G Data Software Sp. z o. o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G Data Software Sp. z o. o.

nołbady

Panie "zadowolony pracowniku", to nieprawda, że w dziale handlowym pracują ludzie po kilkanaście lat. Po co ta propaganda, czemu ma służyć? Przecież "na handlowce" nie pracuje nikt powyżej dwóch lat :). Kiepscy pracownicy?! Człowieku, każdy z nas ma lepsze wynagrodzenie, pracujemy w lepszych firmach i jesteśmy lepiej traktowani. Ustawienie do pionu, sami się ustawcie, polityka zarządzania rodem z PGR. Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam ten "dobry pijar".

ogarnięty

co to za brednie: jakie sowite wynagrodzenie,do europy to tej firmie daleko, są równi i równiejsi! Jedni dostają kasę nie wiadomo za co - średnie kwalifikacje, inteligencja aż poraża, jest kilku takich ściema i nic więcej! co do logistyki to może będzie wakat za ta laskę co twierdzi, że ogarnia - a poza niemieckim niewiele umie- jeden chaos ta baba.... kolesiostwo, donosicielstwo i tacy mają - dobrze ktoś napisał kasa robi z człowiekiem różne rzeczy i robi są przykłady a jakie możliwości rozwoju .....chyba tylko dla wybranych

były

Rozumiem, że zmiana całego działu handlowego także jest paszkwilem. Rozumiem, że byli pracownicy są bezrobotni i tęsknią za GD? Jedyne co rozumiem to to, że jesteś nowym człowiekiem w firmie i nie znasz tych, którzy tam pracowali. Proponuję więcej ogłady i szacunku dla tych, którzy oddali swe serce, rozum i pracę w zamian otrzymując kopniaki. Widzę, że GD schodzi na psy skoro aktualni pracownicy potrafią się tak haniebny sposób wypowiadać o byłych. Życzę Ci sukcesów zadowolony pracowniku, szczerych sukcesów.

Zadowolony Pracownik
@były

Nie podoba Ci się wymiana całego działu handlowego. A niby dlaczego? Byli słabi, to należy wymienić na lepszych. Tak robią na całym świecie. Źle rozumiesz, bo nie jestem nowym pracownikiem. Pracuję tu już dłuższy czas. W G DATA pracuje wielu ludzi od kilku do kilkunastu lat i zapytaj ich to Ci powiedzą co ich trzyma w tej firmie. Dlaczego nie odchodzą, dlaczego pracodawca się ich nie pozbył. Bo obie strony są zadowolone. To chyba nie jest tak źle jak piszesz. A Ty i Tobie podobni może byli z was kiepscy pracownicy? A może poprzeczka była za wysoko? Tobie życzę pracodawcy, który postawi Cię do pionu. To wtedy wspominisz jak to w G DATA było luksusowo.

Arkadiusz
@Zadowolony Pracownik

No nie wierzę ciekawi mnie tylko, którym z tej trójki jesteś, PK,ŁN,czy może DP, nie wiem ale sądząc po tych kłamstwach to na myśl przychodzi mi tylko jedna i oczywista osoba z tej "EKIPY" dam ci radę z której skorzystasz albo nie, pamiętaj firma to ludzie a nie twoja chora wizja, bo jak ludzi nie będzie i nie będzie się o nich dbało, to nadal będzie się mierną "instytucją" a miernoty giną w morzu życia Sharky, pamiętaj o tym. A teraz do wszystkich innych syf syf i jeszcze raz syf, ale jeśli chcesz się nauczyć i dostać po (usunięte przez administratora) i później bez problemu odnaleźć się w każdej innej firmie IT w Polsce i odnosić tam sukcesy i wiedzieć jak nie robić to polecam szczerze tylko wytrzymaj tam ponad 2 lata a zobaczysz jak to zaprocentuje. Powodzenia PS. A zwolnić stamtąd to powinno się 3 osoby i będzie Gitara :) bo są leniami i nie udacznikami których gnębiono w szkole. Jak między innymi określał tutaj jeden Pan wcześniej

@Zadowolony Pracownik

Szkoda słów, sądzę, jak i inni, że to jeden ze wspaniałej trójcy. Pracownicy zwalniają się sami, po co te kłamstwa o braku wyników. Każdy z nas zabierających głos zwolnił się sam i to jest prawda. Wiem, że nie ma żadnego i handlowca i rpha pracującego dłużej niż 1-1,5 roku. Prawdą jest, że nie tęsknimy za GD lecz przestrzegamy innych by tam nie pracowali. Wszyscy byli pracują w lepszych firmach, sam o tym wiesz, dlaczego się do tego nie odniesiesz? Europejskie wynagrodzenia to macie wy, wspaniała trójko, nikt inny. Od kiedy jesteśmy na Ty byś mi pisał, że ktoś ma mnie stawiać do pionu? Wspominam GD jako pasmo tragedii decyzyjnej, nędzy zarządzania oraz buty. Nie polecam.

Zadowolony Pracownik

Czytam te opinie i w głowie mi się nie mieści, że można na swojego Pracodawcę pisać takie paszkwile. Jak ktoś jest nieudacznikiem i leniem, to nie ma dla niego miejsca w tej firmie. Ci niby pracownicy nie odeszli sami a zostali zwolnieni bo nie mieli wyników. A co do tego, że połowa ludzi z firmy szuka pracy to kłamstwo. Ci co pracują są zadowoleni, że mogą w takiej międzynarodowej firmie pracować i uczyć się od najlepszych. Za swoją pracę są sowicie wynagradzani na poziomie europejskim dlatego nie odchodzą do innych firm.

eks wife
@Zadowolony Pracownik

Nie wierzę jak można tak oczerniać byłych pracowników mówiąc, że ich zwolniono. Wszyscy w dziale handlowym wymieniają się z częstotliwością ok. 1roku i to z własnej inicjatywny poprzez znalezienie lepszego i bardziej godnego zaufania pracodawcy który szanuje swoich pracowników płacąc przy tym normalne pieniądze. Pisanie o europejskich zarobkach jest daleko przesadzone bo nie można tak nazwać pensji zbliżonej do najniższej krajowej w PL!!! Natomiast G Data o byłych pracownikach zawsze wypowiada się nagatywnie a jak pokazuje życie trafiają oni zawsze do znanych na rynku IT firm i korporacji i jakoś tam wciąż pracują.

Europejczyk
@Zadowolony Pracownik

Europejskie, to chyba są zarobki trójcy świętej. Zresztą DP dobrze o tym wiesz w końcu to twój post. Człowieku, który nie masz pojęcia o tym co robisz, udajesz, że coś robisz, pomysły bierzesz z książek, a bardziej z czapki. Zarząd, notorycznie uwala wynagrodzenia pracowników, notorycznie nie daje żadnych ustaleń na piśmie i ludzie sami odchodzą. Masz zaburzenia ze swoją osobowością, zatrudniasz nowych ludzi szkoląc ich z archaicznych materiałów, chodząc po sali prosisz o to by nie mówić jak jest w G DACIE. Człowieku jesteś żenujący, w końcu idź do zarządu powiedz jak to jest tu „europejsko” jak sam szukasz pracy, a może wysłać TWOJA CVkę do zarządu - G DATA miała dużą rotację, nawet nie wiesz kogo spotkasz dalej na swojej drodze i gdzie wysłałeś aplikację. Jesteś wiernym psem ogrodnika, ale tylko na pozór, pochwal się jak ryjesz tyłek by wejść w łaski pracowników, a może gdzie ostatnio CVke wysyłałeś. Ta firma nie ma porządnego zarządu, jak również kompetentnej osoby. Ta firma nikogo nie zwolni bo za te "europejskie" zarobki nikt tu nie będzie pracował – wyniki lecą na łeb na szyję, bo ludzi się nie motywuję. Stanowczo odradzam chyba, że chcesz jak wielu popracować 3 m-ce tak by mieć minimalną i szukać czegoś innego. P.s. tu chyba nikt nie dociągnął do 3 lat.

Pracownik zadowolony:)
@Europejczyk

To głupie co piszesz. Jaka "Trójca" ? Tu tak nie jest. Zarząd jest na równi z pracownikami. Można nawet powiedzieć, że ze wszystkimi są kolegami. Atmosfera jest ok. Ludzie tu pracują długo nie tak jak piszesz około 3 lat najdłużej. Są osoby, które pracują po kilkanaście lat (różne działy) i sobie chwalą. Proszę nie pisz bzdur.

noChybaNie

HAHAHA...

Handlowiec Stacjonarny

Osoba która rekrutuje mam wrażenie, że nie ma pojęcia jaki jest cel tego procesu. Pytania szablonowe, w zasadzie co się nie odpowie masz świadomość, że masz pracę ponieważ wchodząc do firmy widzisz jaki tam jest chaos i nie ma ludzi. Niektóre pytania dają do myślenia - nachodzą mocno na tor życia prywatnego np. co wybierasz rodzina czy rozwój w firmie...Miejsce spotkania to klitka, a sposób komunikacji bardzo prosty jak na osoby zarządzające wyszedłem w szoku. Mało tego firma nawet nie weryfikuje kto wcześniej składał papiery, bo już miałem tam drugą rozmowę - wcześniejsze zderzenie jakieś 1,5 roku, gdzie rozmowa była na poziomie w skali od 0-10 przynajmniej na 8, a obecnie na ledwo może 2... dotyczy lokalizacji Poznań.

Dość nurtujące pod kątem wchodzenia na życie osobiste lub nie związane z pracą !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Nie pakujcie się tam, wszystkie negatywne opinie się zgadzają. Połowa ludzi z tej firmy szuka pracy, brak poszanowania pracownika to norma.

były

Ten portal przedstawia opinie pracowników, byłych oraz aktualnych. Grom opinii przedstawiają ci, którzy pracowali w tej "firmie". Wszystkie negatywne komentarze nie są wyssane z palca, a wynikają z praktyki, także i mojej. Skoro wymienili cały skład handlowy to oznacza, że nie ma tam czego szukać. Każdy z nas, byłych, pracuje w innych, dobrych firmach. Mam porównanie traktowania mnie przez g datę, a przez nowego, zadowolonego pracodawcy. Nie pakujcie się tam, szukajcie partnerów, a nie panów i władców.

handlowiec

@lupsi @dokorok - prędzej uwierzę w to, że DELL nie oszukuje partnerów niż G Data(Piotr, Łukasz - Marionetka za 25k/msc w rękach poprzednika tzw. dobry i zły pies, Darek) zmienią podejście do pracowników. Ale każdy sam podejmuje decyzje, ta strona jest tylko po to by opisać daną firmę. Jeśli przetrwasz tam dłużej niż 2 lata, to będą z Ciebie ludzie:) POWODZENIA

moze nowy

Ja tam złozyłem CV zobaczymy czy będę miał rozmowę i co tam bedzie. Sprobuje czemu nie, ale z tego co pisza inni to od 2012 do 2016 bez zmian. Nie wiem zobacze.

Alicja

Czytam te opinie i sama nie wiem co mam o tym myśleć. Są porażające. Czy to wszystko prawda? Miałam złożyć CV do tej firmy. Słyszałam, że w logistyce zwalnia się miejsce, ale czy tam też tak jeżdżą po pracownikach czy tylko po handlowcach? Potrzebuję tej pracy i nie wiem co robić. Nie chciałabym zwalniać się po miesiącu. Proszę napiszcie jak jest naprawdę. Będę wdzięczna.

@Alicja

Nie mam pojęcia czy inwestują w pracownika, we mnie nie inwestowali. Czytaj ze zrozumieniem :)co piszą inni byli pracownicy i nie pakuj się do tej firmy.

nołbady

Chaos komunikacyjny, szukanie na siłę powodów do cięcia lub niewypłacania premii. Podstawa marna, prowizja zależna od partnerów (terenu). Dziel i rządź to motto tej firmy, do tego dochodzi brak wizji i pomysłu na rozwój. Wyciskanie z ludzi siódmych potów. Brak uczciwego, partnerskiego podejścia. Umowy i warunki współpracy zmieniają się jak w kalejdoskopie, zależne od humoru głównodowodzących. Pracownika traktują jako koszt, nie potencjał. Zawsze jest mało, nawet jak wyrobisz plany. Zawsze będziesz kontrolowany i zawsze będziesz miał poczucie, że kolejny dzień (nawet dobrze wykonanej pracy) będzie dla nich bezwartościowy. Plusem jest to, że będziesz miał okazję (potencjalny pracowniku) poznać wartościowych partnerów handlowych... którzy przygarną Cię z otwartymi ramionami :)

nołbady

Wykrzesać, a wyciskać siódme poty to znaczna różnica. Na szczęście nie muszę już słuchać zapewnień ani zachęt bez pokrycia. Nie polecam pracy w tej firmie. Z tego co słyszałem to zmianie uległ cały dział handlowy. Sami sobie odpowiedzcie jak tam jest dobrze na "handlówce". Idę na piwo :). Zdrowie dla tych co jak ja odeszli :)

szczecinek

ogolnie swojego czasu wyzywanie kłótnie były na porządku dziennym. Ludzie mają nagrane rozmowy jak prezes PK ich wyzywa przez tel., kiera DP również ponosiły emocje. Prezes ŁN przykład człowieka pt. "co kasa robi z ludźmi..." Zero pomysłów na prowdzenie firmy, wewnętrzne konflikty komunikacji, jeden wielki chaos. Płacą? Podstawy marne, warunki prowizyjne (ujdą) jednak gdy zaczniesz zarabiać za dużo, pożegnaj się z premiami - znajdą 100 powodów by uciąć jakiś %. Były osoby co miały premie powyżej 10k+ i zaraz się żegnały z firmą bo dyr handlowy na nich siadał:) Pracowałem tam kilka lat nigdy nie usłyszłem że jest OK, samoocena była bardzo niska. Nowa firma jest ze mnie bardzo zadowolona, nikt mi nie siedzi nad głową. Jedno jest pewne: firma uczy pracy i Ci co przetrwają odnajdą się później wszedzie w branży IT - dział handlowy. Oczywiście są grosi pracodawcy np. jakiś OPAK itp itd., jednak jak na tą branżę i te stanowisko jest G Data jednym z najgorszych pracodawców w Polsce. Jednak można się bardzo dużo nauczyć i nałapać kontaktów co potem zaprocentuje.

były

@versus, poczytaj opinie innych byłych pracowników. Wynagrodzenie do bani, znajdą sto powodów by ci obciąć premię. Jak masz doświadczenie w handlu to omijaj tą firmę szerokim łukiem. Nie żartuję.

były

Nie polecam, miałem okazję pracować w tej "firmie". Szukają pracowników, ponieważ rotacja w dziale handlowym jest większa niż w mięsnym u Pani Jadzi. Kontrolowanie, szykanowanie oraz nie dotrzymywanie umów to standard w tej firmie. Praca tylko dla desperatów lub ludzi, którzy chcą nawiązać kontakty i uciec do normalnej firmy.

psikutabezs

w tej firmie liczy sie pelny bak paliwa na podroze do firmy w nowych passatach, a kadra zmienia sie jak rekawiczki bo zyduja dac normalne wynagrodzenie - nie liczy sie to ze sie starasz - liczy sie to ze siedzisz cicho za marna podstawe...odradzam wszystkim madrym ludziom z branzy it ta firme bo zmarnuja sobie czas i pieniadze...

Zorientowany

Janek raczej ludzie się zwalniają na potęgę dlatego zatrudniają :) bo nikt kogo sytuacja nie zmusza nie jest w stanie tam pracować

Zorientowany

Haha żałuje że nie widziałem miny "MONDRYCH" głów jak otrzymali wypowiedzenie ostatnio od jednego z handlowców Jeśli chodzi o branże to firma o zerowej "kulturze pracy" brak prywatności siedzisz w domu godzina 20 pijesz piwko a tutaj dzwoni jakiś "mondry" i zawraca gitarę jak nie odbierzesz to lipa masz być dostpęny 24h chory kontroling Nie polecam pracodawcy chyba że chcesz zobaczyć jak nie powinno się zarządzać pracownikami ciekawe studium przypadku :) Pozdrawiam Uciapanego Grubasa i Herr Otto Flicka :D

Jak czytam te komendy ostatnie to mam wrażenie ze napisał je DP na polecenie PiKeja aby ludzi nie straszyć ,ze tam jest syf. Jeśli niemasz innego wyjścia i nie chcesz niczego więcej osiągnąć w życiu, i łupież być dywany to ta firma jest dla ciebie.

No zapewne Ty wiesz najlepiej skoro to robisz "idź dalej ta droga napewno zajdziesz daleko" dobrze firma jest ekstra wcale nie dymają na kasie PiKej i DP są najlepszymi MENAGERAMII, pełni zrozumienia znajomosci rynku IT, i przedewszystkim wymagają realnych rzeczy od ludzi w oparciu o ich własne wieloletnie doświadczenie praktyczne w sprzedaży B2B i B2C jest wręcz bezcenne i wiele można sie tam nauczyć. Teraz jest OK? A to, ze odeszło z tamtąd tyle osób i trafiło do o wiele lepszych firm i są tam jednymi z najlepszych i najbardziej cenionych ludzi to poprostu nic takiego. Weź sie zastanów i niemal takiej chamskiej ściemy, pracujesz tam to to albo jesteś jednymi tych 3 albo niemąż wyjścia albo podlegasz pod 2 członka ale przynajmniej niekłamana. Pozdrowienia dla dobrych ludzi. Porostu musiałem odpowiedzieć na te bzdury.

kryzys

Skończyłem pracę w tej firmie około rok temu, jednak utrzymuje bardzo dobry kontakt z osobami tam pracującymi. Wieź którą tworzą tam ludzie jest rewelacyjna główną przyczyną jest to że maja wspólnego oprawcę - członka zarządu. Co do pracy w dziale technicznym jak najbardziej polecam, jednak dyrektor handlowy potrafi uprzykrzyć życie. Niestety ludzie pod tą osobą pracują tam bo muszą bo muszą pracować i muszą zarobić. I nic się nie zmieniło. Fakt jest jak @oferka napisała wyżej płacą na czas, ale płacić dobrze nie chcą, ciągle ucinają pensje i znajdzie Ci tysiąc argumentów na to by nie wypłacić premii. Słyszałem że kolejni ludzie się zwalniają bo ciężko być długo traktowanym jak przedmiot. Kiedyś musieliśmy pisać "w" na komunikatorze jak idziemy siku i "w" jak wracamy oraz "p" gdy przerwa, był nam w tedy liczony czas - a nie daj Bóg przeciągnij czas. Szkoda nerwów na wszystkie kłamstwa i obiecanki dyrektora. Pozdrowienia dla działu handlowego 2012-2013!

RPH

Info dla ludzi z branży zanim wdepniecie w wielkie G popytajcie kierowników na MSHP oraz klientów o tym jak wygląda współpraca z tą firmą oraz jak często zmieniają się handlowcy generalnie szkoda zdrowia i nerwów jest wiele firm w których można normalnie pracować

kość
@RPH

popytajcie też o wyniki sprzedaży :)

new

Co możecie powiedzieć o pracy konsultanta telefonicznego?

Zostaw merytoryczną opinię o G Data Software Sp. z o. o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w G Data Software Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy G Data Software Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G Data Software Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w G Data Software Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G Data Software Sp. z o. o.