wszystko wyprowadzi i pomoże im uporządkować obecny stan? Pewnie jest im przykro jak to czytają, bo się starają napewno, ale czasem nie da się przeskoczyć pewnych rzeczy.Ktoś o tym pomyślał zamiast narzekać cały ten czas?

Prorok
@NN

Narzekają tacy którzy sami przykładem nie świecą. Nudzą się i mają czas pisać co tylko im przyjdziedo głowyl. Slyszalem ze zrobią porządek z hejterami . Poleca ci co tu wylewają pomyje i upokarzają innych.

Jenot
@Prorok

Bo nikt tu nikogo nie obraża …

Kowal
@Jenot

Nie żartuj sobie. Ta strona jest dla tych, którym nic nie wychodzi. Mają satysfakcje że zmieszają innych z błotem anonimowo, nie w realu. brak im odwagi. Mówi się na nich tchórze lub gorzej.Ale na to jest paragraf stary.. Też słyszałem, że chcą coś z tym zrobić

Prawnik
@Lechu

A tobie za co płacą? Przełożony wie że w godzinach pracy nie zajmujesz się pracą tylko wypowiadasz się tu bardzo źle o innych pracownikach i o swoim pracodawcy?

Adwokat
@Prawnik

On tu nie pisze przecież nic złego o swoim pracodawcy przecież ? Wyraża opinie o innych pracownikach i to ogólnie, nie używa imion i nazwisk, przecież do tego chyba jest ta strona ? Jakie paragrafy? Nie wiadomo mi ze za takie wpisy jakich on dokonał jest jakiś paragraf, pisze sobie ogólnie bez konkretów. Takie straszenie kogoś czymś tez podchodzi pod paragraf, jakbyś nie wiedział…(zastraszanie się nazywa).

Dawid
@Lechu

Skąd ty Lechu bierzesz czas na analizowanie co styka a co nie w innych działach? W twoim wszystko styka? Slyszalem ze kieras skarzyl sie że ostatnio się opuściłeś w obowiązkach. Weź ty się lepiej do roboty bo za ocenę pracy innych ci nie płacą. To rola kierasa a nie leszcza

Ninja*
@Dawid

Kierownik na urlopie to Lechu nie ma co robić

Pan Boss
@Ninja*

Kto to Lechu ? Kto no Fafik ?

@Pan Boss

Lechu to strażnik porządku, nie czepiajcie się on dba o ład w firmie ! :D

Hmy
@Piotr

Nie chciałbyś ładu Lecha, byłoby jak z polskim ładem :-)

Dawid
@Hmy

to nie polski ład, a nie ład-hoppecke :D

@Hophop

Dlaczego w tej firmie awansuje się ludzi po cichu za plecami innych ? Czyżby strach przed opinia ludzi ? Totalny brak zasad i jakieś dziwne układy. To bardzo zniechęca innych ludzi i jak maja czuć się zmotywowani do pracy?

Zszokowany

Rozwiń wątek. Kto dostał awans za plecami innych ?

Niemiecki turysta :)

Tak sobie czytam, fajnie tam w tej Polsce … :) Ciągnąć temat, doszły mnie słuchy, że nie dość, że po cichu, to jeszcze ściąga się kolejne osoby, do niczego niepotrzebne … za to te przydatne, żegna się z przytupem . No No temat do ustalenia …

Stop

Awansuje się ludzi, którymi można rządzić i sterować. Nie wezmą żadnych wykwalifikowanych osób bo stanowią zagrożenie i nie można manipulować. Dlatego lepiej wziąć kogoś, kogo można ustawić pod siebie i nie zagrozi nikomu, tylko to grozi tym co się właśnie zbliża… nikt nic nie wie, brak komunikacji na każdym kroku

operator

dlaczego operatorzy prod nie dostali premi jak resza firmy ?

Operatorxx
@operator

bo nie ma jasnych zasad kto i ile dostal, niewiadmo nic

Koniec roku
@Operatorxx

Jak dalej będą takie przestoje, to większość powinna zacząć się rozglądać za nowym zajęciem . Bo nic kompletnie ja osobiście z tego nie rozumiem ? :)

Rock
@operator

Bo operatorzy maja premie miesięczne i kwartalne. Reszta nie ma w trakcie roku nic wiec maja roczne jednorazowo

@Jan

Jak po cichu? To coroczna akcja. Normalna. Cykliczna. Poza tym każdy w umowie ma swoje ustalenia. Czy inni musza je znać?

Jan
@@Jan

Jak coroczna ? W zeszłym roku podobno wszyscy dostali po równo, teraz jakieś dziwne podziały niby uznaniowe

@operator

Jakiej premii pierwsze słyszę, i kto ją dostał?

Chciałbym

Witam jestem zainteresowany pracą jako operator maszyn w waszej fabryce, jaka podstawa wynagrodzenia jest aktualnie, oczywiście orientacyjna no bo o finansach się nie mówi.

Brak

Niestety możliwości rozwoju tutaj brak! Niejasne ścieżki awansu, awansują kogo chcą, reszta tylko (usunięte przez administratora) do Roboty. Kadra kierownicza rządzi sie swoimi prawami po cichu i pod stołem podejmuje decyzje.

@Brak

Konkretnie jakich ludzi awansują ?

Obserwator

Powinni zacząć doceniać, tych co nie biorą urlopów zwykłych i na żądanie co chwilę oraz L4 .Wszystkie lesery brak premii albo oddelegować na inny dział

Bolek
@Obserwator

Slabe jest to ze produkcja ma premie frekwencyjna a biura biorą chorobowe kiedy chcą i zero konsekwencji, taka premia powinna dot wszystkich pracowników a tu tylko presja na produkcji, No słabo.

Ona
@Obserwator

Brak zwolnienia oraz urlopu nie odzwierciedla jaką wiedzą dysponujesz zakresie produkcji. Możesz być tylko małpka która wciska przycisk jeden lub zero

Q

Zgadzam się, awanse dostają ludzie bez kwalifikacji, którzy wychodzą to i wygania, dostają, aby mieć ich z głowy. Na każdym kroku widać brak wiedzy i doświadczenia. Zal patrzeć, jak dzięki nim jest wtopa za wtopa, ale coś kiedyś to się wysypie

Robol
@Brak

Po prostu nie zatrudnia nikogo kompetentnego, bo się boja. Obsadzają stanowiska ludźmi, którzy są pokorni wobec nich i nie robią im zagrożenia, dlatego tu nigdy nie będzie dobrze, jak decyzje podejmuje tylko jeden człowiek.

Gaugin

Jak nie ma? 2 tygodnie produkcja stała, ale planowo bo urlopowo. Teraz wszyscy wrócili i chodza jak w trybikach

Poszukuję pracy na stanowisku Magazynier. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Magazynier. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Operator

Witam Ile można zarobić realnie na start jako operator? Widełki sa na 6300-7200. Może ktoś się wypowiedzieć?

Bleyz
@Operator

Na początek mniej-więcej z dodatkami 4.5k netto powinieneś zrobić ale to zależy jaki dział i czy 3zm czy 4brygady bo są różne dodatki i premie. Plus 300 na karcie na posiłki

Kacper
@Operator

Dobrze zarabiam jako operator. Nigdzie więcej nie dostaniesz

@Kacper

Możesz się pochwalić ile zarabiasz? 3 zmiany czy 4 brygady?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. - Śródka

• Jak się pracuje w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.