Opinie o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Żółta kartka

Firma w, której codziennie odbywają się tzw „miesięcznice smoleńskie „ przy tablicach . Ulicami fabryki podąża codziennie orszak, który musi wysłuchać w niewiadomym języku, pierdołów przy tablicach :) Które są głoszone głosem tabelek z exela ????????????

Mb

Ile może zarobić operator maszyn na start ?

Skup palet

Witam Czy ktos wie ile palet sprzedał wiechu paleta na urlopie ?

Ja wiem
@Skup palet

Ponoć nic. Dopiero zacznie działać w temacie po powrocie.

Wspólnik Wieśka
@Ja wiem

Dajcie spokój Wieśkowi palecie! To dobry chłopok jest!!!

M

Podsumuję Twoją opinię. 1. Jeden kierownik jest zaangażowany i zna się na produkcji. 2. Dział KJ jest porażką, zwłaszcza Tofik i Niewiem 3. Praca w maskach i podwyższonej temperaturze jest trudnością z tym się zgodzę, ale wiedziałeś o tym zatrudniając się. 4. Wyciągi są zamontowane. 5. Brygadziści taką mają pracę, nie wiem dlaczego nazywasz ich chamami, ale na pewno nie zmuszają do nadgodzin. 6. W momencie zatrudniania, wiedziałeś że praca znajduję się za Swarzędzem, Poznaniem.

@M

Tak wiedziałem że mam dojazd (daleki) ale spodobało mi się chciałem spróbować, szcerze mówiąc to myślałem że inaczej to będzie wyglądać, ja mam akurat chamskiego brygadzistę, jeśli są zamontowane to nic nie dają ...

Grzegorz
@Pan Boss

Co cię wyprowadziło z równowagi że taką laurkę tu zmalowałeś. Coś się stało?

Mela
@M

Dlaczego jakość jest porażką? Co źle robią?

Czyngis-chan
@M

Kto to jest "Niewiem" z kontroli jakości? Opisz bardziej szczegółowo. Okiełznajcie tego tofika.

kj
@Czyngis-chan

Toffik jest do wymiany nie to okiełznania, gościu chyba tu trafił po znajomosci, bo oprócz robienia zamieszania ten facet nic nie wie i dezorganizuje prace ludzi, gada głupoty tylko i denerwuje ludzi.

M
@Czyngis-chan

Jakbyś był pracownikiem to byś wiedział.

Jeszce Jestem pracownikiem tu

Luzak
@kj

Masz racje !!!! Jak go słucham to ręce opadają bram słów

Norek
@Mela

Liczą na ilość a nie jakość . Bynajmniej nie zauważyłem nikogo kto by się zainteresował jakością płytek ktora trafia na montaż . Po co rekordy jak i tak ⅓ idzie w kibel .

Rafi
@Norek

To przecież ogromy odpad i koszty dla produkcji, maja zamiar coś z tym zrobić ?

produkcja
@Rafi

Zaraz odczujemy redukcje na wszystkim, jak prod nie idzie, cudów nie ma niestety, a koszty rosną caly czas.

Wolne tory
@produkcja

Produkcja nie idzie, bo ten, który za nią odpowiada nie ma o niej pojęcia !!! . Chodzi tylko i zadaje głupie pytania !!! . Zarządzie przebudź się i usuń P z tej firmy. Jedyne co mu dobrze wychodzi, to wzmaganie agresji wśród załogi, w stosunku do pełnionych obowiązków …a tak się składa, że dzięki ofiarnym i dobrym pracownikom, cokolwiek ruszyło i funkcjonuje, to tylko i wyłącznie ich zasługa, pomimo chamskiego traktowania momentami …

zapracowany
@Wolne tory

Był kiedyś człowiek, który miał duży potencjał, aby to wszystko poukładać. Niestety nikt go nie docenił, wszyscy mieli o nim bardzo dobre zdanie i praca z nim była czystą przyjemnością. Kto miał okazję z nim współpracować, ten wie, jaki ogromny błąd popełniono, pozwalając mu odejść. Szkoda, naprawdę szkoda.

Alek
@zapracowany

Kto to był?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i sourcingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Witam, na czym polega praca montera urządzeń elektrycznych? Jaki wymiar czasu pracy oraz na jakie zarobki można liczyć po okresie próbnym? Mam doświadczenie jako elektromonter szaf sterowniczych w firmie Homag, w sumie dwa lata. Mam uprawnienia do 1kv. Pozdrawiam.

Bogdan
@Marcin

Umów się na rozmowę i się wszystkiego dowiesz.

Dawid

Czy w firmowej stołówce są obiady ?

PO
@Dawid

Tak mamy

@PO

Darmowe? Zupa + drugie czy samo drugie?

Maria

A na Produkcji na pewno będzie 4 brygady ?

Pracownik2
@Maria

Zależy od działu i zapotrzebowania

Ciekawostka :)

Wchodzisz do organizacji i od razu wiesz czy organizacja to bajorko z kaczkami czy jednak masz do czynienia z orłami. ⬇ Trafiasz na KACZKĘ. Kaczki niczego nie mogą. Związane procedurami, regulaminami, wytycznymi, wytycznymi do wytycznych, algorytmami systemów komputerowych. ⛔ "Nie mogę pomóc. Kwa, kwa, kwa". ⛔ "System mi nie pozwala. Kwa, kwa, kwa". ⛔ "Procedura tego wymaga. Kwa, kwa, kwa". ⛔ "Muszę zapytać szefa. Kwa, kwa, kwa". Najczęściej ich przełożonymi są inne kaczki. Które służą kolejnym kaczkom. A na szczycie organizacji wygodne gniazdko mości sobie naczelny tłusty KACZOR. Cała energia organizacji skupiona jest na polerowaniu ego i zabieganiu o zadowolenie tłustego kaczora. Organizacja zajmuje się sama sobą. Rządzi biurokracja, normy, procedury, regulaminy, politykierstwo, układy i układziki, osobiste interesiki, ustawianie się. ⬆ Trafiasz na ORŁA. ✅ Twoje potrzeby są najważniejsze. ✅ Orzeł jest dla Ciebie. ✅ Jesteś w centrum. Orzeł jest samodzielny i odpowiedzialny. Orzeł jest zaangażowany. Orzeł ma kompetencje do podejmowania decyzji. Orzeł jest proaktywny. Orzeł wie jaka jest wizja organizacji i działa tak jak gdyby był jej twórcą. Orłowi praca sprawia frajdę. Organizacja stwarza idealne warunki dla orłów. Pozwala im rozwinąć skrzydła. Liderzy służą Orłom, reagują na ich potrzeby = maksymalizują ich potencjał. Trafiasz na ORŁA i zaczyna dziać się MAGIA. ✔ Stajesz się wielbicielem organizacji. ✔ Autentycznym. ✔ Jesteś najlepszym jej ambasadorem. ✔ Opowiadasz każdemu kto chce słuchać, a czasem i tym którzy nie chcą – z jakim fantastyczną organizacją masz/miałeś do czynienia. ✔ Jesteś wierny. ✔ Jesteś lojalny. ✔ Nie dlatego że ci płacą. Ale dlatego, że chcesz. Bo złapali cię za serce. Bo zdobyli twoją głowę. Bo spotkałeś ORŁA.

@Ciekawostka :)

Przekonałeś mnie ! Bądźmy jak orly !!! :)

Wiesiuu
@Ciekawostka :)

U nas tylko grube Ryby ???? A tak poważnie to zdecydowanie wariant pierwszy .

BMA

Starzy pracownicy zarabiają w tej firmie dużo gorzej niż ci nowi ciekawe dlaczego ? takie traktowanie tutaj jest, gadałam z chłopakami i się bardzo zdziwiłem bo uważam, ze dobrze pracuje i tego nie rozumiem, niesprawiedliwie.

Przezbrojenia

Rozpocznę temat przezbrojeń w firmie. Nie wiem, kto tam dowodzi, ale temat przezbrojeń z jednego wyrobu na drugi jest nie logiczny. Osoby zajmujące się planowaniem nie wiedzą ile czasu zajmuje przezbrojenie. Przezbrojenie to nie jest 2-3 godziny, to zajmuje więcej czasu i jako cały zakład nie jesteśmy w stanie zrealizować planu 12000. Niech tam u góry dyrekcja przemyśli planowanie produkcji, bo razem pracujemy na wynik.

PP
@Przezbrojenia

Zaplanujcie produkcję jednego wyrobu na cały miesiąc bez przezbrojenia i wtedy zobaczymy jaki będzie wynik.

Ralfa (usunięte przez administratora) a ten rudzielec z montażu awansował za Ralfa gość który nie ma pojęćia o żądzeniu i na dodatek fałszywy istna porażka rozważam odejśćie z tej firmy Pozdrawiam

Rex

A co się tam dzieje ?

Bartas

Ryba zawsze psuje się od głowy, zawsze odpowiedzialność ponosi szef, ktoś go zatrudnił na to stanowisko, wiec to nie wina jego, ze się nie spełnia, tylko kogoś kto go wziął i dał mu to stanowisko.

Bartosz

Operator produkcji Logistyki . Jakie są zarobki w netto na tym stanowisku?

Maria

Jak firma traktuje kobiety w ciąży i po urlopie macierzyńskim ? Czy nie są dyskryminowane po powrocie do pracy ? Czy mogą liczyć na wsparcie i pomoc przełożonych przed powrotem do pracy ? ?

@Maria

Jak jest naprawdę nie mam pojęcia, ale patrząc jak mają wywalone w ludzi to wątpię abyś jeszcze pracowała po ciąży

@Pan Boss

Naprawdę kobiety po ciąży są źle traktowane? Rozważałam aplikować do Was, ale wiadomo w przyszłości rozważam plany rodzicielskie i nie chciałabym potem nagle się obudzić, że nie mam dokąd wracać, albo, że ktoś zajął moje miejsce i mi podziękują. Firma nie szanuje swoich pracowników, dlaczego ?

artur
@Pan Boss

Myślę, że to nie kwestia firmy, tylko przełożonego, nie można uogólniać. Są tacy, którzy będą czekać na Ciebie i na pewno nie zostawią Cię na lodzie po macierzyńskim, a znajdą się tacy, dla kogoś jesteś " do zastąpienie" i mają w nosie czy w wrócisz czy nie, bo dla nich pracownik to pracownik, nie rozczulają się, jak nie Ty to będzie kolejny... Wszystko zależy od podejście Szefa i Twoich relacji z nim, no i od tego czy szanuje swoich ludzi. Kwestia na jakiego szefa trafisz.

@Maria

Nie wiem jak kobiety w ciąży, Ja żeby coś załatwić prosiłem się ponad 3 miesiące i tak mi nie załatwili tego, zgłasza się problemy na sprzęcie, o dodatkowe wyposażenie to jest to zamiatane pod dywan i koniec, więc może lepiej pomyśl nad inną firmą, bo nie wiem czy ty warto się denerwować

@Pan Boss

Dzięki za info! Pomyśle jeszcze.

Jhfc
@Maria

dobry pracownik jest szanowany. Nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna. Jeśli dobrze pracujesz nie musisz się martwić. Chyba że jesteś leniwa i kombinujesz. Takich nigdzie nie chcą.

@Jhfc

Ja tu widzę sporo leserow i ślizgaczy, którzy jeszcze po plecach innych awansują, wiec chyba nie widzisz co siw tutaj dzieje kolego….

@Jack

Właśnie widzę i z tad moje negatywne odczucia co do tej "firmy"

@Pan Boss

Oczywiście, ze to prawda, choć zaraz wyleje się na nas hejt .Ile wyrwiesz po cichu, tyle masz, a potem ludzie się dziwią jakim cudem ? No cóż …pozostawiam bez komentarza, ja lubię prawdę i jasne zasady, których tutaj niestety brak.

@Jack

Ja tak samo, wiem że będzie hejt i to nie mały ale trudno,szkoda że nie da się z tym nic zrobić

Vojtek
@Pan Boss

naucz się pisać po polsku bo taki pracownik to wstyd dla firmy

@Vojtek

A tam wstyd nie wieś co to jest chyba... Wstyd to było by przespać się z (usunięte przez administratora) tłustego (usunięte przez administratora) dobrze że niedługo uciekam z tad, każdemu będę odradzać to

Robert
@Vojtek

Wstyd to kraść i kłamać, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to idz pobiegaj.

Vojtek
@Robert

i nic nie robić jak ty, zapomniałeś dodać

Xxx
@Maria

Nikt chyba Ci nie powie, bo nikt z nas nie wie

Centra

Firma pełna łazików, nierobów . Tzw : za pyry za jaja :) Jeżeli posiadacie trochę godności, omijajcie szerokim łukiem …

Varta
@Centra

Chciałeś napisać kadry „ zarządzającej „ która udaje wiedzę :) :) :)

Kuba
@Varta

Amatorskie rekrutacje i zatrudnianie ludzi, którzy nie zaszkodzą starej władzy, tak się to niestety zawsze kończy.

Kot
@Kuba

Kto taki?

@Kuba

Już w Exide trąbią, ze tu cała elita „menadżerów” to znajomi znajomych, który wybili z innych firm, nie ma tu ludzi przypadkowych, tylko pościągali swoich.

@Adam

Lepiej swój niż obcy, nie? Elita z exide też tu jest

HoP
@Adam

Stary ty pewnie z EXIDE. Zal ci ze u nas nie pracujesz co. Nie dziwię się ,też bym żałowal na twoim miejscu.

@HoP

do was z exide nikt juz nie chce przyjsc. takze powodzenia! pracuje tutaj akurat

@Alan

ze znajomymi i z rodziną to najlepiej się wychodzi wiesz na zdjeciach. Kolege mam w exide i tam glosno jest o naszej kadrze

@Adam

Wiesz, ja w sumie nie mogę narzekać na kierownika. Ty kogo masz

@Alan

Kogoś kto koło Kierownika to nawet nie stał… słoma z butów wystaje, ręce z tylu i tylko krzyczy na ludzi.

@Adam

Jak krzyczy to zgłoś to do dyr

eryk
@Adam

Jesteś w błędzie. Jest ich coraz więcej .

Xl
@Adam

Właśnie chcą do nas przyjść i to bardzo. Glupot nie pleć

Michu
@Xl

Ciekawe kto ? Bo słyszałem, ze ludzie się umawiają a nikt nie przychodzi finalnie na rozmowy …

Xl
@Michu

Ja jestem z exide i wiem że koledzy się interesują więc nie wiem skąd gość ma te informacje

Ktoś
@Michu

Kto ci tak powiedział?

@Ktoś

Pewnie jacyś kandydaci?

Urlik

Tak ci źle, to odpuść sobie stary. Po co zniechęcasz ludzi. Sam sobie nie radzisz, to nie znaczy że inni są tacy sami. Ty z tych, którym wszędzie źle

Mark
@Urlik

Nie musi już nic pisać, po takich słodkich opiniach na go work nikt tu juz nie przyjdzie, jednak wszyscy czytają opinie o firmie zanim złoża cv. Także EB sam się tu stworzył!

Mati
@Mark

Wskaż mi firme która ma same dobre opinie. Zawsze znajdą się niezadowolni. Ten portal jest dla tych którym wszędzie źle

nick
@Mati

Tylko tu wszystko co piszą to prawda, także chyba Twoja teoria jest błędna.

@nick

To twoja "prawda" jeśli w ogóle można to nazwać prawdą. Głośno krzyczysz i oczerniasz swojego pracodawcę. Nikt nie chce tu takich jak ty!!

nick
@ROMAN

a co cie obchodzi moja prawda? jak tak lubisz swojego pracodawcę to zajmij sie robota, a nie siedzisz na go worku i czytasz te bzdury! Chyba masz za duzo wolnego czasu skoro czytasz czyjes wypociny! Idź się podlizac, moze jakiś awans albo podwyzka ci wleci.

@nick

Lubię, więc tu pracuję. Nikt mnie nie zmusza. Sam wybrałem i jestem zadowolony. A jak podwyżkę będę chciał to pójdę z wnioskiem a nie będę pisał tutaj jak ty wypocin

Zgred
@ROMAN

Nie wiem skąd masz takie motywację i skąd taka opinia, ale podejrzewam że jesteś z personalnego i chronisz za wszelką cenę rzekomego dobrego imienia firmy. To co się dzieje na produkcji, to delikatnie rzecz ujmując, tragedia i żenada. Gdyby właścicielem był Polak, to plotka już by nie istniał od dłuższego czasu. Doskonale wiesz o czym pisze. Obecne władze tylko odsuwają nieuchronną agonię, bo nie da się tak pracować i udawać, że nic się nie dzieje.

@Zgred

Mam świadomość że nie od razu Rzym zbudowano. Mój zespół jest zgrany. Jestem optymista i tacy jak on mnie nie zniechęcą

@ROMAN

Jak jesteś z personalnego to najpierw tam zrób porządek, bo masz trupy pod dywanem. Jak wejdzie pip to macie gacie pełne, taki tam jest bałagan. Zamiast bronić plotki, skup się na pomocy pracownikom z fabryki, bo to wasza rola a nie macie pojęcia co tam się wyprawia! Także zamiast pisać na go work akty obrony wejdź na fabrykę i zobacz jak wyglada praca tam.

@Mixer

się składa że pewnie razem z tobą pracuje. Nikogo nie bronię ale nie jestem wiecznym pesymista. Jak ci źle to weź sprawy w swoje ręce, a nie narzekasz.na produkcji się znam nie od dziś a dla Ciebie to pewnie coś nowego

@ROMAN

Tu nie chodzi przecież o produkcje, tylko o atmosferę pracy. Cały czas są problemy i nikt nie może nam pomoc, jest tylko gadanie i brak działań. Przecież ludzie odchodzą córa więcej osob, będą kolejny co tez uciekną czy tak ma to wyglądać? Myślicie o przyszłości w ogóle ? Pracownika produkcji nie szkoli się tydz, tylko kilka miesięcy. A sama produkcja nie jest dla mnie nowa, temat znany.

@Mixer

tu się zgadzam, też to zauważyłem

Bożena
@ROMAN

jak możesz to napisz w takim razie, dlaczego lubisz tu pracować i co sprawia, że jesteś zadowolony.

@Mixer

Najbardziej sympatyczna osoba z personalnego to Pani Dorota!

Molo
@Nori

A kto z produkcji jest sympatyczny Nori?

@Molo

Pan od BHP :D

Molo
@Nori

Jak tu dlugo pracujesz? To dobrze ze lubisz ludzi z hopeke. Ciebie też chwalą?

@Molo

Lubie, ale tylko niektórych. Czy mnie chwala to nie wiem, nie przyszedłem tu dla chwały, tylko do roboty.

KL
@Mati

Nie to nie jest portal dla ludzi , którym wszędzie jest źle. Piszą tu osoby, które nie maja wsparcia w szefostwie firmy, gdzie jest słaba komunikacja w firmie, licząc, że ktoś to przeczyta i wyciągnie do nich rękę. Mylisz się ludzie chcą pracy, gdzie są doceniani i nie są gnębieni to wszystko. Nikt tu nie przychodzi po to,aby oczerniać innych tylko znaleźć normalną pracę i szacunek.

Vitr
@KL

Gnębią cię, nie szanują? Zgłosiłeś to gdzieś?

PREDATOR
@Nori

Do pozostałych kobiey też nic nie mam ale prawda jest taka że nie chodzi o to aby były sympatyczne i się tylko uśmiechały ale zeby naszą stronę brały jak jest źle na produkcji. Tam musi być ktoś kto jest z nami i umie o nas powalczyć! Pomoze nam. Sympatyczna to jest moja żona i pani w sklepie monopolowym. Tu trzeba kogoś z jajami a nie cicha myszke

Pracownik 1
@PREDATOR

Ok są mógł bym z nimi pracowac :) mjożna z nimi normalnie pogadac i atmosfere mila mają . nie to co u nas

Nasiu
@Pracownik 1

Ok, może maja miła atmosferę u siebie. Siedzą cicho i się boja, żadna się za nami nie wstawi, tak jak piszesz siedzą jak myszy pod miotła. Brakuje tam kogoś kto potrafi głośno powiedzieć swoje zdanie i postawić na swoim i przekonać reszte, a na razie to taka wegetacja jest bez nikogo. Generalnie siedzą sobie w chłodnym biurze, a to co w fabryce ki nikogo nie interesuje.zamiast skupić się na ludziach, to skupiają się na dodatkach za dojazdy, połowa ludzi dostaje, połowa nie i o Tu chodzi ? Wszyscy powinno dostać albo nikt, a tu znów jakies podziały, gratuluje pomysłów, jakiś geniusz pewnie to wymyślił.

Bigosss
@Nasiu

Tam każdy się uśmiecha i stara się być miły, ale nie licz na nic, nikt się za tobą nie wstawi, problemy najlepiej zamiatać pod dywan, albo udawać, ze ich nie ma, taka polityka tutaj. Jak ludzie odchodzą to szukają nowych nikomu nie zależy aby zatrzymać pracowników, niewygodnych się usuwa.

Pracownik@
@Nasiu

Przestań stary, jaki dodatek ? Starczy Ci może na paliwo na 3 dni, bo stale ceny rosną.

Pracownik2
@Pracownik@

I tak dobrze że coś dostaniesz, to ma zrekompensować w pewnym stopniu wydatki na paliwo i dobrze że zdecydowali się na ten krok. Zawsze coś, oni nie odpowiadają za ceny paliwa a i tak coś dołożyli, nie bądź pesymistą ????

@Pracownik2

Haha nie rozmieszaj mnie, pewnie więcej wydali na prawników, zeby nikt się nie doczepił teraz niż to wszystko warte ! To tzw podwyżki dla operatorów…

Batman
@@Pracownik

Nie musisz przyjąć jak cię to rozśmiesza, chętnie wezmę za ciebie bo ja nie dostałem a też jeżdżę

Typ
@Batman

No właśnie dziwne, ze jedni dostali a inni nie, co ? Ciekawe dlaczego tak dali?

$
@Typ

Nic dziwnego -ograniczony portfel jak wszędzie zresztą . Dają ile mogą i chcą dać. Będą produkować i zarabiać, może dadzą więcej . Tak mówili na spotkaniu z nami i tego się trzymam

ED
@PREDATOR

One Ci nie pomogą na pewno, same się boja, widać po nich, ze nie maja takich mocy.

Bolek
@ED

Czarować nie potrafią fakt

Krystian
@ED

jp ci pomoże, idź i pogadaj. On ma moc

Kris
@Krystian

JP chce dobrze zobaczycie , dajcie mu czas, musi zrobić porządki i posprzątać ten bałagan, potem będzie już z górki.

Romero
@Kris

JP te porządki niech zacznie od siebie

gosc
@Romero

Musi posprzątać ten bałagan, który dostał na wejściu, fabryka rządzi się innymi prawami niż firma handlowa. Jak bd porządek to wszystko bd działać poprawnie.

Baran
@gosc

Tzn to jest do zrobienia. Powinien się tylko pozbyć kilku ignorantów i pseudofachowców, którzy dalej psują, już wcześniej popsute przez nich procesy. Mało tego są w przekonaniu, że posiadają wiedzę … Naczelny ignorant odszedł do krainy wiecznych łowów :)

GG
@Baran

Niestety nazatrudniali za dużo ludzi, połowa po znajomosci za piękne oczy i dali facetowi w prezencie. Wiadomo, zeby to jakoś działało musi zbudować sobie swój zespół i wybrać ludzi z którymi chce pracować. Dostał na wejście ludzi, którzy pewnie w gruncie rzeczy są mu nieprzydatni. Spokojnie on zrobi porządki i powstaje zespół ludzi do pracy, a nie dla pokazu. Fabryka to fabryka a nie kółko wzajemnej adoracji, ona ma produkować i to ciężka praca.

@GG

Spokojnie czas pokaże, kto da radę, a kto nie. Myślę, że porządki zrobią się same, zostaną najlepsi.

Roman
@Mixer

Masz racje. Zwykle praca weryfikuje ludzi i co słabsi odpadają.To przyjmują jak leci bez sprawdzania kwalifikacji? Bo tak zrozumiałem.

@Roman

W tej firma droga od zatrudnienia do awansu to czarna magia. której nikt nie rozumie ....

mati
@Mixer

Ja rozumiem! Magiczny swiat ukladow i znajomości :)

Kriss
@Roman

Raczej tak.

Ural
@Kriss

Połowa ludzi tu jest bez wymaganych kwalfikacji, dlatego to wszystko tak opornie idzie, bo nikt nic nie wie. Jak Plotka wymaga, bo chce to uruchomić to wszyscy niezadowoleni, bo pol roku siedzieli i podziwiali krajobraz za oknem za kierownica poprzedniego dyrektora, który niewiele wiedział o produkowaniu.

@mati

Tylko? Nie ma nikogo kto rzetelnie za własną pracę taki awans dostał?

Jarykk
@Agnieszka

Pewnie ktoś taki się znajdzie, bo dużo widze tu mądrych ludzi tez jest mimo wszystko ale większość niestety stanowiska ma za tzw.układy z kierow, dlatego awanse ida po cichu, dowiadujemy się przypadkowo o tym, ktoś znika i nagle ktoś leci w górę po cichu

Iwo
@Jarykk

Kogo konkretnie masz na myśli ?

Nie-Ułożony
@Jarykk

Komu zazdrościsz awansu? Dlaczego ciebie nie zauważają

Góralek
@Nie-Ułożony

Nie zauważają go bo niewiele robi. Gdyby rzetelnie pracował to by go zauważyli. Proste jak.. Dlatego zazdrość go (usunięte przez administratora)

BiniooO
@Typ

Zasady są jasne i po co się nakręcasz. Wszystkim i tak nie dogodzą. Więc albo się dostosujesz albo zrezygnujesz.Możesz tez pogadc z kierownikiem jak chcesz więcej niż masz. Pokaż mi pracodawcę który zaspaokaja wszystkie oczekiwania pracowników. Od razu zmieniam robotę!

@BiniooO

gdzie masz jasne zasady awansu w biurach? sorry, ale chetnie poznam te zasady, bo nie wiem jak mogę awansować, nikt mi tu tego nie powiedział, nie przestawiono mi zadnego planu rozwoju, chętnie będą się rozwijał.

BiniooO
@Michał

Zapytaj kierownika On jest od tego by rozwijac swój zespół, czy nie? Nie przedstawił wam planu? Kto jest twoim szefem

@BiniooO

nikt niczego mi nie przedstawił,nikt ze mna nawet nie rozmawiał, też słyszałem, że góra obsadza wysokie stanowiska tylko osobami po znajomości. Możliwości rozwoju tu raczej nie ma zadnego jak siedzisz w biurze.

Centra

Cóż mogę powiedzieć : Firma pełna, łazików, nierobów, oraz niekompetentnej kadry zarządzającej ,tzw „ za pyry za jaja „ Omijajcie ten budynek szerokim łukiem … jeżeli posiadacie choć trochę godności !

zdemotywowany
@Centra

Niekompletna kadra to największe zło tej firmy. Brak wsparcia, decyzyjności i zerowanie na pracy podwładnych, bo bez nich nic nie ma. Przydała by się wymiana całej załogi, albo prawie całej, szanujcie swoich ludzi, bo to dzięki nim nie wam ta firma działa!

Pirania
@zdemotywowany

Szanujcie pracownikōw tak szybko odchodza...chce sie powiedziec

zdemotywowany
@Pirania

tak i poprawka ( niekompetentnej kadry)

Po dzisiejszym mailu miłe zaskoczenie, zmianą stanowiska dla obecnych pracowników. cyt. *Gwarantujemy m.in. pierwszeństwo w dostępie do oferty pracy pracownikom HOPPECKE, którzy zdecydują się na udział w rekrutacji wewnętrznej."

Halina

O, to fajnie. A często macie jakieś rekrutacje wewnętrzne?

chomik
@Halina

jeśli z rynku nikt nie chce przyjść albo jest za drogi to biorą z firmy, co tu za nowosc? Stara taktyka firm produkcyjnych, nikt tu ameryki nie odkryl. To nie efekt doceniania pracownika, tylko nowi pracownicy sa znacznie drozszi niz obecni nwet z podwyzką, wiec droga na skroty.

Justyna

Dzien dobry, Jakie ta firma oferuje dodatki/ benefity dla pracowników? Ktoś może się wypowiedzieć ?

Norbi
@Justyna

Produkcyjni bardzo dobrze tu zarabiają

@!

Fajna firma, dobrze się w niej pracuje, tylko zarobki ostatnio coraz słabsze w porównaniu do rynkowych, co bardzo zniechęca. Mogliby zadbać o starych, lojalnych pracowników, którzy latami budowali tą firmę, a nie inwestować tylko w nowych ludzi, których tak naprawdę nie znają....

Rex
@@!

To faktycznie trochę słabo o nich świadczy....z czasem ludzie poszukają sobie nowej, lepszej pracy i po prostu odejdą.

amator
@Rex

Takie są prawa rynku pracy, ale mam nadzieje że to się wyrówna lub jakoś ukształtuje z czasem. Doświadczeni i chętni do rozwoju dostaną większe pieniądze, a Ci "od do" zostaną na swoim poziomie.

Ana
@amator

Dziś niestety rynek pracy wygląda inaczej niż kiedyś, ludzie wykwalifikowani i z doświadczeniem nadal się boją cenić, a młodzież chce pracować za grube pieniądze, ma mnóstwo oczekiwań i wymagań a tak naprawdę nie wiele potrafi. Pracodawcy zatrudniają, bo nie mają wyboru. Może trzeba się zwolnić i zatrudnić raz jeszcze po czasie :)

amator
@Ana

To raczej marne rozwiązanie, bo nikt nie przyjmie Cie ponownie, jeśli już raz opuścisz pokład. Rynek pracy powinien ewoluować, a nie budzić się co kilka lat.

Patryk
@@!

A jak traktują pracowników kontekście płac? Są sprawiedliwie traktowani , ceni się ludzi kompletnych i wykwalifikowanych ? Czy raczej zależy od sympatii Szefa? Ktoś coś wie ?

Mirek
@Patryk

Jak jest mądry szef, to i traktuje dobrze i mądrze kieruje ludźmi. Głupiec myśli tylko o sobie i o swoich interesach. Od pracodawcy zależy jakich ludzi na stanowisko kierownicze dopuści

Ptak
@Mirek

To wiemy…pytanie jacy są faktycznie szefowie w firmie ? Jak ich postrzegają ich podwładni ?

Sternik
@Ptak

Wydaje się, że to czwórka normalnych ludzików. Zobaczymy po jakimś czasie.

Tor
@Ptak

Szefów jest wielu. Pytanie o jaki dział pytasz. Nie możesz wrzucać wszystkich do jednego worka i uogólniać. Bez sensu pytanie

Ptak
@Tor

bardziej chodzi mi o szefostwo typowo w fabryce, np. produkcja

Spoko
@Ptak

Chłopaki są spoko, łącznie z dyrektorem

Prak
@Spoko

Brzmi zachęcająco :)

Pat
@Patryk

Mam mieszane odczucia czy się ceni takich ludzi, ale już przestałem wnikać. Patrząc na innych też mam mieszane uczucia, czy faktycznie mają predyspozycje, aby kierować ludźmi i czy tylko " być" i udawać niewidzialnych. Mi cały czas brakuje jasnych i przejrzystych reguł przy awansach czy podwyżkach, bo od lat siedzę w jednym miejscu, bez możliwości zmiany, a wiele razy próbowałem.

Tig
@Pat

Co kierownik na to?ma jakiś pomysł ?

Pat
@Tig

Obiecanki, cacanki a sumarycznie bez efektów. Gdyby nie fajna atmosfera w pracy, już dawno bym podziękował. Liczę, ze teraz jak będzie fabryka to wypracują się jasne procedury i w koncu pojawia się możliwości awansu dla zasłużonych i pracowitych osób, bo zaczynam się już męczyć, ze nowe osoby dostają z automatu lepsze stanowiska bez kwalifikacji. A ja kopie się z koniem…

@Pat

Tu niestety zasady wynagradzania ludzi są bardzo nie jasne i wcale nie liczą się kwalifikacje pracownika, tylko wola szefa. Bardzo nierówne traktowanie ludzi.

KP
@Rex

Już dużo ludzi się rozglada za pracą i chodzi na rozmowy i wcale to nie sa to tylko nowi ludzie z tego co słyszałem.

Mariusz
@Mixer

Czemu niejasne? To są jakieś duże różnice w tych zarobkach na podobnych stanowiskach? Podasz jakiś przykład?

@Mariusz

Nie ma żadnej polityki wynagrodzeń, każdy dostaje tyle ile wyrwie, a wiadomo kto ma układy dostaje więcej. Na produkcji już zarobki są jawne, wiemy ile kto zarabia, nikt się z tym nie kryje.

Shrek*
@KP

Dlaczego ludzie szukają innej pracy? Chodzi o pieniądze czy coś innego. Każdy z produkcji tu raczej nowy i krótko pracuje, to dlaczego tak szybko rezygnują? Ciężka jest to praca?

Magik
@@!

Dziś impreza, może niech Ci którzy mają żal w koncu przemówią, pisanie na forum niewiele wnosi. Bedzie szefostwo, więc droga do rozmów otwarta!

Zyga
@Magik

Impreza była super, więcej takich imprez! Fajna atmosfera i dobra zabawa!

Boniek
@Zyga

Potwierdzam . Było spoko

Pit
@Patryk

Masz znajomości to dostaniesz kasę i awans, a ze nic nie umiesz to już nie ważne. Ostatnie sytuacje tylko to potwierdzają. Musisz wchodzić szefowi w (usunięte przez administratora) być mili i donosić o wszystkim - awans murowany!!!

?
@Pit

Kogo masz na myśli? Kto nic nie umie i donosi?

@?

Rozejrzyj się kogo ostatnio awansowano...na stołówce wiele można się ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Góral78
@XXX

a może zazdrość cie zżera?

@Góral78

Raczej lejemy szydere ????

Pan
@XXX

Myślałeś że tobie zaproponują to stanowisko?

@Pan

Nie myślałem, że przyjdzie jakaś gruba ryba, żeby ogarnąć ten bałagan.

Pan
@XXX

Grube ryby nie istnieją to ściema. Tu trzeba wziąć się do roboty a nie udawać że jest się najmądrzejszym

Marfi
@Pan

Poznałem w życiu kilku takich, do wszystkiego doszli ciężka praca i z niejednego pieca chleb. Międzynarodowe doświadczenie zdobyte ciężka praca, teraz pomagają sypiącym się firm stanąć na nogi. Niesamowici ludzie, teraz są prezesami w firmach produkcyjnych.

Urban

Operator Logistyki Produkcyjnej. Jakie są zarobki netto na tym stanowisku ?,

Nawałka
@Urban

12 koła netto i skoda superb do jeżdżenia do chaty :)

Urban
@Nawałka

Jasne a tu mi smoki jeżdżą to czole ???????? dziękuję za odpowiedź

Idom
@Urban

Wyżej pisali, masz o info.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. - Śródka

• Jak się pracuje w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 14 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.